Miss 2013

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 25.3.13 13:47

Jitky

real.blond
6688 příspěvků 25.3.13 14:28

@Mylady2 no jo, promin, jsem to prehlidla. Novackova super!

Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.13 14:34

@corleone Vidite, a ja myslela, ze Miss neni pouze soutez krasy, ani to nijak nevyplyva z jejiho nazvu. Naopak jsem vzdy mela pocit, ze Miss by mela byt hlavne vsestranna a komplexne reprezentativni. Titul by mela uplatnit pri charitativni ci jinak obecne prospesne cinnosti. Znalost alespon dvou svetovych jazyku je v tomto pripade snad automaticka.

Bohuzel mi pripada, ze posledni Miss, ktera by splnovala tyto pozadavky, byla Helena Houdova, a od te doby to jde s kopce (certifikat o vycisteni reky neni ta charitativni cinnost, co bych mela zrovna na mysli…).

rice
352 příspěvků 25.3.13 14:35

@Perpentach Souhlasím do puntíku :-)

hell-no
192 příspěvků 25.3.13 17:56

@modny_guru
není se za co stydět:) ani Jitka Válková se nepředvedla:
https://www.youtube.com/watch?…

Mylady2
12413 příspěvků 25.3.13 18:25

Tamara vypadala fakt suprově!!!

real.blond
6688 příspěvků 25.3.13 18:45

@Mylady2 wow! ja ji tleskam:)

chinin
2788 příspěvků 26.3.13 00:45

@Mylady2
Libila se ti i z blizka? Mne na min nez 3 - 4 metry prijde moc umela.:-(

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 05:35
Sice má na svůj věk pěknou postavu a vlasy, ale na můj vkus jsou ty šaty moc krátké. Souhlasím s Chinin, taky se mi zdá dost umělá
@Mylady2 píše:
Tamara vypadala fakt suprově!!!
Akitaken
4960 příspěvků 26.3.13 08:07

Jak už tu někdo naznačil… co je to krása? Pokud je to soutěž krásy, proč jsou tam holky typově přes kopírák a ne různé typy žen co se do tělesné stavby týče? Pro mě krása tkví především v kouzlu osobnosti.. pak je mi srdečně jedno, zda má dotyčná orlí nos, pihy, prsa po tátovi nebo kila navíc…

Mylady2
12413 příspěvků 26.3.13 08:52

@chinin ano líbí… Je to starší paní se super tělem a ano má určitě plastiky. Mě to nijak nepobuŕuje :-)

Délka šatů je v poho…dress code nevyžadoval dlouhé.

Karin
3948 příspěvků 26.3.13 09:16

@Akitaken : Krása je v očích toho, kdo se dívá. Není krása jako krása, každý si pod tím pojmem představí něco úplně jiného, krása má mnoho podob. I devadesátiletá stařenka může být krásná.
Soutěže krásy jsou prostě jen soutěže holek s hezkou tvářičkou a pěknou postavičkou, člověk by u toho neměl čekat nějaký hlubší rozměr… Je to jen zábava.

Morže
1094 příspěvků 26.3.13 09:25

Miss nesleduju, protože ty ženský tam všechny vypadají jak přes kopírák. A když se tedy zvolila miss s krátkými vlasy, řekla jsme si HURÁÁ bude změna. A už se jinde bublá o tom, že miss by měla mít dlouhé vlasy nikoliv krátké. WTF??? Doprčic konečně nějaká změna a už se bublá, že je něco jinak… ať jdou lidi k čertu…

Karin
3948 příspěvků 26.3.13 09:34

Mně krátké vlasy nevadí. Protože to sluší. Některé holky prostě vypadají líp, když jsou nakrátko ;) Třeba Halle Berry se mi taky líbí mnohem víc s krátkým sestřihem.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 09:44

@Mylady2 Tak já Tamaře tedy netleskám. Naživo jsem ji neviděla, ale na fotkách mi připadá jako zářný příklad někoho, kdo to přehnal s plastikami, botoxem a já nevím, čím vším ještě. Nějak mi připomíná Pilarku

LuisaLeelou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 09:52

@ionicera naprosty souhlas… v tech satech navic vypada tak nejak beztvare, ale mozna je to to tou fotkou… Co ale vubec nechapu jsou vlasy, nebyla to puvodne bruneta? obecne proti zmene barvy vlasu nic nemam, ona se mi ale jako tmavovlaska libila podstatne vic…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 10:05

Pro me je Tamara dost na hrane, zatim porad ok, je to kocka, hlavne postavu ma perfektni, ale staci krucek a hlavne diky obliceji se zriti do propasti zvane „neumi starnout s gracii“.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 10:11

@lioncity No pro mne už ten krok udělala a ne jeden.Ale kdo se mi tedy moc líbí, je Dietlová. A tu jsem občas potkávala a vždycky si řekla, tak ta tedy umí stárnout.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 10:13
@ionicera píše:
@lioncity No pro mne už ten krok udělala a ne jeden.Ale kdo se mi tedy moc líbí, je Dietlová. A tu jsem občas potkávala a vždycky si řekla, tak ta tedy umí stárnout.

Jo, to je hezka zenska a taky Rottrova, tu jsem videla na tyty a strcila do kapsy vsechny mladice okolo, jednoduse vypadala paradne!

chinin
2788 příspěvků 26.3.13 10:18

Pardon - zlobi me technika.

Příspěvek upraven 26.03.13 v 10:19

chinin
2788 příspěvků 26.3.13 10:18

@Mylady2
Dekuji za nazor. Me taky plastiky jako takove nepohorsuji, pokud jsou udelane vkusne (napr. Marie Rottrova - znam ji ale jen z fotek) a „ladi“ ke zbytku tela (pokud k vyhlazenemu obliceji „padesatky“ jsou ruce, dekolt apod. sedumdesatky, pak se o vkusu prilis mluvit neda). U Tamary ex-Bendlove me nepoburuje ani delka satu (ackoli 10 cm navic by jim prospelo:-)), protoze saty maji decentne reseny vrsek bez dekoltu (pokud tedy saty nemely hola zada, coz predpokladam, ze nemely, protoze k holym zadum by si nejspis T. vycesala vlasy).

A jak se ti libila Miss jako spolecensky event? (Myslim cely vecer, vcetne after party apod.) Zabava na urovni, nebo pozlatko a kyc jak bic?

Mylady2
12413 příspěvků 26.3.13 10:32

@lioncity pani Rottrová se mi taky líbí :-)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.13 13:11

Rottrová je dáma na úrovni, která se - jak můžeme vidět na Bendlový-Kotvalový - nedá koupit za žádný peníze.

A klamal mě snad zrak, že jsem mezi soutěžícími zahlídla i umělý prsa a nalepený vlasy?! Proboha, dvacetiletý holky… kde probíhal výběr? V Perlovce?

PartyLover
153 příspěvků 26.3.13 18:33
@hell-no píše: @modny_guru
není se za co stydět:) ani Jitka Válková se nepředvedla:
https://www.youtube.com/watch?…

Hodně jsem se nudila, takže jsem si tahle videa prohlížela celé odpoledne ( missky z různých zemí i různých roků ) a nebojte - špatná angličtina není výsadou jen Češek a Slovenek. Španělka s hodně špatnou výslovností, Ruska se snad ještě horší výslovností, jiná Ruska pletla časy, Francouzka ta z toho mluvení byla hodně nervózní a měla důvod, co mě překvapilo tak Švédka cpala pomocné sloveso „do“ úplně všude ( hlavně tam, kde nemělo co dělat ) atd.
Ale zase musím říct, že všem jsem rozuměla i s těma chybama mnohem lépe než Irce. :-D
Tím jsem jen chtěla říct, že se nemusíme bát ani stydět, že bychom byli na tom s reprezentativností missek nějak extra špatně. Opravdu je to jen průměr. :-)

modny guru
280 příspěvků 26.3.13 19:25

@PartyLover
Aj ja som pozrela asi vsetky missky a zarazilo ma, ze Europanky sa vyfarbili povacsinou ako totalne hlupane (pardon za vyraz, ale niektore som ani nedokazala dopozerat - take boli afektovane, az ma to rozculilo:)a narozdiel od nich mi prisli velmi kulturne, sympaticke, inteligentne a hlavne reprezentujuce Africanky, potom tusim jedna z Latinskej Ameriky a este z nejakeho ostrova…Prepacte za nepresne informacie, v podstate som chcela skonstatovat fakt, ze Europa upada. A to mi je velmi luto. Zrejme je to dosledok globalizacie…

Viem, ze ta anglictina sa tu opakuje stale, ale ved aj skolopovinne deti vedia povacsinou lepsie po anglicky, alebo aspon vedia rozlisovat „my name is“ a „I'm“

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek