Miss 2013

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Sibyla
2646 příspěvků 26.3.13 19:40

@modny guru Nemyslím, že by Evropanky byly obecně hloupé. Hloupé jsou zjevně ty, které se cpou do podobných soutěží. No - a jaký typ holek tam leze? Věřím zážitku vaší sousedky - ta byla zřejmě, na rozdíl od většiny, slušná. Jinak podobné kandidátky pokládají občasnou soulož za zcela normální.

Pirek
7060 příspěvků 27.3.13 11:44

Tak jsem s křížkem po funuse zkoukla letošní finalistky a z těch deseti holek jedna chce studovat logopedii, ostatní se chystají nebo již studují ekonomii, management nebo marketing. Tohle bude asi základní předpoklad pro výběr Miss a taky by to leccos vysvětlovalo.

Gisel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.13 12:07

Nevšední vítězka, to je výstižné http://www.moda.cz/…ke_mody.html

PartyLover
153 příspěvků 27.3.13 13:10

@modny guru
Tak je pravda, že ta Slovenka to hodně pohnojila, ale věřím, že většina lidí si kvůli ní neřekne : „Aha, tak všichni Slováci jsou úplní tupci“. :-)

V Africe k té angličtině přistupují trochu jinak než v Evropě.
Tam to berou jako nezbytnost, Evropani to berou jako „..no, je dobrý to umět no..“
A ještě si musíme uvědomit, že ne každý je talent na jazyky a perfektní angličtina nebyla podmínka pro přihlášení se do soutěže. Mám několik kamarádek, které neumí anglicky ani slovo, protože se učily němčinu a kdyby se přihlásily, vyhrály, někam by jely a tam by musely mluvit anglicky… :-D
Kdyby se skládaly zkoušky z AJ před přihlášením se do miss, tak by to myslím vypadalo jinak. Paradox je, že se do soutěže může přihlásit „kde kdo“, může i vyhrát, ale AŽ PAK se od něj něco očekává.

bestia
2300 příspěvků 27.3.13 13:15

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:22

PartyLover
153 příspěvků 27.3.13 13:40

@bestia
Tak to teda netuším…ani nevím, že se něco takového událo. :-D

modny guru
280 příspěvků 27.3.13 13:45

@PartyLover
Ja osobne to za nevyhnutnost potrebujem, lebo viem, ze bez toho by som nic nedosiahla. Viem, ze nie kazdy na to ma talent, ale ani ja nemam talent na programovanie a z hodin informatiky som za to nebola ospravedlnena. Clovek na to vsak musi vynalozit viac usilia ako clovek, ktory ma na danu vec talent. A nepovazujem za nemozne ucit sa naraz aj dva jazyky, niektory menej talentovany spoluziaci to museli podstupit taktiez.
A nechapem, ako ta nasa mohla vyhrat. Ani trochu sa mi nezdala pekna. Ani vtipna, ani okuzlujuca, ani sarmantna, ani pritazliva. Ved Slovensko je plne tak peknych dievcat, az sa mi tu natiska otazka, ze odkial ju vyhrabali?

PartyLover
153 příspěvků 27.3.13 16:14

@modny guru
Však já se s Vámi nehádám, jen si myslím že problém je konkrétně třeba u miss v tom, že ta angličtina od nich není přímo vyžadována, ale jen očekávána a to až potom, co zvítězí.
Já zas mám problém s výslovností „Ř“ a taky bych se klidně mohla přihlásit a vyhrát ( mluvím teoreticky :-D ) pak někde promluvit a lidi by si řekli : „Ježiš, taková ostuda, naše miss neumí ani mluvit.“
Takže celý problém tkví v tom, že sice je smutné, že angličtinu missky neovládají, ale ještě smutnější je to, že jim přesto bylo umožněno nás ( nebo jiný evrospký stát ) reprezentovat. Prostě jestli se to fakt tak očekává - má to být vyžadováno předem. Pak by se tyhle trapasy nemohly vůbec odehrát.

Khajka
506 příspěvků 27.3.13 16:29

@bestia Šeredová byla právě ta vícemiss, kterou vyslali místo Stočesové. Co si pamatuju, tak to tehdy byla taková aférka, v níž se jednotlivé strany vzájemně obviňovali, až to časem vyšumělo do ztracena.

bestia
2300 příspěvků 27.3.13 20:16

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:21

chinin
2788 příspěvků 28.3.13 17:29

@bestia @Khajka
O rocniku Miss, kdy vyhrala K. Stocesova, mam nejake inside informace.:-) Tehdy poradal soutez jeste M. Zapletal, a prestoze o vitezce Miss rozhodovala porota, on byl zvykly na to, ze porota vzdy rozhodla o vitezce podle jeho doporuceni. Tehdy byla od zacatku Zapletalovou favoritkou A. Seredova s tim, ze ma vetsi sanci uspet ve svete. Porota ho poprve neposlechla a vybrala K. Stocesovou. Zapletal ji ale jaksi na Miss nepovazoval, takze kdyz rozhodoval o o vyslani ucastnice do mezinarodni souteze, vyslal tam Seredovou. Zduvodne ni o jazykove vybavenosti apod. vzniklo az pote, co se Stocesova prostrednictvim medii „ozvala“…

Khajka
506 příspěvků 28.3.13 17:40

@chinin Jj, pamatuju si, že tyhle informace vyplavaly i na povrch :)

Mylady2
12413 příspěvků 28.3.13 17:42

@chinin no tak to udělal Milda tenkrát moc dobře! Stočeska měla vyhrát tak max Miss koňského sedla :-D

real.blond
6688 příspěvků 28.3.13 17:46
Rosalyn
925 příspěvků 28.3.13 17:49

Docela by mě zajímalo, jak dlouho si Kratochvílová ty krátké vlasy ještě nechá.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 17:55

Šeredová je nádherná, ale viděla jsem v reálu i Stočesku a taky bych jí dala hlas proti Šeredce. A asi tenkrát všechny namíchla svým sebevědomím, byla si jistá vítězstvím, tak jí ho nedali

Ems
1482 příspěvků 28.3.13 17:55

Stočesová to je ta s tou cukrovou vatou na hlavě (rozumějte -strašně divné vlasy)?

Edit: pro upřesnění
http://www.zenyprozeny.cz/…va2_1803.jpg

chinin
2788 příspěvků 28.3.13 18:18

@Mylady2 :-) Jojo, myslim, ze uspesnost obou Missek potvrdila jeho odhad.

@ionicera
Stocesovou jsem v realu nevidela, ale Seredova - pardon Buffon:-) - je v realu skutecne krasna, vyzaruje z ni uzasny sex-appeal (pouziva se dnes vubec jeste to slovo?:-)), zenskost.. zaroven ale vypada velice prirozene (narozdil od modelek typu Krainove).

Mylady2
12413 příspěvků 28.3.13 21:41

Tak jsem si ty miss prohlédla v rychlosti na záznamu… Páč se mi nezdálo že by byly všechny nějak povadlé a já nevím co…no a nevidím, nezdají se mi povadlé. Mají hezké postavy…

indyka
625 příspěvků 28.3.13 22:02

Stočesová byla v době své výhry kočka, pamatuju si, že jsem to sledovala jako malá a byla mojí favoritkou. Ne snad že by Šeredová nebyla též krasavice, ale Stočesová mi přišla zajímavější, více netuctová. Ale to je věc vkusu.

Lachenauerin
544 příspěvků 28.3.13 22:10

Stočesová se mi tenkrát taky zdála pěkná, taková jiná; možná i proto, že jsem vždycky brala kudrnaté vlasy jako obrovskou přednost (sama mám pochopitelně rovné). Ale líbily se mi holky všechny tři, i Petra Faltýnová, která mi tehdy připadala taková zajímavě koketní, myslela jsem, že se musí děsně líbit chlapům. Dneska jsem dost překvapená, že se „propracovala“ k takovým poměrně tvrdým rysům tváře. Jediná Alena Šeredová je ovšem nádherná i dnes, vlastně snad i čím dál tím hezčí. A tady na té „missí“ fotce mi výrazem docela připomíná Adinu Mandlovou:

Mylady2
12413 příspěvků 28.3.13 22:12

@Lachenauerin mě se teda stočesová nelíbila a ani nelíbí :-)
Faltýnové ta koketnost zůstala :-D ale tvář se změnila přesně jak píšete…

Lachenauerin
544 příspěvků 28.3.13 22:14

Jo, ale hlavně mám dojem, že dřív, možná v prvních 10 ročnících té soutěže, byly „missky“ takové výraznější typy. Ivana Christová, Monika Žídková, třeba zrovna Alena Šeredová nebo taky Helena Houdová – prostě si je člověk zapamatoval.

Mylady2
12413 příspěvků 28.3.13 22:16

@Lachenauerin to je tím že dřív to člověk i víc hltal…moc televizní zábavy nebylo. Na miss čuměla často celá rodina. Teďkom většina ani neví kdy to dávají nebo jestli to ještě jede…je více možností jak trávit čas u TV :-D

Lachenauerin
544 příspěvků 28.3.13 22:20

@Mylady2
Jo, to je taky fakt. Vlastně nebýt tohoto diskusního vlákna, taky bych věděla houby, že už se zase volilo… zpočátku se ta soutěž brala chvílemi až jako taková známka nikoli punku, nýbrž „západnosti“.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek