Proč nosíte silonky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pcimpl
3 příspěvky 03.04.19 00:31
Proč nosíte silonky?

Ženy, na fórech píšete, že jsou silonky tím nejhorším kusem oblečení, zejména je řeč o punčocháčích, protože se hrnou dolů, rozkrok mají za chvíli u kolen, svědí v nich zadek a stehna když dýl sedíte, potí se chodidla, tělové vypadají děsně nepřirozeně, zatrhávají se po pár nošeních, v zimě nehřejou, v otevřených lodičkách jsou vidět nevkusné švy na špičce, v lesklých vypadají nohy jako z umělé hmoty, při každym čůrání stahovat a zase složitě natahovat, guma se zařezává když nejsou vytažený pod prsa, ty krepatý vypadají lacině, nejvíc tělový…určitě souhlasím, dovedu si to představit.

Jenže přes to všechno a mnohé další je pořád hojně nosíte. Proč? Jaká hodnota přebije všechny ty otřesné vlastnosti? Zvlášť teď na jaře jste v nich často vidět, nejen v kostýmu nebo večerních šatech, ale i jen tak, k normálnímu svetru a sukni. Opravdu nevím. Máte rozumný důvod, proč se tím tolik prudit?

Reakce:
sirena007
1122 příspěvků 03.04.19 00:34

Třeba proto, že na holé nohy ještě není počasí?
(doufám, že se zas nevynořila reinkarnace silonkového trolla!)

Paris1789
3523 příspěvků 03.04.19 08:08

nenosím je nikdy

lucindaSK
967 příspěvků 03.04.19 08:21

Keď máte tie správne, vyzerajú úplne normálne. Aby sme sa už fakt všetci nezbláznili.

pcimpl
3 příspěvky 03.04.19 08:26

@sirena007 Je ještě zima? Tak si vemte kalhoty. Nemyslím leginy, to je sice pěkně formující oděv,ale faul jako kdyby chlapi nosili do města nátělník :) Vy se tak trápíte silonkami, jin abyste mohly „větrat“? Ale vždyť to je nesmysl. Nenoste to, noste radši kalhoty!

paviocko
70 příspěvků 03.04.19 09:39

Tak já teda nevím, ale mě silonky zase tolik neobtěžují. Rozhodně je nosím mnohem raději než zmiňované kalhoty ;-)

sirena007
1122 příspěvků 03.04.19 10:17

@pcimpl Myslím, že silonkami se tady trápíte jedině vy.
A proč bych si brala kalhoty, když si zrovna chci vzít sukni?

pavka_l
901 příspěvků 03.04.19 10:27

@sirena007 To nebude silonkový troll, tenhle nový silonky nesnáší.

Judy24
842 příspěvků 03.04.19 10:47

@pcimpl A co je vám vůbec do toho, co nosíme? Když vám vadí silonky, tak si je na sebe neberte.

sirena007
1122 příspěvků 03.04.19 10:55

@pavka_l Nejspíš by si ti dva nejlíp pokecali spolu:-)

pavka_l
901 příspěvků 03.04.19 11:39

@sirena007 Aby se nakonec nepoprali, jeden silonky jo, druhý silonky ne… :-)

pcimpl
3 příspěvky 04.04.19 06:58

Tady by bylo tak krásně…bzzz…kdyby tady nebyly ty vosy. Jestlipak poznáte, co je to za repliku?

Lizbeth
788 příspěvků 04.04.19 21:44

..tak jo , já vás potěším, silonky nenosím a skoro pořád mám kalhoty. Až když už je úplný vedro na padnutí jdu do něčeho šatového a bez silonek.
A kdybych si měla vzít kvůli něčemu sukni a také silonky, protože by byla zima, tak hlavně proto, že moje nohy mají syrovou bílozelenou barvu, jsou vidět žíly a když se oholím, tak jsem samej červenej puntík..Tak doufám, že chápete, proč někdo nosí silonky.

Karin
3947 příspěvků 05.04.19 09:55

S nahatýma nohama jdu do lesa nebo na koupaliště. Když jdu v šatech do divadla nebo prostě chci být za dámu, vezmu si punčochy. To se prostě tak dělá, jsem tak vychovaná, že do společnosti se nechodí bez :-) Nevím, proč by silonky měly být problém.

Domi All
9 příspěvků 23.04.19 07:21

„v otevřených lodičkách jsou vidět nevkusné švy na špičce“ na to lze říct jediné a nejsem první, ani poslední, kdo to říká:„Do lodiček s otevřenou špičkou se silonky či punčocháče nikdy. ale nikdy neberou!“

Moir
2195 příspěvků 23.04.19 08:16

Pokud máte s punčochovými kalhotami takové problémy, bude to tím, že si je neumíte vybrat, schválně píšu, nechcete za ně zaplatit, protože to nemusí být o penězích, pohodlné, nesvědící, nezařezávající, přirozeně vypadající. to vše je dosažitelné.
A do otevřených bot, když to chci opravdu moc a moc řešit, existují punčocháče s otevřenou špičkou. Pro méně outlocitné, bez zesílené špičky, u nichž by ti outlocitnější museli na kolena a bít hlavou takřka o zem, aby to strašlivé porušení etikety zjistili.

Veronika P
541 příspěvků 23.04.19 08:39

A člověk by řekl, že tohle téma je už vyčerpané…

pampa
28 příspěvků 02.05.19 15:09
  1. Pokud si koupíte punčocháče s větším než minimálním 5% podílem lycry, tak sjíždět nebudou.
  2. Se svěděním zadku a stehen nemám žádnou zkušenost. Že by složení či velikost?
  3. Tělová barva je podezřelá. Existuje několik odstínů „tělové“. Mám světlou pleť a věřte, že se dají v obchodech (např. M&S) najít punčochy/punčocháče v mém přirozeném odstínu. Některé tenké (10DEN) a matné nejsou na noze vidět a troufnu si říct, že ji dělají hezčí. V lodičkách se mi noha neodře ani v létě.
  4. Do otevřených bot se punčochy nenosí a když už, tak ty speciální s prsty ven.
  5. Ani guma se nemusí zařezávat, pokud zvolíte správný typ té horní „kalhotkové“ části. Některé mají ten gumový pruh hodně široký.

Takže stačí nekupovat první nejlevnější punčocháče v drogerii apod.

Yello
42 příspěvků 10.05.19 14:20

Silonky už nejsou takové peklo- pokud si dá jeden záležet, lze na vše vyzrát. Do otevřené obuvi lze použít silonky s volnými prsty, v zimě se dělají silonky se stejným složením jako ponožky, takže fakt hřejí, a pokud si zvolíš dobrou velikost, drží na těle jako druhá kůže. Dokáží skrýt i drobné nedokonalosti nohou (žilky, příliž bledou kůži, modřinky). Proto je žena má neustále v šatníku:)

bao-baba
154 příspěvků 10.05.19 22:00

Averze vůči silonkám je otázkou posledních let, myslím, že trend holých nohou mimo horké počasí obecně i na společenských akcích přišel ze míst, kde je tepleji, vybavuji si např. předávání Oscarů.
Ještě v devadesátých letech trvali v korporátech s přísnějším dress codem na punčochách a uzavřených botách i v parném létě. Moje známá mi vyprávěla, že tehdy pracovala v pobočce americké firmy, kterou vedla Čechoameričanka působící zde ve stejné branži dodnes. Tvrdě na nich punčochy/-áče vyžadovala, stejně jako oholené nohy :-) a používání deodorantů. Posílala lidi z práce domů, aby se osprchovali a převlékli.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek