Miss 2013

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Nixe Lulu
344 příspěvků 24.3.13 17:42

Opravdu nechápu smysl těchto soutěží, takže jsem nekoukala. Podle fotek se mi docela líbila č. 6. Vítězka mi vyloženě krásná nepřijde, ale třeba zaujala celkově svým vystupováním, takže v tom případě je to zasloužené. Teď už se tedy miss nevolí porotou ale pouze podle počtu hlasů od diváků?

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 18:32

@Nixe Lulu Ja jsem zase nikdy nepochopil, proc by melo byt predmetem posuzovani dojem, jakym pusobi, jestli umi zpivat, sest jazyku, rozdava bezdomovcum jidlo, omyva nemocnym nohy a studuje ctyri verejne VS najednou. Jednou je to soutez krasy, tak ma byt krasna, zdobit a vse ostatni je ireleventni. Chapu, ze cas mezi reklamami je treba necim vyplnit, ale pro rozhodnuti ma byt relevantni pouze krasa.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 18:36

@corleone Protože pak je z toho třeba Kačenka Průšová.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 18:41

@ionicera Byt Miss neznamena pravo mluvit a uz vubec ne narok na to byt poslouchana. Takze v tom problem nevidim.

bestia
2300 příspěvků 24.3.13 18:50

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:14

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 18:58

@bestia Ja jsem nerikal, ze to tak je. Ale ze pokud to je soutez krasy, pak vyhrat by mela ta nejkrasnejsi, i kdyz bude jeji intelekt stacit sotva na udrzeni stolice. Bohuzel je to vsak postavene tak, ze missky jsou nuceny panackovat pred kamerou a sdelovat nazory na kde co. To, ze je vetsina z nich dost jednoducha, je evidentni. Uz jen treba ze skladby skol (vesmes soukromych), jejichz studiem se blyskaji.

bestia
2300 příspěvků 24.3.13 19:06

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:13

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 19:09

@corleone No ale asi by měla být schopná soutěžit i v cizině a to by bez znalosti jazyků asi dost nešlo.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 19:11

@ionicera Nevidim k tomu nejaky zasadni duvod. Zase tolik toho nenamluvi.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 19:13

@corleone No mně je vlastně nějaká miss uplně jedno, ale myslím, že je lepší krásná a alespoň relativně chytrá a s rozhledem, než krásná a blbá.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 19:19

@ionicera Mne je ta soutez taky volna, jen bych to neoznacoval za soutez krasy. Vitezku jsem videl jen na fotkach a pusobila na me jako mamina odvedle. Nicmene zacinam si vsimat, ze v soucasne dobe je mezi mladymi holkami (kolem 20) trend vypadat jako utahana 40. Takze mamina od vedle je vlastne jeste celkem v pohode. Nicmene miss s kratkymi vlasy bude pro me vzdy zlo.

Rosalyn
925 příspěvků 24.3.13 19:51

A teď můžeme rozjet diskuzi o tom, co je vlastně krása (u žen). To bude zábava. :-)

Edit: I když mám pocit, že to na MP už někde je.

modny guru
280 příspěvků 24.3.13 20:07

Dlho som sama so sebou polemizovala, ci napisat tento prispevok, alebo nie, ale ako vidite, nezdrzala som sa. Teraz idem hovorit o slovenskej sutazi miss. Nasej susedky dcera, s ktorou sa poznam, vyhrala este davnejsie miss, alebo vicemiss, to uz presne neviem, bolo to davno. Po sutazi mala ist na dovolenku, a tam od nej pozadovali sexualne sluzby. Ked mala vyhrady, vysmiali sa jej, ze co si mysli, na co su tie sutaze, len kvoli zabezpeceniu si „spolocnicok do postele“. Mala potom velke problemy dostat sa z toho. Tiez si myslim, ze tieto sutaze by mali preverit aj nejake schopnosti a odhalit dane vlastnosti, usmievat sa do kamery vie kazdy.

bestia
2300 příspěvků 24.3.13 20:10

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:13

modny guru
280 příspěvků 24.3.13 20:27

@bestia
Na porovnanie: https://www.youtube.com/watch?…
Hanbím sa ze som Slovenka:)

Diankenstein
1895 příspěvků 24.3.13 20:38

Než jsem viděla obě videa, taky jsem si myslela, že by mělo jít výhradně o krásu…:D

Ale ne, teď si to už nemyslím. zas na druhou stranu, myslím, že důležitá není ani tak inteligence a prestižní univerzita, jako osobnost. A 1 světový jazyk, ale na to jsem vysazená:D

ta Slovenka by musela mít min. vlasy ze zlata, nebo komunikovat pouze skrze fotky:D

rice
352 příspěvků 24.3.13 21:38

Já jsem si nikdy nemyslela, že Miss je jenom soutěž krásy. Pletu se?

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.13 21:49

Miss je normální skomírající druh zábavy, který s myslím pomalu přestává investory zajímat. Došlo mi to v pátek, když jsem četla v HN o tom, jak se JT banka chystá vrážet prachy do Chalupeckého ceny.
Lituju ty holky, že do toho jdou, protože se stávají normálními otrokyněmi agentury a ta pro ně nic moc neudělá. O kolika z těch miss jste ještě něco slyšely poté, co soutěž skončila? Třeba miss Nováčková - tu si pamatuju, protože mi trochu v obličeji připomínala Vetřelce - ticho po pěšině. Je teda fakt, že bulváry nesleduju, ale o takové Heleně Houdové jsem slyšela i já, naprostá ignorantka těchto věcí.
Já vlastně nechápu, že se najde ještě pořád tolik zoufalek, co jim do toho cirkusu vlezou dobrovolně.

KlaudieS
1765 příspěvků 25.3.13 12:58

@DonChichot Chtějí se seznámit s fotbalisty :D

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.13 13:04

@KlaudieS
Tak určitěěě. To snad můžou i bez toho?

real.blond
6688 příspěvků 25.3.13 13:04

Libily se mi saty Terezy!

real.blond
6688 příspěvků 25.3.13 13:05

Lutovska, pardon Vitova klasicky des bes..

real.blond
6688 příspěvků 25.3.13 13:07

Z Maxove jsem rozpacita.. Jak vypadala nazivo, mylady?:-) je tech kyticek na mne nejak moc

Mylady2
12413 příspěvků 25.3.13 13:39

@real.blond dobře šak jsem to tu už psala!
Je pěkná :-)

Karin
3948 příspěvků 25.3.13 13:41

Mně se nová Miss líbí :) Vlastně byla z finalistek jediná, o níž bych řekla, že je fakt hezká. Tak jsem ráda, že vyhrála :) Jinak to byly celkem nevýrazné tváře, v Česku určitě žije spousta krásnějších dívek (ale asi nemají potřebu soutěžit). Já jsem každopádně ráda, že po mnoha letech mám zase missku, která se mi líbí :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek