Váš partnerský ideál

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ad. Adéla
174 příspěvků 28.7.12 21:19
Váš ideál

Dobrý večer,
nevím jestli tady už podobná diskuze není, pokud ano, tak se omlouvám. Každopádně zajímalo by mne jaký je váš vysněný muž/ žena. Povahově, vzhledově…
U mě by to byl muž, který by byl něco mezi panem Darcym a panem Rochestrem, a který by vypadal jako mix Kevina Zegerse, Iana Somerhaldera a Tobyho Stephense.

Upozorňuji že jsem se nezbláznila a takového muže nehledám, prostě je to můj vysněný ideál.
Doufám že se diskuze pěkně rozjede, ale bude k témtu :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
eveK
334 příspěvků 28.7.12 21:33

A mluvíme o životním partnerovi nebo o sexuálním partnerovi? :-)

Jetthro
1130 příspěvků 28.7.12 21:44

Zivotni ideal uz mam, ale kdybych to mela brat ciste podle vzhledu tak se mi hrozne libi: Clint Eastwood (mladej samozrejme, ale on vypada skvele i ted, na to kolik mu je..), Jake Gyllenhaal (kdyz neni moc nabusenej, plesatej a zarostlej), dal Hugh Jackman, Jude Law, Ryan Gosling..to je asi top :) krasnou holku ocenim taky ale s jmenama jsem na tom spatne :D

Malina jahodová
175 příspěvků 28.7.12 21:55

Vzhledově kříženec Johnyho Deppa, Ciliana Murphyho a Cliva Owena a povahově můj manžel. On je dokonce jednomu z jmenovaných herců docela podobný, takže si nestěžuju.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.12 21:57

Já nemám nějaký vyhraněný ideál, co se týče vzhledu… Je to spíš o určitém typu osobního šarmu. Neodolám takovým těm na oko uhlazeným chlapům, kterým ale z očí čiší rebelie. Jako příklad Paul Newman zamlada - ach…;) Jinak jsem ale asi spíš zaměřená na tmavovlasých, jak jsem vypozorovala - líbil se mi Johnny Depp, Hugh Jackman, Keanu Reeves… atd. Alespoň vzhledově.
Povahově s ním musí v první řadě být sranda a nesmí to být takový ten IT typ, co se mu nikam nechce. Taky musí umět poslouchat (alespoň trochu) a podpořit.
Když nad tím tak přemýšlím, tak se mi v mysli čím dál tím jasněji vynořuje obraz mého přítele. Takže jsem buď našla svůj ideál, nebo jsem slevila ze svých představ… :D

Ameline
99 příspěvků 28.7.12 22:07

Já se v takové té rovině představ typově zmítám mezi inteligentním nesmělým klučíkem o kterého bych pečovala a mezi solidním pánem co to má v hlavě srovnané který by se staral o mě (péčí myslím především vedení, bezpečí a oporu), Například v LasVegasské kriminálce to bylo věčný dilema jestli mám raději Grega nebo Grissoma :D. Naštěstí v reálu jsou lidi natolik složití, že v různých sférách může být oporou partner, v jiných já. Ale nejvíce mi imponují vysoce inteligentní, vzdělaní muži s vlastním názorem a ideály které ale necítí potřebu nikomu vnucovat (zdá se, že nejhlasitěji se hádají lidé, kteří se v první řadě snaží přesvědčit sami sebe. Parafráze Pratchetta). Vzhled pak je poddružný, i když mám slabost pro vytáhlé (ne vysoké) dlouhovlasé chlapíky s výraznými lícními kostmi.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.12 22:15

Jo je otázka, jestli mluvíme o životním partnerovi, nebo o sexuálním :D
začnu tím sexuálním :) líbí se mi velkej chlap, nebo hlavně vyšší než já (to je naštěstí každej, koho znám), široká ramena, málo tuků. Tlouštíci mě nebrat. pleš, či krátké vlasy a modré oči. Jo a musí bejt bílej. Nechci vysvětlovat proč, prostě nemám ráda jižanské typy. Černoši to je jiná liga, ale je to pro mě nepoznaná exotika.
Pokud se bavíme o životním partnerovi, tak tu dle mě hraje víc role povaha člověka, abych s ním dokázala vydržet. Můj současnej přítel se tomu hodně přibližuje, ale taky má svoje mouchy jako každej člověk. Takže - určitě by měl bejt opak mě. Kopii samu sebe bych brzo chtěla zabít. Chci chytrého racionálního člověka, kterej mě bude vracet zpátky do reality života a bude schopnej mě uklidnit, když začnu dělat z komára velblouda a jsem z něčeho nervózní, nebo se s něčím trápím. Určitě chci společenského tvora, kterej se nebude za mě stydět. Ve společnosti jsem spíše tichej pozorovatel, kterej občas něco poznamená, ale nijak super to není a potřebu být ve společnosti mám, ale bohužel mi to nejde se s lidma jen tak seznámit, protože bavit se s nima o počasí já nejsem. Mám akorát jednu kamarádku a svého přítele, s kým můžu o volným čase někam vyrazit a to mi stačí, ale občas si člověk chce zajít do větší společnosti a mě stačí si tam jen sednout a poslouchat je. Bohužel lidi si to vykládají špatně, jako že jsem vopruzená a nevrlá a nepříjemná. Tak jsem ráda, když mě přítel někam občas vytáhne. Určitě by měl mít se mnou úžasnou trpělivost, když se mi snaží něco vysvětlit. Moje vedení je nehorázně dlouhý a zauzlovaný a motivuje mě dělat lepší výsledky, než které mám a dokáže mi dát mojí chybějící sebedůvěru, i když kolikrát jen krátce, protože se setkávám s negativní reakcí. Pořád si říkám, co na mě přítel vidí, že chce se mnou být a snaží se být lepší.

alex_foster
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.12 22:29

Han Solo.

system_error
855 příspěvků 28.7.12 22:33

Hm, tak vzhledově preferuju tmavovlasý, ideálně dlouhovlasý typy - např. Antonio Banderas v Desperadovi, Aragorn (Viggo Mortensen) v LOTRu apod. ale takový Chris Hemsworth jako Thor taky nebyl marnej :-) Měl by mít šarm, smysl pro humor, být chytrý a přiměřeně citlivý. Jestli jste někdo viděl Smlouvu s ďáblem s Brendanem Frazerem - ta část, kdy je tam za intelektuála - bohužel gaye :-)

razitko
14 příspěvků 28.7.12 22:55

Latino pokud mozno s afrem, nebo se mi taky moc libi asiati - cinani i arabove. Zivotniho partnera si predstavuju tolerantniho, sebevedomeho, sobestacneho, vstricneho ke zviratum. Intelekt a vtip by byl prijemny bonus :)

seznam.mih teda musim reagovat na vas prispevek, je to slusnej slovni prujem :)

eveK
334 příspěvků 28.7.12 23:17

Tak já jsem ve snaze najít nejvěrohodnější fotografie svého ideálu trochu zabloudila na webu i ve fantazii.
Co se týče životního partnera, tak musí být flegmatický, duševně otužilý, ochranitelský, pečující, s nadhledem, v případě nouze rozhodný. Co se týče vzhledu, tak mám ráda takové ty drsnější typy, a když se připojí široká ramena a záda a těžká váha, tak to je ono. Ale u životního partnera je vzhled až na druhé koleji, takže mám štěstí, že manžel toto tak nějak splňuje.
No a ta druhá kategorie…jak jsem teď přemýšlela, tak se mi trochu zamlžil zrak :-) takže hodně velký, široká záda a ramena, velké ruce, tvrdé svaly, ale ne ty vyrýsované, ale takové trochu obalené, hluboký hlas a aby to byl takový alfa samec, co nemluví, ale koná. A co se týče obličeje, tak tak vysoko ve svých fantaziích většinou nedojdu, ale když už by to muselo být, tak asi nějak takhle

katango
1356 příspěvků 28.7.12 23:21

Můj manžel - je něco mezi Belmondem a Ivanem Trojanem. Jinak

  • Keanu Reeves, Brad Pitt, Viggo Mortensen, Johnny Depp…
Viktorie H.
664 příspěvků 28.7.12 23:32

Tak na životního partnera jsem ještě mladá, takže nemůžu určit. Ale po vzhledové stránce? Určitě Mark Owen, Jason Orange a Robbie Williams taky není k zahození :D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.12 23:36

@razitko omlouvám se. Prostě co mě napadlo, to sem napsala :D

kimnie
411 příspěvků 28.7.12 23:47

Jéje, tak tohle téma by mi vydalo na sloh o milionu stránek :D Nicméně pokud se bavíme o vysněném ideálu, tak by to byl mix Vigga Mortensena jako Aragorna ( ta mužnost!!! ), Ewana McGregora jako Christina z Moulin Rouge ( ten zpěv!!!), Johnnyho Deppa v civilu ( to charisma!!! ) a Hugha Jackmana z jeho show na Oscarech ( ten humor!!! ). A navíc - jeden hezčí než druhej.

OK, půjdu na terapii :D

blacken
2464 příspěvků 28.7.12 23:57

@kimnie koukám, že se celkem shodujeme…:-D

Jen je zvláštní, že v reálu jsem na tmavovlasé tmavooké typy (klidně i světlé, jako Keanu Reeves)… a když bych měla vybírat idol, tak vede Ewan McGregor, Aragorn a Alexander Skarsgård,,, kteří k tomu tmavookému mají hodně daleko…

Hodně se tu objevuje Johny Depp, taky se mi líbí, ale nějak si nejsem jistá, jestli bych se za ním vůbec otočila, kdybych ho potkala v Tescu. Mám u něj dojem, že to charisma je jaksi na plátně a kdyby někdo vypadal stejně jako on, tak by to nefungovalo… Máte někdo taky ten dojem? (Protože ho v nejbližší době v Tescu asi nepotkám, abych si to ověřila :-D)

AndaC
10 příspěvků 29.7.12 00:51

Josh Hartnett v kampani pro Emporio Armani Diamonds Fragrance, hmmm… http://www.youtube.com/watch?…

taisao
69 příspěvků 29.7.12 01:06

Já se přiznám, že mám slabost pro britské herce (moje soukromá abeceda- Alan Rickman, Benedict Cumberbatch, Colin Firth, dále Gary Oldman, Liam Neeson, Martin Freeman…). Mají pro mě kouzlo, směs jejich šarmu, inteligence, humoru, určité vlídnosti, zvláštní krásy mě fakticky dostává do kolen:)
Přikládám video, které jsem jednu dobu sjížděla před spaním (a rozhodně ne jednou!)
http://www.youtube.com/watch?…
(YES!:)

Karoshi
344 příspěvků 29.7.12 01:27

Hodně lidí mi říká, že jsem pošahaná, ale mě se strašně líbí drobní hubení chlapi :) A nejvíc jsem se asi zamilovala do Josepha Gordona-Levitta, zejména ve filmu Mysterious Skin byl velmi… hezký :D
http://25.media.tumblr.com/…eio1_500.png
A jinak, už několikrát zmiňovaný Aragorn se mi taky líbí, přišel mi hodně charismatický :)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.12 09:02

Jsem na vikingy… a nemuzu si pomoct, ale meho srdce sampion je tento finsky mladenec (mno, mladenec uz asi neni:D)

top topic
967 příspěvků 29.7.12 09:25

Povahově se mi to nechce rozebírat, vzhledově se mi líbí chlapi a la Al Pacino, Petr Čepek, Clive Owen, Robert De Niro…

Milli
2524 příspěvků 29.7.12 09:45

Zajímavá diskuze a zajímavé tipy.
Mě se líbí starší charizmatičtí chlápci, ani to nemusí být prvoplánoví hezouni - z filmových postav např. Michael Nyqvist v Muži, kteří nenávidí ženy nebo Sean Connery v Lize výjimečných nebo Daniel Craig v Casino Royal.
No a potom Keanu Reeves a Chris Hemsworth (když není až moc nasvalený) a Jake Gyllenhaal, z nich ten sexapeal přímo září.

mikita.miki
1935 příspěvků 29.7.12 10:19

Víte že ani nevím? mnohdy můžu o nějakém chlapovi říci, že je to prostě krásnej chlap, nebo s někým úžasně bavím a rozumíme si, ale ideál pro mě neexistuje. jsem ten tip, co se nechá okouzlit tím momentem, situací, člověkem jako takovým. vůbec nedokážu říci nic, krom že by to měl být chlap :-D jo a nějaký vlas na hlavě je dobrá věc, pleš asi ne. postava? žádný extrém, ani do velké tloušťky, ani do vychrtlosti, ale jinak se mi líbí jak medvědi, tak štíhlí chlapi. výška cokoliv od mé výšky až po 2 metry. jak říkám, ideál nemám :-) jelikož i ten můj je mladší než já, věkově mi je to taky fuk. povahově už to je horší, tam jsem strašně moc ráda za toho pána, co mám doma :-)

mikita.miki
1935 příspěvků 29.7.12 10:21

Razorblade, když vám řeknu, že mám doma douhovlasého blondýna, vysokého a modrookého, budete mi závidět? :-D

MP Monis
50 příspěvků 29.7.12 10:24
@top topic píše:
Povahově se mi to nechce rozebírat, vzhledově se mi líbí chlapi a la Al Pacino, Petr Čepek, Clive Owen, Robert De Niro…

Ad Petr Čepek, když jsem ho viděla v Adelheid, tak jsem téměř nevnímala děj. Kam se hrabe Bartoška:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek