Oblek do tanečních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VaclavP
2 příspěvky 12.09.17 12:27
Oblek do tanečních

Dobrý den,
nevíte kde levně pořídit oblek pro syna do tanečních? Ideálně v centru Brna?

Reklama

Reklama

Reakce:

zwedavka
826 příspěvků 12.09.17 15:52

Doporučuju spíš půjčení, v tomhle věku z něj stejně vyroste a budete se ztrátou prodávat.

alvapboudica
62 příspěvků 12.09.17 16:36

@VaclavP : Jak vás chápu… Jsem taky z Brna a oblek jsme kupovali na Vsetíně, moc levný nebyl. Alespoň teda pro nás. Přesto jsme nešli cestou půjčení, protože si myslím, že taneční trvají dost dlouho. A navíc v 16 letech už mladého člověka potkají okamžiky, kdy se musí obléct do obleku a prostě to neokecá… A nějak se musí naučit společenskému vystupování. Podle dcery odhaduji, že ho unosí. Šaty pro ni taky nebyly levné. A unosila je. Navíc byly snad troje. Jedny lepší, další pak levnější, různě se to dalo kombinovat.

Morrisst
3 příspěvky 13.09.17 13:46

Zkuste se podívat i do řetězců jako je HM apod. Třeba v tom HM často nabízejí i levné černé obleky. Mnoho z nich je bohužel z polyesteru, ale jelikož je syn ještě mladý a možná nebude na oblek tolik opatrný a možná z něj vyroste, může tohle být dost schůdná cesta kompromisu.

Mně rodiče před deseti lety do mých tanečních koupili oblek z OP Prostěj za těžké peníze a přesto byl oblek stejně z polyesteru. Řekli si, že ho koupí o něco větší „abych do něj dorostl“ a nemuseli mi brzo kupovat nový. Nikdy jsem do něj nedorostl a když jsem si začal sám vydělávat, obleku jsem se zbavil a koupil takový, co mi skutečně seděl a byl ze 100% vlny. Od rodičů to tenkrát byly takřka vyhozené peníze…

Podle mě je lepší mu v tomto věku koupit třeba oblek z HM za 2500, který mu bude sedět a který bude nosit třeba jenom pět let a pak si pořídí nový, než mu nyní kupovat oblek o dvě čísla větší za deset tisíc a on se pak bude stydět za svoje maturitní fotky, kde je navlečen do neforemného obleku, ve kterém vypadá jako krabice. :))

oliviax21
65 příspěvků 14.09.17 18:56

Bandi ;-)

irma73
412 příspěvků 21.09.17 10:13

Nechci zakládat nové vlákno, tak to zkusím tady. Hodí se pro pány do tanečních i jiná barva košile než bílá? Třeba světle modrá, lila apod? A co kravaty, může být třeba modrá, šedá, vínová, nebo jedině černá? Díky za rady.

Age35
1 příspěvek 21.09.17 10:38

Určitě se do tanečních hodí i košile jiné barvy než bílá a k tomu kombinovat různé kravaty. Ideální je se sladit s partnerkou a vybírat košile a kravaty podle barvy jejich šatů ;) Taky lze měnit jenom košile a vybrat si k tomu univerzálního motýlka. Třeba zkusit dřevěného motýlka, vím že hezké mají v BeWooden :)

irma73
412 příspěvků 21.09.17 10:51

Jo, já jsem si to tak nějak myslela taky, ale pak v reálu mělo na 1. lekci 90% kluků bílou košili a černou kravatu, tak mě to znejistělo. S motýlkem počítám na prodloužené a věneček, přijde mi to takové slavnostnější. Ale zrovna dřevěný motýlek se mi do tanečních moc nezdá, považuju ho za volnočasovou záležitost.

Bossygirl
42 příspěvků 21.09.17 15:50

@Age35 Já tedy nevím, odkud se ten nesmysl o ladění barev partnerů vzal. Asi z tv Nova. Pochopitelně by se barvy na jejich oděvu neměly tlouct, ale drží-li se muž střízlivých a elegantních barev, což by u formálního oděvu mělo být samozřejmostí, neměl by to být problém Dřevěný motýlek do společnosti pro vyjukaneho mladíka je směšný. Společenská košile v barvě lila opět pro mladíka v kombinaci s ne právě na míru širým a kvalitním oblekem bude jen podtrhovat všechny nedokonalosti a jeho nejistotu.

irma73
412 příspěvků 21.09.17 16:36

@Bossygirl Na tom něco bude :D
Přidržíme se tedy zpočátku bílé košile a neutrální kravaty. Počkáme, jak se vybarví ostatní, a podle toho pak zařadíme další barvy košil. Díky za postřeh.

Bossygirl
42 příspěvků 21.09.17 16:52

@irma73 Užijte si to a držte mu palce!

irma73
412 příspěvků 21.09.17 17:26

:D Hlavně ty u nohou, aby některou z tanečnic nepřišláp…

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama