Proč nosíte silonky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pcimpl
3 příspěvky 03.04.19 00:31
Proč nosíte silonky?

Ženy, na fórech píšete, že jsou silonky tím nejhorším kusem oblečení, zejména je řeč o punčocháčích, protože se hrnou dolů, rozkrok mají za chvíli u kolen, svědí v nich zadek a stehna když dýl sedíte, potí se chodidla, tělové vypadají děsně nepřirozeně, zatrhávají se po pár nošeních, v zimě nehřejou, v otevřených lodičkách jsou vidět nevkusné švy na špičce, v lesklých vypadají nohy jako z umělé hmoty, při každym čůrání stahovat a zase složitě natahovat, guma se zařezává když nejsou vytažený pod prsa, ty krepatý vypadají lacině, nejvíc tělový…určitě souhlasím, dovedu si to představit.

Jenže přes to všechno a mnohé další je pořád hojně nosíte. Proč? Jaká hodnota přebije všechny ty otřesné vlastnosti? Zvlášť teď na jaře jste v nich často vidět, nejen v kostýmu nebo večerních šatech, ale i jen tak, k normálnímu svetru a sukni. Opravdu nevím. Máte rozumný důvod, proč se tím tolik prudit?

Reakce:
sirena007
1095 příspěvků 03.04.19 00:34

Třeba proto, že na holé nohy ještě není počasí?
(doufám, že se zas nevynořila reinkarnace silonkového trolla!)

Paris1789
3327 příspěvků 03.04.19 08:08

nenosím je nikdy

lucindaSK
961 příspěvků 03.04.19 08:21

Keď máte tie správne, vyzerajú úplne normálne. Aby sme sa už fakt všetci nezbláznili.

pcimpl
3 příspěvky 03.04.19 08:26

@sirena007 Je ještě zima? Tak si vemte kalhoty. Nemyslím leginy, to je sice pěkně formující oděv,ale faul jako kdyby chlapi nosili do města nátělník :) Vy se tak trápíte silonkami, jin abyste mohly „větrat“? Ale vždyť to je nesmysl. Nenoste to, noste radši kalhoty!

paviocko
70 příspěvků 03.04.19 09:39

Tak já teda nevím, ale mě silonky zase tolik neobtěžují. Rozhodně je nosím mnohem raději než zmiňované kalhoty ;-)

sirena007
1095 příspěvků 03.04.19 10:17

@pcimpl Myslím, že silonkami se tady trápíte jedině vy.
A proč bych si brala kalhoty, když si zrovna chci vzít sukni?

pavka_l
869 příspěvků 03.04.19 10:27

@sirena007 To nebude silonkový troll, tenhle nový silonky nesnáší.

Judy24
798 příspěvků 03.04.19 10:47

@pcimpl A co je vám vůbec do toho, co nosíme? Když vám vadí silonky, tak si je na sebe neberte.

sirena007
1095 příspěvků 03.04.19 10:55

@pavka_l Nejspíš by si ti dva nejlíp pokecali spolu:-)

pavka_l
869 příspěvků 03.04.19 11:39

@sirena007 Aby se nakonec nepoprali, jeden silonky jo, druhý silonky ne… :-)

pcimpl
3 příspěvky 04.04.19 06:58

Tady by bylo tak krásně…bzzz…kdyby tady nebyly ty vosy. Jestlipak poznáte, co je to za repliku?

Lizbeth
719 příspěvků 04.04.19 21:44

..tak jo , já vás potěším, silonky nenosím a skoro pořád mám kalhoty. Až když už je úplný vedro na padnutí jdu do něčeho šatového a bez silonek.
A kdybych si měla vzít kvůli něčemu sukni a také silonky, protože by byla zima, tak hlavně proto, že moje nohy mají syrovou bílozelenou barvu, jsou vidět žíly a když se oholím, tak jsem samej červenej puntík..Tak doufám, že chápete, proč někdo nosí silonky.

Karin
3945 příspěvků 05.04.19 09:55

S nahatýma nohama jdu do lesa nebo na koupaliště. Když jdu v šatech do divadla nebo prostě chci být za dámu, vezmu si punčochy. To se prostě tak dělá, jsem tak vychovaná, že do společnosti se nechodí bez :-) Nevím, proč by silonky měly být problém.

Domi All
9 příspěvků včera v 07:21

„v otevřených lodičkách jsou vidět nevkusné švy na špičce“ na to lze říct jediné a nejsem první, ani poslední, kdo to říká:„Do lodiček s otevřenou špičkou se silonky či punčocháče nikdy. ale nikdy neberou!“

Moir
2182 příspěvků včera v 08:16

Pokud máte s punčochovými kalhotami takové problémy, bude to tím, že si je neumíte vybrat, schválně píšu, nechcete za ně zaplatit, protože to nemusí být o penězích, pohodlné, nesvědící, nezařezávající, přirozeně vypadající. to vše je dosažitelné.
A do otevřených bot, když to chci opravdu moc a moc řešit, existují punčocháče s otevřenou špičkou. Pro méně outlocitné, bez zesílené špičky, u nichž by ti outlocitnější museli na kolena a bít hlavou takřka o zem, aby to strašlivé porušení etikety zjistili.

Veronika P
530 příspěvků včera v 08:39

A člověk by řekl, že tohle téma je už vyčerpané…

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek