Kočka nebo pes

Fotoalbum tématu (7533) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1074 Další »
Adeela
16 příspěvků 24.11.12 22:45

Vaše kočičky jsou také parádní, líbí se mi lidská jména…

Adeela
16 příspěvků 24.11.12 22:46

Míněno pro sekaclady

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 23:18

@Adeela pamatujete si na scénku Kaisera a Lábuse? Uďo ty máš problém?..podle toho máme Uďu, Irenu a Lindu..

elissa14
35 příspěvků 24.11.12 23:24
kocour

Já jsem kočičí, psy mám ráda, ale hlavně ty naše (teď už bohužel nemáme). Kočky jsou elegantní, ale přitom dravé. Teď ale máme doma takovýho ťunťu, co by neškrábnul snad nikoho. Naprostej mazel do klína :D
Vždycky, když zjistím, že někdo má rád/chová kočky, získá si u mě plusový body :) O lidech, co nemají rádi zvířata vůbec si myslím své :D

Robena
1257 příspěvků 24.11.12 23:28
@lueur… Vydržím se celý den koukat na hrající se koťata…
Moje mama v roce 1990 prohlasila, ze schvaluje pad komunistu, ale ze meli nechat v televizi ty prestavky s hrajicimi si kotaty.
waw
336 příspěvků 24.11.12 23:29

@elissa14 Ta fotka je naprosto dokonalá :-)

Adeela
16 příspěvků 24.11.12 23:40

@elissa14 Taky se připojuji, fotka skvělá…a kocourek ještě lepší. To je rasa nebo obyč kočka „evropská“?

Adeela
16 příspěvků 24.11.12 23:52

@sekaclady Jj, dobrý… My máme kočky pojmenovaný po osobách rusky mluvících. Rodinná úchylka, ale nemá to nic společného s láskou k Rusku, spíš naopak.

elissa14
35 příspěvků 25.11.12 00:03

@waw @Adeela Vyřídím :D On umí hezky pózovat a taky je na rozdíl ode mne fotogenickej :) Jinak měl by to být asi briťák, ale papírový teda neni :)

Mylady2
12413 příspěvků 25.11.12 00:07

@elissa14 no tak to je ňufík!!!Krasavec:-)

Sheba
326 příspěvků 25.11.12 14:50

To je nádherný kocour. Já kočky miluju a syn taky, ale manžel je proti, abychom si nějakou pořídili. Snad ho časem ukecáme, ten váš kocour je tak kouzelný…

Amonute
360 příspěvků 25.11.12 22:33

Poznáte stredoazíjskeho ovčiaka?
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/…074393_n.jpg
Fotka stará niekoľko mesiacov. Teraz má slečna cca 45 kíl a je to veľká ochrankyňa. Tak úžasného psa som ešte nemala :)

P. S.: takmer všetky zvieratá môžem

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 18:54

@Amonute ta je ale fakt krasavice, kdyby tak zustala s timto telickem a rozumem dospeleho psa, to by se mne libilo.

system_error
855 příspěvků 26.11.12 19:09

Taky přispěju se svou fotkou, ten černý je Bart, ten flekatý Míšan, původní Míša se ukázalo moc jemné vzhledem k jeho povaze (bohužel od minulého měsíce už máme jen Barta).
Potkani jsou úžasní, strašně šikovný, umí být i přítulní, akorát je potřeba je hlídat, aby nerozkousali všechno co najdou :-) A bohužel mají krátkou životnost.
Jinak jsem jednoznačně kočičí, vyhovují mě samostatností, jsou nádherné a mají krásný kožich a miluju zvuk kočičího předení. Psa si ráda pomuchlám na návštěvě, ale starat se o něho pořád to ne.

slunceadéšť
51 příspěvků 28.11.12 15:54

Dva zlatí retrieveři Lady a Jenny a nalezenec Kočička Líza. Současná situace nic moc. Doma probíhá rozchod, Lady je ex, Jenny moje, Jenny je na na Lady hrozně fixovaná, tak nevím jak snese rozdělení. O Kočičku Lízu zuří tuhý boj. Válečky jsou v neustálé permanenci, zdi špinavé od psů, podlaha hodinu po umytí taky, černá barva z šatníku musela zmizet (ač co se týče oblečení moje nejoblíbenější), nábytek zničený od kočky. Přesto bych je nevyměnil za nic na světě. P. S. Neví někdo jak donutit kočku, aby používala škrabadlo? Okázale ho ignotuje a škrabe všechno okolo

Rosalyn
925 příspěvků 28.11.12 16:52

@system_error Jsou krásní. Jednu dobu jsem taky uvažovala o potkanovi, docela by se mi líbil i bezsrstý potkan.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 19:19

@slunceadéšť zkuste koupit v lekarne kozlikove kapky, vetsina kocek je miluje, kdyz jim je dam na hracky, muzou se zblaznit. Jsou to delane kapky, stoji par korun. A trosku temi kapkami potrit skrabadlo. Ale opatrne, nekterym lidem ( treba memu manzelovi) dost smrdi. Jinak nase zacaly skrabat novou sedacku na jejim rohu, tak jsem tam dala takove male rohove skrabadlo a chodi na to. A nektere kocky preferuji skrabadlo horizontalne, jako podlozku. Je potreba to vyzkouset.

Narcisa
100 příspěvků 28.11.12 20:28

Já mám ráda kočky, jsou mi blízké povahou, ale těch obyčejných venkovních se bojím. Nám doma vládne ragdollí slečna Isabell, ale nenechte se zmást tím roztomilým pohledem - je to docela magor :D

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 20:58

Ja nedelam rozdil, miluju zvirata i kdyz davam prednost kocickam, ktere mne doprovazi zivotem odmala. No a abyste si nemyslela, ze jenom kocicka leze po stole, tak posilam video, ze pejsek to dokaze taky :-)

http://www.youtube.com/watch?…

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 21:01
nas nalezenec

A tohle je nas magor :-)nalezenec (myslim tu kocicku) :-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 21:11
@merunka89 píše:
Ja nedelam rozdil, miluju zvirata i kdyz davam prednost kocickam, ktere mne doprovazi zivotem odmala. No a abyste si nemyslela, ze jenom kocicka leze po stole, tak posilam video, ze pejsek to dokaze taky :-)http://www.youtube.com/watch?…

koukam, taky pouzivate program predmyti… :-)

oskarina
266 příspěvků 28.11.12 21:13

A tohle je naše Krésa - modroočka…
http://img21.imageshack.us/…06/krsa2.jpg

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 28.11.12 21:13

@slunceadéšť já koupila v Globusu škrabadlo s malým pytlíčkem nějakýho smetí, na který prý kočky jdou, takže posypat a nainstalovat. nevím už co to bylo, možná ten kozlík. při každém náznaku škrabání někde jinde jsem kotě přenesla ke škrabadlu a lákala ho k použití. dospělou kočku myslím nepřeučíte a určitě nedonutíte (!) to není pes. ponoukat, nabízet, ukazovat, chválit. nikdy netrestat. ale ani tak to nemusí vyjít - třeba si oblíbí jeden kousek nábytku, který je pak třeba obětovat, a ostatní možná budou zachráněny:-)

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.12 21:20

Kdyz je jeden zapomnetlivy jako ja, tak zadne predmyti, ale pekne zpatky do kredence :-)

Adeela
16 příspěvků 28.11.12 21:25

@slunceadéšť Dobrá je taky bylinka šanta kočičí. Udělat výluh a rozprašovačem nastříkat na škrabadlo. Nebo i na pelíšek, tuto bylinku kočky milují. Já ji mám zasazenou v rohu na zahradě, aby mi potvory nelezly na záhonky. Zkuste to, ale 100% úspěch nezaručuji. Kočka je kočka :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1074 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek