Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (6948) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ivana32
35 příspěvků 30.07.19 15:12

V článku o Janečkovi se píše, že „Lilia rituálně bubnovala, tančila jako víla a u toho kojila“. Docela mě to pobavilo. Vskutku multifunkční žena. :-) Jinak si myslím, že co se vztahů týče, Janeček je neandrtálec s citlivostí balvanu u cesty. Naštěstí jeho ještě stále manželka Mariem má dost rozumu a mlčí k té komedii. :-)

Pozorovatel
558 příspěvků 30.07.19 15:27

@Ivana32 me zas pobavilo, jak je v popiscich fotek psano luxusni… a nejak ten luxus zapomneli vyfotit, Lilie mi pripadne jak na maskarni.

Paris1789
3845 příspěvků 30.07.19 15:42

Z pana Janečka mám dojem, že co se žen týče, poměrně rychle on ztrácí pozornost a tak jeho nynější favoritka dělá vše pro to, aby tu jeho pozornost udržela co nejdéle a jeho zájem se tak nepřenesl na další objekt. Dělá to chytře.

Ivana32
35 příspěvků 30.07.19 16:07
@Paris1789 píše:
Z pana Janečka mám dojem, že co se žen týče, poměrně rychle on ztrácí pozornost a tak jeho nynější favoritka dělá vše pro to, aby tu jeho pozornost udržela co nejdéle a jeho zájem se tak nepřenesl na další objekt. Dělá to chytře.

No, je to možné. Uvidíme, jak dlouho Lilii to nasazení vydrží, než Janeček potká další, tu „pravou a jedinou“. :-)

g.kala
437 příspěvků 30.07.19 21:54
@Birdonawire píše:
https://www.expres.cz/…lebrity_krioBoze, boze… zasnuby a jeste neni ani rozvedeny.

Nejlepší je ten obří palec dolů přes fotku s nápisem Trapas. Expres jede :-)

Uživatel je onlineJosefka
548 příspěvků 31.07.19 13:10
@g.kala píše:
Nejlepší je ten obří palec dolů přes fotku s nápisem Trapas. Expres jede :-)

A Klusovi jim k tomu vyhrávali? Inu, tak nějak bych je tam čekala :-D Tami a Lili mi už dávno přišly jako z jedné planety. A Tomáš a jeho dvojaké vyjadřování je zas Janečkovina.

KlaudieS
1757 příspěvků 02.08.19 18:30

Komentáře ke článkům k této veleproblematice mě dovedly k myšlence, že příští Janečkovou bohyní by měla být Houdová. Kruh by se uzavřel.

Jordaan
8738 příspěvků 03.08.19 00:20

@KlaudieS

Ja si spis myslim, ze pristi bohyne bude uplne nenapadna mys, u ktere najde pravy klid, souzneni a domov. Jako, ze se vybouril a stane se rytirem na bilem koni, ktery zachrani nejakou kvetinku. No a pak to zacne byt nuda a objevi se nejaka dalsi jiskriva bytost :-)

bao-baba
302 příspěvků 03.08.19 09:30

Princ Harry s manželkou Meghan mají zatím jedno novorozeně a teď oznámili, že k němu přidají nanejvýš jedno další, aby příliš nezatížili planetu uhlíkovými stopami.. no tyhle nápady lidí z bohaté Evropy s porodností, která nestačí na reprodukci mi připadají úchylné. Jestlipak bude tuto myšlenku propagovat princ Harry s manželkou při svých uhlíkově nákladných cestách po bývalých britských koloniích? Třeba v Indii, Pákistánu, Bangladéši, Keni, Somalilandu nebo Zimbabwe.

kočkaVločka
39 příspěvků 03.08.19 20:43

Vzhledem k tomu, že Meghan zítra oslaví 38. narozeniny ani nečekám, že by snad Harrymu chtěla rodit děti do padesáti. Už tento věk je pro mě osobně dost na hraně pro to, stát se poprvé matkou. Ale uhlíkové stopy, to by mě vážně nenapadlo.

A Jasmína už vysvětluje, proč šel Sanel cířem…vypadá to, že se těch poporodních mouder dočkáme brzo!

porjk
2742 příspěvků 04.08.19 07:02

@bao-baba Já vůbec nevím, proč museli zdůvodňovat svoje rozhodnutí. Následnictví mu nijak zvlášť nehrozí, tak počet potomků nebude záležitost pro monarchii důležitá. (Jako kdysi). Ale říct tohle, to snad ani nemůže být pravda.

porjk
2742 příspěvků 04.08.19 07:10

@kočkaVločka Pod fotkou přiloženého dítěte k prsu je článek, kde Jasmína sděluje národu, že kojení považuje za intimní záležitost. :grin: :grin: :grin:
Jasminu teda nepovažuju za sůl země, ale jak je vidět, hloupé prohlášení se nevyhne ani privilegovaným :grin:

benyka
7232 příspěvků 04.08.19 09:15

Naši předkové v tom měli jasno: Postav dům, zasaď strom, zploď syna. Zajímavý článek o CO2: https://zdravy-domov.doktorka.cz/…as-zachranit

marikahr
948 příspěvků 04.08.19 10:01

Trosku som si pozerala outfity nasej prezidentky a dost ma zaujali rukavy na satach, ktore mala na navsteve CR
Myslim ze to nebolo stastne riesenie :-(

Porkpiehat
652 příspěvků 04.08.19 10:16

@marikahr Barva šatů je krásná, ale asi by to chtělo štíhlejší paže. Ne že by je měla tlusté, ale v rukávech je celkem narvaná.

Paris1789
3845 příspěvků 04.08.19 10:24

Tak lidí je na planetě dost, to asi chtěl princ říct. Vzhledem k tomu, jak velký vliv jeho prohlášení může mít, ten výrok vítám.
Velká skupina enviromentalistů mu za to určitě děkuje. A pokud chcete říct, že zrovna my tady v Evropě se moc nerozmnožujeme, budu to považovat přinejmenším za a) rasistické a b) ne zcela pravdivé, protože Evropa je opravdu hustě osídlená.
Poslední dobou probíhá opravdu velké přehodnocení všech možných vědeckých teorií, zejména na poli společenských věd, objevených ve 20. století. Psychologie například je úplně zamořená puchem odumřelých „studií“, které se ukázaly jako zřejmě zfalšované, jelikož je nelze opakovaným provedením potvrdit. Tohle čeká i mnoho jiných věd, vsadím se, že tvrzení o nutnosti zplodit 2,1 dítěte na ženu, aby se společnost demograficky nezhroutila, je z podobného ranku.

Yaay
218 příspěvků 04.08.19 10:32

Pozrite, viem, som na modnom pekle a nechcem aby to vyznelo nejako kontroverzne, ale je to koniec-koncov prezidentka. Nie manekyna, pre ktoru me obliekanie povolanim, ani herecka, ktora ma cas na desat skusok siat kym jej nepadnu ako uliate. A tak mi pripada, ze riesit take, s prepacenim detaily, ako nepadnuce rukavy na satach co mala oblecene pred dvoma tyzdnami alebo ucesy, je u prezidentky trochu malicherne. Mozno mam iba latku polozenu nizko, ale staci mi aj to, ze jej zo siat nevykukuju jej “damske casti”, a aj to je druhorade. Na prvom mieste nech dobre prezidentuje.

Vinca_minor
798 příspěvků 04.08.19 10:40

@Paris1789 No pro zachování konkrétního národa na stále stejném počtu je 2,1 dítěte na ženu logické. Samozřejmě v zemích s nízkou úmrtností. Ovšem se snadností cestování s množstvím obyvatel dané země dost hýbou migrační vlny.

marikahr
948 příspěvků 04.08.19 10:58

@Yaay suhlasim, ze je predovsetkym prezidentka!
Toto je skor vytka navrharovi, ktory sa snazil tie saty ozvlastnit tam, kde to imo vobec nebolo treba! Tie rukavy chceli byt akoby nariasene, ale neurobilo to dobru sluzbu - toť vsjo ;-)

bao-baba
302 příspěvků 04.08.19 13:51
@Paris1789 píše:
A pokud chcete říct, že zrovna my tady v Evropě se moc nerozmnožujeme, budu to považovat přinejmenším za a) rasistické a b) ne zcela pravdivé, protože Evropa je opravdu hustě osídlená.

Evropa skutečně hustě osídlená, ale nesouvisí to s aktuální porodností. Co se týká čísla 2,1 dítěte na ženu pro prostou reprodukci, zdá se mi celkem logické. Jistě existuje nějaké přesnější číslo, které zvažuje i průběh v čase a zohlední průměrnou délku života či plodnosti žen, ale jednoduchá úvaha že žen a mužů je přibližně stejně a někdo zemře předčasně a někdo děti nemá, svoji logiku má. Označit konstatování, že v Evropě je nižší porodnost za rasistické je velmi prapodivná konstrukce. Když je např. subsaharské Africe porodnost mezi 5 a 6 dětmi na ženu tak je to prostě více. Je to porovnání dvou čísel. Bohužel v dnešní době jsou lidé, kteří se snaží najít rasismus v čemkoliv, v čísle 8 nebo 42, nebo ve smrkových polenech.

Ivana32
35 příspěvků 04.08.19 14:30
@marikahr píše:
@Yaay suhlasim, ze je predovsetkym prezidentka!
Toto je skor vytka navrharovi, ktory sa snazil tie saty ozvlastnit tam, kde to imo vobec nebolo treba! Tie rukavy chceli byt akoby nariasene, ale neurobilo to dobru sluzbu - toť vsjo ;-)

Ano. Ty rukávy jsou řešené nešťastně, ovšem ta látka se též dost mačká. Celkově tyto šaty nebyly povedené, i když barva je krásná. Ale jinak je prezidentka chic, postavu má slovanskou, tak akorát, pěkné ženské tvary. Zatím jí to většinou všude slušelo.:-)

Paris1789
3845 příspěvků 04.08.19 15:30
@bao-baba píše:
Evropa skutečně hustě osídlená, ale nesouvisí to s aktuální porodností. Co se týká čísla 2,1 dítěte na ženu pro prostou reprodukci, zdá se mi celkem logické. Jistě existuje nějaké přesnější číslo, které zvažuje i průběh v čase a zohlední průměrnou délku života či plodnosti žen, ale jednoduchá úvaha že žen a mužů je přibližně stejně a někdo zemře předčasně a někdo děti nemá, svoji logiku má. Označit konstatování, že v Evropě je nižší porodnost za rasistické je velmi prapodivná konstrukce. Když je např. subsaharské Africe porodnost mezi 5 a 6 dětmi na ženu tak je to prostě více. Je to porovnání dvou čísel. Bohužel v dnešní době jsou lidé, kteří se snaží najít rasismus v čemkoliv, v čísle 8 nebo 42, nebo ve smrkových polenech.

Opět další bulšit, v kterých si libujete. I přes vysokou porodnost obyvatelé třetího světa nedosahují míry spotřeby, jakou máme tady my. Z enviromentálního hlediska dává větší smysl, abychom se nerozmnožovai my a nikoli oni.
Je to rasistické, ale naše posvátné mýty o vymírání (protože kdo nám bude platit důchody, fňuk!) jsou nade vším. Jsou to akorát žvásty, které nám prodávají politcké elity, aby měly dál na státu hodně závislých ovcí od narození do hrobu. Aby se mohli dál přisávat na tom balíku peněz, co jim na daních odevzdáme s představou, že něco z toho ukápne i nám.

bao-baba
302 příspěvků 04.08.19 19:32
@Paris1789 píše:
I přes vysokou porodnost obyvatelé třetího světa nedosahují míry spotřeby, jakou máme tady my. Z enviromentálního hlediska dává větší smysl, abychom se nerozmnožovai my a nikoli oni.

Ono to s tím enviromentálním hlediskem platí, jestliže řekneme „teď, v tento okamžik“. Protože i při menší míře spotřeby rychlý nárůst počtu obyvatel v konečném důsledku znamená rychlý nárůst spotřeby v určitém místě. A to že spotřebovávají méně, není (patrně až na výjimky) výsledek jejich svobodného rozhodnutí, ale okolností. Myslíte, že nechtějí mít dostatek jídla každý den, pitnou vodu z kohoutku, celodenní dodávky elektřiny, dostupného lékaře a koneckonců věci, které považujeme v Evropě za obvyklé? Jsou země, kde počet obyvatel během několika málo desítek let vzrostl 3×, 4×, přičemž zdroje, často v důsledku klimatických změn, ubývají. Lidé nemigrují proto, že by je bavilo cestovat.

bao-baba
302 příspěvků 04.08.19 19:49
@Paris1789 píše:Je to rasistické, ale naše posvátné mýty o vymírání (protože kdo nám bude platit důchody, fňuk!) jsou nade vším.

Průměrnou mzdu a více má zhruba 40% lidí, to znamená, že 60% zaměstnanců na ni nedosáhne. Takže ty 3 miliony, které nedávno jeden ekonom (snad Kovanda, ale nejsem si jistá) doporučoval jako částku, kterou by měl mít člověk na stáří, prostě dohromady nedají. Pozor, to neznamená, že bych si myslela, že by měl člověk všechno rozházet a nemyslet na zadní kolečka.
Vaše opovrhování obyčejnými lidmi je hrozné.

Vinca_minor
798 příspěvků 04.08.19 20:55

@bao-baba Průměrnou mzdu nemám ani já jako projektant vysokoškolák. Ani po rozpočítání ročních odměn. A to dělám odbornou práci odpovídající mému vzdělání.

Stránka:  « Předchozí 1 2391 2392 2393 2394 2395 2396 2397 2398 2399 2400 2401 2405 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek