Jak si snížit IQ tričkem

27.04.17 | autor Andrea

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje primitivním vtipem, trapnými anglickými hesly, stereotypem a zoufalstvím vyždímaných designových dílen. A i přes to všechno, je ho všude plno. Plné obchody, plné krámy, prsa, zadky… Ano, hovořím o potisku.

Prvoplánová hesla triček mi leží v žaludku už hezky dlouho. Vadí mi urputná snaha o originalitu, která se ztrácí, když takových originálů natisknete tisíce kusů. Pokud někdo potřebuje na prsou nebo na zádech nutně nosit nápisy jako Never say never nebo emancipované výkřiky typu I don´t need a boyfriend, dejme tomu. Podobné tričko bych si sice nikdy nekoupila, pokud ovšem tento způsob demonstrace ženské síly někomu pomůže, nechť je mu přáno. Do tuhého ale začíná jít, když se samozvaný designér rozhodne, že bude hýřit vtipem.

Za všechno může cílená reklama na Facebooku, která pravděpodobně funguje líp, než jsem si myslela. Zastihla mě v rozněžnělé náladě, ve které bych si to trapné párové tričko i koupila. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč jsem ten odkaz vůbec otevřela. Možné je i to, že žádného chlapa vlastně nemám a chtěla si jsem koupit jeden pár jen tak pro jistotu, protože štěstí přeje připraveným.

To jsem ještě nevěděla, jak rychle mě ta něžnost přejde. Ne že by mi to už podle názvu stránky Vyjebavac.cz nemohlo dojít…

SPOJENI POTISKEM


 Zdroj: www.vyjebavac.cz Zdroj: www.vyjebavac.cz

Jindra a Zdeněk se moc milují, a protože mají za chvíli výročí, Zdenda si láme hlavu s tím, čím by své milované udělal radost.

Ví, že se Jindra ráda parádí a potrpí si na romantická gesta. Praští se tak přes kapsu a oběma pořídí za 849,– vysoce originální a romantická párová trička. Navíc svou drahou potěší tím, že ohákne i sebe. Co víc si přát.

Naložím, nabiju… chichi, to ten dvojsmysl vymysleli fakt mazaně.

 Zdroj: www.vyjebavac.cz Zdroj: www.vyjebavac.cz

U druhého potisku už jim zásoba fikaných dvojsmyslů zřejmě došla, natiskli to tam tedy hezky bez okolků.

To aby povedený páreček, který je spolu už nějaký ten týden, mohl dát světu vědět, že taky provozuje sex a mimo misionáře zvládají ještě další dvě polohy.

Až někoho v těch tričkách potkám, určitě jim pogratuluju.

Jste singl? Nesmutněte, za 699,– prodávají trička i jednotlivě. Takže až půjdete na nějakou vesnickou zábavičku očarovat náhodného prince svou vnitřní krásou, nezapomeňte si ho doma. O vaší zdrženlivosti pak nebude pochyb.

 Zdroj: www.vyjebavac.cz Zdroj: www.vyjebavac.cz

Tričko mají samozřejmě i pro dámy, které by chtěly být konkrétnější a obecný potisk Queen of sex jim zkrátka nestačí.

 Zdroj: www.vyjebavac.cz Zdroj: www.vyjebavac.cz

A on se ten ostrovtip stupňuje a stupňuje… I když si člověk chvílemi říká, že už to dál jít nemůže.

Předpokládám, že tato trička jsou jen dalším vývojem Queen of sex a King of sex po dvou pivech.

 Zdroj: www.vyjebavac.cz Zdroj: www.vyjebavac.cz

Ještě jste si nevybrali? Nabídka nápisů je široká, jen budete muset trochu přitlačit a zaplatit 1399,–.

Překvapivě ne proto, že by byly vtipnější, ale proto, že svítí ve tmě! Oslava vaší čisté lásky plné romantických gest tak bude neustále na očích.

 Zdroj: www.vyjebavac.cz Zdroj: www.vyjebavac.cz

Když už nic, musím uznat, že Vyjebavac.cz drží lajnu. Všechny nápisy na tričkách se totiž nesou ve stejně hlubokém duchu. Nevím, co víc bych k téhle romantické módě řekla. Možná jde o mužský (hospodský) humor, který nechápu. Já bych si na sebe dobrovolně triko s nápisem Beta samice nebo Stará atd. prostě nevzala. Ani z lásky.

P.S.: I když se tak může majitelům těchto krásných triček zdát, motorem článku nebyla hluboká zášť pramenící z toho, že tuto romantickou nádheru nemám s kým nosit.

PSYCHOLOGIE POTISKU


Samozřejmě se tahle potisková bída netýká jenom párových triček. Sólo triček, z kterých vtip doslova tryská proudem, je také dost. Na celé téhle parádě je pak nejsmutnější to, že vám takové tričko rapidně snižuje IQ. A to aniž byste otevřeli pusu. Když vidím jakýkoli takový nápis, napadají mě různé životní příběhy.

  Zdroj: www.t-shock.eu Zdroj: www.t-shock.eu


Antistresové body (Antistress points) na tričku mi připomínají dvanáctiletou slečnu, která se za každou cenu snaží své okolí upozornit: “Haló, už mi vyrostla prsa!” Pokud by jí na ně někdo ale opravdu sáhl, vyšlo by z ní něco v hystericky uchechtaném tónu: “ Neee, ty jsi blbej, fakt jako!”

Ovšem slečna s tričkem JSEM PANNA, ale tohle je staré tričko, už toho má za sebou asi trochu víc. Je to tak trochu levná holka, i když ona sama tvrdí, že má prostě štěstí na samé pitomce. A protože je to vlastně docela smutný příběh, rozhodne se ukázat svůj nadhled tímhle bezva tričkem.

Holka s tričkem Pokud jsi bohatý, jsem volná, si z toho samozřejmě dělá srandu. Ovšem dovolenou s obtloustlým starším mužem na Bali a novou kabelkou by nepohrdla… Na tu dovolenou si pak nezapomene zabalit triko s potiskem Real love.

ABY TO CHLAPŮM NEBYLO LÍTO


Zdroj: www.t-shock.euZdroj: www.t-shock.eu

A pak zas přijdou ty dvojsmysly:

“HAHA, ty jako hulíš?”
“Neee, to já tam mám, protože mám rád klasickej trávník. ;)
“Chachacha….”

A pak tady máme dárce orgánů. Ježiši, pardon, orgasmů. To jste mě nachytali. Ještě v lepším případě si vtipálek oblékne tričko znázorňující vyhynutí bobrů.

Lidem v takových tričkách se ani nemusíte dívat do obličeje, moc oduševnělý výraz v něm zřejmě mít nebudou.

A až vás ty vtipy přejdou, nezapomeňte tričko darovat babičce, aby ho na chatě donosila.

 Zdroj: www.boredpanda.com Zdroj: www.boredpanda.com

Autor

Andrea

Andrea miluje módu, fotografování, zdravý životní styl a sport. Ráda hledá inspiraci a zaměřuje se na propojení vkusu a funkčnosti všedního i sportovního oblečení.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Paris1789
5644 příspěvků 28.4.17 08:08

Tak jsem se hned šla mrknout, které vulgární domény jsou ještě volné. Moc jich není, máme se nač těšit evidentně.

Knitty
63 příspěvků 28.4.17 08:08

Fuj tajbl, souhlas.
Myslím, že to vypadá vtipně jen na těch babičkách. A věřím tomu, že si to oblékly při plném vědomí a dobrovolně. Alespoň většina. Vždyť zamlada někde mávaly podprsenkami na demonstraci proti válce v Korei/Vietnamu, nebo se proháněly s motorkářskou bandou. Proč by měly celý rok nosit jen fiží.
I když by to šlo, samozřejmě, decentněji, jako v případě těchto stoletých dam - dvojčat:

Příspěvek upraven 28.04.17 v 08:10

zdena l
88 příspěvků 28.4.17 08:10

Ano, je to k pozvracení

Agraynel
81 příspěvků 28.4.17 08:44
...

Jooo tato oduševnělá stránka na mě vyběhla někde na fcb taky… když jsem se proprala z prvotního „Co to k*rva je??“ tak mě napadla otázka „A to jako vážně někdo nejen kupuje, ale i nosí a jen na to hrdej“?? Poté jsem chtěla utrousit něco o IQ automatický pračky dotyčných jedinců a o smyslu pro humor srovnatelnej se smyslem pro humor německýho ovčáka po lobotomii mozku, ale pak jsem si řekla, že bych urazila všechny domácí spotřebiče a oběti lobotomie by po mě mohli soudit odškodné za urážku…

Minky
125 příspěvků 28.4.17 18:00

Příště už se nesnažte být originální ani vtipná/vtipný. :-/

Agraynel
81 příspěvků 29.4.17 20:33

Ale copak, jste hrdá majitelka podobného oduševnělého nápisu?? :D :D jestli ano, tak jdu za vaši ztracenou duši zapálit svíčku…

Atlacoya
2790 příspěvků 28.4.17 09:46
kšiltovka

Zase jsem cestou do práce přemýšlela, jestli jsem tak stará, prudérní, zapšklá a nezábavná, když mě pobouřil pohled na tuto kšiltovku.

arw
214 příspěvků 28.4.17 09:47

Kde je blicí smajlík…

shoeslover
64 příspěvků 30.4.17 00:42

Možná na Mimibazaru :D

I.love.cowboys
7 příspěvků 28.4.17 10:35

To si fakt někdo koupí?

Catthi
33 příspěvků 28.4.17 12:23

Ta kšiltovka je fakt odporná ble. a trička bych nechtěla ani jako recesi. jako recesi si koupím dětský tričko (jsem malá a drobná, takže v dětských velikostech občas něco najdu) s obrázkem pudlíka nebo buldočka, nebo Hello Kitty :-D ale tyhle hnusy ani zadarmo!

fleur2904
29 příspěvků 28.4.17 13:06

Tie tričká sú fakt zúfalé… Ja ešte „zbožňujem“ tie, na ktorých sú nápisy typu Najlepšia mama/teta/krsná/ujo atď.

A z opačného konca módneho biznisu s tričkami s nápismi https://www.kompot.sk/ (čestne priznávam, že ich zbožňujem)

ZF

pabylka
1111 příspěvků 28.4.17 13:28

Tak neviem čo je na tričku s nápisom „Jsem máma“ alebo „Save and Quit“ k zbožnovaniu.

zuzulique
318 příspěvků 4.5.17 14:34
čítanie s porozumením

Tričká Koláčovej síce predávajú na kompot.sk, ale myslím, že autor komentára mal na mysli práve tie ostatné…

Eastwood
12 příspěvků 28.4.17 15:59
Coman tchi

Článek pobavil. Opět trochu toho pekelného tepání. +1

I když sebekriticky musím napsat, že jednou jsem neodolal a triko s podobným nápisem si koupil. Bylo to někdy koncem 90. let a prodávali to inzertní noviny Annonce.

http://www.salon.cz/file/46818.jpg

a musím teda říct, že ho „na doma ke slepicím" nosím dodnes. A furt je jako nový, asi silná gramáž, nevyšisovaný, díry se nedělají… přitom je to jen bavlněný.
Ale ven bych už s ním nešel. Snad jen 1. května na Letnou…

Karin
3950 příspěvků 2.5.17 21:10

Taky jsem si kdysi koupila triko s podobným motivem, prodávají se ostatně dodnes na dekomunizace.cz… Ale já nakonec neměla odvahu v něm chodit. Bála jsem se, že mi nějaký zavilý komundíra dá do huby :D

MP blanka
3018 příspěvků 28.4.17 21:58

Andreo, díky. Tričká s nápismi občas vídam, ale po tom, čo som si prečítala váš článok, vidím, ako nevedomá som. Teraz som prezrela - tak to je iná liga!

shoeslover
64 příspěvků 30.4.17 00:42

Chtěla jsem napsat, že „párová“ trička jsou výjimka na kterou se pravidla Módního pekla prostě nevztahují, protože si je lidé zkrátka kupují v období tzv. růžových brýlí a není to „skutečný“ kus oděvu…Ale to co jste našla je opravdu síla :D „Prosím ukážeš mi pindíka“ je snad největší nevkus co jsem na tričku viděla :D

kolúch
577 příspěvků 30.4.17 13:25

Normalny clovek sa neoblecie ako debil len preto, ze sa zamiloval.

shoeslover
64 příspěvků 30.4.17 20:51

Ale ano obleče :D tedy samosebou ne každý, taky záleží na tom kolik Vám je let a kolikátý vztah to je atd. Ale hlavně na NORMÁLNÍCH společných tričkách nevidím nic špatného. Například „king“ a „queen“ snad nejsou žádné módní peklo, když se vezmou jednou za čas (stejně si je většina lidí kupuje jen kvůli fotkám ;))

kolúch
577 příspěvků 1.5.17 10:02

Akože si kúpia tričká kvôli instagramu alebo FB? No nazdar zdravý rozum..

aviv
58 příspěvků 30.4.17 19:54

Ten nadpis je trochu zavádějící: IQ jedinců kupující tato trička už snížit nelze bez toho aby byli posléze zbaveni svéprávnosti.)

Krysík
58 příspěvků 1.5.17 14:36

Přiznám se, že jsem si nechala natisknout „párová trička“ pro mě a pro dceru. Nápis vychází z mojí přezdívky na jiném diskusním fóru a ze základní poučky pro dědičnost. Mně to přijde celkem vtipné, ale uznávám, že se to nemusí líbit každému.

Lucie1689
5 příspěvků 2.5.17 17:03

Uplnou nahodou jsem vcera videla kluka, co mel na triku napis „Dej si vodu, prekvap jatra,“ a priznam se, ze me to trochu pobavilo. D Ale tohle je jinak naprosty peklo :)

gonga
23 příspěvků 3.5.17 15:25

Pravděpodobně nejvíc v dějinách svým tričkem zabila žena, nelze napsat dáma, která se jakožto účastník televizní show „Ano, šéfe“(šlo o majitelku restaurace, která neprosperovala), dostavila na natáčení v tričku s nápisem: „Blowjob is better than no job.“ V tu chvíli jsem nevěděl, zda se mám smát nebo ji litovat.

JMaravelo
549 příspěvků 3.5.17 20:50

Taky jsem měl oblíbené tričo s dvojsmyslem. Dánskym.
Byla na něm místo
„Jeg elsker dig“
(miluji tě)
kobliha a „Jeg elsker deig“
(miluji těsto) -a teď sem zvědav kdo mi ten nápad z tohohle ukradne :DDD

LuthienTinuviel
10 příspěvků 4.5.17 09:35

A já hrdě nosím tričko s nápisem KANEC na zádech, na břiše má šílenej chemickej vzorec, ve kterým figuruje spousta prasátek, mám k tričku velmi kladnou citovou vazbu a celý potisk má vtipný hlubší význam pro zasvěcené. A teď do mě! :D

zelenaprisera
1 příspěvek 5.5.17 22:33

Tricka brr, ale tu zateru bych nahodou brala

LisaC
11 příspěvků 15.5.17 23:03

Triček s (podle mého subjektivního hodnocení) vtipnými nápisy v angličtině mám hned několik, ale nosím je jen doma, do města si v nich už netroufám chodit. Asi už nejsem taková hrdinka co dříve :-).

Kiki-Frodík
2 příspěvky 18.5.17 16:33
kšiltovka

@Atlacoya Nejste/nejsi ještě mi nebylo 15, ale tohle mi přijde naprosto příšerný. Pár lidí u mě na škole jí mělo, pak učitelé všechny čepice a trička podobného rázu začali zabavovat :D

InstantEuphory
8 příspěvků 28.7.17 17:54

Teď už se nedivim, že lidi ani neumí napsat správně větu, když se vyskytují nápisy UKÁŽEŠ MI PROSÍM, KOZIČKY?

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Témata článku

Systém pro ochranu spotřebitelů varuje: basic tílka H&M

Autor: Ada

Neměla jsem s sebou bohužel foťák ani mobil, ale to varování si... Celý článek

Případ osamělého doplňku

Autor: Ada

Tohle je případ módního pekla, se kterým se setkávám často, zvlášť... Celý článek