Ušití kožené kabelky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
iron board
72 příspěvků 8.12.11 20:06

Už nějakou dobu pasu po volnočasové větší kabelce dle mého gusta, ale nabídka je dost tristní. Jednu jsem nakonec objevila, bohužel barva v reálu neodpovídala. Ale velikostně, tvarově, délka uší atd. to bylo prostě ono.
Už jsem přemýšlela, že bych si ji nechala podle obrázku ušít (ne, nebojte se, nestala bych se hrdou majitelkou 500 korunového „Vutona“;-) Jedná se o no name značku, asi bych vynechala i nějaké dva prvky, které měl „originál“, který jsem téměř se slzou v oku vracela.
Chtěla bych, aby to bylo z jemné kůže, ne takové tuhé, ze které jsou jiné moje kožené kabelky a většina těch, které vídám v obchodech (normálních, neznačkových).
Máte s tím zkušenosti? Nechali jste si někdy vyrobit kabelku podle vlastního návrhu?
Díky za případné tipy a komentáře k věci.

Reakce:
hedvika
275 příspěvků 8.12.11 20:18

ahoj! znám jednu paní, co kabelky šije, určitě ti udělá jakou budeš chtít podle přání… http://www.fler.cz/…a-holotikova viděla jsem je na vlastní oči a jsou to precizně udělané kousky…

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.11 20:33

Určitě to půjde, ale bude tě to stát hodně. Zkus si zadat poptávku na fleru nebo se poptat těch, kteří kožené kabelky šijí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek