Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6910) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
KlaudieS
1753 příspěvků 17.06.19 20:26

@vlm Přečetla jsem si k tomu článek a prej krom toho, že teda měla Victoria na sobě skoro bílou a ty fuchsiové lodičky (zakázaná barva!), si dovolila během obřadu použít mobil, což bylo taky zakázané. Prej si natáčela své boty při chůzi jakožto promo své značky. To je drama! Nevěsta se taky nedočkala žádané skupiny AC/DC a musela se spokojit s nějakou švýcarskou rockovou skupinou. Tato započala své vystoupení jistě působivým výlezem z draka zavěšeného na jeřábu za zpěvu Final countdown spolu s nevěstou v červených šatech ve stylu Catwoman…
Ne, to si nevymýšlím.
Rytmus má co napravovat, tohle je teprve vrchol kýče.

Vinca_minor
742 příspěvků 17.06.19 21:08

@KlaudieS Tou nějakou kapelou myslíte Europe? To jediné bych asi na té svatbě dokázala přežít a užít, i když AC/DC by byli lepší :)

KlaudieS
1753 příspěvků 17.06.19 21:58

@Vinca_minor Aaaa, až teď mi to došlo, spletla jsem si výraz pro švédský a švýcarský, pardon, pardon.

LorelaiH.
3204 příspěvků 18.06.19 07:13

@KlaudieS už jsem se vás chystala umlátit klávesnicí za tu záměnu :D
Jinak Sergio Ramos taky nebude žádný lumen. Kluci si občas pouští tuto parodickou písničku a ta ho myslím výstižně vystihuje https://www.youtube.com/watch?…

lucindaSK
969 příspěvků 18.06.19 07:32
@giuliettka píše:
@EJK Na tých fotkách to vyzerá, že to praskne aj v bočných švíkoch. :-D

Teraz ten zázrak vidím prvýkrát a je to trochu šok - šaty sú úplne mimo. Dĺžka nemožná, na prsiach bez záševkov? Tie babkovské lodičky to nijak nevylepšili. Absolútne nelichotivé a podľa mňa malé. Okrem farby, tá jej veľmi pristane. Hanečka to teda aj vie aj lepšie, ale možno len s modelkami a pri normálnej žene to nezvládol.

lucindaSK
969 příspěvků 18.06.19 07:34

@marikahr Okrem toho účesu do sprchy.

porjk
2702 příspěvků 18.06.19 08:11

@lucindaSK Já tam záševky vidím, dokonce ani lodičky mi nepřijdou samy o sobě úplně babské. Mají masívní podpatek, ale dojem možná kazí jen neštíhlé kotníky. Jestli si není jistá na jehlách, je to lepší, než kdyby na nich kvrdlala. Barva se mi líbí moc, jen ta velikost…Takhle to vypadá od pasu nahoru celkem slušně a směrem dolů to babkovské je.

mimi
98 příspěvků 18.06.19 08:17

Pani prezidentka sa prezula. Ked skladala slub v Redute mala ine lodicky, na prechdzku mestom, isla peso cez mesto na omsu sa prezula do tychto pevnejsich. Vidno to aj na niektorych fotkach.

Paris1789
3673 příspěvků 18.06.19 09:21

Prosím vás, proč taky nekritizujete obleky prezidentů, kterých je víc? Podle mne je oblečená přiměřeně a to hnidopišení tady i jinde je dost trapné.

koště
8 příspěvků 18.06.19 10:41

Pani prezidentce fandim vazne moc, ale ty saty jsou pekelne. Vubec ji neslusi a o to jde ne? Saty samy o sobe treba dobry, i kdyz me se teda nelibi, ale ji teda nelichoti vubec.

porjk
2702 příspěvků 18.06.19 12:26

@koště Lichotit jí zrovna nemusí, má vypadat slušně. To je funkce, kde má člověk reprezentovat, na tom se snad shodnem. Nečekám, že bude vypadat jako model/ka, jestli má nějaké kilo navíc mi u presidenta nevadí. Člověk oblékat přiměřeně postavě, věku, situaci a nakonec i postavení

koště
8 příspěvků 18.06.19 13:10

Pokud chapete obleceni jen jako neco, co ma vypadat slusne a primerene, neshodneme se ani v tom zakladnim nazoru na obleceni, naroz na satech pani prezidentove.

Yaay
209 příspěvků 18.06.19 13:45

@koště pani prezidentky prosim :) Pani prezidentova je manzelka prezidenta.

Porkpiehat
496 příspěvků 18.06.19 15:30

Slušně a přiměřeně :-) Už jsem tu dlouho necitovala Comeback, takže prosím na scénu Ivu a Tomáše v 15. dílu Taneční https://www.youtube.com/watch?… (od první vteřiny):
Tomáš: „Zkus si je ještě jednou a uvidíš, že mi dáš za pravdu.”
Iva: „Můžu si je zkusit klidně tisíckrát a pokaždé zjistím, že jsou příšerné!”
Tomáš: „Nejsou příšerné, jsou přiměřený!”
Iva: „Přiměřený? Ivo, tobě to dneska tak sluší, vypadáš tak nějak přiměřeně!”
Tomáš: „Šaty mají zahalovat! Když jsem chodil do tanečních já, moje partnerka měla super šaty. To, že má hrb, jsem se dozvěděl až o věnečku.”

To jen na odlehčení situace :-D

giuliettka
3656 příspěvků 18.06.19 15:43
@Paris1789 píše:
Prosím vás, proč taky nekritizujete obleky prezidentů, kterých je víc? Podle mne je oblečená přiměřeně a to hnidopišení tady i jinde je dost trapné.

Keď je čo kritizovať, tak sa kritizuju aj obleky.  

MorusRubra
664 příspěvků 18.06.19 21:39

@LorelaiH. @Porkpiehat Ani jedno z vašich videí není k dispozici. Je chyba na mém přijímači nebo ta videa byla smazána?

LorelaiH.
3204 příspěvků 19.06.19 12:46

@MorusRubra není to tím, že jsme v zahraničí? Mě videa od @Porkpiehat taky nejdou spustit, musím hledat ručně

Atlacoya
2681 příspěvků 19.06.19 12:47

Co říkáte na letošní dostihy v Acotu? Blesk k tomu má rozsáhlou fotogalerii.

Birdonawire
10 příspěvků 19.06.19 13:11
@LorelaiH. píše:
@MorusRubra není to tím, že jsme v zahraničí? Mě videa od @Porkpiehat taky nejdou spustit, musím hledat ručně

Ja tipuji, ze jsem ve stejne zemi jako Porkpiehat, a taky mi nejdou.

Lizbeth
832 příspěvků 19.06.19 13:40

@Atlacoya
Eugenie měla ošatku na chleba.

Matmys
2187 příspěvků 19.06.19 14:04
@giuliettka píše:
Keď je čo kritizovať, tak sa kritizuju aj obleky.

Tak na tomto prezidentovi si mi líbily i ty „kraťasy“.

Temperance
1493 příspěvků 19.06.19 14:37

@Matmys Jojo, můj poslední prezident…

Matmys
2187 příspěvků 19.06.19 14:50

@Temperance
Ale no tak, to si taky říkali kdysi o TGM. Pak roky rudého temna a pak se to zlepšilo. Musíte doufat. A jít na Letnou :)

Temperance
1493 příspěvků 19.06.19 14:57

@Matmys :-D Jestli zachovají časový rozestup, tak za čtyřicet let přijde další… jenže to už tu nebudu ;-)

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 15:30
@LorelaiH. píše:
@MorusRubra není to tím, že jsme v zahraničí? Mě videa od @Porkpiehat taky nejdou spustit, musím hledat ručně

Myslím, že chyba bude na strane MP. Tiež som dala prednedávnom odkaz na video s kráľovnou a Trumpom a keď som ho chcela otvoriť cez MP, tak nebolo k dispozicii, pritom rovnaký odkaz na fb normálne otvorilo.

Stránka:  « Předchozí 1 2360 2361 2362 2363 2364 2365 2366 2367 2368 2369 2370 2387 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek