Nosíte na doma podprsenku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
guinejske_prase
178 příspěvků 18.03.13 19:14

@Nanynka02
Tak zrovna na základě tohoto poznatku lze logicky předpokládat, že i ta sedačka nebo madlo v mhd bude daleko špinavější, než zmíněná toaleta.

U mě třeba nejde ani tak o přesný počet bakterií a breberek nalepených na mém oděvu, ale zkrátka o pomyšlení, že si na to křeslo sedám v oblečení, které přišlo do styku s něčím, kde předtím seděl třeba ten vagus. Vzhledem k tomu, že k nám návštěvy nechodí, mám jistotu :)

Lála_druhá
471 příspěvků 18.03.13 22:01

To, že nemusím na doma nosit podprsenku, je jeden z plusů, které vytahuju při poznámkách mé obdařenější sestry (a pomalu i dcery) :-)

evitkaa
12 příspěvků 19.03.13 12:16
za mě Ano!

Nosím podprsenku celý den, do práce i pak doma tu samou. Mám všechny pohodlné, takže nemám potřebu odkládat či měnit. Měním jen když jdu sportovat, to sáhnu po moirové sportovní, případně po žádné, když je triko přes prsa zesílené. Nemám žádné bujné poprsí, s kterým bych si při aerobicku vyšvihla oči. Spát v podprsence a kalhotkách? To si neumím představit. Při usínání je nejlepší podprsenkou chlapská ruka (tedy aspoň na jedno;-)

v2e2rka
477 příspěvků 23.03.13 20:19

Jelikož už od dvaceti let vinou „dědictví“ po babičce moje prsa po rozepnutí podprsenky řeknou „Tak čau, já už musím padat“, nosím podprsenku kromě spaní neustále. Prsa nemám až tak obrovská(75 D) a prsní svalstvo posiluju, ale bez pořádné podprsenky bych si na schodech nebo v běhu vymlátila zuby. Občas v létě, když už je moc vedro, doma běhám bez, ale po zkušenostech, kdy spolubydlící na intru s velikostí 80 G si pochvalovala, jak její prsa ležící kdesi za pasem bez podprsenky vypadají krásně, mezi lidi oblékám radši aspoň lambádu.

Akitaken
4960 příspěvků 23.03.13 20:50

Pevná prsa jsem nevlastnila nikdy (co to je?) a to za sebou ještě nemám radostné mateřské povinnosti ani hrudník velikosti Pamely Anderson.
Podprsenku nosím pořád, svlékám ji jenom na noc. Bez podprsenky si připadám nesvá.
Závidím ovšem těm, které si mohou dovolit se bez ní obejít. Ani ne tak proto, že bych chtěla všechny blízké fackovat neposlušnýma vnadama, jako proto, že si musím odříct spoustu krásného oblečení, kde podprda vypadá blbě :-(

Např:
http://www.omlazeni.cz/…_1_bazar.jpg

Barbuchaa
219 příspěvků 23.03.13 20:51

Teď už si kupuji podprsenky pohodlné, takže nesundávám. Když jsem ale svého času nosila push-up, tak jsem si na doma „podprdu“ měnila za upnuté tílko. Vlastně teď dost často doma chodím jen v podprsence a kraťasích, míváme tu hodně vytopeno.

V parném létě nosím na doma pouze sarong nebo lehké šaty bez podprsenky - byt pravidelně připomíná saunu. Vlastně v létě dost často nenosím podprdu ani na ven, pokud je materiál svršku dostatečně pevný a neprůhledný (šaty s všitou podprsenkou jsou báječný vynález!). Když je dusno, vadí mi každý cm látky navíc, takže čím méně toho mám sobě, tím lépe.

ni2ka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.13 17:06
-

Odjakživa ne a připadala jsem si vždycky trochu jako nepořádnice, tak
jsem ráda, že nejsem sama, kdo nenosí. když už, tak bych brala na doma nějakou
sportovní bez kostic- i když padne a netlačí, tak je to přece jen kus drátu. nosím volnější domácí trika, neprůhledný, jako mladá holka jsem byla vyvinutější a to jsem nosila pánský košile, ne, že by to nebylo poznat, ale nebylo to tak nápadný, že ji nemám.

cocoloco
188 příspěvků 24.03.13 20:46

30 už mi dávno bylo a přesto mám prsa hezká a pevná a i kdyby ne, nosit ji doma nebudu, a spát v podprsence? to už teprve ne :).

AnetaProcha
3 příspěvky 04.01.18 15:10

AHOJ
Jmenuji se Aneta. Je mi 23 let a od 18 nenosím podprsenku.
Nenosím ji vůbec, protože mám větší ňadra velikosti E. Když nosím hedvábné, průhledné šaty nebo top, nalepím si na bradavky lepítka ve tvaru kytičky.
Ráda svá prsa a má to dobré ohlasy v mém okolí. Doma, hlavně v létě, mám lepítka nalepená pořád a když přijde návštěva nikomu to nevadí že mám odhalená ňadra. Nám to ráda a ráda odhaluji svá ňadra a mám je velmi pevná, tak si myslím že když si podprsenku koupím bude to mít stejný efekt a má ňadra nebudou vidět. Všem v okolí se to líbí, mé mamince se má prsa taky líbí a měla bych svá dokonalá ňadra dále ukazovat.
Ukazujte svá ňadra, budete ve svém okolí přitažlivější.

S pozdravem Aneta…

giuliettka
4138 příspěvků 04.01.18 15:58
@AnetaProcha píše:
AHOJ
Nenosím ji vůbec, protože mám větší ňadra velikosti E. Když nosím hedvábné, průhledné šaty nebo top, nalepím si na bradavky lepítka ve tvaru kytičky.
Ráda svá prsa a má to dobré ohlasy v mém okolí. Doma, hlavně v létě, mám lepítka nalepená pořád a když přijde návštěva nikomu to nevadí že mám odhalená ňadra. Nám to ráda a ráda odhaluji svá ňadra a mám je velmi pevná, tak si myslím že když si podprsenku koupím bude to mít stejný efekt a má ňadra nebudou vidět. Všem v okolí se to líbí, mé mamince se má prsa taky líbí a měla bych svá dokonalá ňadra dále ukazovat.
Ukazujte svá ňadra, budete ve svém okolí přitažlivější.S pozdravem Aneta…

Asi to s krásou tých vaších prs nebude až také žhavé, ak si na ne musíte lepiť lepítka. Čo to máte za prudérnu rodinu a návštevy, ak před nimi nemožete mať odhalené bradavky. Lepítka na prsiach vyzerajú ako prezervatív na penise. A podstatné pre kritérium či sú prsia krásne, alebo nie, nie je názor matky, ale otca. Takže to, že sa vaše prsia páčia vašej matke je druhoradé, tá vám ich pochváli aj keď sú najhnusnejšie na celom svete. Ja chodím doma nahá, aj před návštěvami, aj před susedmi. Mám podľa maminky krásny aj rozkrok, nielen prsia.

rozmlsaná
437 příspěvků 04.01.18 16:26
rozmlsaná
437 příspěvků 04.01.18 16:28

@giuliettka vidíte jak jste mně odrovnala :) :)

MP blanka
1903 příspěvků 04.01.18 18:34

@AnetaProcha - konečne niekto, kto je bez zbytočných škrupúľ! Asi iba preto, že ste ešte veľmi mladá, možno v cudzom prostredí hanblivá, sa do práce a von obliekate. Ale to je škoda! Nebojte sa a smelo do toho!
Ale nie - veď ja viem, že celý váš príspevok je iba sranda!

Bossygirl
619 příspěvků 04.01.18 21:14

@MP blanka Obávám se, že Aneta je poněkud specifický zaměřený muž, který touží po konverzaci na téma ňadra…

giuliettka
4138 příspěvků 05.01.18 15:47
@rozmlsaná píše:
@giuliettka vidíte jak jste mně odrovnala :) :)
:-D
rozmlsaná
437 příspěvků 05.01.18 17:37

@Bossygirl Takže horňák? A pokud je úchyl tak založí vlákno, jak se depilujete, případně holíte v rozkroku :)

AnetaProcha
3 příspěvky 09.01.18 12:06

AHOJ
Ukazujte svá ňadra, budete ve svém okolí přitažlivější.

S pozdravem Aneta…

Berte to s ohledem. Chtěla jsem do světa vnést jiné vnímání světa podprsenky a vůbec se mi nelíbí, že si z toho děláte srandu. Berte prosím můj nový styl vážně Děkuji.

Bossygirl
619 příspěvků 10.01.18 10:49

@AnetaProcha U doktora jste s tím byla?

Matmys
2315 příspěvků 10.01.18 11:37

@giuliettka

:)

kde je sakryš ten tleskací smajlík…
tak nic, tak si ho představte

AnetaProcha
3 příspěvky 10.01.18 11:56

@Bossygirl Proč u doktora?

Karin
3948 příspěvků 10.01.18 14:39

Don't feed the troll.
Je to zjevná snaha rozpumpovat diskusi za každou cenu. Redakční zoufalství.

Lucia5
3 příspěvky 11.09.18 07:14

Cau holky ako to tu citam tak budem totalny outsider, lebo podprsenky tu nosite vsetky a niektore ich zhodia iba doma. Ja mam 25 rokov a prsa 5ky. Podprseniek som sa zbavila v 17tich a zacala som chodit bez nich uplne stale a vsade, vtedy do skoly teraz do prace. Jedine co na prsa dam su plavky. Viem ze je to pre vela zien nepochopitelne, pretoze sa bud hambia alebo nemaju ziadne prsa a chcu to dohnat aspon nafuknutou podprsenkou… Prsa nemam ako modelka a nie su ani nikdy neboli extra pevne, ale tento styl bez nej si neviem vynachvalit, je to nezrovnatelne pohodlnejsie, zdravsie, a podla mojho priatela velmi sexi takze nemam najmesi dovod sa k nejakej blbej podprsenke vracat. Som aktivna zena, pracujem ako uctovnicka a vo volnom case neustale nejake aktivity, ci uz bicykel alebo turistika. Zatial som nespozorovala ziaden problem preco by to malo byt nejakym sposobom zle alebo nevhodne.

misionářka
291 příspěvků 11.09.18 07:18

@Lucia5 A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci.

Lucia5
3 příspěvky 11.09.18 07:29

@v2e2rka Aj ked prsa nemas pevne ale ovisnute, neznamena to ze to nieje pekne, alebo sexy… Podla mojich skusenosti 80% chalanov sa idu za povislymi prsama umatit. To jen par je takych co chcu mat modelku a koli tymto pitomcom prichadzame o sebavedomie… Moje su tiez uz od mlada riadne dlhe ale neriesim a podprdu od 17tich nenosim…

Lucia5
3 příspěvky 11.09.18 07:30

@misionářka Trpaslici??

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek