Konec doby kloboukové?

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tichy
2 příspěvky 24.7.17 00:40
Konec doby kloboukové?

Zdravím!

Přemýšlím, zda si pořídit klobouk, či se na to vykašlat. Je mi 23, nevím o nikom kolem sebe, kdo by ho nosil.
Nemám teď na mysli slamák nebo letní klobouček z HMka, ale např. fedoru od Tonaku. Není už ale kloboukům konec? Když jsem vytáhl na kamarády, že o tom přemýšlím, ťukali si na čelo. Jak to vnímáte vy? Líbí se vám takové doplňky? Nebo to vnímáte spíš jako autor článku (v Aj) - http://mashable.com/…ra-hat-ugly/#…

Děkuji!

Reakce:
Hayele
69 příspěvků 24.7.17 18:40

Kloboukum konec neni!

BiohazardMichell
13 příspěvků 25.7.17 11:16

Záleží, jestli máte ty „koule“ to nosit a nebude vám nepříjemné, že budete široko daleko jediná s kloboukem. Na druhou stranu s tím naopak budete zajímavá a zapamatovatelná.
Takže určitě jestli se vám líbí a chcete ho nosit, směle do toho!

Tichy
2 příspěvky 25.7.17 14:21

Já jsem chlap :D ale myslím, že to prohlášení je univerzální…

Christen SEN
140 příspěvků 27.7.17 15:56

@Tichy nie nevypadli. Chce to len trochu citu pre módu.

JarkaJ
1047 příspěvků 27.7.17 17:30

@Tichy A mně se zase zdá, že nastala určitá renesance v nošení klobouků - už jen to, že se objevují v řetězcích a poměrně běžně vídám klobouky na mladých mužích v ulicích. (Po létě asi počet ubyde).Já osobně klobouky nosím a na mužích se mi to líbí. Zajděte do Tonaku a pár typů si vyzkoušejte. Je pravda, že oblečení se tomu musí přizpůsobit, musí být tak akorát uvolněné, aby to působilo celé ležérně a přirozeně. Abyste nevypadal jako „chudinka“ nebo „starý mladý“. Na výše uvedených příkladech mi nejvíce „sedí“ ty první tři, hlavně ten druhý obrázek.

Karin
3948 příspěvků 27.7.17 23:23

Klobouky z módy nikdy nevyšly a nevyjdou. Jde jen o to, jestli ho umíte nosit, jestli vám sluší (jestli jste si dokázala vybrat ten pravý), jestli je to váš styl… a v neposlední řadě jestli jste ochotná nosit něco, co se nenosí masově.

Beruska13
173 příspěvků 31.7.17 09:04

Klobouky jsou super, pro ženy i pro muže, škoda že jich není v ulicích víc. je to sexy, stylové, outfit to posune o stupeň výš

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek