Kurz líčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliškaaaaa
1 příspěvek 24.01.17 03:16
kurz líčení

Zdravím,

je mi přes dvacet a nikdy jsem se pořádně nenaučila „pracovat“ s make-upem a jinými hračičkami. Po použití make-upu získá můj obličej půvabný odstín připomínající dýni, pudr maximálně tak vdechnu a udusím se s ním, řasenka je vážnou hrozbou pro možnost, že ještě někdy něco uvidím a o stínech nebo tužkách na oči raději ani nemluvím (pandy patří do zoo).

Ráda bych s tím nicméně konečně něco udělala. Jak z popisu situace asi vyplynulo, nepatřím k nejšikovnějším, proto předpokládám, že osobní „lekce“ by mohly přinést značně větší úspěch, než zoufalé pokusy o napodobení videí na youtube a následné pracné shánění pásky přes oko. Má někdo s tímto zkušenosti a dokázal by tedy někoho (tolerantního) doporučit?

Díky!

(Stručně: Hledám salon/kosmetičku pro výuku líčení. V Praze. Díky.)

Reklama

Reklama

Reakce:

xSx
102 příspěvků 24.01.17 13:02

Zkuste zde http://danielavisage.webnode.cz/kontakt/

weruberu
968 příspěvků 1 inzerát 24.01.17 13:13

@Eliškaaaaa Doporučuji Simonu Bártovou, byla jsem u ní před, no hodně lety, na „proměně“, ta mne naučila jak se líčit a ukázala co mi sluší…nebo pak Lucii Průžkovou, ta mne líčila na svatbu a je opravdu moc šikovná. Obě působí v Praze.

chioo
292 příspěvků 24.01.17 13:49

No a nemáte nějakou v tomto směru schopnou kamarádku? Jako ne že bych chtěla kosmetičky okrádat o práci, ale přijde mi, že tohle se dá vcelku zábavně řešit „mezi námi děvčaty“ a nemusí to být placené a objednávané…

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama