Nosíte na doma podprsenku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Semtex
31 příspěvků 12.09.18 08:34

@Lucia5 já se přidám, taky běhám už většinou bez podprsenky, i když jich mám doma dost a celkem drahých a padnoucich. Přivedl mě k tomu jeden kluk, co se hrozně divil, co že to mám na sobě za věc a proč to jako mám? Že prý je to na nic a vypadá to divně:—))(cimz myslel podprsenku). Občas jsem chodila bez ní i předtím, ale fakt jenom občas, výjimečně, a jak jsem tak nad tím zapremyslela… tak je to fakt naprd a bez ni je to naopak mnohem mnohem pohodlnější, zejména třeba v me praci, kdy porad beham, hybu se, natahuju všelijak, bych si to v podprsence už neuměla představit a vyskytuju se tam jen v tilku a kratasech. Proste mi vadí, jak me ta podprsenka drží kolem žeber.

A to mi máma vždycky říkala, ze mám nosit podprsenku, protože nemám pěkný prsa a bez ni je to divny… tak jsem ji vzdycky chvíli nenosila a pak zase na její popud jo, ale ted už je mi to jedno, však nikdo není dokonalý, některá má velký zadek, křivý stehna od celulitidy, jiná břicho, chlapi jakbysmet nebo se jim rýsujou chlupy pod trickama. A když mají kolikrat větší prsa jak já, tak si je taky nezplacavaji:-D

Podprsenky už nosím jenom pod věci, které jsou na ně vyloženě šité, tzn. třeba pouzdrove šaty, saka nebo různé věci se zasevky vyloženě na pushupku pasují a naopak bez ni by to vypadalo, ze mi to nesedí. Anebo když je mi zima a chci se oblict lehceji, tak si tu podprsenku vezmu, protože me zahřeje. Případně pod bílá nebo světla trička si beru jen takové ty obyc látkové podprdy, dva trojúhelnícky sesite k sobě. Kalhotky mám všechny už jen bezešvé z intimissimi, takže o nich taky vůbec nevim:-)

misionářka
291 příspěvků 12.09.18 09:28

Toto vlákno by se mělo jmenovat"Jak se úchylové snažili a neuspěli"

Kryptozoo
257 příspěvků 12.09.18 12:52

@misionářka Bohužel minimálně částečně uspěli..„pořádně dlouhá“ prsa mě budou týdny pronásledovat v nočních můrách.

Vinca_minor
648 příspěvků 12.09.18 13:11

@Kryptozoo Já zase nevyženu z hlavy představu, jak v práci běhají a natahují se všelijak v kraťasech a tílku bez podprdy.

JarkaJ
605 příspěvků 12.09.18 15:00

@misionářka Když se ta nesmyslná diskuse natáhla na 7 stran, tak spíš uspěli, ne? Ale my jim to tu zbytečně nemusíme prodlužovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek