Pravé české peklo, oblečení, hudba, interiér, všechno..

Fotoalbum tématu (1391) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1579 Další »
Karoleenah
2322 příspěvků 9.3.13 16:16

@stric Cha, no asi na ty originální obkladačky Versace byla nějaká množstevní sleva. :D Ale v suterénu to zas vypadá na nějakou středověkou krčmu…

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 16:17

Tý jo… Vypadá to že z Brna každý utíká pryč;-)

Příspěvek upraven 09.03.13 v 16:20

noemi
1645 příspěvků 9.3.13 16:17

Já si tak říkám… vždyť to musí být asi neprodejné, ne? Tedy pokud se toho někdo kdo si to postavil chce zbavit přes realitku…

stric
762 příspěvků 9.3.13 16:22

Ale ono to je fakt všude. V zimě jsem náhodou byla tady
http://golfholidays.ie/…lla_9197.jpg
Celá Marbella je kýč jak bič, ale tohle bylo něco tak nepředstavitelně šíleného, že jsem to ve skutečnosti nikdy neviděla. No a teď když si představím, že se tím ještě ke všemu inspiruje kdosi prachatý ze střední Evropy a zkusí si to postavit taky, no tak pak už se ani těm kilometrům obkladaček nedivím.

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 16:24

@stric mě se Marbella líbí…jen se nehodí do CZ prostředí to je každému jasné.:-)

Skallka1
51 příspěvků 9.3.13 16:32

@Karoleenah Ešte aj obloha sa zamračila!

Skallka1
51 příspěvků 9.3.13 16:32
@Karoleenah píše:
@bestia Tak to je taky solidní pevnost! Já jen nevím, kde se v těch lidech pořád ta touha po věžičkách a cimbuří bere? Nějaká kompenzace toho, že jim rodiče v dětství nikdy nekoupili LEGO?Btw, jeden smutný opuštěný palác v Rozdrojovicích, též u Brna…
http://aermiks.files.wordpress.com/…86480019.jpg

ešte aj obloha sa zamračila!!!

stric
762 příspěvků 9.3.13 16:41

@Mylady2 Mně se Marbella nelíbí, na to mám moc ráda Španělsko :-) A konkrétně tenhle hotel vypadá jako sen šíleného architekta, co se rozhodl uplatnit absolutně všechny typicky regionální architektonický prvky od časů vylodění Tárika na Gibraltaru po současnost, navíc se mi tam ani jednou nepovedlo dojít z bodu A do bodu B, aniž bych dvakrát zabloudila. Lidi tam byli milí, to jo, ale ten barák je opravdu děs.
A samozřejmě imspirace dovolenou ve Středomoří je tady u nás vidět na každém druhém kroku a pochopitelně že u nás to vypadá ještě hůř, protože se to sem vůbec nehodí. Myslím, že ta zprofanovaná meruňková na zdech s tím taky má dost co do činění.

marmota-b
532 příspěvků 9.3.13 16:46
@stric píše:
A samozřejmě imspirace dovolenou ve Středomoří je tady u nás vidět na každém druhém kroku a pochopitelně že u nás to vypadá ještě hůř, protože se to sem vůbec nehodí. Myslím, že ta zprofanovaná meruňková na zdech s tím taky má dost co do činění.

To nejspíš má. Sestra to výslovně označuje za středomořský styl, a to tam ani nikdy nebyla.

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 16:48

@marmota-b ha že jsem ji nikdy na zdech ve Středomoří neviděla:-) spíš v paneláku ve středních Čechách:-D

marmota-b
532 příspěvků 9.3.13 16:51

No, v tom případě tím spíš, ne? Asi jako když bohémové taky nejsou Češi. :D

stric
762 příspěvků 9.3.13 16:58

@Mylady2 Protože tam ten efekt dělá samotné světlo, i když jsou zdi bílé.

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 16:58
Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 17:25

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 13.10.16 v 15:57

Mylady2
12413 příspěvků 9.3.13 17:35

@Lalita ty laciné obklady, laminát a zátěžový koberec…to je běs.

Lalita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.13 17:38

http://i.nahraj.to/f/11Hu.png

Příspěvek upraven 13.10.16 v 15:57

marmota-b
532 příspěvků 9.3.13 17:39

@Lalita Já to, přiznám se, příliš nezkoumala, akorát té rezidenční čtvrti jsem si pak taky všimla; hádala jsem jen podle obrázků - mám pomalý internet, tak moc necourám okolo, když nemusím…

HertaDeOran
866 příspěvků 10.3.13 11:58
Co je to filé?

@Lachenauerin
Moje kamarádka vlastní firmu Česká muzika a vyprávěla mi tuhle story, která se stala při jejím společném obědě s Evou a Vaškem.

Eva: „Vašku, co to je to filé?“
Vašek. „Víš, to je takovej řížek“

To snad mluví za vše!

Lamarr
127 příspěvků 10.3.13 12:09

HertaDeOran - já se zasmála, řekla bych, že si ti dva z vaší kamarádky udělali luxusní prču. Čímpak si to asi vykoledovala? mrk, mrk..

HertaDeOran
866 příspěvků 10.3.13 12:21

@Lamarr
No, nebyla jsem u toho, ale oni jsou opravdu trochu pomalejší.
Jinak ale musím uznat, že se jim podařil komerční tah na cílovou skupinu, na kterou všichni kašlou - na důchodce a chudší vesničany (nic proti nim!)

Lamarr
127 příspěvků 10.3.13 12:29

Nebyla jste u toho, ale víte, že „jsou pomalejší“ :-D
Už mlčím.

HertaDeOran
866 příspěvků 10.3.13 12:37

@Lamarr
Nebyla jsem u téhle příhody, ale jinak jsem párkrát měla tu čest se s nimi potkat u nich ve firmě.
Opravdu nevynikají ostrovtipem, ale to nic nemění na tom, že dokázali zaujmout hodně lidí a taky je potěšit. Až jsem byla překvapená, kolik peněz jsou lidi ochotný zaplatit za jejich dvd - možná taky proto, že této cílové skupině nikdo nic jiného nenabízí a oni jsou takový krásně lidový - to se divím, že nedělali kampaň Zemanovi.

Salet
14 příspěvků 11.3.13 09:22
@666mahu píše:
@Salet, Rok, ze kdy pochazi, pripadne kdy byla prestavena urcite realitka zodpovi.

Volala jsem do realitky, ale nic jsem se nedozvěděla. Na to, aby mi dali nějaké informace, chtějí moc info o mně a za to mi to nestojí.

top topic
967 příspěvků 11.3.13 11:53

@Karoleenah: checheche a já myslela, že nejznámější realitní „úkaz“ je byt slavné brněnské rodačky Paris Wilton:-D Jen ho zrovna nemůžu najít, asi už není v nabídce.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.13 12:04
@HertaDeOran píše:
@Lamarr
Nebyla jsem u téhle příhody, ale jinak jsem párkrát měla tu čest se s nimi potkat u nich ve firmě.
Opravdu nevynikají ostrovtipem, ale to nic nemění na tom, že dokázali zaujmout hodně lidí a taky je potěšit. Až jsem byla překvapená, kolik peněz jsou lidi ochotný zaplatit za jejich dvd - možná taky proto, že této cílové skupině nikdo nic jiného nenabízí a oni jsou takový krásně lidový - to se divím, že nedělali kampaň Zemanovi.

Ještě dodat něco o Babovřeskách a manifest intelektuála je kompletní:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1579 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek