Lodičky Badgley Mischka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aramisska
72 příspěvků 03.08.18 21:15
Lodičky Badgley Mischka kam na ně?

Prosím, nevíte, kde sehnat svatební lodičky Badgley Mischka? Ráda bych doporučení na konkrétní stránky, zkušenosti s eshopem. V googlu mi vyjíždí dost pochybné stránky, např. Eshop-4u, ale chybí tam absolutne jakýkoliv kontakt, tak jsem opatrná. Foto ilustrační. Děkuji moc :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

giuliettka
2087 příspěvků 03.08.18 22:52

@Aramisska Choďte do Prahy do butiku Jimmy Choo, je to v Parížskej ulici. Nie je tam začka Badgley Mischka, ale svadobné boty typu ako máte na obrázku si tam v pohode vyberiete. A budete to mať aj s portýrom čo vám otvorí dvere a chlapíkom čo vás bude obúvať. :-)

giuliettka
2087 příspěvků 03.08.18 23:01

@Aramisska A nejak nechápem prečo si tie boty, ak už musíte mať presne túto konkrétnu značku, neobjednáte priamo z ich oficiálných stránok. Prečo hľadáte iný eshop. Čo zháňate lacnejší fake?

giuliettka
2087 příspěvků 03.08.18 23:04

@Aramisska Ale aby som len nekecala, tak tento eshop je spoľahlivý.
 https://shop.nordstrom.com/…gley-mischka

Aramisska
72 příspěvků 04.08.18 08:31

@giuliettka Nehledám fake, jen na oficiálních stránkách už nejsou modely, ze kterých bych si ráda vybrala :-) mám čas, tak zatím hledám jiné cesty. Praha a Jimmy Choo je dobrý nápad! Děkuji moc!

Karakas
343 příspěvků 22.08.18 10:43

@Aramisska na amazon.de nebo na jeho britske ci americke verzi

Aramisska
72 příspěvků 22.08.18 20:37

@Karakas Díky, už jsem je tam našla. Nemůže mi odtud přijít fake? :-)

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Kam se poděli hipsteři?

Autor: Matouš

Dřív si lidi nadávali do emařů, pak přišli na přetřes hipsteři. Kde... Celý článek

Reklama