Průsvitná halenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Statniceseblizi
12 příspěvků 17.6.21 13:04
Průsvitná halenka

Zjišťuju, že mám v šatníku pár takových průsvitných kousků. Tohle je bílá halenka bez rukávů, průsvitná, téměř průhledná, částečně s krajkou, ale moc se mi líbí a nerada bych ji vyřadila. naposled jsem ji měla s tělovou- béžovou, ať nediskriminuji- podprsenkou. Ale takové barvy braletky asi neprodávají.
Nosíte pod takové oblečení někdo úmyslně kontrastní braletku zajímavého střihu? Třeba bordó nebo černé barvy? Nedokážu si představit, jak to bude vypadat.

Reakce:
kalivrata
657 příspěvků 17.6.21 13:13

@Statniceseblizi Halenku nevidím, ale tyhle šaty:

https://www.pietro-filipi.com/…dk7008090tna

nosím s nátělníkem tělové barvy z Jitexu. Na cokoliv jiného (včetně tělové podprsenky) jsem se zaprvé necítila, zadruhé to dost shodilo ty šaty.

Statniceseblizi
12 příspěvků 17.6.21 13:27
:)

@kalivrata děkuji moc za tip, jen přemýšlím, že nátělník bude vypadat asi dost blbě, protože právě bude vidět při pohledu z blízka. :)
Podívám se na ten odkaz.

Statniceseblizi
12 příspěvků 17.6.21 13:30
:)

@kalivrata děkuji moc za tip, jen přemýšlím, že nátělník bude vypadat asi dost blbě, protože právě bude vidět při pohledu z blízka. :) A nemá vpředu žádné křížení jako ty šaty.
Ty šaty jsou ale nádherné :)

Accuracy
67 příspěvků 17.6.21 13:34

Na běžné nošení osobně nosím s tělovou košilkou nebo tričkem (ať není vidět pupík), na ven k vodě apod. klidně s tělovou hladkou prostou podprsenkou.
Na párty jsem už viděla mít průsvitné a průhledné oblečení na plavkách, na neonových podprsenkách, na ocvočkovaných a okorálkovaných tričkách bez rukávů, na pseudokorzetech… Tam se snese leccos, ale na běžné nošení jsou kontrastní podprsenky trochu moc.
Tělové braletky lze sehnat s trochou snahy celkem normálně. Záleží také, jaké máte proporce a jaké máte další nároky, ale obecně to nebývá až takový problém.

giuliettka
8848 příspěvků 17.6.21 15:21
@Accuracy píše:
Tělové braletky lze sehnat s trochou snahy celkem normálně. Záleží také, jaké máte proporce a jaké máte další nároky, ale obecně to nebývá až takový problém.

Mam kolegynu, ktorá nosi zasadne priesvitné tricka a halenky. nosí pod to telové braletky. Je štíhla, má peknú postavu a tie prsia ešte pevné, napriek tomu to nevyzerá pekne. Všetci ju volajú běhna. Ke´d som tam nastúpila, tak som sa pýtala, že prečo, je vydatá, má dieťa a nič nenasvedčuje tomu, žeby mala nejaký pomer, striedala chlapov a tak. Normálny kolotoč, deti, škola, školka, nákup… A dostalo sa mi odpovede, že kvoli tomu, že jej večne vidno podprsenku. Vraj sa oblieka jak běhna. A to robím so ženami, kde niektorej občas trčía ramienka z klasickej posprsenky pod racebak tričkom, čierna podprsenka pod bielým tričkom a šaty sú v dlžke, že zadok nezakryjú. Podprsenku braletku by mala nosiť len žena s veľkosťou košíčka -5 a určite nie pod priehľadné tričko. A nie, nehovorí z nich závisť. Väčšina z nich je mladšia a krajšia ako ona.

bao-baba
1902 příspěvků 19.6.21 17:37

Co halenka, ale včera jsem zhlédla průhlednou sukni. Pozor na tenké černé věci, slunce je prosvítí. Sukni měla na sobě asi paní po padesátce. Zezadu byly vidět jen spoďáry na střední postavě, zepředu to byl průšvih, protože již bohužel měla vyklenuté břicho, které se objevuje u žen po přechodu.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek