Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7074) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
marikahr
966 příspěvků 15.6.19 15:40

@MP blanka no ale to uz hladame detaily, co jej vytknut, podla mna v tom teple vyzerala velmi dobre, ved nie je modelka, ale normalna zena!
Posobila velmi prirodzene :-)

Příspěvek upraven 15.06.19 v 15:45

marikahr
966 příspěvků 15.6.19 15:44

Mna zaujalo, ze ani jeden chlap v obleku sa viditelne nepotil (okrem Danka), dokonca ani ten komentator vonku pred prezidentskym palacom ;-)
Ktovie aky maju na to recept

EJK
264 příspěvků 15.6.19 16:11

Podľa mňa nekvalitný materiál, asi neboli podšité, lebo sa rysovalo všetko spodné prádlo a vypracovanie spodnej záložky - asi nemali žehličku v salóne. A podľa mňa vrchná časť mala byť o pár cm väčšia, mala som pocit, že švíky povolia.

https://zena.pravda.sk/…irovat-zeny/

giuliettka
4483 příspěvků 15.6.19 16:17

@EJK Na tých fotkách to vyzerá, že to praskne aj v bočných švíkoch. :-D

MP blanka
1966 příspěvků 15.6.19 17:28

No tak, keď už budeme hľadať čo by sa našlo, mňa bila do očí dĺžka šiat. Prečo ich neurobili o 2, 2,5 cm kratšie? Stále by mali „ slušnú “ dĺžku, a vzhľadu pani Čaputovej by to prospelo.

marikahr
966 příspěvků 15.6.19 18:00

@MP blanka mne sa takato dlzka paci, myslim ze to predlzi (opticky zostihli) siluetu a prida na elegancii. Kratsie by jej koncili v sirsom mieste lytka
Vsimli ste si, ze pri inauguracii mala ine lodicky- vyssie, na tenkom podpatku?
Tieto modre mala na „pochod“ ulicami a prehlidku cestnej straze

MP blanka
1966 příspěvků 15.6.19 18:08

Ja by som sa ešte rada spýtala, čo hovoríte na kabelku. Nie na to, aká konkrétna kabelka to je, ale či ju musela mať, dajme tomu kvôli protokolu. Lebo mne pripadá, že ju má akosi navyše, nejako mi tam nesedí. Ale inak opakujem, celkovo sa mi páči ako bola oblečená aj to, ako nenápadný mala makeup.

giuliettka
4483 příspěvků 15.6.19 20:25
@Judy24 píše:
Když už tu svatbu tak hezky drbem - mně ještě přijde úplně příšerná ta kytice. I když zapadá do toho kýče, to musím uznat.

Tak som z toho videa, čo dali na youtube a ktoré malo ukázať ako si pripraviť svadbu, namiesto toho je to však hodinový reklamný blok na všetkých čo im tu svadbu zacálovali, že tá kytica je umelá. Normálne látkové kvety. Som z toho v šoku, tak som si doteraz myslela, že svadobná kytica má byť z kvetov živých.

benyka
7477 příspěvků 15.6.19 23:06

@giuliettka Uřezané jsou stejně už mrtvé.

EJK
264 příspěvků 16.6.19 09:04
@MP blanka píše:
Ja by som sa ešte rada spýtala, čo hovoríte na kabelku. Nie na to, aká konkrétna kabelka to je, ale či ju musela mať, dajme tomu kvôli protokolu. Lebo mne pripadá, že ju má akosi navyše, nejako mi tam nesedí. Ale inak opakujem, celkovo sa mi páči ako bola oblečená aj to, ako nenápadný mala makeup.

Vidieť, že pani prezidentka je z generácie, ktorá nosila tašky väčšinou na pleci. Aspoň ja si pamätám, že tento typ kabeliek sa nosil zavesený na ruke tak, že ruka sa vsunula z vonkajšej stany dovnútra k telu. Takto to má nábeh na „gucciho pahýl“.

marikahr
966 příspěvků 16.6.19 09:25

Ked sa 41 rocna matka troch deti konecne docka ;-)

giuliettka
4483 příspěvků 16.6.19 16:58

@marikahr Teda ale Victoria vyzerá super!

giuliettka
4483 příspěvků 16.6.19 17:11

@marikahr A to nariadenie, že dámy nemajú byť výstredne bolo super. Tie modely vyzerajú všetky úchvatne.

marikahr
966 příspěvků 16.6.19 17:33

@giuliettka Viktoria tradične super (vrátane dĺžky šiat ;-) )

MorusRubra
682 příspěvků 16.6.19 17:33

@marikahr Dočasné tetování jednorožce nebo lékařské potvrzení, že ho nemůžou mít? WTF??? Některým lidem fakt hrabe.

Šaty krásné, copánky divné, černé kaly, no, proti gustu…

Atlacoya
2713 příspěvků 17.6.19 09:31
@MorusRubra píše:
@marikahr Dočasné tetování jednorožce nebo lékařské potvrzení, že ho nemůžou mít? WTF??? Některým lidem fakt hrabe.Šaty krásné, copánky divné, černé kaly, no, proti gustu…

To patří k té nevěstě? Kdo to je? Chápu dobře, že měla požadavek na hosty, aby si nechali udělat dočasné tetování?

Atlacoya
2713 příspěvků 17.6.19 09:35
Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím…
@giuliettka píše:
A to nariadenie, že dámy nemajú byť výstredne bolo super. Tie modely vyzerajú všetky úchvatne.

O jakou jde akci?

Vinca_minor
1010 příspěvků 17.6.19 09:42

@Atlacoya Je to svatba hvězdy Realu Madrid Sergia Ramose s televizní reportérkou a moderátorkou Pilar Rubio.
Fotky hír: https://sport.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

Josefka
558 příspěvků 17.6.19 09:46

Paní presidentku jsem viděla jen na obrázcích, inauguraci jsem nesledovala, ale vybavila se mi Jennifer Coolidge. Hned jsem tu představu zaplašila ale tím se přikláním k dojmům, že se šaty zdají trochu víc těsné.

Josefka
558 příspěvků 17.6.19 09:55
@Vinca_minor píše:
@Atlacoya Je to svatba hvězdy Realu Madrid Sergia Ramose s televizní reportérkou a moderátorkou Pilar Rubio.
Fotky hír: https://sport.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/

„Victoria zaujala bílými šaty, čímž ale nevyhověla tomu, jaký byl požadovaný dress code. Podle něj se měli hosté vyhnout červené, oranžové, zelené, bílé a růžové barvě…“
Ehm, jako by to udělala na truc ;-) Já bych z takového zadání skoro nevěděla, co si tedy můžu obléknout. Tak, hernajs, napíšu, všichni v modré nebo hnědé a hotovo!

Vinca_minor
1010 příspěvků 17.6.19 10:01

@Josefka Mně přijde, že to není čistě bílá, a je oblečená tak, že si ji s nevěstou rozhodně nikdo nesplete. Rozhodně lepší než dobrý den, (neopálené) kozy ven.

Porkpiehat
1244 příspěvků 17.6.19 10:34

@Vinca_minor Ta odhalená prsa by mi na tom vadila nejmíň. Látka na šaty mi přijde jak utržený závěs z nějakého hampejzu (třásně a laciný satén) a šaty z ní někdo spíchnul v rámci dílčího úkolu v soutěži Great British Sewing Bee nebo jeho francouzské verze Cousu main, kdy jim na to dali jen 20 minut.

Vinca_minor
1010 příspěvků 17.6.19 10:38

@Porkpiehat Souhlas, viděla jsem fotku, kde byla z poloprofilu a od pasu nahoru, ale sem jsem dala nakonec jinou.

vlm
4673 příspěvků 17.6.19 12:34

@Josefka o šaty asi nešlo spíš o růžové lodičky

KlaudieS
1765 příspěvků 17.6.19 20:12

Tak jsem si tu Sergiovu ženu prohlédla a děsí mě, připomíná mi Overly attached girlfriend…

Stránka:  « Předchozí 1 2359 2360 2361 2362 2363 2364 2365 2366 2367 2368 2369 2443 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek