Odřené a obarvené autosedačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peta2013
61 příspěvků 25.01.19 07:03
Odřené a obarvené autosedačky

Dobrý den, v autě mám hnědé kožené odvětrávané (po celém povrchu jsou dírky, kterými fouká vzduch) sedačky. Byť jsou hnědě, tak pokud si vezmu hodně tmavě modré jeans (originál Levis), tak ač jsou hnědě, tak jsou lehce obarvené. Sice špatně, ale povedlo se mi je vyčistit. Horší věc je, je od písku je na opěrce černý pruh, který se mi nepovedlo vyčistit a mám podezření, že je to kombinace odřeného a obarveného.

Jak poznám tmavě modré jeans, které nebarví?

Jde něčím ochránit sedačku proti obarvení? Mám na mysli něco jako impregnaci (nejde o funkci impregnace). Prostě nějaký film, který se při čištění smyje.

Jde nějak ochránit sedačku proti pásku?

Jde nějak

Reakce:
DanielaS
4868 příspěvků 25.01.19 10:52

Klasicke dziny budou indigo trochu poustet. Jedine, co me napada, je po zakoupeni vyprat rucne s takovym tim papirem na zachyceni barviva. Nebo do pracky s tim, ale to by muselo byt bez ostatnich veci, ekologie place.

Ale primo pri nakupu nevim nevim. Leda je nenapadne trit vlhkym bilym hadrikem.

lukinohk
62 příspěvků 15.03.19 11:45

Tak opotřebení koženné sedačky se člověk asi nikdy úplně nevyhne…

Nějaké impregnace a ošetření na kůži určitě jsou, jsou i firmy co se tímhle speciálně zabývají, asi bych googlil.

A jestli ti jde o to fakt tu sedačku udržet jako novou, tak potah… :-D Ale to se do nějakýho BMW v kůži moc nehodí :-)

Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Pomoc! Partner se obléká fakt příšerně

Autor: Adéla

Vůbec nic byste na něm neměnila. Kromě jeho příšerného oblečení,... Celý článek