Nejhorší nákup mého života

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
lablonderousse
240 příspěvků 14.2.14 13:04

Tak moje největší klasika byla koupě malých bot, které se přece roztáhnou…nikdy se neroztáhly. Minulý týden jsem zase v obchodě v jedněch takových stála, byly ve slevě, takže prostě strašně výhodný, kožený - to se roztáhne vždycky, že jo… a nekoupila jsem si je. Jsme na sebe velmi pyšná :)
jinak nejhorší nákup byly celkové plavky, nikoliv sportovní, které jsem viděla ve výloze a paní prodavačku to hrozně obtěžovalo mi je podat a říkala mi, že jsou malý a drahý /byly oboje/, ale just jsem si je chtěla zkusit a pak jsem si triumfálně koupila, protože mi malý nejsou a drahý už vůbec ne :D /opět říkám byly oboje/. Dodnes toho lituji, byla jsem v nich asi dvakrát, nesedí mi přes prsa a taky trochu škrtí…

Bugatti
4086 příspěvků 14.2.14 13:10

@cibetka 1 Když já strašně toužím po výrazném kabátu. Samozřejmě mám kabátů víc, kromě jednoho květovaného(!) všechny v tmavších neutrálních barvách. Zvažuji královskou modrou nebo lahvově zelenou, modrá zatím vyhrává. Lahvově zelená by znamenala další tmavý kabát do sbírky.
Ke královské modré jsem uvažovala o světle šedé (nebo skořápkové) šále, ostatní doplňky černé.
Myslím, že jsme zhruba stejně staré.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:21

@Bugatti
Tak do sbírky se hodí vždycky, s černou byl skutečně krásný.
Já mám oblíbený červený, velbloudí a krémový. Ty od světle šedé až po černou jsou ale nutné taky, mám bohužel úchylku i šaty ladit ke kabátu. Světle šedý by mohl být fajn, já ho ale nějak unosím nejméně, i když nejspíš to nebude barvou, ale střihem, není po kolena, ale kratší a to už se mi tak nelíbí a má menší prostor pro kombinaci se šaty a já jsem hlavně šatová. Asi bych nejvíc preferovala velbloudí, dá se dost hrát s doplňky a cítím se v něm dost luxusně, ačkoli to není moje barva, ale šálou, kabelkou, botama to dotvořím a vždy vypadá dobře.

Bugatti
4086 příspěvků 14.2.14 13:24

@cibetka 1 Velbloudí by se mi moc líbil, ale bojím se toho právě protože to není moje barva. Jaké barvy doplňků k němu nosíte?

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:32

@Bugatti
nejvíce bordo, to hlavně u obličeje, kabely střídám tm hnědou, bordo, černou, boty rovněž, tak aby nebylo ale přebordováno, ale bylo to tam, ale ponejvíce šála a kabela bordo, boty jiné. Díky stáří :) holt už má člověk zásoby.

catherinne
13518 příspěvků 14.2.14 13:36

@cibetka 1 a už jste ten žlutý kabát dala pošťačce? Jestli ne a je to 34,36 tak se hlásím.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:39

@Brunhilde
Ale já přece vím, že jste to tak nemyslela :), ani by mne nenapadlo, že zrovna vy byste urážela.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:41

@catherinne
Já jsem ve srovnání s vámi velryba s velikostí 38. Pošťačka už ho má celou zimu.

catherinne
13518 příspěvků 14.2.14 13:43

@cibetka 1 tak ať se jí dobře nosí, plavat v něm nechci :-)
včera jsem si zkoušela krásný lahvově zelený, ale neseděl mi. A jinak bylo vše moc velké.

Bugatti
4086 příspěvků 14.2.14 13:45

@cibetka 1 Přesně tak, zásoby mám taky. A bordó je moje barva, hnědá ne. Konečně mohla by se hodit i tmavě modrá nebo tmavě zelená.

MPSkrolew
1850 příspěvků 14.2.14 13:47

Potkávám často jednu paní ve žlutém kabátu. Má taky kabát červený a několik kabátů v neutrálních barvách. Kromě toho má taky skvělé brýle. Tu paní zbožňuju, baví mě ji potkávat a dívat se na ni.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:54

@catherinne
No jo, vy byste měla mít slevu, spotřeba látky je mizivá.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 13:57

@Bugatti
Taky si myslím, tmavě modrá kabela už je na cestě, tam ty zásoby nějak haprovaly.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 14:35
@cibetka 1 píše:
@Bugatti
nejvíce bordo, to hlavně u obličeje, kabely střídám tm hnědou, bordo, černou, boty rovněž, tak aby nebylo ale přebordováno, ale bylo to tam, ale ponejvíce šála a kabela bordo, boty jiné. Díky stáří :) holt už má člověk zásoby.

Na to neni nutné být stará.

iga
1470 příspěvků 14.2.14 15:27

Zřejmě pod vlivem časového posunu, nadmíry alkoholu, střevních potíží a totální dočasné ztráty soudnosti jsem si v jedné asijské zemi zakoupila luxusní nehorázně drahé značkové (opravdu!) leopardí šaty s krouceným provazovým opaskem a k tomu boty na nechutně vysoké dřevěné platformě - jakože safari styl:-D Měla jsem je jednou na sobě na svatbě mojí kamarádky a bylo to něco strašného. Navíc ta platforma v polovině večera praskla a šeredně mi skřípla chodidlo. Šaty mám dodnes a nevím co s nimi, bojím se je i vyndat ze skříně:-)

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 16:42

Tak ja jsem se dopracovala ke slusne sbirce kabatu, momentalne mam sedy, cerny, cerveny, jasne modry, v odstinu bile kavy a jeden kratky cernobily. Zluty by se mne hodil.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 17:03

@lioncity
Přiznávám, že ve dvaceti jsem skutečně měla nula nula prd, zvlášť v doplňcích. Ale byla také jiná doba, tak si to holt užívám až teď. :)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.14 20:03

@cibetka 1, jo, ta doba dela hodne, si myslim.

continuity
5853 příspěvků 14.2.14 20:58

@Bugatti k velbloudi muzete temer cokoliv, vetsina odstinu zelene i modre vypada dobre i neokoukane. i ta ostremodra by v doplncich sla, zavisi od konkretnich odstinu a taky jake barvy vam slusi.

dost_bot
2071 příspěvků 15.2.14 21:33

Pořídila jsem si ostře modrou sukni s pocitem, že k ní půjde lecos kombinovat - a nejde k ní skoro nic. Černá a bílá jsou tvrdé, šedá se v podstatě hodí jen jeden odstín, skořápková vypadá zašedle, prostě je to opravdu problém. Nosím k ní modrobílou pruhovanou košili nebo tmavěmodrý svetřík. A dost mě to štve, protože jsem si od ní slibovala, jak pěkně si změním vzhled z těch věčně šedých a černých sukní…
Pozn.: podle Adina barevníku jde o kobaltově modrou - kdyby někoho napadlo, co k ní, pište.

Linie
2020 příspěvků 15.2.14 22:21

Také mám asi rok modrou sukni… Skoro ji nenosím, opravdu je problém zkombinovat.

Canavi
227 příspěvků 15.2.14 22:27

Polyesterová blůza - ačkoli vím, že mi polyester vadí, tak mi tak slušela, že jsem se přesvědčila, že v tom určitě vydržím, že je látka skvěle zpracovaná, hlaďoučká. Vydržela jsem v ní půl hodiny, než jsem ji ze sebe servala.

Bugatti
4086 příspěvků 15.2.14 22:29

@Linie Zase jste mne nahlodaly. Výraznou modrou jsem plánovala šít hned jak dodělám fialovou a zelenou, které mám rozešité. Přestalo mne bavit chodit neustále v černé sukni (mám 4 různých střihů), které občas vystřídám s šedou a tmavě modrou.
Jaké barvy doporučujete? Kromě hnědé, ta jde samozřejmě kombinovat dobře, ale tu nemám ráda a nenosím.

Xennie
187 příspěvků 15.2.14 22:58

@dost_bot To je náhodou super barva, vůbec se toho nebojte

Zoe
316 příspěvků 16.2.14 12:46

Vloni byl v únoru velký mráz a já si musela půjčit na lyžování návlek pod lyžařskou helmu (ještě, že jsem měla od koho). Pak jsem si hned po příjezdu jeden koupila, abych byla připravená na letošní zimu. Jenže jsem na to za rok zapomněla a v prosinci si koupila nový. Letos je zima teplá a já nepoužiji ani jeden :)!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek