Problém se stélkou bot

Vložit odpověď
Jannie90

17.2.17 00:25

Dobrý večer, můj problém ohledně stélky stále přetrvává. Pořád mám problém, že mi lepí stélka. Podpatky jsem už jednou celé vyčistila, takže už nelepily. Ovšem problém se po čase vrátil znovu. Už nevím co s tím. Dnes jsem v podpatkách celé ráno běhala (pouze v interiéru budovy, venku ne) a když jsem šla na oběd, dala jsem si ty podpatky jen pod stůl. Jenže když jsem přišla z oběda, byla uvnitř tekutina (viz první fotka). Jak kdyby to byl sražený pot. Nechápu co mi ta stélka dělá, mám to jen u těchto bot v práci. Sice jsem to utřela, ale zmáčelo mi to silonky a ke všemu stélka opět lepí a jsou na ní skvrny (fotka 2)… Už nevím jaké prostředky na čištění mám zkusit. Nechci ovšem porušit ten semiš. Děkuji za pomoc.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

 

Předpokládám, že když píšete podpatky, myslíte tím boty. Je možné, že mají uvnitř gelovou vložku, která se porušila a teď teče. To zjistíte tak že vytrhnete tu vnitřní část s tím nápisem. Pokud to tak je, tak ještě vyrvat tu gelovou vložku, koupit jinou (třeba v DM), vlepit a přilepit zpět tu výstelku. Rychlé řešení by mohly být vložky proti pocení, opět DM nebo obuv. Nejrychlejší řešení je boty vyhodit, zjevně jsou kvality nevalné

madlusa +793/-223

17.2.17 02:07

 

Taky bych doporučila koupit si kvalitní kožené boty, sice budou stát trochu víc, ale investice se Vám vrátí, déle Vám vydrží a nebudete muset řešit podobné problémy.

Bongani +2182/-327

17.2.17 08:11

 

Pokud jsou opravdu pohodlné a nechcete se jich vzdát, odneste je k obuvníkovi. Měla jsem hrozně pohodlné lodičky, ač nebyly kožené, ale strašně mi klouzala noha po stélce. Obuvník vytrhl tu jejich stélku a nalepil mi dovnitř kožené lehce měkčené a bylo po problému. Oprava tedy stála kolem 200,–, přičemž samotné lodičky stály nové 750, ale tahala jsem je pak do roztrhání.
Pro příští nákup lodiček spíš zainvestujte do kožených a hlídejte, aby měly kožený i vnitřek. Třeba u Bati s oblibou prodávají kožené lodičky se syntetickým interiérem boty. Fakt logika.

Allania +11651/-696

17.2.17 08:56

 

Tohle mi dělaly taky boty. Většinou ty levné bůh ví z jakého materiálu a čím lepené. Srážel se mi v nich pot a při vyhřátí nohou se z nich uvolnilo i to lepidlo a bylo to přesně jak u vas - lepkave i po uschnutí. Doporučuju, jestli je chcete zachránit tak zajít za obuvníkem at vám tam dá koženou stélku. Ale ani to nemusí pomoct. Každopádně bych příště kupovala radši kožené. Není to zas tak velká investice a navíc vypadá to v pracovním prostředí i lépe. Plastové šunty mě stály 700,– za kožené v akci jsem dala 800,–. Do práce chodím už jedině v kožených.

Mhia +87/-38

17.2.17 10:09

 

Ke svému překvapení jsem zjistila, že máte boty, které nosím už půl roku rovněž jako přezůvky v práci. Ale takové problémy s nimi nemám, vnitřek vypadá stále nově. Asi jste měla smůlu na boty s vadou.
Osobně bych se, vzhledem k pořizovací ceně bot, přimlouvala za vyhození těchto botek a pořízení nových na přezutí. Všechny opravy převyšují jejich pořizovací cenu. Navíc se domnívám, že Vás dost tento problém obtěžuje a rozčiluje a nemůžete se v nich potom cítit úplně příjemně.

Lucienka_M +2930/-357

17.2.17 15:13

 

Po přečtení dotazu se mi vybavil jiný velmi podobný dotaz ( https://www.modnipeklo.cz/…teni-semise/ ), který tu dal někdo pod nickem M.hav90 a od té doby se už nepřihlásil. V tomto případě se jedná nejspíš o totéž. Může se někdo dostat do Vaší kanceláře v době, kdy tam nejste?
Zkuste si vygůglit termín „retifismus“ a možná pochopíte o jaké fleky nejspíš jde.

Jannie90: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Jirkátor +16464/-4174

27.2.17 08:00

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek