Vztahové vlákno

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
6734 příspěvků 27.3.20 22:16

@Rezyna Som sa zľakla, že som tým popisom toho chrobáčika vyrobila z vlastného manžela úchyla. :-)

Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.3.20 22:21

@giuliettka Vas muz je fotograf, ale to jsou entomologove amateri. Slysela jsem o nich dost desne historky. Hezky konicek, ale jsou dost soupli…Ja bych s nimi tu hospodu nedala:-)

giuliettka
6734 příspěvků 27.3.20 22:29

@Rezyna Ja dávam hospodu s mykologmi a okrem toho, že si na začiatku vymenia čo kto zaujímavé našiel, (hríby a tak sa nepočítajú) je ináč debata o všetkom možnom a sú zábavní. :-)

Vinca_minor
1657 příspěvků 27.3.20 23:05

@Rezyna @giuliettka Já chodím do hospody s motorkáři, jednoho mám doma. Když na dotaz, jakou má motorku, místo barvy dám přesný popis i s rokem výroby a se zdůvodněním, proč zrovna tento rok, tak chlapům padá čelist. Ale jinak se taky baví o všem možném a je s nima sranda:)

aailyyn
809 příspěvků 2.4.20 14:36
@giuliettka píše:
Myslím, že člověk by sa mal premocť a partnerov koníček zdieľať s ním, aj keď ho nebaví. Ja například pozerám tisíce a tisíce fotiek a to slovo tisíce nemyslím obrazne, len z poslednej dovolenky teraz v lednu ich doniesol 6 tisíc. A je to na niektorých fotkách jeden chrobáčik 45 krát. Chrobáčik zdvihol nožičku, mrkol pravým očkom, prižmúril ľavé očko, zdvihol hlavičku, preliezol na inú kytičku, na tej kytičke zdvihol nožičku a kdeže sa zmenila farba kytčky, tak to zmenilo celú atmosféru… a stretol kamaráta z tej istej čeľade a tak si ich manžel znova odfotil 45krát oboch. :-D
Nalejem si vínko a slastne vzdychám nad nádherným svetlom a úžasnou kompoziciou. :-D
A trpím s vínkom už roky a trpím obetavo a ráda, keď si spomeniem, že on musí počúvať mňa, ako trepem o tom čo baví mňa, tak ja vlastne trpím menrj ako on. :-D

U nás to máme tak, že jsou akce, který provozuje každý sám (sama chodím na metalový koncerty, sám chodí cvičit), takové, kde má jeden právo výběru a druhý se chce a může přizpůsobit (on mě po seznámení ukecal k pravidelnému chození na bazén, a naopak kvůli mně chodí na výlety za kulturou :) ) No a pak jsou věci, na kterých se shodneme, není problém vybrat film, který baví oba nebo jít spolu do zoo. :-)

Lizbeth
1318 příspěvků 2.4.20 14:55

Partner si pořídil zahrádku, ke které jsem neměla absolutně žádný vztah..No a vidíte, tak krásně se mi na ní leží, že na ní nedám dopustit. A ještě sdílím koníček.

MP Janka
568 příspěvků 12.4.20 14:12

@EmilyG. @giuliettka Ať neplevelím šití… Nevím. Od male jsem introvert, hýčkané vytoužené první dítě, které nikdy nemělo moc kamarádů. V podstatě až do přestupu na střední školu. Pak jsem se vezla na vlně oblíbenosti kamarádky, se kterou jsme nastoupily i na VŠ. Všichni kluci stáli o ní, já byla ta divná, tichá, oplácaná šprtka, se kterou se dá jet na kolo, zahrát poker, pokecat o škole, prostě kámoš, ale rozhodně ne objekt zájmu. A pak jsem nastoupila do práce, kde jsou buď mladší nebo výrazně starší a nebo s dětmi.
Zkoušela jsem seznamku, nevím, často jsem si těmi muži neměla co říct. Cestovali, hráli PC hry, koukali na seriály a já mohla vyprávět jenom o tom, jak jezdím na koni, na kole a zahradničím na chalupě. Pak jsem poznala jednoho, se kterým jsem si rozuměla od první chvíle. Z mé strany láska jako trám. Po několika měsících se z něj vyklubal manipulátor a násilník. Rozešla jsem se s ním v okamžiku, kdy mě povalil na zem a začal škrtit.
Po nějaké době jsem zase zkusila seznamku, jenže neúspěšně. Vždycky to na něčem ztroskotalo. Třeba taky to, že jsem lehce oplácaná, prarodiče by řekli fortelná, 169 cm/72 kg, takže mi přijde, že muži očekávají, i přes psanou konverzaci, že budu spíš posedávat v kavárně nad zákuskem, než že opravdu sednu na kolo dám si 70 km v Podkrkonoší. Při pohodové procházce s mužem sportovní postavy jsem se dozvěděla, že strašně ženu a já si přitom vykračovala úplně klidným tempem :D
Prostě nevím, kde se normální muži berou. Spolužáci z VŠ jsou ženatí, mají děti, jenže většina z nich měla tu partnerku už při škole. A stejně o mě nezavadili ani pohledem. Jednou jsem si dokonce vyslechla, že asi musím být nějaká divná, když jsem zvládla vystudovat elektro na ČVUTu, aniž by mě někdo „přefikl“.
V práci se mi jeden kolega líbí, ale já vlastně o něm nic nevím a nezná ho ani nikdo z mých bezprostředních spolupracovníků. Netuším, jestli někoho nemá. Vždycky si sice pěkně popovídáme, ale on je extrovert a vlastně pusu nezavře nikdy s nikým. Na chodbě se na sebe usmějeme, ale to se usmíváme oba na ostatní normálně.
A ani kamarádky mi nikdy nikoho nedohodily, myslím, že je to kvůli tomu, že neznají nikoho, kdo by se k mé povaze domácí puťky hodil.

Mezi svými známými a kamarádkami mám pouze jednu osobu, která se vdala a čeká dítě před 30. Ostatní při setkání buď mluví o tom, že ještě ne a nebo, že čekají, až se chlap nějak usadí. Teď jak stárneme, tak se to tedy mění a už to někde začíná vypadat, tak že třeba dítě jo, někdy. Ale stejně na prvním místě je cestování, kámoši, PC hry, fotbal a pivko po zápase.

Co mám kamarádky z vesnice, tak tam je opravdu standard, že se sousedi každou chvíli schází u někoho na lahváče a panáka. I teď to tam žije.

Možná opravdu žiju v nějaké divné sociální bublině a asi jsem divná já.

Jediní muži, kteří o mě kdy projevili zájem, byli starší pánové, kterým se líbilo, že se umím postavit k práci. Ze srandy říkám, že kdybych byla svině, můžu mít zajištěný pěkný dědictví. Stejně tak na chalupě. Starší sousedé básní o tom, jaká je Janka šikovná ženská, od 16 let se stará o barák i okolí, všechno opraví, poseká trávu, nařeže dřevo. Jenže tohle se u ženský moc nenosí, zvlášť když žiju a pracuji v Praze… Pro vysvětlení, otec byl v mých 12 letech těžce nemocný, sice se z toho tak nějak částečně dostal, ale už na většinu takových činností nestačil, takže jsem to převzala já. Navíc on vždycky chtěl syna a já měla o techniku zájem. A teď už jsme zbyly v baráku jen 3 ženské a někdo tu údržbářskou práci dělat musí.

Uživatel je onlinevlm
5129 příspěvků 12.4.20 14:32

@MP Janka za prvé, nejste oplacana, spíš jste chytrá a moc samostatná, což je dost vražedná kombinace pro některé muže

Uživatel je onlineMoudd
142 příspěvků 12.4.20 14:50

@MP Janka Vy jste úžasná žena pro pohodový život. Sen každé tchýně :-).Já pořád říkám synovi, že si pro život musí najít šikovnou, pracovitou, pohodovou dívku. S vámi bude jednou nějaký chlap fakt šťastný.

Titia
86 příspěvků 12.4.20 15:24

@MP Janka Mám několik kamarádek, co jsou na tom jako vy, resp. jsme o něco mladší, ale to v tom podle mě už nehraje takovou roli. Všechny jsou chytré samostatné ženy, které buď přitahují s prominutím deb*ly, nebo starší muže. Navíc bych řekla, že největší problém je, že dnešní muži jsou lenoši a ne lovci. Jsem taky taková „domácí puťka“ jako vy, introvertka, která se stydí promluvit, ale když jsem potkala svého nynějšího přítele, rozhodla jsem se, že se překonám a „velmi nenápadně“ (tedy tak, aby mu to vůbec došlo :D ) jsem mu dala najevo svůj zájem. Kdybych to neudělala, tak spolu nejsme, protože on by první krok nikdy neudělal. A co jsem tak poznala jeho kamarády a vůbec ostatní vrstevníky, drtivá většina těch normálních je na tom stejně, první krok dělat nechtějí, bojí se odmítnutí, chtějí být sbaleni.

Jo a oplácaná nejste ani náhodou, můj poměr váha/výška je na tom hůř a taky to nevadilo :)

Femur
292 příspěvků 12.4.20 16:02

@Titia Přesně tak, já jsem si taky musela manžela ulovit. :-) A to jsem povahou taky spíš introvert. Ale on by to sám nedal. Jednou mi řekl, že když mě poprvé viděl, tak si řekl: „Na tu nemáš“. Ale já přitom nejsem žádná exkluzivní kráska. A už vůbec ne lovec. Lovit chlapy vlastně vůbec neumím. Tehdy jsem teda byla spíš hubená, až mi někteří přátelé říkali: „No když jseš takhle hubená, to si nikoho nenajdeš.“ Jako kdyby na tom nějak záleželo.
Jo a když mi chtěli někoho dohodit, tak to byla katastrofa. „Vy byste se k sobě tak hodili“ A pak přišel někdo, kdo byl na první pohled tak odlišný a komu jsem se ani já nelíbila. A když jsem se ptala, proč bychom se k sobě s dotyčným hodili, tak mi řekli:" No ty jsi sama, on je sám…"
Takže @MP Janka neházejte flintu do žita, nezříkejte se žádné příležitosti. Nakonec se někdo objeví tam, kde byste ho ani nečekala.

Femur
292 příspěvků 12.4.20 16:06

@MP Janka A najít si partnera v práci je dobrý postup. Můžete si ho „očuchat“ nezávazně v přirozeném prostředí a on vás taky. Takový ty rande naslepo mi přišly vždycky moc strojený.

MP Janka
568 příspěvků 12.4.20 16:10

@Moudd Ono i tchána, to vím. Mám kolem sebe i starší pány, kteří ke mně mají spíše otcovské sklony a být to před 200 lety, tak se klidně poperou, aby mě provdali za své syny. :D
Já to říkám furt, že jsem se narodila ve špatné době…

Mám prostě blbou povahu, vím to, ale nevím jestli to chci měnit. Beru lidi takoví, jací jsou, nemám potřebu je měnit, jsem naivní a věřím, že lidé jednají tak, aby neměli černé svědomí. A ráda lidem pomáhám. Jenže většina lidí toho v různé míře zneužívá.

MP Janka
568 příspěvků 12.4.20 16:16

@Femur
Když on je problém, že mi se klidně měsíc nevidíme, protože chodíme do práce v jiné dny. Vždycky si říkám, že už to je nadějný a pak šup, směny úplně rozhozený :D
Ono to vypadá, že mi to nějak extrémně vadí. Nevadí, jen na mne občas padne takový splín. A zrovna dnešek je pro mě takový den bilancování, tak to padlo. Když si vzpomenu, jak jsme si v 16 s kamarádkou plánovali, že až nám bude 30, budeme mít manžela, 2 děti… Jo to jsou ty dětské sny :D

giuliettka
6734 příspěvků 12.4.20 16:16
@MP Janka píše:
@EmilyG. @giuliettka A ani kamarádky mi nikdy nikoho nedohodily, myslím, že je to kvůli tomu, že neznají nikoho, kdo by se k mé povaze domácí puťky hodil.

Ja som vždy niekoho dohadzovala len niekomu, o kom som si myslela, že by to sám nezvládol, že na to nemá. Ak Vám nikoho nedohadzujú, tak to znamená, že si o Vás myslia, že to v pohode zvládnete sama. :-)
Fakt existujú aj normální chlapi. Mám dospelých synovcov. A čo tí vraveli o ženských, tak by si človek povedal, že neexistujú normálne ženy. Stačí aby chlapík došiel na „lepšom“ aute, vysvitlo, že to auto nie je rodičov, ale jeho, že má dobrú prácu a dievčinky už nikdy neprejavili ani náznak toho, aby si niečo zaplatili samé. A ísť trebárs k lomu a dať si minerálku z flašky už dupľom. Vždy to musela byť vyhlásená reštaurácia, aby si slečny mohli urobiť selfie na instagram.

giuliettka
6734 příspěvků 12.4.20 16:22
@MP Janka píše:
Ono to vypadá, že mi to nějak extrémně vadí. Nevadí, jen na mne občas padne takový splín. A zrovna dnešek je pro mě takový den bilancování, tak to padlo. Když si vzpomenu, jak jsme si v 16 s kamarádkou plánovali, že až nám bude 30, budeme mít manžela, 2 děti… Jo to jsou ty dětské sny :D

Ja mám už dva dni príšerné, takže ani neviete ako Vás chápem. U mňa síce dovod nie sú vzťahy, ale aj tak.
Ja som mala detský sen, že si vezmem chlapíka zo susednej dedinky a budeme žiť v domčeku na kopci na somote, kde im patril pozemok. Domček postavíme vlastnými rukami… a skončila som v stotisícovom meste, s chlapom čo žiaden dom stavať netúži, na zatlčenie klinca si najme profíka a deckom na staré kolená a nemenila by som ani náhodou. :-)

giuliettka
6734 příspěvků 12.4.20 16:27

@MP Janka Ps zaujímalo by ma čo u tých koní? Ja keď som jazdila, a to som sa učila jazdiť až ako 30 ročná a bola som tam prestarlý exemplár, tak sa to tam chlapmi len tak hemžilo. Presvedčiť majiteľa stajne, a niektorých čo mali uňho ustájené kone, že fakt sa chcem naučiť jazdiť na koni a nie zajazdiť si na nich, bol nadľudský úkon. :-D
Tam nemáte prevahu chlapov s ktorými máte rovnaké záujmy?

Paris1789
4378 příspěvků 12.4.20 16:49

Mít výrazně atraktivnější kamarádku a všude s ní chodit je v době, kdy hledáte partnera, osudová chyba. Vy už to nespravíte, ale ostatní ženy, co sem třeba chodí, by si na to mohly dát pozor. Sama jsem ČVUT absolvovala, kdybych chtěla, mohla bych být vdaná každý semestr, připadala jsem si jak štvaná zvěř a žádná krasavice nejsem. Podotýkám, že kvůli tomu jsem na tu školu nešla a vlastně mě ten neustálý zájem ze stran mužů obtěžoval. Kecy o tom, jak mě někdo během studia přefikl, by si ke mě někdo dovolil jen jednou, naštěstí se nikdo nepokusil o podobnou konverzaci se mnou. Nemusíte si nechávat všechno líbit, podobné žvásty jsou za hranou a je třeba se vůči nim vymezit hned a velmi ostře.
Není ostuda navštívit terapeuta a pokusit se s jeho/její pomocí přijít na to, co děláte špatně. Teď to sice nejde, ale aspoň si na to našetřete, sama na sebe nemáte moc náhled a z těch mužů vám asi nikdo neřekne, co se jim na vás nelíbí a proč vás vlastně nechtějí. Kamarádky zrovna tak, potřeba neranit je silnější než pravda, bohužel, dodávám. Je to vidět i zde.

giuliettka
6734 příspěvků 12.4.20 16:55
@Paris1789 píše:
Kamarádky zrovna tak, potřeba neranit je silnější než pravda, bohužel, dodávám. Je to vidět i zde.

Vieš, že by ma zaujímalo, ako by znela odpoveď, keby si nepociťovala potrebu neraniť? Vieš, že ja napríklad tu potrebu pociťujem málokedy, tak by ma to zaujímalo. :-D
Ak sa @MP Janka naštve, tak vždy može ušetriť za toho psychologa, ktorého ja považujem za totálnú hlúposť. A ak chytíš pár červených, tak aspoň dorovnáš moje skóre. :-)

Paris1789
4378 příspěvků 12.4.20 16:56

A teda když mi byl nějaký pán sympatický, věděl to hned. Prostě jsem mu to řekla. Je to 50/50, že to třeba vyjde. Minimálně chlápkovi zalichotíte, i když s vámi chodit chtít nebude. Nebojte se toho, kdo pořád čeká, až si ho někdo všimne, pročeká celý život. Není nač čekat a je fakt, že ani pánové, byť tvrdí opak, sami taky chtít být nechtějí.

MP Janka
568 příspěvků 12.4.20 16:59
@giuliettka píše:
@MP Janka Ps zaujímalo by ma čo u tých koní? Ja keď som jazdila, a to som sa učila jazdiť až ako 30 ročná a bola som tam prestarlý exemplár, tak sa to tam chlapmi len tak hemžilo. Presvedčiť majiteľa stajne, a niektorých čo mali uňho ustájené kone, že fakt sa chcem naučiť jazdiť na koni a nie zajazdiť si na nich, bol nadľudský úkon. :-D
Tam nemáte prevahu chlapov s ktorými máte rovnaké záujmy?

Chlapa od koní ani náhodou, leda bych se o něj chtěla dělit s dalšími členkami JK :D Žárlivá nejsem, ale tohle by bylo moc i na mě.

Jinak tam, kde jezdím teď, žádní muži nejsou a obecně, co jsem poznala v profi stáji, tak to většinou jsou dost holkaři.

Paris1789
4378 příspěvků 12.4.20 17:02

@giuliettka
Opravuji slova „pravda“ na „zpětná vazba“.
Já můžu jen dedukovat, protože jsem Janku neviděla ani s ní nikdy nemluvila, ale taky bych nepřispěchala hned s tvrzením, že oplácanost je OK. Pro opravdu hodně mužů není. A pokud ano, musí to vyvažovat jiné vlastnosti, ne že o sobě tvrdíš, že jsi „introvert“. Introvert je poměrně zneužívané označení, takový člověk třeba nechodí na webová fóra, protože je introvert a nemá potřebu nic s nikým moc řešit. Řekněme, že za introverta se dnes představují lidé, kteřé postrádají jisté komunikační dovednosti, a protože moc na sobě vlastně nechtějí pracovat, zamáznou to tím, že jsou introverti. Bullshit, sorry jako.
To píšu jako jediné dítě svých rodičů, fakt nejsem introvert a nikdy by mě ani nenapadlo něčím takovým, jako je jedináčkovství, vysvětlovat to, jak se mi v životě daří. Já si naopak můžu myslet, že jedináčci přímo prahnou po společnosti jiných dětí a tak se snaží využít každou možnost, jak se s někým seznámit.

giuliettka
6734 příspěvků 12.4.20 17:03
@MP Janka píše:
Chlapa od koní ani náhodou, leda bych se o něj chtěla dělit s dalšími členkami JK :D Žárlivá nejsem, ale tohle by bylo moc i na mě.

Tak práve ste mi zabila moje presvedčenie, že som krásavica nesmierná a tí chlapi mali záujem len o mňa a jedine o mňa. :-D

giuliettka
6734 příspěvků 12.4.20 17:09
@Paris1789 píše:
A teda když mi byl nějaký pán sympatický, věděl to hned. Prostě jsem mu to řekla. Je to 50/50, že to třeba vyjde.

Ja som teda nikdy nikomu nepovedala, že je mi sympatický. A to sa považujem za otvorenú, nechcem napísať extroverta, pretože mi to delenie žerie nervy, ja som atrament. :-)
Zbaliť niekoho sa dá predsa neverbálne, nemusím mu natvrdo oznámiť, že mám záujem.

MP Janka
568 příspěvků 12.4.20 17:16

@Paris1789
Když ona ta kamarádka z mého pohledu nebyla hezčí než já. Ale je to takový ten typ, který vyvolává v mužích ochranitelské pudy. Pokud se oprostím od kamarádství, tak já vlastně nevěděla, co na ní muži viděli. Totálně nesportovní, v podstatě ještě větší domácí puťka, jak já… A přitom mohla muže přebírat vidlema, i když to nikdy nedělala. O mě se kluci prali akorát, když se rozřazovali dvojice pro laboratorní měření, to jsem si pak mohla na rozdíl od kamarádky vybírat :D Možná to vyzní hnusně, kromě pár kg a barvy vlasů byl rozdíl v tom, že já byla samostatná a nestyděla jsem se za to, že si s lecčím poradím, a ona byla ta křehká bytost, která potřebovala po svém boku vždycky někoho, což jak jsem postupem času pochopila, mužům lichotí mnohem víc, než moje povaha. Mě se možná bojí, jenže co s tím mám dělat. Přetvařovat se? To já dlouhodobě neumím.

V pracovním kontaktu se mnou spousta lidí dělá velmi ráda, právě proto, že jsem klidná, umím se rozhodnout, jen tak mě nic nerozhodí a problémy řeším s úsměvem. Jenže to asi pro osobní život není to pravé.

Na VŠ jsem pak se spolužáky chodila ven i sama, ale bylo to čistě kamarádské.

Stránka:  « Předchozí 1 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 241 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek