Jaký DIÁŘ

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

domcaly
1 příspěvek 29.10.18 10:37
Jaký DIÁŘ

Ahoj,
jaký používáte diář a proč zrovna ten? Hledám nějaký pro sebe, tak by se mi hodilo doporučení. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

JarkaJ
448 příspěvků 29.10.18 11:02

Váš první příspěvek a hned řešíte takové dilema, že? Tak já si osobně kupuji takový diář, co má označený každý den, jestli je pondělí nebo úterý a tak a jaké je datum. Musí tam být místo na poznámku a mám ráda to rozdělené na týdny :-) :-) Prosím, hlavně sem necpěte reklamu na jakéhokoliv výrobce diářů. Přeji šťastnou ruku ke správné volbě.

Kryptozoo
164 příspěvků 29.10.18 11:21

@JarkaJ Ale co vás nemá..to sem nacpe někdo uplně jiný :-D

BarcaAri
604 příspěvků 29.10.18 11:50

Zadny, pouzivam Outlook. A proc? Dost se ta vejde, mam ho vzdy u sebe, nezabira mi misto v kabelce.

Uživatel je onlineLála_druhá
452 příspěvků 29.10.18 15:07
@BarcaAri píše:
Zadny, pouzivam Outlook. A proc? Dost se ta vejde, mam ho vzdy u sebe, nezabira mi misto v kabelce.

A neustále ho někde nezapomínám. (Tak jako diář, dodávám.)

Oldyn
5974 příspěvků 29.10.18 21:31

@BarcaAri
Jenže si do něj nenakreslíte momentální nápad.

Ready
292 příspěvků 29.10.18 21:36

Chtěla jsem napsat, že donedávna Herlitz a teď Filofax, ale koukám, že by to vypadalo jako reklama :-)
Já na diáře trpím, mám ráda si všechno psát :-)

BarcaAri
604 příspěvků 30.10.18 09:58

@Oldyn To je pravda, ale to u me bohuzel nehrozi:) Ale vazne, pokusu o diar (nektere jsou fakt nadherne) u me probehlo mnoho, pouzival se vzdy tak 14 dni a zbytek roku nekde lezel osamocen. Ve svem veku se uz docela znam.

Doudou
1386 příspěvků 31.10.18 08:11

Jedině Moleskine.

Oldyn
5974 příspěvků 31.10.18 13:05

@BarcaAri
Tak to já se právě znám taky a co si nenapíšu, to nevím. Ideální pro mou potřebu je týdenní, s českým kalendářem + vyznačené státní svátky a významné dny. Pokud má ještě zaklapávací zavírání, tak je úplně nej.

Doudou
1386 příspěvků 31.10.18 13:59
@Doudou píše:
Jedině Moleskine.

Omlouvám se, jestli má odpověď někoho naštvala, ale já opravdu diář Moleskine používám.

Lucy Liu
37 příspěvků 31.10.18 14:55

Tohle dilema už nemám, vždycky nějaký dostanu a je klid :D

Yello
24 příspěvků 01.11.18 10:32

dlouhodobě používám týdenní od Moleskine (pro mě dostačující a je lehký), ale i Filofax je super, tím že si ho přizpůsobíte přesně podle vašich požadavků a potřeb.

Lizbeth
487 příspěvků 02.11.18 09:05

Je to nicneříkající informace pro zakladatelku, ale já mám kalendář v kuchyni, jako stará bába..:)

Ghost B.C.
3659 příspěvků 02.11.18 09:53

@Lizbeth Prý bába :) Taky se mi nejlíp osvědčil obyčejný „Pracovní kalendář“ s týdny ve sloupcích, bez obrázků a na obyčejném papíru - aby se do něj daly použít zvýrazňovače. Protože co si napíšu, zavřu a hodím do kabelky, to jako bych rovnou pustila z hlavy. I přes mnoho pokusů jsem se nikdy nenaučila klasický diář používat a na konci roku ho vždy vyhazovala použitý tak maximálně z jedné pětiny.

Nicméně pokud už doporučení pro zakladatelku, tak půlroční nedatovaný diář Cleverminds Pilot. Vyhovoval mi právě ten „kalendářní“ vzhled, kroužková vazba a když ho člověk chvíli nepoužíval, nemusel přeskakovat stránky, ale odatoval si ho podle svojí potřeby.

Lizbeth
487 příspěvků 02.11.18 09:57

Jo jo, kalendář bez obrázků se spoustou místa na psaní a dole další tři měsíce..tohle se asi dědí, maminka nedá bez kalendáře ani ránu :)

Ophelie
599 příspěvků 02.11.18 14:08

Obsedantně miluju krásné papírové věci, mám ráda diáře z papelote (bože, to zní jak přiznání do zpovědnice). Občas si koupím i diář pro dobrou věc…

Atlacoya
2582 příspěvků 02.11.18 15:27

Zvláštní, na základní škole jsem měla „úkolníček“, na střední diář a pak už nic. Vyplnit první 3 stránky a pak na něm ležel prach. Takže dnes taky outlook.

Kryptozoo
164 příspěvků 03.11.18 19:18

@Ophelie Ťukla sem vám omylem do červeného ramena-pardón.(nevim jak moc je řešíte :-D )
Když už sem tady můžu říct,že patřím do zástupu těch,kdo diář s vypětím všech sil používají do března a tím to hasne. Plus mi máma každoročne dává stolní kalendář s koťátky,králíčky a štěnátky-občas s recepty :-)
Tam si píšu kdo kdy co v rodině slaví a všechno ostatní píšu na papírky a lepím na lednici..

Temperance
1043 příspěvků 05.11.18 18:02

Už léta jen v telefonu. Mám ráda, že si tam můžu nastavit upozornění na kdy chci - papírový na mě nikdy nepípnul ;-)

květušína
121 příspěvků 06.11.18 10:58

Všimla jsem si na Pinterestu, že je teď hodně „v módě“ tzv. Bullet Journal. Mně se to líbí, je v tom spoustu osobního, ale já na to nemám vůbec čas, jsem ráda, že jsem začala používat aspoň kalendář v mobilu a trochu ten svůj organizační chaos usměrnila :D Jinak potřebuji něco, co mám neustále před očima, to znamená klasický stolní kalendář.

Ghost B.C.
3659 příspěvků 06.11.18 14:16

@květušína Na Bullet Journal/ing občas koukám na youtube. Osobně bych zešílela hned u první stránky. To je fakt pro nadšence. I když tedy obdivuji tu vloženou práci, tak mi to strašně připomíná omalovánky a různé křížovky a spojovačky pro děti. Asi bych takový diář nevytáhla někde v seriózní společnosti. Nejspíš předsudek? Ale terapeutickou schopnost tomu výtvoru neupírám. Pokud to někoho baví, tak se u toho musí krásně zrelaxovat.

Temperance
1043 příspěvků 06.11.18 15:23

@květušína Tak z toho Bullet Journalu by mě… bych se osypala :-P

květušína
121 příspěvků 07.11.18 09:54

@Temperance @Ghost B.C. tak ono to bude něco mezi diářem, poznámkovým blokem a deníkem. A určitě má bullet journal v dnešní uspěchané době nezanedbatelnou terapeutickou hodnotu. Co jsem si všimla, tak předtištěné stránky mají vytvořenou jemnou síť pomocí teček. Dál jsem všechny pomůcky a možnosti nezkoumala, na deníky jsem nikdy nebyla a na diáře taky ne. Ale musím uznat, že některé ukázky na Pinterestu jsou opravdu zajímavé a krásné. Ale asi je to dost žrout času. Já radši pletu. :D

Vipera
225 příspěvků 07.11.18 14:12
@Ophelie píše:
Obsedantně miluju krásné papírové věci, mám ráda diáře z papelote (bože, to zní jak přiznání do zpovědnice). Občas si koupím i diář pro dobrou věc…

Bože, papelotí diář a ještě pro Cestu domů? Díky za zmínku, už je na cestě domů =)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek