Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 11:54

@Soňa3 neviem zmeniť autora fotky, ak ju vložím z počítača. Neviem prečo to uvedie ako autora moj nick. Nefotila som ju ja, a že sa jedná o Christey som uviedla. Nejak nechápem vašu reakciu. A jedného človeka ktorému hádali o 20 menej som poznala osobne. Bola to moja babička, ale 20 rokov menej jej začali hádať až po 50. Medzi 40 a 20 ročnou je predsa len väčší rozdiel. 20 ročná nemá žiadne vrásky, takže 40 je s 20 ročnou nezameniteľná. Kdežto 50 a 30 ročné už možu mať vrásky rovnaké.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 12:29

@gulietta Ono ani čtyřicetiletá nemusí mít vrásky. Ale myslím, že mladistvý vzhled vězí i v něčem jiném, než v absenci vrásek, jen nemůžu pořád přijít na to, co to je. Já mám 39 a běžně se mi stává, že mi cizí lidi tykají, případně mě považují za dceru mého manžela (je starší jen o sedm let), sama mám přitom pocit, že nejsem nijak zvlášť zachovalá.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 12:50
@gulietta píše:
Táto žena má 60 a má vraj najlepšiu plastiku na svete. Tak ak ma bude operovať jej chirurg, tak sa v 60 na to dám nahovoriť tiež. :-D

Gulietto, já vidím toto - viz. výše. Reaguji pouze a jenom na tento příspěvěk a že je to CB nevidím uvedeno nikde, a tím, že jsem to uvedla já jsem nemyslela vůbec nic.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 13:02

Já osobně považuji za atributy dobrého a mladistvého vzhledu:

zdravé bílé zuby - bez pardonu - hlavně pozor na ustupující dásně, chybějící zuby v předních partiích jsou pro vzhled katastrofa

kvalitní pěstěné vlasy hezké barvy, jedno jaké délky

kvalitní pěstěná pleť, můžou být i vrásky, ale pokud místo pár cestiček i hlubších na hladké pleti připomíná pokožka spíš strukturu sloní, je to špatně.

pak jsou tu další atributy, které jsou podružnější, ale přispívají celkovému mladšímu dojmu - pružné pohyby, ideálně dosáhnutelné strečinkem, bílé oční bělmo (tzn. ne žluté), pěstěné nehty a ruce bez zbytečných fleků.
Pokud tělo není co bývalo - vystupují žíly, metličky, klouby, zakrýt lichotivým oblečením.

Taky ubrat na makeupu je dobré, od jistého okamžiku přestává příliš mnoho líčidel na obličeji plnit svoji funkci a začíná upozorňovat na to, co by nemělo být zdůrazněno, např. propadlé oční jamky, povolená víčka, vrásky kolem pusy.
Určitě by si každá žena kolem 35 let měla na chvíli sednout před zrcadlo na jasném denním světle a zhodnotit, jestli jí způsob jakým se maluje od 17-ti už spíš nehyzdí. Já jsem taky musela postupně ubrat na tmavých očních stínech, úplně jsem přestala používat tmavé rtěnky apod., úplně matný makeup je pro mě tabu.

yourcandy
477 příspěvků 15.10.12 13:38
@runningfox píše:
Chtěla bych vás jen upozornit, že implantát nemáte v těle navždy, ale nějakých 10-15 let. Pak musí ven.
Nejen, že si nikdy nemůžete být jistá, jak vaše tělo implantát přijme, ale ani tím, co vám do těla vlastně dají - viz nedávný skandál s francouzskými implantáty. Přemýšlíte nad tím, jak bude za 15 let vypadat naše zdravotnictví? Jaké budou vaše finační možnosti?
Fakt se divím těm holkám, které kvůli takové pošetilosti lezou do takového rizika.

Tak s těmi 10-15 lety to vůbec není pravda - prsní implantáty se nechávají v těle, dokud jsou v pořádku. Každý rok by měla takto vylepšená žena chodit na sono vyšetření, kde se stav implantátu sleduje. Výměna se podstupuje jen když je problém. Když není, tak není ani důvod implantáty měnit. Tu informaci o 10 letech šíří zejména výrobci implantátů..z jakých důvodů, to je snad jasné. Dobrý plastický chirurg nebude řezat, když není nějaký problém. Tak nestrašte ženy, které mají málo informací..výše uvedené informace jsem si nevycucala z prstu..zdroj Mamma centrum v Praze. Když nemáte problém, budete se z nových prsou těšit napořád.(pokud tedy časem nebude chtít změnu sami).

666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 14:11

@gulietta, vypadá dobře. I já si myslím, že část musí být podmíněna geny.
Dřív se to říkalo o Cathrine Deneuve, že má nejlepšího chirurga. :-))

Znám lidi, kteří vypadají výrazně mladší, o 10, 15 let, ale taky ty, co vypadají starší než jsou. Každý to má jinak, někdo zestárne rychle a pak vypadá desetiletí stále stejně. Nemyslím, že by na mladém vzhledu obličeje měl výrazný vliv životní styl.

Curlygirl
1901 příspěvků 15.10.12 14:21

Nesouhlasím s tím obličejem.. na obličeji je právě vše hrozně znát. Čím je člověk starší, tím víc.

Na obličeji vidíte ihned živ. styl - kouření, nedostatek spánku, stres atd. Takže dvě stejně staré osoby mohou v obličeji vypadat právě důsledkem životního stylu jedna strhaně a druhá zdravě odpočatě.

@666mahu píše:Znám lidi, kteří vypadají výrazně mladší, o 10, 15 let, ale taky ty, co vypadají starší než jsou. Každý to má jinak, někdo zestárne rychle a pak vypadá desetiletí stále stejně. Nemyslím, že by na mladém vzhledu obličeje měl výrazný vliv životní styl.
666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 14:50

@Curlygirl, myslela jsem to tak, že když dva žijí stejně, nebudou vypadat stejně mladě/staře. Někdo i přes kouření a nedostatek spánku vypadá paradoxně líp. Někdo stárne rychleji = vypadá starší než je. Zdravý životní styl nám samozřejmě prospěje, ale mladistvý vzhled v obličeji nezaručí. Myslím si, že největší vliv má genetika. (A pak jsou tu ty moderní metody, a nemusí to být přímo skalpel). ;-))

Curlygirl
1901 příspěvků 15.10.12 14:54

@666mahu aha, ano, to máte samozřejmě pravdu. Geny dělají hrozně moc.
Ale zas na druhou stranu, někdo s dobrými geny musí být i mezi alkoholiky a bezdomovci a je vidět, že takový extrémní způsob života ani nejlepší geny nedokáží vyvážit.

Nejlepší by bylo mít dobré geny plus žít zdravě, to bychom všichni vypadali skvěle :-)

666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 14:58

@Curlygirl, ano, máte pravdu, ale to je extrém, těm lidem je jedno, jak vypadají.
Zdá se mi, že nejvýrazněji pomáhá stárnutí pleti a vráskám přílišné slunění, solárkování. Můj muž říká, že vypadají jako ještěrky. :-))

Curlygirl
1901 příspěvků 15.10.12 15:02

@666mahu já tomu říkám mumie :-) a je zajímavé, že první mumie se objevují ve věku po třicítce, zřejmě jako následek dlouholetého válení se v soláriu. Není to nic pěkného a zdravé to není už vůbec…
Znám lidi kolem padesátky, kteří důsledně chrání pleť proti slunci a musím říci, že to je znát, hlavně se dost eliminuje vznik tmavých pigmentových skvrn, které taky na mladistvém vzhledu nepřidají.

666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 15:10

@Curlygirl, ano, některé scvrklé milovnice paprsků jsou dost mladé, po třicítc. Ve 40, 50 už vypadají některé opravdu jako mumie.
Pigmentové skvrny se mi také dělají, i když se sluním minimálně, obličej vůbec a k tomu pečlivě používám nejsilnější faktory. Naštěstí zrovna ty jdou celkem dobře odstraňovat (tvoří se, potvory, znovu).

Curlygirl
1901 příspěvků 15.10.12 15:14

@666mahu ty skvrny jsou svinstvo, už i některé mé vrstevnice jimi trpí (je nám kolem 30, asi to budou hříchy z mládí, teď se jim snaží předcházet). Já jsem jich asi ušetřena, jelikož mám tak málo pigmentu - jsem šíleně světlá, že i v našich středoevropských podmínkách nemůžu vylézt bez spf 50 ven, jinak se okamžitě spaluju… Takže to dělám pro prevenci vrásek vlastně nepřímo.

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 15:16

Jednou jedinkrát jsem se připekla na solárku, dávalo se to dohromady 2 roky, bylo mi 16 a měla jsem dekolt jak čtyřicátnice. Ale jako, že je solárium zvláště v zimě příjemné, to nemůžu popřít.

Jinak si myslím, že můžu potvrdit, že alespoň základní péče - tzn. mazat obličej mazat tělo, vliv mám, mám pocit, že mám pleť o něco lepší, než moje vrstevnice, co na to pečou. Nicméně, znám i osobu, co její 34 a pleť má tak na 20, nevím jak to udělala, ale asi se příliš nelíčí, pochybuji, že kdy použila makeup. Co si myslíte - škodí každodenní používání makeupu pleti, nebo už jsou přípravky na takové úrovni, že pouze zušlechťují a vyživují?

Curlygirl
1901 příspěvků 15.10.12 15:20

@Soňa3 Já si myslím, že kvalitní makeup, co neucpává póry a třeba i hydratuje a má spf faktor, nemůže škodit, pokud se ovšem důkladně odlíčí. Poctivě se odličuju a zatím žádné negativní změny nepozoruju.
Ale o tom, že by pečoval a zlepšoval strukturu pleti, žádné iluze nemám. Jde prostě jen o optický efekt plus dejme tomu ochrana proti uva/uvb.

bestia
2300 příspěvků 15.10.12 15:34

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:17

666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 15:35

@Curlygirl, prý se neví, co všechno má na pigmentové skvrny vliv, nejvíc asi hormonální antikoncepce, pak možná chemie kolem nás, dnešní životní styl. Dřív je ženy neměly nebo jen minimálně, dnes jsou běžné.

Pokud nemá make up pozitivní vliv, tak i běžný, průměrný neškodí.

666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 15:47

@bestia, o Nigelle už se na MP psalo. Vypadá báječně. Řekla bych jí kolem 40, tak o 10 míň. Je to krasavice od přírody, a je to přesně ta žena, která umí nosit i nějaká kila navíc. Evidentně jí přála i genetika. A jestli si mírně pomáhá nějakými korekcemi? :-))

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.12 15:51

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:15

TulaJ
254 příspěvků 15.10.12 17:19

@gulietta - čo sa týka tej 60-ročnej dámy na fotografii - pozrite sa jej na krk a ruky - to sú jediné miesta, ktoré sa nedajú plastikou napraviť (bol na to jeden vtipný článok vo Vogue - vraj skúšali do rúk vpichovať vlastný tuk, ale nefunguje to); podľa mňa potom ten kontrast vyžehlenej tváre a vráskavého krku a rúk vyzerá tak nejako divne (a táto pani ešte nie je toho najhorším príkladom).

yourcandy
477 příspěvků 15.10.12 17:50

Už nevím která starší slavná herečka to říkala, ale buď si vyberete pěknou pleť nebo pěknou postavu. Obojí nejde. Když to porovnám, tak vždycky je na tom lépe ta s tím obličejem co se nebojí větrníku se šlehačkou :-)))(nemluvím o obezitě, ale o občasném zhřešení).Mě vždycky zaráží, jak ženy co jí až moc zdravě a pravidelně cvičí - nebo spíš dřou v posilce, tak vypadají starší a tak nějak ztrhaně. Takže ta jejich snaha mi přijde docela kontraproduktivní. Tělo tuk potřebuje. Nejlepší je zlatý střed a dobré geny. Já nevěřím na krémy, péče je fajn, ale zázraky nedokáže. A plastikám fandím, jen to chce odborníka co zná míru. Teď nedávno jsem se polekala, když jsem viděla v televizi plastického chirurga - Blanku Vraspírovou. Co se sebou udělala je doslova antireklama.

666mahu
1490 příspěvků 15.10.12 18:32

@TulaJ, @yourcandy, ano, nic se nemá přehánět a tady to platí dvojnásob (zmíněná paní doktorka to přehnala a není sama, takových je v oboru víc). Omlazovat obličej jen přiměřeně ke zbytku, nějakou vrásku je třeba ponechat. Drobné vrásky/ vějířky kolem očí mohou působit sexy. U mračivek prospívá zredukovat. :-))

Eye
276 příspěvků 15.10.12 18:45

Dneska už děti nebudou mít po antibiotikách hnědé zuby, to dělaly tetracykliny. moc jich v klinické praxi nezůstalo (už jen doxycyklin?) a nesmí se dávat dětem ve vývinu. mám jiný problém - naprasklou sklovinu už od dětství, a netuším proč. řeším to spešl zubní pastou, jednou za čas používám i gel na doplnění skloviny. jde o Elmex ;)

na plastiku nosu bych potřebovala jít, mám křivý nos (nosní přepážku) a blbě se mi dýchá. zajímavé je, že na první pohled to vůbec není vidět. sdělili mi to na ORL při jedné kontrole. po přečtení internetových diskuzí „zkušenosti s operací nosu“ nemám odvahu. jsem zbabělec a bojím se bolesti, případně bolesti + zmršené operace zároveň. zatím dýchat jakžtakž můžu, tak na to kašlu.

yourcandy
477 příspěvků 15.10.12 18:46

Co mě fascinuje je operace břicha abdominoplastika. Podle rodinné dispozice, bych se na ní měla časem přichystat :-) Přijde mi to tedy jako hrozná řezničina, ale ten výsledek, když se to povede! Má to někdo za sebou?

bestia
2300 příspěvků 15.10.12 19:09

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:16

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek