Šortky: Vhodné do školy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
little Blogger
20 příspěvků 24.06.12 10:45
Šortky: Vhodné do školy?

Já nosím šortky celoročně, mám k nim bezpočet silonek. Ale jednou se mě spolužačka zeptala: „Necítíš se někdy nepříjemně? Mně by bylo teda divný chodit do školy v tak krátkejch šortkách. Víš, jak máš odhalený stehna apodob.“ (já se osobně pyšnit hezkejma hubenejma nohama nemůžu) Já ji odpověděla, že se v nich cítím přirozeně a v normálních jeanech bych si připadala nudná.

Co si myslíte vy? Připadá Vám nevhodné nosit do školy takhle odhalující oblečení?

Reakce:
little Blogger
20 příspěvků 24.06.12 10:46

hodnoťte prosím téma, ne můj výtvor

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.12 11:01

Pokud na to máš nohy, tak proč ne. Choď v tom, v čem ti je dobře. Když ti je dobře v kraťasech, tak v nich choď. Pak opravdu vypadá divně, když máš ultra super krátké kraťásky a stehna jak vorvaň.

RoyalistGirl
75 příspěvků 24.06.12 13:10

Já myslím, že do školy už je dneska vhodné chodit v čemkoliv… Šortky jsou jako minisukně a ty u nás teda nikdo nezakazoval. Pokud na to máš sebevědomí a máš to sladěný (tzn. jako na obrázku dobrý, průšvih je šortky + narvaný tílko po pupek a podobně), vůbec bych si z řečí spolužaček nedělala hlavu, třeba ti závidí =)

billie
374 příspěvků 24.06.12 13:27

Najskôr malý predpríbeh, ospravedlňujem sa za mierny OT: Ja som šortky začala celoročne nosiť práve vtedy, keď som si nevedela nájsť dlhé nohavice, v ktorých by som sa sama sebe páčila. Pás mám asi o 2 čísla mensí než stehná a nájsť kompromis bolo problematické. A tiež som mala 17, komplex z toho, že nosím nohavice 42 (a moje spolužiačky samozrejme nie) a zo všetkého mi trčala polka zadku. Potom som prišla na to, že môj komplex je zbytočný, lebo lezúci zadok je spôsobený tým, ako sú tie nohavice navrhnuté a že s číslom oblečenia nič moc nespravím, pretože mi to výška a genetika veľmi nedovolia. Prosím neberte to tak, že by som sa sťažovala na ťažké kosti alebo niečo podobné, ja len potrebujem o niečo väčšie oblečenie, inak sa už necítim byť tučná. Asi po 4 rokoch som sa postupne k dlhým nohaviciam vrátila, ale šortky nosím stále.

A teraz k téme šortky do školy: Ja si myslím, že prečo nie, aj ja sama sa v nich cítim prirodzene a dobre. Mne bolo vždy oveľa príjemnejšie, že som mala stehná voľné ako ich mať nacpaté v úzkych nohaviciach (a tiež to lepšie vyzeralo). Pri šortkách je ale najdôležitejšie nájsť správnu dĺžku, sama viem, že nie každý strih a materiál mi vyhovuje.

kacenka.smile
428 příspěvků 26.06.12 10:14

Podle mě je to jako se sukní, tedy záleží na délce. Rozhodně bych do školy nešla v šortkách, ze kterých poleze půlka zadku. V šortkách si vyjdu třeba odpoledne do města, ale do školy mi to přijde (zvlášť s nahýma nohama) nevhodné. Ale do školy nosím běžně sukně cca do půli stehen, to už mi nevadí. (Nohy mám štíhlé a hodně dlouhé)

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.06.12 10:44

Do školy se mi hlavně zdají nepohodlné, celý den sedět na holých nohách… Jinak mladým a štíhlý slečnám šortky sluší, ať už ve škole, nebo jinde

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek