Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6910) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 15:33
@Matmys píše:
Tak na tomto prezidentovi si mi líbily i ty „kraťasy“.

Mne nie, ako prezodent sa mi páčil, ale jeho kalhoty nie. Rovnako to mám aj s Čaputovou, keby som bola na Slovensku, tak by som ju volila a som ráda, že si ju Slováci zvolili. Jej šaty sa mi nepáčia. Ale vzhľadom na perfekne padnúce obleky českého premiéra, si myslím, že je lepšie keď je na kritiku len oblečenie.

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 16:01

A dbešné šaty sa mi páčia. Akurát ma pobavil ten vojak, jak tam stojí za tými dverami s rukou zaťatou v päsť. Vyzerá to, že keď prezidentka prejde dverami, tak jej jednu drúzdgne. :-D

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 16:08

A atrašne ma zaujíma či je na obraze Erdődy alebo Esterházi? :-D

pavka_l
908 příspěvků 19.06.19 17:15

@giuliettka šaty jsou celkem hezké, ale ty rozpuštěné vlasy jako víla se mi prostě na oficiální státní události nelíbí.

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 17:40

A niketo už by mal prepustiť toho hlapíka čo navrhuje Kate tie klobúky. Vyzerá to, že mu došli nápady. Furt tá kvetina plácnuty pod kalapom jak u Pištu báčiho. :-D

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 17:50

A docela by ma zaujímalo čo je taká vyrehotaná. Nech už sa okolostojaci tvária akokoľvek, tak ona je jak vyzubený koň. :-D

if5
233 příspěvků 19.06.19 18:36
@giuliettka píše:
Akurát ma pobavil ten vojak, jak tam stojí za tými dverami s rukou zaťatou v päsť.

A pak že má naše hradní stráž operetní kostýmy. Co je potom tohle?
Nic ve zlým, každá hradní stráž mi připadá jako operetní instituce, takže to je vlastně správně.

Dalmitka
1634 příspěvků 19.06.19 18:44
@pavka_l píše:
@giuliettka šaty jsou celkem hezké, ale ty rozpuštěné vlasy jako víla se mi prostě na oficiální státní události nelíbí.

Aj chorvátska prezidentka, ktorá je podobný typ ako naša, nosí často rozpustené vlasy a okrem toho sa pokojne oblečie aj do dresu futbalistov alebo sa nechá fotiť v bikinách :-D. Pokiaľ to má stále úroveň a neprekročí pomyselnú čiaru, nevidím v tom nič nepatričné.

MP blanka
1840 příspěvků 19.06.19 18:52

@if5 A pak že má naše hradní stráž operetní kostýmy. Co je potom tohle?
Nic ve zlým, každá hradní stráž mi připadá jako operetní instituce, takže to je vlastně správně.
Nielen vám pripomína uniforma hradnej stráže operetku. Tie naše sú smutným pozostatkom divokého obdobia norodovosti po vzniku štátu. Boli vtedy aj kritické pripomienky a výhrady, ale čo už, uniformy boli ušité a niektorí naši vtedajší politici to brali ako vec cti, ako keby sa tým o niečo národné pričinili. Pekná irónia je, že to viac ako slovenskú hrdinskú minulosť evokuje čosi maďarské.

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 18:53
@if5 píše:
A pak že má naše hradní stráž operetní kostýmy. Co je potom tohle?

Veď je to historická uniforma, krorá sa používalen výnimočne, pri slávnostných príležitostiach typu, nástup nového prezidenta. Je na motív rovnošaty slovenských dobrovoľníkov z roku 1848, konkrétne uniformy Janka Francisciho.
Ináč máme aj „súčasné“ uniformy.

Porkpiehat
496 příspěvků 19.06.19 18:59

@giuliettka Ráno si udělala těhotenský test, je po čtvrté těhotná (viz spekulace o ruce na břiše) a má radost z toho, že se bude muset Meghan sakra snažit, aby jí dohnala :-)

LorelaiH.
3204 příspěvků 19.06.19 19:16

@giuliettka No ale tento její výraz mi přijde úplně v rozporu s rádoby puritánskými šaty (opět až ke krku, dlouhé rukávy)

Paris1789
3673 příspěvků 19.06.19 19:38

Paní Čaputová je v posledním čísle Vogue

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 20:19
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Ráno si udělala těhotenský test, je po čtvrté těhotná (viz spekulace o ruce na břiše) a má radost z toho, že se bude muset Meghan sakra snažit, aby jí dohnala :-)

Tak po vašej odpovedi vyzerám presne ako ten koň. :-D

giuliettka
3656 příspěvků 19.06.19 20:26

@Porkpiehat Tak som si našla reči o tehotenstve, a sakra ta Zara Tindall má ale krásne šaty. Tie sa mi páčia.

MorusRubra
664 příspěvků 19.06.19 21:17

@giuliettka Třeba na něčem frčí. Teď jsem si představila, jak si Káťa s Vilíkem dávají před nástupem před lačný dav někde za rohem travku a pro změnu já vypadám jak ten kůň.

MorusRubra
664 příspěvků 19.06.19 21:19

@giuliettka Jinak souhlasím s tím, že ty klobouky už jsou ohrané. Chtělo by to nějakou změnu. Nenajala si nedávno nějakého nového stylistu?

Venda79
552 příspěvků 19.06.19 21:53

@giuliettka předpokládám, že ten klobouk je vždycky pláclej napravo proto, že když jde pár zavěšený, tak by žena na partnera neviděla, pokud by měla klobouk na levé straně; platí ale tohle pravidlo nějak oficiálně? protože ženy královské rodiny mívají napravo i fascinátory které by nepřekážely; uvědomila jsem si totiž strašnou věc - asi nosím baret na špatné straně :-)

JarkaJ
652 příspěvků 20.06.19 07:46

@giuliettka když vidím ty klobouky pohromadě, tak je to fakt na jedno brdo. Ty šaty jsou tak romanticky zdobné, ze ta kytka pod kloboukem působí už preplacaně. Chtělo by to jednoduchý klobouk s opakujícím se detailem z šatů, třeba mašle, pripadne výtvor z tylu, něco originálního. Ty kytky mi připomínají ty umělé, co se prodávaly v galanteriich :smiley:

isko
1386 příspěvků 20.06.19 08:37
@giuliettka píše:
A docela by ma zaujímalo čo je taká vyrehotaná. Nech už sa okolostojaci tvária akokoľvek, tak ona je jak vyzubený koň. :-D 

Mě se vlastně líbí, že se vévodkyně tak směje, i když na můj život to vlastně nemá žádný vliv.
Nicméně kdo je na té fotce opravdu kouzelný s kouzelným úsměvem, je William.

Judy24
858 příspěvků 20.06.19 09:10

Seksiii!

Atlacoya
2681 příspěvků 20.06.19 09:16
@LorelaiH. píše:
@giuliettka No ale tento její výraz mi přijde úplně v rozporu s rádoby puritánskými šaty (opět až ke krku, dlouhé rukávy)

Taky mě to zaujalo, šaty jak do nedělní školy a šklebí se. Na druhou stranu mohla se 90 % času tvářit důstojně a fotografové schválně vybrali fotky, kde se řehtá nebo šklebí.

Paris1789
3673 příspěvků 20.06.19 09:18
@Judy24 píše:
Seksiii!

ty strašlivé odrosty jsou záměr? To se teď nosí?

Judy24
858 příspěvků 20.06.19 10:24
@Atlacoya píše:
Taky mě to zaujalo, šaty jak do nedělní školy a šklebí se. Na druhou stranu mohla se 90 % času tvářit důstojně a fotografové schválně vybrali fotky, kde se řehtá nebo šklebí.

Přesně, mně to přijde celkově praštěný kritizovat někoho za to, jak se (teoreticky i třeba jen jednou) zatváří na několikahodinové akci. To je jak když se tu nějaká žena drbala za to, že na (tenisovém?) zápasu svého muže vypadala chvíli znuděně. Takovou míru sebekontroly přece nemůže mít snad nikdo, ne? A i pokud ano, nechápu, proč bychom to měli očekávat/vyžadovat.

Uživatel je onlineMatmys
2187 příspěvků 20.06.19 14:01
@Atlacoya píše:

Páni, od kdy je smích v decentních šatech nežádoucí?

Stránka:  « Předchozí 1 2361 2362 2363 2364 2365 2366 2367 2368 2369 2370 2371 2387 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek