Oblek do tanečních

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VaclavP
2 příspěvky 12.09.17 12:27
Oblek do tanečních

Dobrý den,
nevíte kde levně pořídit oblek pro syna do tanečních? Ideálně v centru Brna?

Reklama

Reklama

Reakce:

zwedavka
828 příspěvků 12.09.17 15:52

Doporučuju spíš půjčení, v tomhle věku z něj stejně vyroste a budete se ztrátou prodávat.

alvapboudica
62 příspěvků 12.09.17 16:36

@VaclavP : Jak vás chápu… Jsem taky z Brna a oblek jsme kupovali na Vsetíně, moc levný nebyl. Alespoň teda pro nás. Přesto jsme nešli cestou půjčení, protože si myslím, že taneční trvají dost dlouho. A navíc v 16 letech už mladého člověka potkají okamžiky, kdy se musí obléct do obleku a prostě to neokecá… A nějak se musí naučit společenskému vystupování. Podle dcery odhaduji, že ho unosí. Šaty pro ni taky nebyly levné. A unosila je. Navíc byly snad troje. Jedny lepší, další pak levnější, různě se to dalo kombinovat.

Morrisst
3 příspěvky 13.09.17 13:46

Zkuste se podívat i do řetězců jako je HM apod. Třeba v tom HM často nabízejí i levné černé obleky. Mnoho z nich je bohužel z polyesteru, ale jelikož je syn ještě mladý a možná nebude na oblek tolik opatrný a možná z něj vyroste, může tohle být dost schůdná cesta kompromisu.

Mně rodiče před deseti lety do mých tanečních koupili oblek z OP Prostěj za těžké peníze a přesto byl oblek stejně z polyesteru. Řekli si, že ho koupí o něco větší „abych do něj dorostl“ a nemuseli mi brzo kupovat nový. Nikdy jsem do něj nedorostl a když jsem si začal sám vydělávat, obleku jsem se zbavil a koupil takový, co mi skutečně seděl a byl ze 100% vlny. Od rodičů to tenkrát byly takřka vyhozené peníze…

Podle mě je lepší mu v tomto věku koupit třeba oblek z HM za 2500, který mu bude sedět a který bude nosit třeba jenom pět let a pak si pořídí nový, než mu nyní kupovat oblek o dvě čísla větší za deset tisíc a on se pak bude stydět za svoje maturitní fotky, kde je navlečen do neforemného obleku, ve kterém vypadá jako krabice. :))

oliviax21
65 příspěvků 14.09.17 18:56

Bandi ;-)

irma73
421 příspěvků 21.09.17 10:13

Nechci zakládat nové vlákno, tak to zkusím tady. Hodí se pro pány do tanečních i jiná barva košile než bílá? Třeba světle modrá, lila apod? A co kravaty, může být třeba modrá, šedá, vínová, nebo jedině černá? Díky za rady.

Age35
1 příspěvek 21.09.17 10:38

Určitě se do tanečních hodí i košile jiné barvy než bílá a k tomu kombinovat různé kravaty. Ideální je se sladit s partnerkou a vybírat košile a kravaty podle barvy jejich šatů ;) Taky lze měnit jenom košile a vybrat si k tomu univerzálního motýlka. Třeba zkusit dřevěného motýlka, vím že hezké mají v BeWooden :)

irma73
421 příspěvků 21.09.17 10:51

Jo, já jsem si to tak nějak myslela taky, ale pak v reálu mělo na 1. lekci 90% kluků bílou košili a černou kravatu, tak mě to znejistělo. S motýlkem počítám na prodloužené a věneček, přijde mi to takové slavnostnější. Ale zrovna dřevěný motýlek se mi do tanečních moc nezdá, považuju ho za volnočasovou záležitost.

Bossygirl
265 příspěvků 21.09.17 15:50

@Age35 Já tedy nevím, odkud se ten nesmysl o ladění barev partnerů vzal. Asi z tv Nova. Pochopitelně by se barvy na jejich oděvu neměly tlouct, ale drží-li se muž střízlivých a elegantních barev, což by u formálního oděvu mělo být samozřejmostí, neměl by to být problém Dřevěný motýlek do společnosti pro vyjukaneho mladíka je směšný. Společenská košile v barvě lila opět pro mladíka v kombinaci s ne právě na míru širým a kvalitním oblekem bude jen podtrhovat všechny nedokonalosti a jeho nejistotu.

irma73
421 příspěvků 21.09.17 16:36

@Bossygirl Na tom něco bude :D
Přidržíme se tedy zpočátku bílé košile a neutrální kravaty. Počkáme, jak se vybarví ostatní, a podle toho pak zařadíme další barvy košil. Díky za postřeh.

Bossygirl
265 příspěvků 21.09.17 16:52

@irma73 Užijte si to a držte mu palce!

irma73
421 příspěvků 21.09.17 17:26

:D Hlavně ty u nohou, aby některou z tanečnic nepřišláp…

ToteVierzig
33 příspěvků 24.09.17 14:22

Kdybyste byla z Prahy, asi bych oblek mela - kupovany samostatne kalhoty a sako v Zare… a chlapec z neho uspesne za rok vyrostl

irma73
421 příspěvků 31.10.17 11:50

Přidávám informaci, jak se to nakonec vyvinulo s barvami košil a doplňků v tanečních.
Po cca 2 úvodních lekcích popustili chlapci (nebo jejich rodiče) uzdu své kreativitě a bylo k vidění smad naprosto cokoli :D. Barevné košile, i vzorované, límečky na knoflíček, dvojité límečky, u kravat a motýlků veškeré myslitelné barvy i vzory, včetně šikmého pruhování a károvaného vzoru.
Takže náš mlaďoch v sice PES, ale padnoucím obleku a s jednobarevnými košilemi je tam za elegána. Oblíbil si motýlky, prý se to aspoň všude neplácá jako kravata :), a tu lila košili má ze všech nejradši!

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama