Nosíte na doma podprsenku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.13 00:45

@Dahllie tak jsem jenom zbezne prohledla, zitra rano pri kave si pekne zasurfuji, divala jsem se, ze se nektere znacky prodavaji i zde. Mne doposud sedla Olga a nebo Vanity Fair, ale stejne i kdyz tyhle podprsenky nevypadaji spatne, tak k takovemu sexy kosicku „B“ se nam buze akorat tak zdat. Ale zase na druhou stranu, muzi nas v davu s nasi velikosti naprehlednou :-)
Ty podprsenky na Curvy Kate se mne libi nejvic.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 28.02.13 09:16

@merunka89 s tym pocitam :-) A trochu ma to teda desi, ale dufam, ze sa mi to aspon trochu podari skorigovat tym nosenim podprsenky (lebo ak nie, budem nespokojna, podprsenky nemam rada, a to mam spravnu velkost :-D ) Rozhodne sa tesim na to, ze budem mat stabilnu velkost, a budem mat chut zas do spodneho pradla nieco investovat, teraz to fakt nema vyznam.

Morže
1094 příspěvků 28.02.13 09:33

Mám pohodlné podprsenky které mi venku drží prsa jak má, nemusím se bát doběhnout tramvaj a taky o svůj chrup a můžu se prostě pohybovat jak chci a nemusím se cítit trapně. I přesto všechno ale venkovní oblečení musí jít dolů, když přijdu domů. většinou to bývá tak, že přijdu domů, automaticky se celá slíknu, sepnu si vlasy nahoru gumičkou a čelenkou a jdu se osprchovat. Pak se následně převleču do domácího včetně podprsenky. Sice mám velká prsa, ale na doma vyžaduju volnější podprsenku bez švů. Doma nemusím nikam poskakovat, takže pro domácí účely to splňuje. Být doma celej den v klasické podprsence, necítila bych se dobře už kvůli mojí kůži pod prsama. Trpím na ekzémy a pod prsama se mi tvoří tzv. kvasinkový ekzém (to mi diagnostikovala kožní) a není to vůbec nic příjemnýho!

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.13 13:55

@MP alex tak komu rozdodne nebude vadit tvar a nebo velikost vasich prsniku bude Vase zdrave a krasne miminko :-)

078796
270 příspěvků 28.02.13 14:27

Doma podprsenku a vlastně jakýkoliv spodní prádlo nenosím, není to třeba. Takový kulatý hruštičky 70B jsou v jednadvaceti pořád na svým místě i bez ní. Když přijdu domů, sundám úplně všechno, co jsem na sobě měla, a vezmu si jenom starý triko, tepláky, svetr a tlustý ponožky. A ty ponožky nosím vlněný i v létě a celá rodina se mi směje. Není mi zima na nohy, jen mám ráda, když můžu našlapovat v měkkým. Každej holt máme v tomhle svý osobní zvyky, tak je to.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 28.02.13 21:36

@merunka89 Samozrejme, ze zdrave a spokojne miminko ma prednost pred dokonalne pevnym poprsim, ale na tomto fore (a konkretne v tejto teme) ocenujem, ze mozem ventilovat aj menej poeticke obavy, ktore sa tykaju tehotenstva a kojenia ;-)

Nanynka_02
450 příspěvků 28.02.13 21:51
@078796 píše:
Když přijdu domů, sundám úplně všechno, co jsem na sobě měla, a vezmu si jenom starý triko, tepláky, svetr a tlustý ponožky.

To je zajímavé, jak se lidé liší. Sama jsem si nikdy nezvykla převléknout se po příchodu ze školy resp. z práce „do tepláků“. Maminka se mě to snažila naučit, lákala mě, že mi to bude pohodlnější a koupila mi nějakou sametovou soupravičku, ale vždycky mi to přišlo divné. Pokud nevykonávám nějaké zásadní domácí práce (a tomu se snažím vyhýbat), tak zůstávám po příchodu domů oblečená stejně jako předtím. Samozřejmě včetně podprsenky, nepohodlná mi teda vůbec není.

Ejmyk
70 příspěvků 28.02.13 23:50

Po příchodu domů svlékám všechno, takže i podprsenku, a pokud nejdu ven z bytu, tak jí ani neoblékám. Jsem schopná v ní vydržet celý den bez problému, ale i přes správnou velikost a střih to není něco, o čem bych nevěděla. Jsem hodně hubená, tak mi není příjemné být doma „stažená“ podprsenkou. Prsa nemám nijak extra velká, ale za malá bych je taky neoznačila, i tak je mi ale příjemnější mít je „na volno“ :)

@Nanynka02 Mě to mamka taky učila, když jsem byla malá, a naučila. Teď mi naopak přijde divné, když se po příchodu domů nepřevléknu, poněvadž mám tak stále pocit, že ještě někam musím jít a „nenajedu“ na domácí režim :)

Nixe Lulu
342 příspěvků 01.03.13 10:15

Obvykle ano. Nosím tento typ a nikdy jsem neměla pocit, že by to bylo nějak omezující nebo nepohodlné, naopak.

waw
336 příspěvků 01.03.13 10:47

@Nanynka02 Nemůžu si pomoct, ale přijde mi nehygienické se válet v posteli nebo na křesle ve věcech, ve kterých jsem byla někde na veřejnosti, nebo v nich seděla v autobuse..

078796
270 příspěvků 01.03.13 21:21

To s tou špínou z venku, že si pak někdo nemůže ani sednout doma ve stejných věcech, je ale zas už trošku outlocitnost, ne? Já mám rozhodně špinavější ty domácí tepláky než to, co nosím ven. Chci říct, že každej se občas doma zašpiní, když jenom nesedí na zadku. Ale důvod, proč se převleču, když přijdu domů, je prostý. Je to pohodlí. Když doma jím třeba vleže nebo v polosedě nebo se chci rozvalit na kavalci atd., tak si to venkovní oblečení jednak nechci zašpinit právě naopak v tom domácím prostředí, abych si ho mohla ještě znovu vzít, a taky není nikterak pohodlný sedět nebo ležet doma na gauči v gatích, na kterejch mám třeba pásek… Chtěla bych vidět, jak někdo, kdo se nepřevleče z gatí nebo ze sukně, potom plácá třeba řízky k večeři nebo chodí přikládat do kamen :-D

waw
336 příspěvků 01.03.13 21:30

@078796 Rozlišuju, jestli se doma zašpiním od zubní pasty nebo od hlíny při přesazování kytek, narozdíl od toho, když vidím, jaké existence, bezdomovci a dělníci jezdí a sedí v mhd a člověk si pak sedne po nich..
Není to outlocitnost, je to zdravý rozum..

Nanynka_02
450 příspěvků 02.03.13 10:23
@waw píše:
"Nemůžu si pomoct, ale přijde mi nehygienické se válet v posteli nebo na křesle ve věcech, ve kterých jsem byla někde na veřejnosti, nebo v nich seděla v autobuse..

Tak v posteli se oblečená neválím. A pokud jde o křeslo v obýváku, na tom je přece normální sedět oblečený ve „venkovních“ šatech, ne? Jinak by se každá návštěva kromě přezutí do papučí musela ještě v předsíni svléknout do připraveného vysoce hygienického oblečku, který obdrží od domácí paní. Mám věřit, že k tomu svoje návštěvy nutíte? „Dobrý den, maminko, tady máte čerstvě vypraný župan. To víte, přijela jste jedenáctkou, na křeslo Vás v téhle špinavé sukni nepustím!“ :-)

Ono je to s hygienou ve skutečnosti trochu jinak, než si my běžní smrtelníci představujeme. Např. na telefonu nebo na klávesnici je více bakterií než na záchodě. Přitom se většina lidí vůbec neštítí najíst u pracovního stolu, zatímco na WC by jim to přišlo eklhaft. http://technet.idnes.cz/…ardware.aspx?…

Guinea Pig
1190 příspěvků 02.03.13 10:31

.

Příspěvek upraven 25.01.14 v 00:07

Nanynka_02
450 příspěvků 02.03.13 10:56

@Borůvka19 Pohodlí na rozdíl od hygieny beru jako argument. Třeba teď, když jsem těhotná, tak si po příchodu z práce obvykle navléknu těhotenské legíny s pružným pasem, protože mně i chlapečkovi se v nich lépe dýchá. Ale předtím jsem opravdu neměla tu potřebu: nikde mě nic neškrtilo, přes týden nevařím a při konzumaci chleba s tvarohem se obvykle nepokecám. :-)

Ono je pohodlí asi dost relativní záležitost. Vzpomínám si, jak jsme si doma ťukali na čelo u filmu Otec nevěsty (toho původního), jak tam nevěsta i její maminka chodily „podoma“ zásadně v lodičkách na podpatku a přeštípnuté v pase. Do looku Stepfordské paničky mám velmi daleko… ale vytahané tepláky jsou zase opačný pól.

Morže
1094 příspěvků 02.03.13 11:01

@Nanynka02 A vy se necítíte tak nějak „špinavě“, když přijdete z venku nebo z práce a pak se doma ještě pohybujete ve věcech, v čem jste byla venku? Nevím jak vy, ale lehce se zpotím a pak mi není příjemný v tom být doma.

Guinea Pig
1190 příspěvků 02.03.13 11:06

.

Nanynka_02
450 příspěvků 02.03.13 11:45

@Borůvka19 A nemáte bujné poprsí? To může být na vině, že to co mně spadne neškodně na stůl, Vám přistane už na tričku :-)

Pokud jde o ty cizince… oni prostě mají zažitý jiný vzorec chování. A tak jako je pro nás šok lézt na koberec v botech, pro ně je asi leckdy šok, že se Češi navenek načinčají, ale doma chodí ve starých hadrech. Přitom doma jsou ti lidé, na kterých by člověku mělo záležet nejvíc, tedy hlavně životní - a řekněme to rovnou i sexuální - partner. Který by na nás měl mít i po 20 letech chuť.

Čímž vůbec nemluvím o Vás, Vám to jistě v yoga-pants mimořádně sluší. :-) Myslím obecně ten styl „stará Blažková“, jako třeba v Slunce, seno, jahody.

Guinea Pig
1190 příspěvků 02.03.13 11:54

.

HertaDeOran
866 příspěvků 02.03.13 11:55
proti chladu

Teď je mi bez podprsenky trochu chladno, takže nosím, aby mi tolik neprofukovalo pod trikem:) Mám menší prsa, přiměřená mé chrtí postavě, takže v létě, když je teploučko, podprsenku nenosím ani na veřejnosti, ale samozřejmě jen když mám upnutý vršek z pevnější látky - trčící bradavky nejsou můj styl.

Nanynka_02
450 příspěvků 02.03.13 12:44

@Borůvka19 To znám. Když jsem doma sama, cpu se před televizí a někdy i s notebookem na klíně. :-) Ale není to tak dobře, podle výživových poradců se má jíst zásadně u stolu a podle psychologů zásadně společně. Hromadné stolování je prý jedna z mála činností, které se dnes rodina může věnovat pospolitě a pořádně u toho komunikovat. Peří už se nedere, černé hodinky nedrží… Takže velký jídlení stůl, základ rodiny!

Guinea Pig
1190 příspěvků 02.03.13 13:12

@Nanynka02 To máte naprostou pravdu, tohle zažívám při rodinných oslavách. Ale sama žádnou rodinu nemám, takže bych u toho stolu stejně seděla sama. Takže jsem si vytvořila závislost na seriálech na ntb a obědvám či večeřím pokaždé s někým jiným :-)

waw
336 příspěvků 02.03.13 20:28

@Nanynka02 Ano, mám v ložnici křeslo, ve kterém se válím i v pyžamu, stejně tak na sedačce v pracovně. V obývacím pokoji a jídelně je samozřejmě sedačka a židle u stolu dostupné návštěvám i bez převlekání.
S hygienou je to tak, jak si to uděláme.. Včetně toho záchodu a počítače..

Morže
1094 příspěvků 02.03.13 22:38

@Nanynka02 Vy se mi vyhýbáte?

Nanynka_02
450 příspěvků 03.03.13 23:45
@Morže píše:
A vy se necítíte tak nějak „špinavě“, když přijdete z venku nebo z práce a pak se doma ještě pohybujete ve věcech, v čem jste byla venku? Nevím jak vy, ale lehce se zpotím a pak mi není příjemný v tom být doma.

Tak nějak „špinavě“ se po příchodu domů cítím, ale jenom dokud si neumyju ruce. Z nepřevléknutí se žádné negativní pocity nemám, naopak nepříjemné by mi bylo navléknout si nějakou tu zatuchlou domácí soupravičku, co mi nutila maminka.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Británie začíná řešit fast fashion

Velká Británie se dlouhodobě potýká s obrovskou spotřebou oblečení.... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Češi a obleky: Proč plesová sezóna bolí

Autor: Matouš

Jak to, že čeští muži nemají úctu ke společenskému oblečení a k... Celý článek