Šátek na hlavě

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

votavka
5 příspěvků 21.02.15 13:47
šátek na hlavě

Byla jsem na operaci hlavy. Přemýšlím jak si na hlavu uvázat šátek, abych neměla vidět uši a přitom zakryla temeno hlavy. Co si myslíte o stylu Jackie Kennedy?

Příspěvek upraven 21.02.15 v 13:56

Reklama

Reklama

Reakce:

vlm
3293 příspěvků 21.02.15 13:50

@votavka šátek se dá nosit různě, ale váš pravopis je otřesný…

votavka
5 příspěvků 21.02.15 13:52

Omlouvám se za pravopis, ale nejsem rodilá Češka :(

Akitaken
4960 příspěvků 21.02.15 14:00

Já myslím, že hodně záleží na tom, jaký máte obličej a jaký šátek by to byl. :-) To je třeba vyzkoušet. Já sama šátek nenosím, ale na druhých se mi to obvykle líbí.

llolla
2102 příspěvků 22.02.15 15:07

@votavka
Doporucuju se podivat na pinterest.com, tam zadate head scarf (nebo neco podobneho) a napadu vam vypadne spousta. Pak uz zalezi hlavne na vas, co se vam bude libit a co vam pujde udelat.

votavka
5 příspěvků 13.03.15 23:42

Zkusila jsem si ten šátek uvázat takto, co myslíte?

Go-lightly
3428 příspěvků 14.03.15 09:03

Podle toho k čemu a jaký šátek je. Tenhle vypadá pěkně, ale varujte se drobného vzorku: s tímhle úvazem z vás udělají Marfušku. Jinak vám to k obličeji jde, to jo. Ale podívejte se na ten pinterest nebo na youtube, my neznáme váš styl oblékání, to pak těžko radit.

Dahllie
2222 příspěvků 14.03.15 09:05

@Go-lightly Spíš Nastěnka než Marfuša ;-)

votavka
5 příspěvků 14.03.15 09:20

Ono se těžko něco hledá, protože musím mít schované uši, krk a částečně tváře. Nechce se mi chodit i s šátkem kolem krku. Zkusila jsem i toto. CO tomu říkáte? Přece nebudu chodit na babku? I když by mě to lákalo, co by na to říkalo okolí

Giulietta  14.03.15 09:36

@votavka Našla by som si na Vašom mieste uviazanie šatiek na hlavu, kde sú zakryté uši a časť tváre a zakrytie krku riešila rolákmi. Nezakrývala by som to všetko jednou šatkou naraz. Kombinovala by som. To uviazanie z postu 9:20 sa mi páči, to prvé nie. 

Jeden príklad viazania.

Giulietta  14.03.15 09:42

@votavka Alebo sa inšpirujte hijabom.

utlocitní a intolerantní nech mi napíšu sz a neriešia Arabov v tejto téme. :-D

Giulietta  14.03.15 09:45

Giulietta  14.03.15 09:49

Giulietta  14.03.15 09:57

@votavka Alebo sa inšpirujte u Ralpha Laurena a z šátku urobte hlavný doplnok. :-)

Prajem skoré uzdravenie.

Giulietta  14.03.15 10:09

Ps a návod na viazanie hijabu. Ak si na hlavu nedáte tú spodnú šatku s tým vycpaným drdolom, ale necháte vlasy voľné, tak to bude vyzeráť nearabsky a podľa mňa aj pekne.

votavka
5 příspěvků 15.03.15 14:16

Koukala jsem i na ruské weby, kde je to dost moderní. I v Praze spoustu Rusek potkáte v šátku. No nevím to klasické vázaní na dva uzle pod bradu mi přijde docela ulítlé. Co myslíte?

defilenaiguille
2824 příspěvků 15.03.15 17:55

@votavka
Pokud vám zdravotní důvody nebrání v líčení, tak k šátkům kolem obličeje je hezké, když se žena pěkně (i výrazněji) nalíčí. Posuzuji to podle Arabek, kterých v obchoďácích potkávám dost. Ty mladé se hezky líčí, starší absolutně ne a ten rozdíl je markantní. Pokud by neměly šátek kolem obličeje, tak to tolik nezaregistruji. Když navíc spojíte šátek třeba s elegantním oblečením, tak vůbec nebude poznat, že ho máte ze zdravotních důvodů.

Vzpomněla jsem si na @Giulietta a černý rolák, když jsem hledala nějaké vhodné fotky. Sice to trochu připomíná Star Wars, ale není to špatné.

nebo nějaký větší šál použít na takovou úpravu

toto je třeba dost cool :-)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…5abff76c.jpg

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama