Plastické operace

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Rahja
164 příspěvků 3.8.12 13:05

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:36

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 13:07

Já nevím, co pořád s těma prsama máte? Víte, že nezanedbatelné množství mužů malá, titěrná, skoro žádná prsa považuje za přednost? Měla jsem kamaráda, kterému velká ňadra naháněla strach, říkal, že si vždycky představuje svou vlastní matku. Jeho slečny byly vždycky ploché.

ad. Adéla
172 příspěvků 3.8.12 15:40
Já si rozhodně jednou nechám odstranit podbradek, „podědila“ jsem ho po mamince a opravdu se mi nelíbí. jo, a taky si nechám něco udělat se striemi, ve čtrnácti mi najednou narostly boky a prsa, a strie se prostě vytvořily a není to nic pěkného. Takže abych tak řekla - plastiky, proč ne? pokud to nebude tak extrémní jako třeba u Donnately Versace tak s tím nemám problém, zvlášť když to dopomůže k lepšímu pocitu. Mimochodem
@Rahja píše:
A je to něco jiného než např. srovnání křivých zubů, na které chodí skoro každý?

to by mě taky zajímalo, rovnátka sama mám :)

continuity
5853 příspěvků 3.8.12 15:52

Krecaky se v mem okoli operuji ze zdravotnich duvodu, stejne tak rozumim zene, ktera si da zmensit prsa zpusobujici ji zdravotni problemy. ale stejne jako runningfox nerozumim celkem tomu, pro si prsa zvetsovat (kdyz nekojim mam stezi jednicky), vzdyt to ma same vyhody a chlapu co na to leti, nebo jim to prinejmensim nevadi je docela hodne.

co se tyce zubu - to take neni jenom problem esteticky, ale take zdravotni. krome toho zuby se obvykle nerovnaji v celkove anestezi a zdravotni rizika z toho pochazejici jsou zanedbatelna.

catherinne
13515 příspěvků 3.8.12 17:49
před operací a po ní

U zubů jde hlavně o zdravotní problém, když na sebe správně nenasedají při kousání, velmi trpí a ničí se. O tom bych mohla vyprávět… nevím kdo z vás četl něco o ortognátní operaci, jde o posun čelistí. Slabší jedinci se zaleknou, ale není to tak srašné, jak to zní. Myslím tedy tu bolest. Spousta lidí kolem mě si myslelo, že jde o můj rozmar a vůbec nechápali, že když to nepodstoupím, můžu mít za 10 let třeba jen půlku zubů, protože těmy tlaky při kousání se začnou rozlamovat. Nejdřím projdete tak dvouletými rovnátky, které vadu na pohled ještě víc zhorší, ale srovnají se tak čelistní oblouky do výborného stavu a pak se jde na operaci. Čelisti se srovnají buď dopředu, nebo dozadu, podle vady skusu, u mě tedy horní dopředu, dolní dozadu. Měsíc se moc nenajíte, bojíte se kýchnout, nesmíte smrkat a dělat prudké pohyby, předklánět se. Takže se můžete vymlouvat, že nemůžete uklízet…:-) Až dorazím domů přidám foto z profilu před a po. Takže jedním šmahem odsouvat plastickou chirurgii fakt nelze. Někdy je prostě potřeba zasáhnout a vylepšit přírodu.

Příspěvek upraven 03.08.12 v 22:22

DanielaS
5169 příspěvků 3.8.12 17:54

Strie jdou nejak odoperovat?

Jiná Realita
13791 příspěvků 3.8.12 18:14

@DanielaS
Jdou asi jen laserovat a chemicky peelingovat. o ničem jiném nevím. zlepšit se určitě dají.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 19:13

Já se přiznám, že jsem nikdy nepochopila to číslování prsou, co tu s ním operujete. Jednu dobu jsem myslela, že to koreluje s košíčky (1-A, 2-B atd.), ale stejné písmenko na dvou různých obvodech znamená dvě různé velikosti (proto je i nic neříkající, když tu někdo prohlásí, že má déčka).

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 19:22

@catherinne Ano, srovnání zubů, případně i čelistí, rozhodně nezanedbat. Můžu sloužit jako čítankový případ, jak to dopadne, když se člověk nedostane zavčasu do rukou odborníkům :(

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 21:12

Je zajímavé, že sami lékaři takové operace nepodstoupí, protože moc dobře vědí proč. Mám v širší rodině lékaře a zdravotní sestry, jeden dokonce čelistní chirurg. U té čelistní chirurgie je to většinou oprávněně a kdo neviděl ty anomálie, která se operují, nevěřil by. To ale považuji za zákrok léčebný.
Sama mám větší nos a jako mladá jsem měla malá prsa a nepřejte si vědět, co by mi rodina řekla, kdybych chtěla operaci. Zrovna nos je jedna z nejnáročnějších operací, která se většinou musí několikrát předělávat, / nechoďme daleko - Absolonová, Machálková a stále problémy. Je to prostě byznys. Mimochodem zrovna ten můj nos i menší prsa se chlapům vždycky líbily, řekla bych, že jsem byla vždycky z nejobletovanějších./
Sousedka vlastní jednu z klinik na zkrášlování a udržení mládí a sama tvrdí, že liposukce tak do dvaceti, pak se tělo do pořádku nikdy nedá a vznikají hrboly. A klinika, která odstraňuje metličky na nohou není seriozní. Ta dobrá totiž od pasu dolů žilky neodstraňuje, protože je to zbytečné. Udělají se znova jiné a jinde, ale proč si nevzít peníze několikrát, že.

Rahja
164 příspěvků 3.8.12 21:55

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:36

666mahu
1490 příspěvků 4.8.12 10:40

@cibetka 1, na to, že se mi žilky na nohou objeví znova mě moje doktorka upozornila, řekla, že možná přijdu na totéž zase za 5 let. I když má leckdo nohy „strakatější“ než jsem měla já, stálo mi to za to, abych je mohla ukazovat. Jestli půjdu znovu a kdy, se uvidí. Mám 3 nebo 4 roky po a celkem dobrý. Než budou moje nohy vypadat jako předtím bude trvat tak 10 let. Jinde se mi žilky naštěstí nedělají.

Nos si nechala upravit moje švagrová, asi ve 30ti, a výrazně jí to na vzhledu prospělo, i když není dokonalý, myslela jsem, že bude ještě lepší. Ale znovu už by nešla. Nevypadala jako slečna na snímcích od mikita.miki, ale tato hezká drobná blondýnka měla nos stejný jako můj muž. Co vypadá na chlapovi dobře( můj muž připomíná Jeana Reno), na ženě hezké nebylo. Každé ženě příliš velký nos nesluší, nepřidává jí charisma, když žena jen kvůli obrovskému nosu připomíná čarodejnici, nedivím se, že si ho nechá upravit. Se všemi riziky a negativy moji švagrovou také na klinice obeznámili před zákrokem. Nos ji celý život tak štval, že stejně šla.

Jasně že rozumný člověk se do žádných chirurgických zákroků hnát nebude, když nejsou nevyhnutelné, riziko je vždycky, i u drobnosti. Jak tu někdo zmiňoval minimální riziko u očních víček, tak znám paní, které tuto operaci zaplatila dcera, chtěla jí udělat radost, u jednoho z našich nejznámějších plastických chirurgů. Paní se těšila, jak jí to bude slušet, a dopadlo to katastrofálně. I mistr se sekne a nedá se s tím už nic dělat. Takže já si i ta případná víčka v budoucnu nejméně 100× rozmyslím.
I laserováním se dá pěkně poškodit pleť, viděla jsem jednou v televizi odstrašující příklady, co laser umí v rukou nerenomovaných a nezkušených. Ale v rukách dobrého zkušeného lékaře je to úžasná věc, třeba na odstranění pigmentových skvrn nebo likvidaci znamének.

Výplně a botox bych zařadila do jiné kategorie. Také se může a nemusí povést. Nikdo se s nimi nechlubí, ale kdo najednou výrazně omládne v obličeji, ať už sousedka či televizní moderátorka, je to jasné. Ale spíš si toho všímáme u těch nepovedených. Tyto metody mají ovšem velkou výhodu, když se nepovedou, za nepříliš dlouhý čas zmizí. Takže kdo si chce zkusit, nezkazí toho tolik jako při operaci. Mimochodem, co říkáte za obličej Mudr. Moidlové - líbí/nelíbí?

Cítím s těmi, které musí podstupovat čelistní chirurgické operace, těm moc držím palce.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.12 11:08

Kdysi jsem přemýšlela o zmenšení prsou. Nicméně časem, když se dívám sama na sebe, tak bych asi vypadala divně, kdybych měla menší prsa. Občas mi máma ráda poznamená, že by nebylo od věci zkusit zmenšení. Ale představa, že by do mě někdo řezal za živa a maloval na mě jak prase na porážce… ne díky. Radši si dám záležet při výběru podprsenky. Prsa mi začala růst dost brzy a spolužáci a spolužačky mi začali klást divné otázky, které jsem sama nechápala proč a taky jsem se bála různých úchyláků. Nyní už je to naštěstí v pohodě a i když nemám prsa úplně nejpevnější, přesto se mému příteli líbí a nikdo jinej předtím s tím taky neměl problém.

Dále mám mírnej předkus a díky tomu moje přední zuby vypadají jak králičí zuby a na fotkách to z mýho pohledu vypadalo divně. Kdysi mi zubařka doporučovala, abych zašla k doktorovi, který by mi moh nasadit rovnátka (nevím, jak se ta oblast jmenuje :D ) a ten řekl, že to nepotřebuju… Ptala jsem se, jestli by šli ty přední zuby nějak vypilovat, nebo zkrátit a ten řekl, že v mém případě by to šlo. Nechala si to v hlavě rozložit, ale při pokecu s mojí dobrou kamarádkou a mým přítelem mi oba nezávisle na sebe nastejno řekli, ať to nedělám, že mám krásnej úsměv i s těma zubama a žety zuby ke mně prostě patří… Tak jsem to nakonec nechala bejt.

Obecně odsuzuju ty plastiky jen tak z rozmaru, jako u celebrit. Pokud má někdo opravdu šílené komplexy ze svých nedostatků, ať si to radši nechá spravit, než aby trpěl celý život… O zdravotních plastikách ani nemluvím.

Diankenstein
1895 příspěvků 4.8.12 11:22

Většina (aspoň si to myslím:D) lidí si rovná zuby z čistě estetických důvodu ( mezera, předkus, křivé zuby)… Taky je to „zbytečný“ a bolestivý zásah a dá se pokládat za genetické klamání :D

Kdyby mi z těhotenství zůstal suvenýr v podobě popraskané natažené kůže na břiše, asi bych se s tím nesrovnala a o operaci vážně uvažovala. Myslím tím kůži, ne tuk, to by „prostě začala cvičit“.
A taky nevím, co budu dělat a ž mi bude obličej viset přes okraj, mám totiž pocit, že „povinností“ ženy je být hezká.
Ale do té doby se může hodně změnit.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.12 11:33

@Diankenstein Určitě je i spousta lidí, kteří si nechávají srovnat jenom takové ty drobné neškodné roztomilosti, ale předkus nebo třeba otevřený skus tedy nejsou zdaleka jen estetické problémy. Nedá se s tím prostě kousat, některé zuby jsou nevytížené, jiné přetížené a ty se pak lámou, navíc při chybném vzájemném postavení zubů vznikají obtížně čistitelná místa, takže i větší kazivost…no, odborníci by vám asi vyjmenovali ještě spoustu dalších nepříjemností, co kvůli tomu můžou člověka potrefit.

Diankenstein
1895 příspěvků 4.8.12 11:42

@Pavučinec plyšový to jistě, nepopírám existenci takových lidí. Ale i kdyby se jednalo jen o estetiku, stejně to obecně není považované za stejnou věc, jako třeba "přišití " odstávajících uší.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.12 11:53

@Diankenstein Hm…pravda…možná to souvisí s tím, že zuby v poslední době slouží jako vizitka, jak to v některé diskusi zmiňovala Sekhmet. Takže zatímco podle tvaru uší či nosu člověka přece jen nikdo nezařazuje do určité sociální skupiny (snad to tak bude i nadále), podle stavu zubů už jo, čímž se péče o zuby asi dostává do jiné kategorie, než je přešívání ostatních částí těla.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.12 14:44

@seznam.mih Já sama jsem nosila rok a půl rovnátka, skrz křivé zuby a předkus. Zuby se srovnaly, ale byl to boj, kdy jsem nemohla vždy týden dva po kontrole jíst a to pro mě bylo peklo. S předkusem to bylo jiné - ikdyž doktor říkal, že by se mu ještě milimetr dva líbily, já řekla ne. Chtěla jsem ty rovnátka sundat, konečně se najíst, a jsem ráda, že jsem tak udělala. Příjde mi, že zuby jsou teď ideální.
Zato švagrová je jiná. Je jí 30 a doktor jí řekl, že buď rovnátka nebo jí do pěti let vapadají zuby, protože má takový předkus a širokou horní čelist, že spodníma zubama naráží na horní dáseň a ta se posouvá, až by došlo k vypadání.
To byl jeden její specialista. Druhý jí řekl, že má na výběr ještě operaci. Tu zavrhla, ikdyž jí bylo řečeno, že s největší pravděpodobností jí rovnátka ani nezaberou.
Jak myslíte, že to je teď? Příští měsíc má naplánovanou operaci.

Lacrimosa
164 příspěvků 4.8.12 22:39

Plastické operace neodsuzuji. Neodvažuji se. Něco k tomu ty osoby jednoduše vede - byť z mého pohledu ten důvod může být třeba malicherný, jim se naopak hroutí svět - tělo si s nimi vyměnit nemůžu. Co se týká mě samotné, spokojená se sebou nejsem, ale snažím se na sobě pracovat (jak vnitřně, tak vně). Brojit proti stárnutí tvrdošijně nebudu, i když pravda je, že nevím, co se mnou stárnutí udělá.

Chanel-Diorová
27 příspěvků 4.8.12 23:39

Já plastické operace neodsuzuji, ale sama bych (pokud bych nemusela z nějakých zdravotních důvodů) asi nešla. Bojím se bolesti a abych do sebe nechala dobrovolně řezat…ne děkuji, nechci.
Každopádně když pak na netu vidím fotky,,krasavic", kterým zmršili operaci(většinou není první, ale třeba dvacátá v řadě), je mi jich na jednu stranu líto, na druhou stranu,,kdo chce kam, pomozme mu tam" nebo ještě lépe,,tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu… "

hanabanana76
160 příspěvků 5.8.12 11:25

@Lacrimosa
Bajecne napsane, mluvite mi z duse.

Dahllie
2222 příspěvků 5.8.12 12:24

Ať si každý dělá se svým tělem co chce, byť se mi to nemusí líbit (viz. Donatela, „kočičí žena“, nebo různé pokusy o panenku Barbie). Dokud si to platí z vlastní kapsy a doktoři to jsou ochotní udělat, je to jejich věc.
Sama jsem kdysi uvažovala o zmenšení prsou, protože mám opravdu „kozy jak vozy“, ale přítel mi to rozmluvil, protože už měl možnost prsa po zmenšení vidět a vůbec se mu to nelíbilo :-D I když, kdo ví jak dopadnu po dětech…

MP obludka
28 příspěvků 5.8.12 13:24
@runningfox píše:
Já nevím, co pořád s těma prsama máte? Víte, že nezanedbatelné množství mužů malá, titěrná, skoro žádná prsa považuje za přednost? Měla jsem kamaráda, kterému velká ňadra naháněla strach, říkal, že si vždycky představuje svou vlastní matku. Jeho slečny byly vždycky ploché.

Myslím, že jste vůbec nepochopila motivaci žen, které jdou na plastiku. O muže vůbec nejde. Já už pár let o plastice prsou uvažuji. Ale ne proto, že bych na ně potřebovala lovit muže, to zvládám s přehledem i bez prsou. Jde o to, že se mi moje tělo nelíbí a způsobuje mi to mindrák. Mým ideálem krásy je žena plných křivek, a proto mě trápí, že já vypadám jak žehlící prkno. Mít aspoň jedničky by mi zdvihlo sebevědomí o 200%, byla bych spokojenější sama se sebou. Zvětšit si prsa jen kvůli zájmu mužů se mi zdá scestné.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.12 13:38
@Dahllie píše:
I když, kdo ví jak dopadnu po dětech…

Z vlastnej skúsenosti Vám možem povedať, že vobec nemusíte dopadnúť po deťoch zle. Ja som si s otehotnením kupovala každý mesiac podprsenku, kvalitnú a perfektne sediacu. Síce som mala do konca tehotenstva 9 nových, ale prsia furt krásne. Denne som cvičila ráno a večer 15 minút posilovanie prsného svalstva. Prvé 2 mesiace kojenia som necvičila a potom som sa znova vrátila k cvičeniu a kupovaniu podprseniek mesiac čo mesiac a „staré“ som nemilosrdne vyhadzovala. Kojila som 2 roky a aj napriek tomu mám prsia pevné, žiadne basetové uši.:-)
A o zmenšení prs som uvažovala tiež, ale len v začiatkoch puberty, kým mi mamka „neotvorila oči“ a pochopila som, že mať prsia je super.

Dahllie
2222 příspěvků 5.8.12 13:47

@gulietta pevné je nemám ani teď, spíš se bojím rozměrů, které by mohly získat :-D ale pořád mě utěšuje to, že znám ženy, kterým se prsa po porodu zmenšila.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek