Kde sehnat...?

Fotoalbum tématu (129) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Reklama

Linie
2012 příspěvků 02.08.18 21:23

@Aramisska Já myslím, že teď je in se vdávat v teniskách, ne?

Aramisska
72 příspěvků 02.08.18 21:51

@Linie :-D je mi 40+! A právě jsem tu dočetla diskuzi o svatbě bosky, tak když nebudou Mischky…

Konnichiwa
161 příspěvků 02.08.18 22:01

Ahojte dámy, videli ste / vlastníte niektorá túto sukňu z F&F? Na fotkách vyzerá pekne, len sa obávam materiálu, aby to nebola nejaká tenká polopriesvitná umelina.(mohla by som sa ísť pozrieť aj sama, ale najbližšie väčšie F&F máme asi hodinu cesty od nás). Ďakujem.

MorusRubra
608 příspěvků 08.08.18 22:58

Taktéž dotaz z F&F.

Kde sehnat na jižní Moravě větší výběr této značky po uzavření prodejny v Brně na Dornychu? V Kampusu je jen malá sekce s oblečením, je v dalších dvou brněnských prodejnách větší výběr? Ani v Krpoli, ani v Juliánově jsem nikdy nebyla.

Případně, je v některém z pražských obchodů stále velké oddělení s oblečením?

bluuudicka
1037 příspěvků 09.08.18 08:39

@MorusRubra V Praze bývala samostatná prodejna FF v Palladiu, ale všimla jsem si, že před časem zmizela. Velká nabídka oblečení je co vím v Letňanech, celkem i v My na Národní třídě a myslím, že i na Andělu. Ostatní Tesca neznám…

MorusRubra
608 příspěvků 09.08.18 20:08

@bluuudicka Ona byla i v brněnské Olympii, ale tak před rokem ji krouhli. Asi to i souvisí s dluhy, které má Tesco, už tak před dvěma rok přestali zasílat věci z eshopu mimo UK.

Konnichiwa
161 příspěvků 09.08.18 21:27

@MorusRubra tie dlhy v tom dosť pravdepodobne hrajú rolu. Na Slovensku tiež zmenšovali stavy predajní. Tak som bola rada, že teraz v Česku máme možnosť ísť do Hradce, kde majú celé poschodie F&F. Inak e-shop už im nefunguje vôbec. Majú tam oznam o nejakej nešpecifikovanej zmene, ktorú chystajú.

KlaudieS
1674 příspěvků 22.08.18 16:10

…CS Vogue v Brně?

Lakerol
108 příspěvků 22.08.18 20:18

@KlaudieS Na Hlaváku v trafice hned u vchodu. Aspoň tedy v pondělí.

MP Vera
253 příspěvků včera v 09:02

Hodily by se mi (asi) mokasíny s nižším/středně vysokým podpatkem, něco podobného jako na fotce, máte někdo tip? Kamenné obchody v Praze, řetězce mi nevadí, nechci e-shopy. Předem díky.

porjk
2441 příspěvků včera v 09:16

@MP Vera Jestli si dobře vzpomínám,na jaře jsem viděla podobné Hispanitas v prodejně Jadi.

MP Vera
253 příspěvků dnes v 11:37

@porjk Díky, hispanitas, vím co googlovat :)

Stránka:  « Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Reklama

Váš příspěvek

Barbara Nesvadbová vydává knihu o módě, stylu a trendech

Barbara Nesvadbová vydává novou knihu s názvem Síla stylu. V ní... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama