Kabelka Gucci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Soniax
1 příspěvek 21.5.17 14:32
Kabelka Gucci

Dobrý den,
plánuji si koupit Gucci Soho Disco Bag v černé barvě a ráda bych se zeptala, zda tu s ní má někdo zkušenost a zda se tato investice vyplatí. Chtěla bych si jí koupit v Pařížské, protože bych jí nejdříve chtěla vidět v reálu, ale nemám žádné zkušenosti, tak by mě vlastně ještě zajímalo, zda mám očekávat vyšší cenu, než je na stránkách Gucci, popřípadě zhruba stejnou.
Předem děkuji za odpovědi.

Reakce:

Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.17 15:28
Gucci Soho Disco bag

Kabelku mám asi dva roky a jsem s ní maximálně spokojená…podle mě nadčasový design, vhodná na večer i na pobíhání po městě, vleze se do ní vše důležité včetně malého deštníku. Kupovala jsem ji na stránkách Gucci, neboť můj emailový dotaz ohledně ceny obchod v Pařížské neuznal vhodný odpovědi, ale předpokládám, že online cena je buď stejná, nebo nižší, než z našeho kamenného obchodu. P.S. Mám také černou barvu - klasika je klasika…

EmaSmutna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.17 14:12

Já mám kabelku cca rok a jsem spokojená. Nevím jak v kamenném obchodě, ale na netu na Gucci.com je za cca 1000 USD. Na Viděla jsem ji i za 900 USD, ale je to ze zahraničního e-shopu. Osobně bych radši objednala přímo od Gucci :). Ať slouží!

Christen SEN
140 příspěvků 6.6.17 20:16

@Soniax slovo investovať a kabelka moc nejde dohromady. Ak to kupuješ ako nejaký nadčasový kus, tak to je trefa mimo. Veľký nápis GG v súčasnej dobe napodobenín, zaváňa gýčom. Inak kabelka bez rozdielu značky ti vydrží 2-4 roky.

EmilyG.
2149 příspěvků 6.6.17 20:30

@Christen SEN souhlasím. Krom toho toto je starý model. V modré barvě tuto kabelku mám nevím přesně jestli 2 nebo 3 roky, muž jí říká " chlebník".
Na večer se vůbec nehodí, prostě praktická malá kabelka na procházku se psem, peněženka, klíče, kapesníky, víc tam nevleze. Ke kočárku ano, s dětma bez kočárku určitě ne, nic tam nedáte.
Vloni stála cca 550 euro, já ji mám ještě za 900.
Kolik stojí letos nevím, ale žádná trvanlivá nadčasová nádhera to není, chlebník prostě :-)

Christen SEN
140 příspěvků 6.6.17 20:35
@EmilyG. píše:
@Christen SEN souhlasím. Krom toho toto je starý model. V modré barvě tuto kabelku mám nevím přesně jestli 2 nebo 3 roky, muž jí říká " chlebník".
Na večer se vůbec nehodí, prostě praktická malá kabelka na procházku se psem, peněženka, klíče, kapesníky, víc tam nevleze. Ke kočárku ano, s dětma bez kočárku určitě ne, nic tam nedáte.
Vloni stála cca 550 euro, já ji mám ještě za 900.
Kolik stojí letos nevím, ale žádná trvanlivá nadčasová nádhera to není, chlebník prostě :-)

chlebnik :-D aaaah

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek