Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Len
490 příspěvků 17.11.12 15:35

@seznam.mih
Podle mě tato slečna potřebuje zvětšit leda tak sebevědomí. Vždycky jsem si myslela, že zvětšování prsou chtějí postupovat jen ty naprosto ploché, které nemají na hrudníku opravdu nic. Mimochodem, boky má úplně v normálu; na to, že má 2 děti, vypadá opravdu štíhle. Ty prsa jí mimochodem závidím; já bych zase chtěla menší (ale operaci bych kvůli tomu nepodstupovala). Kdybych měla sebevědomí jako ona, asi bych si připadala hodně ošklivá…

sadlos
1 příspěvek 28.1.13 19:01

Taky jsem osobně proti operacím. Samozřejmě je pár příkladů, kdy to prospěje, ale většina lidí si do svého těla nechává šahat absolutně zbytečně. Jedna věc je móda, druhá věc je zdraví. A tomu plastická chirurgie Praha určitě nepomůže, když půjde jen o krásu.

Mylady2
12413 příspěvků 28.1.13 19:09

Já osobně jsem pro operace…žena tím, že bude mít hezká prsa nepřijde o kus mozku! Takže je naprosto chápu…

Sibyla
2646 příspěvků 28.1.13 20:56

Dobrá, prsa, ale co obličej? Musím říct, že mě ta představa dost děsí, Měla jsem kdysi spolupracovnici, které se plastika před lety prý povedla, ale jak stárla, vadly ty operované části nějak rychleji. Nevím, ale nebyl to hezký pohled. A pak ty fotky nepovedených operací! Viděla jsem Janu Šulcovou a byl to horor.

yourcandy
477 příspěvků 28.1.13 21:01

@Sibyla Někde J. Šulcová vyprávěla, že jí operovali oko, museli ho vyndat a zase dát zpět, a proto už to vypadá tak jak to vypadá..takže jak jsem pochopila, ta vizáž není díky omlazovací operaci.

Sibyla
2646 příspěvků 28.1.13 21:48

@yourcandy Jo, to oko ano, ale vůbec, tváře, brada a tak. Ale ona prý měla problémy s alkoholem, to se na tom asi taky dost podepsalo.

NoQuestion
161 příspěvků 30.1.13 16:57

Jsem pro plastické operace. Sama mám zmenšovaná prsa (mít v šestnácti 65 II není žádná výhra, měla jsem strašné problémy s páteří a sebevědomí nechutně nízko, hrozně mi to pomohlo) a plánuju si nechat udělat nový nos. Nemám z toho svého depky, ale chtěla bych ho mít prostě trošku hezčí, můj obličej se nijak extrémně nezmění.

Atlacoya
2754 příspěvků 30.1.13 23:23

Vím, že se to probíralo na předchozí stránce, ale rozdíl mezi stárnutím žen a mužů pěkně shrnul Dylan Moran Dylan Moran (bohužel jsem nenašla s českými titulky).
Zhruba - muž se narodí, prst jedné ruky má v nose, druhou ruku má na penisu. A pak se jen zvětšuje. Zatímco žena se neustále mění, je to jako v opeře, padá jedna maska za druhou.

Dorenika
464 příspěvků 30.1.13 23:31

Neviem ci sa to da povazovat zataku ozajstnu plasticu ale kedze mi neslo o zivot iba o „krasu“ tak asi ano.dala som si urobit usi ked som mala 13 rokov (rodicia mi dali) ale telomi neprijalo tu nit cim to siju a snazilo sa to vypudit tak mi obrastli usi takymy masovymi pluzgiermi alebo co to bolo a to spredu aj zo zadu ze to vyzeralo ako nadory. potom som isla k inej doktorke a ta mi ambulantne vytiahla vsetky tie zostatky co som tam mala a tie pluzgiere sa do par tyzdnov vstrebali a potom sa ma pytali ze kedze sa operacia nepodarila ci chcem este raz (tie vyrastky som tam mala viac ako rok a chodila som tyzdenne na osetenia kde mi to bez urtvenia ten keket oskraboval) takze som povedala NIE a uz ziadne ine by som nechcela ani keby si na prsia stupam

Michale
1 příspěvek 6.3.13 22:40

Já když jsem byla mladší, tak jsem o plastice strašně snila (tím mladší myslím asi 15-16 let), říkala jsem si, že „až budu velká…“ Postupem času, když začínala získávat rozum jsem si řekla, že nebudu tak pohodlná, jako všichni kolem a svých „krizových“ partií se zbavím sportem, správnou výživou, prostě tak, jak se má. Díky tomu se od 19 let stravuji opravdu zdravě včetně sójového masa (od 12 let jsem vegetarián a dříve jsem nejedla ani sójové maso), hraji squash, plavu, posiluji, chodím na pilates. Prostě jsem si totálně přeorganizovala styl života. Ale OUHA - moje nejvíc krizová partie - břicho - prostě nezmizelo. Břicho jsem měla spokojeně dál, i když jinak byla má postava pevná. V tu chvíli mi došlo, že to je prostě něco, co mám dané geneticky a sama se toho nezbavím - takže to byl první impuls k tomu, že jsem začala pátrat po nějaké kvalitní klinice v brně, našla jsem si doktora Justana, který mi mou vizi ohledně genetických dispozic pouze potvrdil a slíbil, že „dokáže genetiku přelstít“. SLib splnil, já mám dnes krásně ploché břicho, dík správné životosprávě i pevnou postavu a konečně můžu říct, že jsem se sebou spokojená. Takže sama za sebe plastiky neodsuzuji, myslím, že mohou člověku velmi zkvalitnit život, když vezmete v potaz, jak velkou moc má sebevědomí na chování lidí.

711990
3200 příspěvků 7.3.13 10:57

V 19 a ve 20 jsem podstoupila dve liposukce - trochanterickou oblast (muffin top a zadek) a vnitrni stehna a kolena. Prvni proto, ze jsem meka hormonalne zpusobenou nerovnovahu tloustnuti, tj, kdyz jsem zhubla, zak na prsou, brise a rukach, kdyz jsem pribrala, tak jen na zadku. Tim se pomer pas- boky zvetsoval uplne absurdne, az jsem maturitni saty musela kupovat ve vel. 18! zatimco na horni polovinu tela by mi stacila vel. 6.
V pase jsem mela 60, pres boky 118. Nastesti jsem mela tip na skveleho chirurga, operuje v Pardubicich a Hradci za vice nez prijemne ceny. Zadne desetitisice az statisice jako na „vyhlasenych“ praskych klinikach to rozhodne nebyly. Vnitrni stehna uz jsem si nechala udelat ciste z toho duvodu, ze to clovek zadnym cvicenim nezhubne.
Operace byly v pohode, nebolestive, v pohode se to dalo prezit. Zvedly mi sebevedomi a zaroven diky nim, kdyz ted pribiram, tak ne na bocich.
Ale abyste si nemysleli, ze doktor udela ze 118cm 90…tak to ne:-) zalezi samozrejme na sirce panve, takze mam ted asi 103. Ne, nejsem stihla a nezhubla jsem operaci ani deko, ale postavu mi to zmenilo a to k lepsimu. Stejne tak mi doktor odmitl udelat uplnou mezeru mezi stehny, neprislo mu to esteticke, spis srovnal nohy, aby nevypadaly tak krive, podle jeho slov;)
Plastik se nebojim a myslim, ze jsou dobre, pokud ma clovek nejaky problem. Tj, pokud neco vnima jako problem a trapi ho to. Je fajn si zjistit nekoho, kdo ma s danym lekarem zkusenosti a videt jeho praci. Ale nemyslim si, ze by se mohlo neco vyrazne pokazit. To vetsinou odpurci operaci strasi temi zkazenymi operacemi, kterych je dle jejich slov minimalne 50% :-)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 11:43

@711990 V tomto případě to chápu, když občas potkám holčinu, která je do pasu jak modelka a od pasu dolů jak obézní šedesátnice, vždycky ji upřímně lituju a chápu, že tohle se řešit musí a jinak, než plastikou to nejde.

Petulaje
13 příspěvků 7.3.13 16:00

Jak u koho, jak u ceho…napr. tady mi to prijde uplne zbytecne. Z malych ale peknych do vetsich a neprirozenych…

Kate 123
73 příspěvků 7.3.13 16:47

Proti plastickým operacím všeobecně nic nemám. Je to každého věc, nicméně ne vždy jsou objektivně nutné, ale když to udělá dobře té osobě…

@Matka Vlčice @711990 nicméně tvrdit, že s vnitřníma stehnama nejde nic dělat krom plastiky, či že ve dvaceti byla nutná pro určitý typ postavy. To je nesmysl. Jsem stejnej typ postavy, válčím s tím celej život. Nikdy nebudu mít dlouhé a hubené nohy jako laňka, v pubertě jsem měla úplně stejný poměr jako @711990, dnes mám nohy normální (vel. 36) v porovnání k pasu větší ( pas vel. 32 někdy méně), stojí mě to ale mnoho času, více méně každý den v posilovně nebo jinde. Dietou nezhubnu na stehnech a zadku nikdy ani milimetr, ale společně s vhodně zvoleným cvičením to jde udržet v nějakých mezích. S každou postavou jde něco udělat, jen je to někdy těžší.

711990
3200 příspěvků 7.3.13 18:11

@Kate 123 no vidite a ja travim kazdy pracovni den v posilovne a beham, baletim. A to vsechno jsem delala i driv. Ja nikomu plastiku nenutim, ale zaroven neodsuzuji. Pro me to bylo reseni a nevidim duvod proc se s tim trapit cely zivot. Ani ted nemam nohy jako lanka, ale soumernou postavu kterou bych jinak tezko ziskavala. A za tim si stojim. Navic lepsi podstoupit takovou operaci ve 20 s pevnou kuzi, kdy se doba rekonvalescence pohybuje kolem tri tydnu, nez pak v 50 cekat dva mesice az se kuze vzpamatuje.
Pokud me chcete soudit, prosim, ale pak nerikejte ze proti plastikam nic nemate;)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 18:34

Esteticka medicino! Dekuji za moznost krasnejsich tel, spokojenych zen a mene mindraku.

real.blond
6688 příspěvků 7.3.13 18:51

@Petulaje myslim, ze zrovna tato slecna je z povedenych plastik.. A umernych postave. Jeji prsa se mi libi. Jako odstrasujici priklad by mohla platit treba cernovlasa modelka Julinka:-) ta uz prsa fakt neschova ani v pytli od brambor

Příspěvek upraven 07.03.13 v 18:53

Kate 123
73 příspěvků 7.3.13 18:53

@711990 to, že jste byla na plastice je Vaše věc, hlavně že jste spokojená. Ve vašem příspěvku jsem komentovala to, že vnitřních stehen se jde zbavit jen plastikou. A na příspěvku pod Vámi, že některý typ postavy jde rešit jen plastikou. A s tím cvičením, trvalo mi skoro 10let, než jsem našla sport a způsob stravování, při kterém mi stehna a zadek trochu splaskly. Vždy jsem hodně sportovala a nohy jsem měla děsné. Jen mi vadilo to tvrzení, že to jinak nejde, což není pravda.

real.blond
6688 příspěvků 7.3.13 18:54

@Kate 123 casto bohuzel dlouho trva nez clovek prijde na to, co mu opravdu pomaha.. Dnes je bohuzel spousta radoby odborniku, kteri pisi univerzalni jidelnicky a doporucuji plus minus stejna cviceni a to je chyba:-( pak to spousta lidi vzdava

real.blond
6688 příspěvků 7.3.13 18:58

@gudrun souhlas:-) bohuzel spousta lidi zjisti, ze s odstranenim jednoho mindraku naskakuji dalsi.. Ale treba moje babicka se ted chysta v 70+ na plastiku vicek.. A ja ji moc fandim! Spoustu let ji z toho boli oci a nasledne hlava..

continuity
5853 příspěvků 7.3.13 19:06

@real.blond plastika vicek je ale zdravotni duvod, ktery casto plati i pojistovna.

Jiná Realita
13791 příspěvků 7.3.13 19:10

@Michale
zajímalo by mě, proč řadíte sójové maso (coby potravinu de facto bez hodnoty) do zdravých potravin a dokonce tak důrazně? sójové maso nic zajímavého neobsahuje, je to jen taková pilinová hmota, jíž češi podlehli jako svatému grálu po masáži o zdravé výživě.

hodnotné potraviny ze sóje jsou snad tempeh, tofu atp., protože sója musím být specificky zpracovaná, aby přinesla užitek či efekt.

Kate 123
73 příspěvků 7.3.13 19:15

@real.blond bohužel musím jen souhlasit :-/

real.blond
6688 příspěvků 7.3.13 19:25

@continuity ano, ale soucasne s tim si babicka chce nechat vyplnit nosoretni vrasky a odstranit par vyrustku v obliceji.. A to uz ze zdravotnich duvodu neni:-)

real.blond
6688 příspěvků 7.3.13 19:28

@Kate 123 na hubnuti a zpevneni postavy bohuzel neexistuje univerzalni recept a neni to zadarmo. Stejne tak jako kdyz si nekdo mysli, ze se necha „odsat“ a bude se cpat vesele dal s vidinou, ze uz nepribere..

Příspěvek upraven 07.03.13 v 20:38

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek