Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6948) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
vlm
4592 příspěvků 28.07.19 18:08
@Ivana32 píše:
A vztah s otcem- vzhledem k okolnostem chápu, že není ideální.

Nevíme jaký mají vztah, víme jen to co napíše Blesk.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 18:25
@vlm píše:
@giuliettka pravdu máte, je ve Finsku 19 let a najednou ji vadí světlo, asi to nemá lehký proto že její manžel je psychicky nemocný a jí z toho taky hrablo.

Tej hráblo z túžby po otcových peniazoch a on neumiera a neumiera a tak žije v neistote, či predsa len zlatá tehla na hlavnu nespadne. Želám jej, nech po Gottovej smrti zistí, že obišla naprázdno a konečne zdvihne riť a pojde makať.
Jo a jasne, clouma mnou závisť, lebo moj otec nie je Gott, aj ke´d radšej by som bola dcérou Carlosa Helú. :-D

rozmlsaná
435 příspěvků 28.07.19 18:37

@Ivana32…vztah s otcem- vzhledem k okolnostem chápu, že není ideální.
Nevím jaký spolu mají vztah, jen jsem nedávno někde četla že Dominiku v dětství otec nejdříve zapíral a pak se s ní chlubil. To asi není nejlepší start pro budování vztahu s dcerou. Sama přiznala že její matka žije ve špíně že rezignovala na všechno. Asi má nakročeno stejným směrem.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 18:41

@rozmlsaná Priznal sa k nej, keď mala 9 rokov. Vyštudovala jazyky a hotelovú školu, ktorú si sama vybrala. Vraj plynule rozpráva 6 jazykmi. Jej matke kúpil luxusný byt. Tá ho predala a peniaze rozdeli na polovicu. Každá svoju polovicu prehajdákala. Matka žije v domove dochodcov, ktorý platí Gott. Čo má ešte urobiť? Viesť ju za ručičku do konca života?

vlm
4592 příspěvků 28.07.19 18:59

@giuliettka nikomu nepřeji nic zlého, ale Dominice aby nededila nic, řekla bych že dostala dost. A když všechno rozfofruje a manžel ZTRATÍ auto.. Gott má děti čtyři, manželku vnoučata. Na manželku už lecos přepsal a mezi námi se mu nedivím

rozmlsaná
435 příspěvků 28.07.19 19:03

@giuliettka Já se jí nezastávám, ale pokud žila 9 let s matkou která na ní neměla žádné nároky tak se to na ní mohlo podepsat. Já jsem dnes měla od deváté home office a vstávala jsem v sedm ať stihnu snídani, uklidit ložnici, hygienu, upravit se, připravit k ruce pití a svačinku. Oběd jsem dělala už včera. Tak jako ona nejdu ani s košem.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 19:10

@vlm Ja si spomínam na tu svadbu jeho druhej dcéry, tej daroval ako svadobný dar tiež luxusný byt. Nedivila by som sa, keby ten byt o ktorý vo Fínsku prišla, bol tiež za prachy od otca. Ja jej neželám nič zlé, len aby sa konečne vzchopila a prestala žiť s natiahnutou rukou. Mám niečo podobné pod nosom u manželovho kamaráta. A úprimne, kamarát je z toho už hodně nešťastný. Myslím, že Gott na tom bude podobne.

Ivana32
35 příspěvků 28.07.19 19:38
@giuliettka píše:
@rozmlsaná Priznal sa k nej, keď mala 9 rokov. Vyštudovala jazyky a hotelovú školu, ktorú si sama vybrala. Vraj plynule rozpráva 6 jazykmi. Jej matke kúpil luxusný byt. Tá ho predala a peniaze rozdeli na polovicu. Každá svoju polovicu prehajdákala. Matka žije v domove dochodcov, ktorý platí Gott. Čo má ešte urobiť? Viesť ju za ručičku do konca života?

Peníze nejsou všechno. Kdyby mě otec do devíti let zapíral a až pak se ke mně znal a zahrnul mě finančními dary- co z toho? Ten vztah a zážitky, které má dítě s rodičem, nikdo a nic nenahradí.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 19:47
@Ivana32 píše:
Peníze nejsou všechno. Kdyby mě otec do devíti let zapíral a až pak se ke mně znal a zahrnul mě finančními dary- co z toho? Ten vztah a zážitky, které má dítě s rodičem, nikdo a nic nenahradí.
Čo to trepete, navštevoval ju od jej 6 mesiacov. Že to verejne nevytruboval do novín, to podľa vás decku uškodilo? No tak to sme asi na tom všetci rovnako ako Dominika. Po dovolenke ani bohovi nejdem do roboty, pojdem prachy z otca vymámiť!
Ivana32
35 příspěvků 28.07.19 20:02
@giuliettka píše: Čo to trepete, navštevoval ju od jej 6 mesiacov. Že to verejne nevytruboval do novín, to podľa vás decku uškodilo? No tak to sme asi na tom všetci rovnako ako Dominika. Po dovolenke ani bohovi nejdem do roboty, pojdem prachy z otca vymámiť!

Vy jste nějaká herdek baba, co? :-) Asi ráda soudíte druhé. Píše se ledacos, třeba to, že se na ni přišel podívat, když jí bylo 9 měsíců, nebo to, že se o vnučce nedozvěděla ani babička, nebo to, že její manžel je či byl psychicky nemocný atd. Nikdo s těmi lidmi nežijeme, tak se můžeme jen cosi domnívat o motivech jejich jednání. Každopádně věřím tomu, že to neměla jednoduché a je i možné, že peníze od taťky ji spíše zkazily. Já jí přeju, ať se ze svých problémů dostane a cítí se a vypadá zas dobře.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 20:11
@Ivana32 píše:
Vy jste nějaká herdek baba, co? :-)

Keby ste vedela ako veľmi, ja si toho svojho budem musieť z hrobu krompáčom vykopať! :-D

porjk
2742 příspěvků 28.07.19 20:25

@Ivana32 To přeju každému i já. Každému, kdo si chce pomoci i sám. Ale jak to vypadá, tahle paní nemá moc chutí zabrat. Mnohé v jejím věku mají vypiplané děti a za nima je vidět práce. Abych jí teda nekřivdila, neznám ji, jen co si čas od času přečtu v tisku. A tam se vždy řeší vztah k otci a maceše. A to je nějaká kvalifikace, být dcera? Za takový rozhovor do novin si opatří tak leda kulový. Z toho dlouho nevyžije.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 20:28
@porjk píše:
Za takový rozhovor do novin si opatří tak leda kulový. Z toho dlouho nevyžije.

Myslím, že bude ešte aspoň 5 pokračovaní a potom otec pustí žilou, aby konečne zase na rok dva zavrela zobák.

Lizbeth
858 příspěvků 28.07.19 21:28

Tak já tu náhlou změnu v psychice a vzhledu připisuji spíš vyčerpávajícímu životu s nemocným člověkem..Ještě donedávna vypadala i hovořila jinak a ač vždy byla třeba jen za kosmetičku tak nepůsobila nijak nevyrovnaně.. jediné co zmiňovala jako náročné je právě nemoc jejího muže..on možná pohár přetekl a už to celé jelo..

Ivana32
35 příspěvků 28.07.19 22:09

Být dcera- to samozřejmě žádná kvalifikace není. Ale určitě není lehké být takto veřejnosti na očích a každý, kdo ví o dotyčném houby, je odborníkem na jeho životní trable. Též se přikláním k tomu, že ji dost poznamenal život s psychicky nemocným mužem. A ano- pomoci se dá jen tomu, kdo se snaží i sám se ze srabu vyhrabat. S tím se dá souhlasit.:-)

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 22:16
@Ivana32 píše:
Být dcera- to samozřejmě žádná kvalifikace není. Ale určitě není lehké být takto veřejnosti na očích …

Hele, hoďte si korunu. Hlava- poznamenalo ju že sa k nej verejne v tlači nehlásil, orel-poznamenalo ju, že je verejne na očiach. :-D
A strašne ma zaujíma, čo teda tá druhá dcera? Na tej sa nepodpísalo nič, lebo netúži po otcových prachoch? :-D
A k tomu životu s psychický nemocným mužom, čo taká pani Kopecká? Jak to, že neblbla rovnako? A ešte ste mi neodpovedala, čo Marta Jandová, mala podľa vás inú štartovaciu pozíciu? Alebo len to nie je lemra lína, ako píšem ja?

Ivana32
35 příspěvků 28.07.19 22:26
@giuliettka píše:
Hele, hoďte si korunu. Hlava- poznamenalo ju že sa k nej verejne v tlači nehlásil, orel-poznamenalo ju, že je verejne na očiach. :-D
A strašne ma zaujíma, čo teda tá druhá dcera? Na tej sa nepodpísalo nič, lebo netúži po otcových prachoch? :-D
A k tomu životu s psychický nemocným mužom, čo taká pani Kopecká? Jak to, že neblbla rovnako? A ešte ste mi neodpovedala, čo Marta Jandová, mala podľa vás inú štartovaciu pozíciu? Alebo len to nie je lemra lína, ako píšem ja?

No- vy jste koukám ta odbornice na životy druhých. :-) Možná vám to připadá divné a možná jste silná jako lvice v každé životní situaci, ale lidé jsou prostě různí a různě osobnostně vybavení- s čím se jeden vyrovná snadněji, to dostane druhého do lehčího či těžšího srabu. Co na tom je k nepochopení? Proto přeci nebudu
odsuzovat nikoho. Vy jste evidentně hned s každým hotová, co? Budete zřejmě vysoce empatická a příjemná osoba! :-)

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 22:30
@Ivana32 píše:
No- vy jste koukám ta odbornice na životy druhých. :-) Možná vám to připadá divné a možná jste silná jako lvice v každé životní situaci, ale lidé jsou prostě různí a různě osobnostně vybavení- s čím se jeden vyrovná snadněji, to dostane druhého do lehčího či těžšího srabu. Co na tom je k nepochopení? Proto přeci nebudu
odsuzovat nikoho. Vy jste evidentně hned s každým hotová, co? Budete zřejmě vysoce empatická a příjemná osoba! :-)

A vy ste odbornice na moj život. :-D
Ja nemožem odsudzovať Dominiku, ale vy mňa hej? :-D
A ja som protivná a hnusná, kašlem na empatiu, šak by som mohla skončiť v polstrovanej cele vedľa toho Tolkiena, či jak sa volá. :-D

Ivana32
35 příspěvků 28.07.19 22:39
@giuliettka píše:
A vy ste odbornice na moj život. :-D
Ja nemožem odsudzovať Dominiku, ale vy mňa hej? :-D
A ja som protivná a hnusná, kašlem na empatiu, šak by som mohla skončiť v polstrovanej cele vedľa toho Tolkiena, či jak sa volá. :-D

Ale vůbec ne. Nejlepší odbornicí na svůj život jste si vy sama! Ale tak nějak jsem ráda, že nejste má sousedka:-D

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 22:40

@Ivana32 Ježišmarja, čert ber Dominiku ale prečo prepanakráľa? :-D

Yaay
218 příspěvků 28.07.19 22:40

@giuliettka Želám jej, nech po Gottovej smrti zistí, že obišla naprázdno a konečne zdvihne riť a pojde makať
Kedze CR je jedna z krajin kde plati institut neopomenutelneho dedica, je viac ako pravdepodobne, ze naprazdno neobide.

giuliettka
3828 příspěvků 28.07.19 22:45

@Yaay Gott maejtky daruje jedna radosť. Ivane už podľa výpisu z katastru, ktorý bulvár kontroluje trikrát do dňa patrí všetko. :-D
Ale keďže ste ma vy zmienila, idem chrápať, znamená to, že tu straším na jednu tému už pridlho. :-D
Dobrú noc.

bao-baba
302 příspěvků 28.07.19 22:54

Pan Gott může za svého života darovat nebo prodat všechno, převést práva atd. a po nemajetném se toho moc zdědit nedá. Vzpomeňte na rozvádějícího se Radovana Vítka, chudého advokátního koncipienta s příjmem 20.000 Kč a jeho matku, nejbohatší důchodkyni. Nyní už je to zase miliardář.
Vida! Giuliettka to mezitím už taky napsala.

vlm
4592 příspěvků 29.07.19 06:34

Obrovskou radost udělaly nemocnému Karlu Gottovi (80) jeho dvě nejstarší dcery - Dominika (46) a Lucie (30). Ty si na něj totiž udělaly čas a přišly za ním na Bertramku, kde společně oslavili jeho osmdesátku. Dominika kvůli tomu dokonce přiletěla i s manželem Timem (53) až z dalekého Finska.
Tak to je dobře že si Dominika UDĚLALA ČAS :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2389 2390 2391 2392 2393 2394 2395 2396 2397 2398 2399 2405 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek