Kabelka s potiskem

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kosmon
3 příspěvky 10.8.21 16:06
Kabelka s potiskem

Ahoj holky. Mohu ještě ve 40, nosit kabelku co je na fotce. Mám ji ráda, ale nejsem si jistá, jestli si ji ještě můžu dovolit. Nejsem „otrokem“ módních trendů, klidně si vezmu kvalitní koženou loveckou kabelku po mamince, ale tady s tou si nevím rady.??? Libi se mi, že se hodí ke všemu, tedy k jednobarevnému tričku atd. Díky za jakýkoliv názor.

Příspěvek upraven 10.08.21 v 20:27

Reakce:
bao-baba
1960 příspěvků 10.8.21 16:38

@Kosmon Na fotce je vidět jen univerzální černá, takže nevím, proč o její nositelnosti pochybujete. Jinak doufám, že váš příspěvek začínající profláknutým „ahoj holky“ není jen úvodní story k reklamě na jakýsi e-shop.

Singer ka
164 příspěvků 2 inzeráty 10.8.21 20:11

@Kosmon v titulku je kabelka s potiskem, jestli je na ní blýskavý jednorožec, tak nenosit. jinak vidím a myslím si to co @bao-baba

Kosmon
3 příspěvky 10.8.21 20:17
@bao-baba píše:
@Kosmon Na fotce je vidět jen univerzální černá, takže nevím, proč o její nositelnosti pochybujete. Jinak doufám, že váš příspěvek začínající profláknutým „ahoj holky“ není jen úvodní story k reklamě na jakýsi e-shop.

@bao-baba

Kosmon
3 příspěvky 10.8.21 20:23

Dobrý večer, moc se omlouvám všem, kterých se dotklo oslovení: Ahoj holky. Nevěděla jsem, že je to proflaknuté. Je to můj druhý příspěvek po třech letech tady. Dlouho jsem tu nebyla. Vím, neznalost neomlouvá. Vložila jsem tam druhou fotku, nešla mi nahrát. Kabelka je stará cca 4 roky. E-shop ani jiný obchod nemám. Prosím, tedy jestli se ti najde dobrá duše a poradí mi, budu ji vděčná. Jednorožec mě pobavil. Naštěstí už mám dospělé děti a jednorožci se nás minuly obloukem:joy:. Přeji hezký večer.

Singer ka
164 příspěvků 2 inzeráty 10.8.21 20:34

@Kosmon tu noste když se vám hodí a líbí, je v pohodě

bao-baba
1960 příspěvků 10.8.21 21:36

Myslím, že je kabelka nositelná, záleží na tom, co k tomu vezmete a pro jakou příležitost ji budete mít. Vždycky máte možnost obrátit kabelku obrázkem k sobě :-)
A k tomu „ahojky holky“ - mě to nijak neuráží, to jsem poznamenala kvůli tomu, že stejně už delší dobu začínají příspěvky osob, které se zde snaží propagovat svůj byznys a naservírují nějakou storku o třeba o tom, jak dostaly od přítele skvělý dárek. Takže nic osobního :-)

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek