Miss 2013

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
real.blond
6688 příspěvků 28.3.13 22:31

Teda Faltynova silena zmena!:( Stocesova se mi nelibila taky nikdy.. A seredova je nadherna neustale.

indyka
625 příspěvků 28.3.13 22:49

Mně je Šeredová nějakým zvláštním způsobem nesympatická, leč krásu jí samozřejmě neupírám. Mou nejoblíbenější Miss byla a je Helena Houdová. Přišla mi nádherná, čišela z ní taková vážnost či důstojnost a nikdy ze sebe nedělala materiál pro Blesk.

(naopak volbu takové Kateřiny Průšové nechápu, přišla mi jako taková obyčejná barbína…)

real.blond
6688 příspěvků 28.3.13 22:55

@indyka tak ono miss je neco jineho, nez modelka.. Houdova mi vzdycky prisla spis modelka nez miss.. Nikdy se mi nelibila stejne jako Stocesova. Ale vsechno je otazka vkusu toho ktereho cloveka. No a nakonec nejzajimavejsi je zeptat se muze! Ten rekne zase uplne jiny nazor..

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 07:54

Já osobně nechápu volbu Moniky Žídkový, ta mi přijde absolutně tuctová a taková přeslazená až protivně…a pak miss Králová, tu já tady peru kde se dá:-)

KlaudieS
1765 příspěvků 29.3.13 14:13

@vashtie Králová, Průšová, Kobzanová, Vignerová a Hadašová jsou pro mě největší „missí“ omyly. Králové podle mě posílaly hlasy dva typy lidí- muži pro ta velká prsa ženské protože jí rok předtím umřel přítel, kvůli čemuž ze soutěže odstoupila. Žídková se mi líbila, byla taková roztomilá.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 14:16

@KlaudieS Jo Hadašová..úplně jsem zapomněla, ta mi přijde navíc i pěkně tupá..Kobzanovou mám ráda, ta vynikala aspoň suverénností a pohotovostí… No Žídková jede na roztomilost i když jí táhne na 40, diblíky teda já nee:-)

kkj
34 příspěvků 29.3.13 14:42

Jediná „misska“, kterou mám skutečně ráda je Taťána Kuchařová, je nádherná, inteligentní a přirozená :-)

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 14:48
@kkj píše:
Jediná „misska“, kterou mám skutečně ráda je Taťána Kuchařová, je nádherná, inteligentní a přirozená :-)

Tak minimálně tu přirozenost tam postrádám…

kkj
34 příspěvků 29.3.13 14:51

@vashtie

mě se zkrátka líbí.)

KlaudieS
1765 příspěvků 29.3.13 15:03

@vashtie Já proti Kobzanové jako osobě nic nemám, právě naopak, jako jedna z mála missek to není taková ta „ťuťinka ňufinka“ (nevím, jak jinak je nazvat :D), má říz, ale vzhledově to není Miss.

@kkj Kuchařová se mi hrozně líbila, když vyhrála, ale teď…o její inteligenci nevím nic, já bych spíš pochybovala o té přirozenosti…

Mylady2
12413 příspěvků 29.3.13 15:03

@kkj souhlas…je moc hezká…párkrát jsem ji potkala a vždy vypadala velmi dobre! To se mi líbí…

kkj
34 příspěvků 29.3.13 15:05

@KlaudieS @vashtie

nikomu ji nenutím, mě se zase nelíbí všechny ty Houdové, Žídkové, Kobzanové apod.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 15:09

@kkj Já souhlasím, že krásná je..inteligenci si netroufám posuzuvat, ale přirozenost bych u ní neviděla..bez plastické poskvrny není, byť vkusné a dobře provedené a i z projevu bych jí hádala o 10 let víc než jí je

HertaDeOran
866 příspěvků 29.3.13 15:14

@Ems
Ne ta s divnýma vlasama - ale ta z časopisové reklamy na podprsenky, jaké bývaly tak před 10 lety na posledních stranách ženských magazínů - něco jako tv products. To jí - aspoň v mých očích - totálně zazdilo jako modelku.

real.blond
6688 příspěvků 29.3.13 15:23

@vashtie nevim jake zakroky podstoupila, ale na verejnost prosaklo snad jen zvetseni horniho? rtu myslim.. a to je dukaz neprirozenosti? kucharova je jedna z nejkrasnejsich miss a je vazne nadherna, takhle si predstavuju Miss, ne modelku.

Příspěvek upraven 23.06.15 v 20:22

Elinor.S
258 příspěvků 29.3.13 15:24

Kuchařová se mi taky líbila, když vyhrála. Ale teď mi čím dál víc připadá jako transka..Samozřejmě jen dle obrázků z médií. Nějak zhrubla či co, stejně jako Faltýnová. Na té horní staré fotce byla moc pěkná (Faltýnová).

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 15:28

@real.blond Já bych nikdy neřekla, že se mi nelíbí, Kuchařová je vyloženě krásná, přímo archetyp krásný ženský..taky vím jen o rtu, ale přirozená mi prostě nepřijde..nepřirozeně krásná bude ta správná kombinace:-)…ale fakt bych řekla že je starší, to mi v té přirozenosti hapruje

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 15:29
@Elinor.S píše:
Kuchařová se mi taky líbila, když vyhrála. Ale teď mi čím dál víc připadá jako transka..Samozřejmě jen dle obrázků z médií. Nějak zhrubla či co, stejně jako Faltýnová. Na té horní staré fotce byla moc pěkná (Faltýnová).

Tak chci být taky takováhle transka..klidně a hned!:-)

real.blond
6688 příspěvků 29.3.13 15:38

@vashtie ne, ja chci byt takova transka!:-D a klidne budu vypadat starsi:) ale ano, je az moc krasna!

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 20:48

No největší omyl miss mi připadala vždycky Malačová

Kalanka
707 příspěvků 29.3.13 21:01

@ionicera Mně Lucie Králová, Lucie Váchová, Diana Kobzanová

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 21:07

@Kalanka Ty se mi taky nelíběj. Úplně přesně tyhle. A co Terezie Dobrovolná, vzpomínáte? Ta se mi líbila. A z těch „novodobých“ se mi líbí Jitka Válková, Tereza Chlebovská a ty letošní všechny tři.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 21:51
@ionicera píše:
No největší omyl miss mi připadala vždycky Malačová

Ano! A ani s vekem neziskala nic do sebe, ta je opravdu strasna.

real.blond
6688 příspěvků 29.3.13 22:12

Jana Dolezelova patri urcite taky k tem horsim. Zde pry „ukazala zadecek pri foceni kalendare“

blondýnkaaa
44 příspěvků 29.3.13 22:18

Jako největší omyl mi přijde miss Hadašová. Pro mě tuctová a ničím nezajímavá blondýna. Když jí porovnám s tou letošní (ačkoliv jsem přenos nesledovala, protože už mě to opravdu nebaví), když jsem viděla vítězku, tak mě volba potěšila. Má moc krásný úsměv a oči. Krátké vlasy beru jako velké plus.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek