Lodičky Badgley Mischka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aramisska
67 příspěvků 03.08.18 21:15
Lodičky Badgley Mischka kam na ně?

Prosím, nevíte, kde sehnat svatební lodičky Badgley Mischka? Ráda bych doporučení na konkrétní stránky, zkušenosti s eshopem. V googlu mi vyjíždí dost pochybné stránky, např. Eshop-4u, ale chybí tam absolutne jakýkoliv kontakt, tak jsem opatrná. Foto ilustrační. Děkuji moc :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

giuliettka
1690 příspěvků 03.08.18 22:52

@Aramisska Choďte do Prahy do butiku Jimmy Choo, je to v Parížskej ulici. Nie je tam začka Badgley Mischka, ale svadobné boty typu ako máte na obrázku si tam v pohode vyberiete. A budete to mať aj s portýrom čo vám otvorí dvere a chlapíkom čo vás bude obúvať. :-)

giuliettka
1690 příspěvků 03.08.18 23:01

@Aramisska A nejak nechápem prečo si tie boty, ak už musíte mať presne túto konkrétnu značku, neobjednáte priamo z ich oficiálných stránok. Prečo hľadáte iný eshop. Čo zháňate lacnejší fake?

giuliettka
1690 příspěvků 03.08.18 23:04

@Aramisska Ale aby som len nekecala, tak tento eshop je spoľahlivý.
 https://shop.nordstrom.com/…gley-mischka

Aramisska
67 příspěvků 04.08.18 08:31

@giuliettka Nehledám fake, jen na oficiálních stránkách už nejsou modely, ze kterých bych si ráda vybrala :-) mám čas, tak zatím hledám jiné cesty. Praha a Jimmy Choo je dobrý nápad! Děkuji moc!

Reklama

Váš příspěvek

Konečně se našla ředitelka pro značku Salvatore Ferragamo

Italská značka Salvatore Ferragamo má po měsících hledání novou... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Trauma z dětství: Věci na doma, do lesa, k ohni

Autor: Adéla

Jako malá jsem ze všech úkolů od mámy nejvíc nesnášela pokyn... Celý článek

Reklama