Poraďte.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 08:05

SI tak hezky projedu web Poraďte.cz a koukám někdo se ptá na Módní peklo
http://www.poradte.cz/…myslite.html

Reakce:
MP Barbucha
3716 příspěvků 14.3.12 09:33

Pěkné, pěkné…hned druhá odpověď - uživatel magdon tuším, vysvětluje celkem to, co my tady na Pekle nikdo nechápem. A sice, jak může někdo vylézt ven tak příšerně oblečený..
Možná by se tento blog neměl jmenovat Módní Peklo, protože o módě stejně není aspoň tedy jeho hlavní téma. Mělo by se to jmenovat Nevhodně, nespolečensky až urážlivě oblečené peklo (Velká ironie:-) Pak by snad přestaly ty řeči lidí ve smyslu : „A co když někoho móda nezajímá? A ty lidi, kterým je jedno, co který návrhář v Paříži vymyslel, tak tyhle lidi jsou hodný, né jako ty vymóděný fifleny…“ Ukňouraný tón si domyslete:-)
Paradox totiž je, že vymóděné fifleny v supr tupr roztrhaných slimkách, s dlouhými nehty a fejkovou kabelkou tady právě Ada kritizuje. Myslím, že většina lidí, kdyby si dali tu práci a zkusili pochopit smysl tohoto blogu, tak by museli souhlasit.
To, že my komentující si pak tady povídáme o módě, protože nás baví, to je jiná věc.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 12:06

Tak to víš je móda a „móda“. „Módní“ jsou roztrhané džíny, špičatý štekle, falešná kabelka, vysolárkovaná, vyperoxidovaná, bundička do pasu .. no další varianty si člověk myslím domyslí sám, co je „módní“. A pak je ta naše móda, která je vkusná, osobitá, padnoucí, zajímavá … ale jaksi bohužel tihle lidi hází módu a „módu“ do jednoho pytle …

zoufalanevesta
51 příspěvků 15.3.12 08:01
Opravdu mě dostává takové kritizování pekla v duchu: Ada není dáma, protože by se měla vyjadřovat „jinak“, než se vyjadřuje (přičemž nenapíší svou představu o dámě, natož pak o jejím vyjadřování), nebo velmi oblíbené: sama je … taková a taková (doplňte si sami/samy), jak může někomu „kázat“. A dalších mraky výmluv, proč nepovažovat peklo za sebemenší autoritu.
Pokud mi někdo řekne: „nečtu peklo, nelíbí se mi ta myšlenka, příčí se takové zostuzování jiných, vadí mi cílené bonzování a focení jiných za účelem hromadného výsměchu“, jasně, chápu, není to pro každého a lidskostí tento web zrovna nevyniká. Ale jiné „argumentace“ a pokusy o shození pekla mě baví, protože mi připomínají malé vzteklé dítě. Uživatelka Martinaa je pro mě takovým prototypem. Rozčiluje se nad „výrazivem“ Ady, nepoukáže, co jí vadí, neuvede příklady, bez nichž mi jejií příspěvek připadá jako výkřik do tmy, ale sama používá atributy hnusný, odporný, ekl, ubohé (mj. oblíbené slovo v internetových diskuzích).
Velmi oblíbené je rovněž odůvodnění: kdo se stará o módu, je povrchní, namyšlený, sobec, normální a chytří lidé na takové blbosti nemají čas; kdo nenosí v hlavě, nosí na sobě; když jsi hloupý, maskuješ to oblečením, já tohle nemám zapotřebí; já si můžu nosit, co chci.
ooola
129 příspěvků 15.3.12 15:10

Tak tohle mě přimělo se registrovat:-) moje oblíbené slovo z internetových diskuzí je zase „zakomplexovaný“. Já nějak nemůžu pochopit, proč člověk, který na módu kašle a nesoudí lidi podle vzhledu a bla bla bla (vítě určitě, co mám na mysli), proč vůbec módní peklo otvírá. Nemůže tam najít pro sebe nic přínosného, tak proč ztrácí čas. A proč takovíhle lidé všude kolem sebe kopou, když by jim podle jejich vlastních slov vůbec nemělo záležet na tom, co si autorka módního pekla myslí.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 15:14
ooola ha detto : Tak tohle mě přimělo se registrovat:-) moje oblíbené slovo z internetových diskuzí je zase „zakomplexovaný“. Já nějak nemůžu pochopit, proč člověk, který na módu kašle a nesoudí lidi podle vzhledu a bla bla bla (vítě určitě, co mám na mysli), proč vůbec módní peklo otvírá. Nemůže tam najít pro sebe nic přínosného, tak proč ztrácí čas. A proč takovíhle lidé všude kolem sebe kopou, když by jim podle jejich vlastních slov vůbec nemělo záležet na tom, co si autorka módního pekla myslí.
pravdepodobne proto, ze maji mimo nevybraneho slovniku i krehke ego
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek