Silonky ve spreji do uzavřených lodiček na ples

Vložit odpověď
katerinabortlova

10.2.13 09:50

hezké nedělní ráno,
příští týden se chystám na ples Rotary, je mi 26 let, budu mít oblečené červené šaty pod kolena ( pánové chodí v obleku, tak by to dle etikety mělo být přípustné) zlaté doplňky a boty- a tady nastává mé dilema: Boty jsou krásné, zlaté uzavřené lodičky na vysokých podpatcích - musím mít klasické silonky? ( samodržící byť kvalitní mi při tanci sjíždějí, punčocháče z duše nenávidím, rolijí se, navíc mi potom kouže noha v botách, někdy se lehce vyzouvá a celkově je mi to velmi nepohodlné) nebo je možné když mám pěkné nohy, šaty pod kolena, lehké opálení, perfektni depilaci, použít silonky ve spreji eventuelně žádné?

četla jsem zde i diskuze ohledně silonek ve spreji, ale pokud byste nějaká měla tip na kvalitní výrobek a odstín vhodný pro opálené nohy, budu vděčná.

děkuji K.

Najdete v encyklopedii: Jak vybrat šaty na ples

 

Podle mě nejsou silonky ve spreji náhradou za klasické silonky. Silonky ve spreji považuju za vylepšovák, kterej nohy sjednotí a upraví třeba do letních šatů… Ale na událost, kde jsou předepsané silonky, aby nebyly nahé nohy se podle mě nehodí už jen proto, že nohy nahé zůstanou. Je to jako jít bez silonek úplně.

blacken +33717/-10347

10.2.13 12:04

 

Silonky nenahradíte ničím. Myslíte si, že mít celý večer oblek s kravatou je pro muže pohodlné? A také ho mám až do rána, protože to je slušnost. Prostě to párkrát do roka vydržte v silonkách - je to slušnost. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. Další možností je už jen na ples nejít.

Jirkátor +16464/-4174

11.2.13 09:01

 

ak saty nie su prilis obopnute v bokoch, odporucam podvazkovy pas a puncochy…

limetkova +125/-25

13.2.13 22:41

 

Dobrý den, tato otázka tady už jednou byla ;o) https://www.modnipeklo.cz/…y-ve-spreji/

Monys01 +3745/-1096

10.2.13 10:11

 

Já bych jen přála chlapům, aby si někdy ty silonky zkusili- na celý večer. Je celkem oříšek najít takové, co se nepříjemně nezařezávají a nebo nesklouzávají (zvláště ty společenské, u tlustých punčocháčů je to v pohodě), celý večer na to člověk musí myslet, co bych dala za oblek!
Osobně bych se zkusila poohlédnout po podvazcích a podvazkových punčochách. Mají výhody punčoch i punčocháčů a jejich nevýhody se zase ztrácejí. Určitě nějaké seženete!

JedovatéHádě +4752/-1473

12.2.13 14:36

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek