Černý rolák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tzipora
12 příspěvků 14.2.18 11:59
Černý rolák

Můžete mi poradit a napsat, kde koupím černý úplý rolák ne tenký, ale zase ne hrubý. Bohužel jsem ztratila můj oblíbený, který jsem koupila v Polsku před šesti lety. Nevím už v jakém obchodě. Vypadal stále jako nový.

Příspěvek upraven 14.02.18 v 15:57

Reakce:
marikahr
1015 příspěvků 14.2.18 12:43

@tzipora to musi byt tragedia, stratit 6 rocny rolak a v 21. stroci nevediet kde sa podobne veci daju kupit :-)
Zaujimave, ze to ma pristup k internetu!

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 13:13

@marikahr Tady někdo rano pojedl vtipnou kaši. Včera jsem prolezla v Praze tři nákupní centra a nikde jsem podobný nenašla. Ptala jsem se i prodavacek a hleděli na mě, jak kdybych si chtěla koupit buhvi co.

zwedavka
1044 příspěvků 14.2.18 14:12

Nebudeme na nováčka zlí:
https://search.seznam.cz/?…

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 15:13

@zwedavka Děkuji za odkazy. Všechny jsem si projela sama už předtím, i na google. Také na německých, anglických, polských webech. Hledám klasický černý rolák, s vyšším stojackem, materiál hladký, žádný takový ale není. Teda našla jsem ale tyrkysovy. Já chci černý. Proto jsem vznesla dotaz.

benyka
7877 příspěvků 14.2.18 15:34

@tzipora To je skoro marné, všude už mají jaro a výstřihy. Výběr různých barev roláků z tenké pleteniny měli celou zimu v Camaieu. Ale teď už to stáhli jako posezónní zboží.

xSx
754 příspěvků 14.2.18 15:45

Na Tchibo neco maji, ale netusim, jaek kvality https://www.tchibo.cz/…0093505.html#…

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 15:55

@benyka To máš pravdu, že už je to asi pase, škoda. Byla jsem na rande a chtěla si ho vzít k sukni a nic. :-D Zkusím se ještě do Camaieu kouknout, tam jsem nebyla. Děkuji.

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 15:57

@xSx Děkuji. Bohužel potřebuji, aby byl úplně upnutý.

giuliettka
5359 příspěvků 14.2.18 16:06
@tzipora píše:
@benyka To máš pravdu, že už je to asi pase, škoda. Byla jsem na rande a chtěla si ho vzít k sukni a nic. :-D

Toto fakt nemože byť pravda. Robíte si prču? Čo má informácia o tom, že ste bola na rande společné s tým, že v Camaieu stiahli roláky z ponuky? Ja som bola na kolon hydroterapiu a chcela som si vziať ku nohaviciam biele tričko a nič.

Karin
3948 příspěvků 14.2.18 17:21

Já mám dva hezké černé kašmírové roláky z Mimibazaru (čili z druhé ruky), Calvin Klein a Marks&Spencer.
Když chcete koupit něco, o čem máte přesnou představu, obvykle to neseženete hned. Chce to průběžně procházet obchody (a weby) a čekat… (Já teď takhle čekám na fialový kardigan).

Sheba
357 příspěvků 14.2.18 19:29

Já jsem viděla černý rolák na mimibazaru, ale nevím, jestli to bude vaše velikost
https://www.mimibazar.cz/…-rolak-vel-s
Jinak pro Karin:u téhle prodejkyně jsem viděla i fialové kardigany.

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 20:20

@Sheba Velikost možná ano, ale ne tím střihem a materiálem. Ale děkuji za tip!

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 20:33

Uvědomila jsem si, ze sestra si kupovala stejný. Značka se jmenuje Blanco tricot.Tem materiál byl prostě perfektní, po šesti letech ani jediný zmolek a tvar také pořád stejný.

megusa
431 příspěvků 14.2.18 20:37

@tzipora a jsme doma… a trvalo to jen sedm příspěvků.. :D

tzipora
12 příspěvků 14.2.18 20:44

@megusa :-D Dívám a v tom Polsku tu značku nevidím nikde. Budu muset pátrat. :-)

hrosikovic
6 příspěvků 18.2.18 22:42
:-)
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek