Sukně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
fiesta
104 příspěvků 24.1.12 09:50
Barbucha ha detto : No, já si myslím, že oblečení má především slušet a dobře padnout. Proto jsem nikdy nepodlehla módě bokovek. Viděla jsem se v nich v zrcadle v kabince a málem omdlela hrůzou z toho, kolik mám špeků. Převlékla jsem se zpátky do svých kalhot a ejhle, špeky zmizely. Bylo mi 16. Od té doby jsem si už bokovky ani nevyzkoušela, bylo by to sebemrskačství. Nehledě na to, že teď už mám nějaký ten špek i tak..
Tak s tymto nemozno ine nez suhlasit. Zaroven sa minimalizuju aj naklady na neuvazene nakupy (cim chcem povedat ze plne chapem pocity Great Susan:-).
ifoun
338 příspěvků 24.1.12 10:03
fiesta ha detto :
Teraz v zime ja nosim k pencil sukniam take tenucke topy (alebo svetriky), ako toto http://www.promod.fr/…0005088.html 
Ale dát to ven je divné, protože nejde vidět vysoký pas sukně. Nebo to dáte dovnitř? Já se zimou problém nemám, i teď nosím trička bez rukávů a bundu. Sice spousta lidí odpadá, ale já nesnáším, když je mi hic. Navíc většinu času se přemisťuju autem, takže to už vůbec není důvod řešit chlad.
fiesta
104 příspěvků 24.1.12 10:29
ifoun ha detto :
fiesta ha detto :
Teraz v zime ja nosim k pencil sukniam take tenucke topy (alebo svetriky), ako toto http://www.promod.fr/…0005088.html
Ale dát to ven je divné, protože nejde vidět vysoký pas sukně. Nebo to dáte dovnitř? Já se zimou problém nemám, i teď nosím trička bez rukávů a bundu. Sice spousta lidí odpadá, ale já nesnáším, když je mi hic. Navíc většinu času se přemisťuju autem, takže to už vůbec není důvod řešit chlad.
Ja mam take svetriky do pasa s patentom, cize na suknu - je ale pravda ze keby som si ja zastrcila nieco do pasu pencil sukne mala by som neproporcne dlhu spodnu cast tela k vrchnej, na inej postave to moze byt samozrejme opacne. Ak zastrkavat do sukne, tak potom len bluzku/resp. tenucky top - ale tusim ste vyssie pisali (teraz docitavam) ze ste si aj nejaky kupili?
ifoun
338 příspěvků 25.1.12 07:05
fiesta ha detto :
Já jsem bohužel ten proporční opak a krátit nohy nemám potřebu, bohužel. Ale pak jsem zkusila ten nový top ven (dala jsem si ji k černé pencil sukni, která je mi dost velká, takže tam to dovnitř nešlo, nemělo by to tam jak držet) a najednou jsem zjistila, že to nezkracuje, ale hodně protáhne celou postavu (je na zavazování na šňůrku, která vede z boku pasu dozadu, takže to hezky zvýrazní pas). Sice už sukně není moc pencil, ale to už je mi docela jedno. Uvidím, až dorazí koncem ledna ta nová z ASOSu, ja kto bude vypadat.
MP Jany
6 příspěvků 26.1.12 09:06

Barbucha: Můžu se zeptat jak to na Ebay řešíte to, že většina těch prodejců z aukcí tam má uvedené zasíláni jen do UK. Dá se s nimi nějak domluvit nebo se to dá nějak vyfiltrovat?

monicka
566 příspěvků 26.1.12 15:32
Jany: Třeba já to řeším tak, že si věci dám seřadit rovnou podle cena+poštovné. Zeptá se vás to kam to budete chtít posílat a věci, které se do Čech neposílají to šoupne úplně na konec seznamu. Ale jednou jsem napsala nějaké slečně, které měla u aukce zasílání jen po USA, jestli by byla ochotná poslat to do Čech a ona souhlasila. Takže pokud byste o tu věc hodně stála, tak se klidně můžete zkusit zeptat - v nejhorším řekne, že ne :).
MP Jany
6 příspěvků 26.1.12 21:51

Dobře, zkusím to. Děkuju moc za radu.

ZetKa
292 příspěvků 26.1.12 22:19

Jany: já hledám podobně jako monicka, a také podobně jako ona se dotazuji i těch, kteří nemají napsáno, že posílají i jinam než do UK (příp. USA). Dost často prostě jen nechtějí dopředu zjišťovat mezinárodní přepravné, protože většinu věcí prodají do své země.

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.1.12 19:24

Jany: mě zatím vždy poslali vše do čech, jak už tady radily holky přede mnou, stačí poslat dotaz prodávajícímu. Já už teď nedělám ani to, prostě dám při placení request total a čekám, jestli mi vygenerují cenu včetně poštovného, nebo ne. Pokud ne (ještě se mi to ale nestalo) tak bych to nekoupila a o nic tedy nepřijdu

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.2.12 16:15

No zrovna Desigual tady na Módním Pekle dost lidí nemusí. Někteří dokonce mají za peklo. Já osobně ho absolutně miluju a líbí se mi tam skoro všechno:-)

MP Ava
248 příspěvků 2.2.12 18:08

Mně nepřijde špatnej, ale ty ceny… neodpovídají podle mě ani vzhledu, ani kvalitě.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.12 18:13

Kdybych byla o dvacet let mladší a úplně jinej typ, tak bych i něco z Desigualu nosila :-) Takhle jsem tam koupila pár kousků aspoň pro vnučku…

Maja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.12 18:36

Desingual mi byl ukradenej, dokud jsem si nevšimla, kolik žen ho nosí tady v Plzni. Když potkám do oběda tak pět lidí v desingual kabátku, kterej svoje jméno řve hlasitě do světa, tak už z toho přecijen nějaké osypky mám. A docela jsem se divila, že záplava jejich oblečení je i ve francouzských ulicích (třeba v jednu chvíli naproti mě šli tři ženské nezávisle na sobě, každá jen jinak barevný, ale stejný kabát) . Jeho nápadnost a zapamatovatelnost je taky jeho prokletím.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.2.12 19:39

Majo, to je fakt, že některé jejich věci už jsou moc profláknuté. Mě od nich perfektně sedí věci střihově, na což nejsem zvyklá u jiných značek. Takže kupuju po internetu a spíš věci, které nevídám na ulici.
Ale je fakt, že já jsem je objevila skoro před 10ti lety na výletě v Barceloně. Pár věcí jsem si tehdy koupila a byla jsem strašně kůl:-) u nás to nikdo nenosil. S tím už je bohužel konec.

Elm
126 příspěvků 2.2.12 20:09

Mě víc než Desigual zaujalo Ivko - je to značka odněkud z Balkánu (tuším Srbsko?), dělají takové hodně barevné, z folklóru vycházející věci. Alespoň pokud si to dobře nepamatuju. Naživo jsem od nich, bohužel, nic neviděla. Myslím, že prodejnu mají v Praze někde blízko Národní, myslím že v Platýsu (?). Cenově to je (nebo aspoň tehdy když jsem na to koukala) nad moje možnosti.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.2.12 21:10

Ivko miluju, ceny jsou dost vysoké, ale mají outlet v Praze na náměstí Míru - obchod Horoskop. Už jsem to sem dávala, je tam jen pár kousků, ale ceny poloviční. I ty poloviční ceny tedy jsou celkem vysoké, ale už se to dá.
Paní prodavačka je moc milá, říkala mi, že by ráda dovážela věcí od Desigualu a Ivka víc, ale zatím není moc zájem. Takže holky, choďte tam a ptejte se po věcech, co vás zajímají, ať paní vidí, že zájem je! :-)

Elm
126 příspěvků 2.2.12 21:20

Barbucho, díky za tip, ukládám to do mozkových závitů a až někdy vyrazím do Prahy, okouknu to. A když Ivko znáš, nevíš z jakých materiálů to je?

Elm
126 příspěvků 2.2.12 21:28

A omlouvám se za tykání, jsem na něj zvyklá z jiných diskuzí, tak mi to vypadlo úplně automaticky.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.2.12 21:55

V pohodě, pojďme si tykat:-) Materiály jsou různé, většina je 100% merino extra fine, já mám od nich jeden kabátek (právě z toho outletu:-). Z čeho jsou sukně a svetry to nevím, ale tipuju, že to budou všechno kvalitní materiály.

Elm
126 příspěvků 2.2.12 22:13

Tak jo, díky, tykáme si :-). Já jsem si říkala, že u těch teplých věcí to bude určitě vlna…no ještě aby ne, za ty peníze :-)…A ještě k tomu tykání - já sem na Forum chodím krátce, ale jak sem přispívá menší počet lidí (než třeba k článkům), tak se mi o nich v hlavě postupně skládá taková moje fantazie o nich. A Ty přispíváš celkem často, takže to ve mě vzbudilo takový zcestný pocit jako že se známe :-). Tím chci jen říct, že u někoho, koho si představuju úplně jinak, by mi to tykání nejspíš neuklouzlo.

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.2.12 22:18

Mě to tykání vůbec nevadí, jsem za to ráda. Jsem ráda, že vzbuzuji tykací představy:-)

přez-dívka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.13 21:31

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:34

lipo
303 příspěvků 30.4.13 00:05

@přez-dívka Nevím, jestli se to ještě prodává, ale dřív mívali v galanterii takový hadrový tunýlek naplněný olověnou nasekanou tyčinkou… Vím, že to vysvětluju jak pako, prostě takové závaží, to se prý našilo zespoda na lem sukně, aby se nenadzvedávala. Ale myslím, že u nějaké lehké letní sukně by to olůvko bylo až moc těžké, tak snad jen na některých místech? Třeba má někdo lepší řešení, to by mě taky zajímalo, ono to přidržování sukně moc elegantně nevypadá:).

CandyKendall
1177 příspěvků 30.4.13 11:33

Ráda bych si na léto pořídila dlouhou sukni (třeba ve stylu tohoto , i když úplně jinou barvu), která by byla do pasu, ale nějak si nejsem jistá, jestli se hodí pro můj typ postavy. Jsem spíš menší a nejsem taková tyčka jako slečna na obrázku, ale spíše hruška. Myslíte si, že je to pro hrušku vhodné, nebo bych v tom měla zadek jako kombajn? A nevíte, kde bych si takovou sukni mohla vyzkoušet? V H&M jsem dlouhé sukně viděla, ale byly spíš bokové. Děkuji za rady :)

trnk
335 příspěvků 1 inzerát 30.4.13 17:50

@lipo, @přez-dívka Tunýlky se závažím se prodávají a jsou určeny na zatížení záclon. Kdyby sukně byla slabá nebo z úpletu, mohla by se vytahovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek