Kde sehnat...?

Fotoalbum tématu (131) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Linie
2020 příspěvků 02.08.18 21:23

@Aramisska Já myslím, že teď je in se vdávat v teniskách, ne?

Aramisska
72 příspěvků 02.08.18 21:51

@Linie :-D je mi 40+! A právě jsem tu dočetla diskuzi o svatbě bosky, tak když nebudou Mischky…

Konnichiwa
163 příspěvků 02.08.18 22:01

Ahojte dámy, videli ste / vlastníte niektorá túto sukňu z F&F? Na fotkách vyzerá pekne, len sa obávam materiálu, aby to nebola nejaká tenká polopriesvitná umelina.(mohla by som sa ísť pozrieť aj sama, ale najbližšie väčšie F&F máme asi hodinu cesty od nás). Ďakujem.

MorusRubra
612 příspěvků 08.08.18 22:58

Taktéž dotaz z F&F.

Kde sehnat na jižní Moravě větší výběr této značky po uzavření prodejny v Brně na Dornychu? V Kampusu je jen malá sekce s oblečením, je v dalších dvou brněnských prodejnách větší výběr? Ani v Krpoli, ani v Juliánově jsem nikdy nebyla.

Případně, je v některém z pražských obchodů stále velké oddělení s oblečením?

bluuudicka
1037 příspěvků 09.08.18 08:39

@MorusRubra V Praze bývala samostatná prodejna FF v Palladiu, ale všimla jsem si, že před časem zmizela. Velká nabídka oblečení je co vím v Letňanech, celkem i v My na Národní třídě a myslím, že i na Andělu. Ostatní Tesca neznám…

MorusRubra
612 příspěvků 09.08.18 20:08

@bluuudicka Ona byla i v brněnské Olympii, ale tak před rokem ji krouhli. Asi to i souvisí s dluhy, které má Tesco, už tak před dvěma rok přestali zasílat věci z eshopu mimo UK.

Konnichiwa
163 příspěvků 09.08.18 21:27

@MorusRubra tie dlhy v tom dosť pravdepodobne hrajú rolu. Na Slovensku tiež zmenšovali stavy predajní. Tak som bola rada, že teraz v Česku máme možnosť ísť do Hradce, kde majú celé poschodie F&F. Inak e-shop už im nefunguje vôbec. Majú tam oznam o nejakej nešpecifikovanej zmene, ktorú chystajú.

KlaudieS
1679 příspěvků 22.08.18 16:10

…CS Vogue v Brně?

Lakerol
113 příspěvků 22.08.18 20:18

@KlaudieS Na Hlaváku v trafice hned u vchodu. Aspoň tedy v pondělí.

MP Vera
258 příspěvků 20.09.18 09:02

Hodily by se mi (asi) mokasíny s nižším/středně vysokým podpatkem, něco podobného jako na fotce, máte někdo tip? Kamenné obchody v Praze, řetězce mi nevadí, nechci e-shopy. Předem díky.

porjk
2461 příspěvků 20.09.18 09:16

@MP Vera Jestli si dobře vzpomínám,na jaře jsem viděla podobné Hispanitas v prodejně Jadi.

MP Vera
258 příspěvků 21.09.18 11:37

@porjk Díky, hispanitas, vím co googlovat :)

Yello
24 příspěvků 01.10.18 17:43

pokud máte šikovnou kamarádku, tak střih na tuto sukni seženete v Burdě a látky všeho druhu mají v www.MarLen.cz a upravíte si jí dle svých představ a proporcí:)

Pražský troll
9 příspěvků 02.10.18 17:18

@MP Vera
Leiser, U Prašné brány, nebo Kotva, tam je víc obchodů, ale myslím,že byste je neměla ze své pochůzky vynechat. Vídám tam podobné…

Judy24
695 příspěvků 06.10.18 18:44

Nemáte prosím někdo tip na dózy na potraviny? Nemám do čeho dávat mouku, cukr, luštěniny, atd. Ráda bych nějaké hranaté, průhledné, které budou ideálně dobře těsnit. Nějak se mi nedaří najít nic podle mých představ, nemám problém s nákupem online, už projíždím britský Amazon, ale zatím nic moc.

giuliettka
2219 příspěvků 06.10.18 18:49

@Judy24 Ja mám tieto, ale nie z tohoto eshopu, tuším z Makra. A som spokoná. Obávala som sa, že sa budú vrchnáky častým používaním láma´t, ale držia dobre a ešte sa nezničil žiaden.
 https://www.domacipotreby.cz/…pl813-p2585/

lorens
1936 příspěvků 07.10.18 00:57

@Judy24 Já Curver Grand Chef, mají na Mall.cz. Líp se mi s nimi zachází než s těmi, co mají po stranách klipy a těsní perfektně. Na mouku a práškový cukr ale nejsou dobré, když se silikonové těsnění zapráší, klouže. Nedají se přenášet držmo za víko. Na tyto věci je potřeba něco s klipem, ideálně s jedním a odklápěcí.

lorens
1936 příspěvků 07.10.18 01:08

Na mouku je ideální toto, ale nevím, kde to u nás sehnat. Musela jsem si přivézt.

Judy24
695 příspěvků 08.10.18 10:23

@lorens Děkuji, ty se mi líbí asi nejvíc. : ) Nechápu, že na mě nikde nevyskočily.

Edit: Ale díky i všem ostatním za nápady.

květušína
121 příspěvků 10.10.18 11:34

Moje otázka zatím není KDE sehnat, ale nejprve musím zjistit, CO sehnat.

Potřebuji nějaký kvalitní a velmi světlý make-up, který nevysušuje pleť. A neměl by být do žluta nebo do oranžova, ale spíš s nádechem do růžova. To, co se nabízí běžně v drogeriích, mě neuspokojuje. Teď mi přišel od CLINIQUE ten nejsvětlejší odstín 01 fresh alabaster, ale pořád je pro mě moc tmavý. Tedy momentálně se to ještě jakž takž snese, ale za pár týdnů mi vybledne opálení a až do jara budu úplná bledule.

xSx
423 příspěvků 10.10.18 15:56

@květušína Loreal True match má dost odstínů, ale nezkoušela jsem.

Panditka
13 příspěvků 10.10.18 18:15

Loreal mně nevyhovoval, musela jsem ho poslat dál, vysušoval. Před pár lety jsem měla hodně světlý a jemný makeup od Dioru, ale pak změnili sortiment, tak nevím, který Dior by mu dnes odpovídal. @květušína

Pocit chladu
118 příspěvků 10.10.18 19:00

Ja som bleda az strach a kupujem si toto https://www.nyxcosmetics.cz/…NYX_413.html?…

Maju super popisane odtiene a fakt sa da vybrat, ale ja mam zmiesanu plet

květušína
121 příspěvků 16.10.18 12:10

@Pocit chladu děkuji za tip, ale v recenzích píšou, že není pro suchou pleť, tak asi budu ještě hledat dál.

@Panditka děkuji za radu zkusím zapátrat tedy ve vyšších řadách, ale i ta cena bude asi někde jinde než jsem dosud byla zvyklá.

Judy24
695 příspěvků 24.10.18 11:38

Nemáte prosím někdo tip na prověřenou poctivou směnárnu v Praze, kde by mohli mít rumunské leu? Chodívám normálně do Kaprovky do Exchange (jako skoro všichni…), ale tam je podle webu nemají.

Stránka:  « Předchozí 1 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Další »
 Váš příspěvek

Moschino a H&M přicházejí se společnou kolekcí

MOSCHINO [tv] H&M. Tak se jmenuje nová kolekce, kterou pro módní... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Rozhovor: K šití korzetu bruska a kladivo

Autor: Monika

Riwaa Nerona o šití korzetů, spodním prádle a nádherných křivkách... Celý článek