Nejhorší nákup mého života

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Bugatti
4086 příspěvků 22.9.13 21:29

@chou Tmavá látka tzv. „pustila barvu“ a poškodila světlý vzor. Nevím, jak bych to lépe popsala.
Ale hedvábí se nebojte, je to skvělý materiál, ideální jak na léto, tak na společenské šaty. Mám několikery hedvábné šaty a mám víc pozitivních zkušeností. Ale i přesto, že se v látkách do jisté míry vyznám, se mi občas povede špatný nákup. Myslím, že je to hlavně tím, že v některých obchodech jsou nekompetentní prodavačky a že hedvábí i horší jakosti je u nás prezentováno jako absolutní luxus.

Černá Nina
153 příspěvků 26.12.13 16:30

Já si na maturitní ples koupila docela drahé boty na šíleném podpatku - 14 cm + 1cm platforma. Nosím je jednou ročně na vánoce a každý rok si říkám, jak jsem v nich na tom plese vydržela…chodit se v tom nedá, vydržet tk pět minut, do schodů a ze schodů sundavám. V osmnácti mi to asi stálo za ty dlouhý nohy, protože teď už si je nikam ven v životě nevezmu.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 08:43

Za mne také boty. Bohužel i při svém věku jsem neodolala a zakoupila lodičky díky krásné podrážce. Ta mne tak oslovila, že jsem neviděla, že botky mají podpatek 12 cm, jehlový a při mé noze č. 36 v nich stojím víc jak na špičkách. Jasně žluté. Nikdy je nevezmu na sebe a co víc, ani je nikomu nemohu dát, protože velikost je tak na dnešní osmileté děvče. Už jste někdo koupil boty kvůli hezké podrážce?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 09:10

@cibetka 1, ja a byly mi male. Bylo mi cca 14 let.

Dahllie
2222 příspěvků 27.12.13 09:52

@cibetka 1 Kvůli hezkému vzhledu a ještě hezčí ceně. Uzonké vysoké jehly. Taky jsem ještě neměla příležitost je vynést. A asi jen tak nebudu. Jsou to boty na to, abych přijela taxíkem do klubu a tam seděla na baru a jen ucucávala koktejl a usmívala se na okolí :-D

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 12:02

@lioncity
No jo, ve 14 se to dá omluvit, ale těsně před šedesátkou?

@Dahllie
Tak ty moje nezachrání ani taxi a nevydržím v nich ani při sezení. Ale občas se na ně zálibně podívám, i když mi připomínají, jak jsem hloupá, hloupá, hloupá.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 12:03

@cibetka 1, nekdy je to holt silnejsi nez my, no.

DanielaS
5301 příspěvků 27.12.13 12:03

Ja si koupila boty, protoze mely moc hezkou latku UVNITR. Nicmene se v nich nedalo chodit, mely klenbu nakrivo.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 12:13

Děláte mi radost, že v tom nejsem sama. Skutečně jsem myslela, že jsem jediná na světě s takovými nápady. A uvažtě jasně žluté, no ne že bych je neměla k čemu vzít, kdyby to byly boty na nohy.

Bugatti
4086 příspěvků 27.12.13 14:06

@cibetka 1 Nic si z toho nedělejte! Já si koupila na oslavu vlastních padesátin nádherné kožené lodičky na 10 cm jehle. A byla jsem si plně vědoma toho, že je obuju jen zřídka. Ale když na noze byly tak úchvatné! Kromě té oslavy je nosím jen do divadla, když jdu s manželem, abych měla oporu. Když jdu s kýmkoliv jiným, netroufám si je vzít. Budu se s nimi muset rozloučit, šedesátka mi klepe na rameno.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 14:21

@Bugatti
Závidím, že jste je alespoň párkrát vynesla, já bych si k nim musela dokoupit berle, vlastní manžel jako doprovod a zachránce by byl samozřejmost. :)

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 15:32

Jako devce dvacetilete jsem jednu dobu myslela, ze bych mohla ujizdet na retru a shanela jsem kolovou sukni. bohuzel jsem vlezla do jednoho prazskeho predrazeneho vintage shopu, kde mi prodavacka nutila takovou o dve cisla vetsi hruzu s tim, ze se to jako zabere. me se to uz tehdy nezdalo… ale byla jsem ultramegaüberpitomy tele a prislo mi, ze kdyz uz se tam se mnou ta prodavacka tak crcala, ze bych ji mela udelat radost a koupit si to. ve skrini tak stale mam prisernej, hnusnej velkej hadr za 990 korun.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 17:16

@razorblade_reloaded šup s tím na bazar MP, třeba si najde kupce.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 17:58

@RenaLange to by ten kupec musel byt hagrid:D

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 18:00

@razorblade_reloaded Sim těěě…se běž mrknout co tam mají, to se ani v televizi nevidí :-).

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.13 18:47

@RenaLange me staci, kdyz nejaky veci prodavam na votocvohoz. davam tam veci, ktery jsem na sobe mela max. dvakrat, nekdy jsem je nevzala vubec… a furt mi tam nekdo nabizi vymenu… kdyz si to rozkliknu a vidim ty onoseny zmolkaty hadry, verim ze moje sukne na dvoumetroveho dvestekiloveho obra by tam mohla zazarit:D

xluki
90 příspěvků 13.2.14 22:45

Bodykošile značky Nife. Bože, to byl krám, ani hadr na podlahu jsem z toho nemohla udělat, protože to vůbec nesálo. Od té doby nekupuju oblečení na aukru a podobných portálech.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 12:21

Jeden z mých hloupých nápadů bylo zakoupit zimní žlutý vlněný kabát. Ačkoli se tady na MP stále bojuje za barevné kabáty, tak žlutý je fakt hrozná blbost. Jela jsem pro něj do Belgie, v hlavě jsem ho měla nejméně půl roku a…měla jsem ho na sobě jednou, protože, dámy, ve žlutém kabátě jste prostě nepřehlédnutelná a okamžitě vědí i na Marsu, co máte na sobě. Nesnáším, když jsem pořád stejně oblečená a se žlutým kabátem neuděláte nic jinak, i kdybyste měnila doplňky horem dolem, furt je to výrazný žlutý kabát. Nikdy více.

iga
1470 příspěvků 14.2.14 12:25
@wurka píše:
Vlastne ste nepolozili ziadnu otazku, ale aj tak skusim poradit - kazdy tovar sa da v urcitej lehote vratit (nie iba vymenit, mali by vam vratit vase peniaze). Pokial mate blocky a neodstrihli ste visacky, nevidim ziadny problem.

Bohužel ne, na vrácení peněz žádný nárok nemáte. Leda byste kupovala on-line případně na akci šmejdů, pak 14 dní…

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 12:35

@cibetka 1
Ten žlutý kabát musí být jen jedním z několika, které vlastníte.
Sama to znám moc dobře, vlastním ostře růžový. Nosím jej sporadicky.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 12:40

@Brunhilde
Mám kabátů samozřejmě víc, tak blbá zase nejsem, ale přesto podruhé už jsem ho nevzala. Věřte, že růžový je lepší /mám ho také/, žlutá je ta nejhorší možnost pro zimní kabát.

Bugatti
4086 příspěvků 14.2.14 12:43

@Brunhilde Já plánuji na příští zimu ostře modrý. Teď jste mne nahlodaly.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 12:56

@Bugatti
Rozmýšlejte dobře, také jsem ho měla a šel pryč. Byl velmi krásný jen s černou, to skutečně vyniknul, ale dál už se kombinoval také špatně, nikdy to nebylo s jinou barvou ono. A choďte pořád v černé, zvlášť v našem věku /usoudila jsem, že jsme na tom podobně, když ne tak se omlouvám/

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:01

@cibetka 1
Nemyslím si, že jste blbá, to jsem se asi špatně vyjádřila. Spíš jsem to myslela i pro ostatní diskutující, aby nevrazily x tisíc do žlutého kabátu a pak je to nemrzelo. Já bych si sama asi žlutý nekoupila, ale světle velbloudí by mi nevadil.
Když si vezmu ten růžový, hned mi několik lidí hlásí, že mne potkalo :-)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:04
@Bugatti píše:
@Brunhilde Já plánuji na příští zimu ostře modrý. Teď jste mne nahlodaly.

Taky bych do něj nešla. Jenže tahle barva není ani pro mne, takže spíš kvůli tomu. Myslím, že pokud už byste se chtěla odlišit od té černomodrohnědé masy, doporučuji světle šedý, holubičí šeď. Je to teda velmi choulostivé, ale vypadá to elegantně. Ostře modrá je taková aristokratická sice, ale fakt se špatně kombinuje.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek