Ples v opeře 2013

06.02.13 | autor Ada

*

Co jsem měla na sobě já už víte, ale teď přejděme k tomu, co vás nepochybně zajímá ještě víc: co měli na sobě ostatní? A to nejen celebrity, ale i ostatní hosté, kteří jsou pro fotografy z větších médií nezajímaví.

Opravdu moc mě mrzí, že jsem nezískala fotku té paní v šatech z něčeho, co připomínalo tři druhy okřehkově zeleného alobalu. Nezachytila ji ani naše fotografka, ani žádný z přítomných fotografů, jejichž galerie jsou na webu plesu nebo na Facebooku. Stejně tak mě mrzí i to, že nemám paní, která měla patrně nejlepší róbu v provedení "černá na tělové". Ale úlovky jsou i tak dobré. Několik jsme jich vybrali do galerie, kde je postupně uvidíte.

Jako loni, i letos musím konstatovat, že celkově byla oděvní úroveň plesu dobrá. U pánů jsem nezaznamenala příliš mnoho faux pas; sem tam to někomu nesedělo, sem tam to někdo divně nakombinoval, barevný motýlek a pás by k černému smokingu na takovou událost také správně být neměl, ale aspoň tu nebyli žádní autobusáci v modrých košilích a šedých kvádrech. Nejzajímavější byl zřejmě kamarád, kterého si přivedla Gábina Partyšová a který vypadal jako amalgám Prince a Michaela Jacksona. Když už extravagance...

Dámy byly pochopitelně pestřejším a vděčným materiálem.

Začneme Vendulou Svobodovou, jejíž šaty za sedm milionů proběhly všemi možnými médii. Nikde ovšem zezadu:

Asi chápete, proč jsem to sem dala - ta šněrovačka není úplně super. Pár pevnějších kostic by jí výrazně pomohlo. Jinak jsou mé pocity rozporuplné: šaty mají nádhernou barvu (na této fotce to není vidět, ale šaty jsou z temně safírové látky s krásným leskem), jsou opravdu honosné, ovšem ta zástěrka s drahokamy mě moc nebere. Mohlo to být klidně bez zástěrek i bez dalších prvků z té černé kůžolátky, či co to je. Chápu, že část s drahokamy se po plese ze šatů asi sundá a strčí do trezoru, ale i v takovém případě to šlo vymyslet lépe.

Paní v barevných konfetách v pozadí je Jitka Klett, která safírové šaty navrhla.

Kožíšek kolem ramen měla také tato paní, vzala si k němu ovšem bílé plisované šaty, které jsou ve výsledku snad sympatičtější než přeplácaný nosič na drahokamy. Partner to ovšem zvoral. K černému smokingu se bílý motýlek nikdy nenosí! Ladění s partnerkou v tomto případě není ani trochu žádoucí.

Bílá vůbec patřila k hitům letošního plesu, a to i mezi celebritami. V bílé přišla Andrea Verešová (kam se hnula, tam za sebou trousila peří, ale nebyla sama, šlapali jsme i po černých pírkách z dámy, která měla šaty celé ušité z péřové látky), Petra Němcová a mnoho dalších návštěvnic.

Bílá látka vybízí ke hře s průsvity a obláčkovým aranžováním, ale obléct si pod transparentní vršek jen třpytivou podprsenku a rozparek vytáhnout až do míst, kde to pomalu přestává být slušné, toho bych se radila vyvarovat.

Těch ňader a stehen ovšem bylo k vidění neúrekom. Nejhambatější byly asi tyto šaty, které zároveň vypadaly tak obyčejně, že bych je doporučila spíš někam na večírek.

Dmoucí se ňadra byla vidět i tam, kde už by člověk čekal trochu rozumu.

Spíš zklamaná jsem byla i ze šatů od Diora, které si oblékla Karolína Milerová. Jsou krásné (koukněte sem, jak pěkně a přitom nevulgárně obepínají postavu), ale takové nějaké neplesové. Karolína ovšem zvolila správnou velikost kabelky, která v tomto miniaturním provedení zastupuje klasické psaníčko.

Zdůrazňuji to hlavně proto, že kabelku nevychytala tato návštěvnice. Je to sice také diorka, ale moc velká. "Denní" kabelky se k plesovým šatům nenosí, i kdyby byly sebeluxusnější. Šaty jsou ovšem pěkné střihem i barevnou kombinací, která nositelce sedí.

Správnou barvu si vybrala i tato návštěvnice; k jemné blondýnce se hodí oblačná šedá i mlžný přehoz přes ramena. Přitlačila bych jen na líčení, to je tak nenápadné, až to vypadá, jako by ani žádné nebylo.

Blondýnám sluší i zlato. Šaty z lesklé organzy a zlaté penízky na sukni a živůtku jsou sice na hraně, ale potěšilo mě, že jejich tvůrce i nositelka odolali pokušení prsknout tam ještě nějaký oživující prvek. Pokud nebudeme počítat příliš přeladěné náušnice... (Šedý náramek není doplněk, ale onen novinářský průkaz, na který se do opery dostalo bulvární sousto Ornella.)

Když jsme u těch barevných typů, nemůžu sem nedat tuhle fotku, která kontrast mezi jemnými blondýnami a výraznými tmavovláskami ilustruje naprosto dokonale. Vlevo je Zuzana Vinzens, ředitelka Plesu v opeře, která v béžových šatech z fotky přímo září; vpravo hlavní slavný host plesu, herečka Tonia Sotiropoulou, Řekyně s tmavými vlasy, obočím i očima. Kdyby si vyměnily šaty, vypadaly by obě nejspíš jako nezdravě pobledlé nic.

Zdroj: FB stránky Plesu v opeře, http://www.facebook.com/plesvopere/photos_stream

Hnědá kreace s kytičkami, které připomínají bambulky, se příliš nepovedla. Dojela na zrádnou překombinovanost: zvířecí vzor, kvítka, lesklé tečky v horní části, třpytivá kabelka. Méně by bylo více.

Ani paní Jančíková se s modrým saténem s rozparkem až na stehno moc netrefila.

Foto: Pavel Machan, Pavel Hofman; zdroj: http://img.blesk.cz/img/1/full/1541161_.jpg

Šaty s duhovou sukní a třpytivým živůtkem, které jsem viděla naživo, jsou doplněné kontrastní černou šerpou a rukavicemi a vypadá to nečekaně dobře.

Zdroj: http://smilebox.cz/data/218/img-0162.jpg

A nevíte, kdo je tohle? Je slečna ve fialovém skutečně na jedno oko nevidomá, nebo jde o módní doplněk? Jestli je to ten druhý případ, tak na ples je třpytivá páska přes oko těžce vedle, to je výhradně večírkový doplněk a i tam už je dávno out.

Edit: Díky čtenářkám už víme, že dívka na obrázku pásku opravdu potřebuje - v tom případě je to samozřejmě v pořádku.

Zdroj: http://smilebox.cz/data/218/img-0524.jpg

A ještě jeden edit: čtenářka llolla našla zelenou paní v alobalu :)

Děkuji paní Vinzens za pozvání, všem, kteří se starali o hosty, za krásný večer, a naší pekelné fotografce Evě za fotky. Všechny neozdrojované fotky s výjimkou prsaté dámy, kterou jsem vyfotila sama mobilem, jsou její dílo.

Autor

Ada

Ada začala psát Módní peklo v roce 2010. Čtenářky si získala nejen svým originálním stylem, ale především smyslem pro módu. Přestože přibývají noví autoři i témata, je Ada dodnes autorkou mnoha článků na Pekle.

Líbil se vám článek?
Váš příspěvek
Lanevra
371 příspěvků 6.2.13 02:04

Tak já bych řekla že to šněrování je celkem dost otřesné. U tak drahých šatů bych čekala že to bude zvládnuté lépe nebo udělala paní Svobodová chybu mnohých žen; pokusila se šatovým korzetem vytvarovat postavu. Nejde to, opravdu nejde.
Ty první šaty se zvířecí sukní, viděla jsem fotku kde slečna (netuším kdo to je a upřímně je mi to opravdu jedno) vystavovala nohu na schod. Společně s těma šatama to vyznělo hodně lacině a vulgárně.

Aurora5
33 příspěvků 6.2.13 08:54

Tak tie modré saténové šaty sú fakt zlé, a pani „vychytala“ aj účes… také krátke vlasy sú pre ženu v jej veku totálny prešľap.

MP Helena
85 příspěvků 6.2.13 15:43

??? Krátké vlasy jen do padesátky? A potom se nehodí nikam nebo jenom na ples?

(Rozhodně neříkám, že to té paní sluší, ale s věkem to podle mě nesouvisí. To že má odhalenou polovinu těla včetně povadlých paží a ramen, mi připadá o dost horší.)

paffg
376 příspěvků 7.2.13 14:14

Řekla bych, že jde konkrétně o tento její střih vlasů, který je hezký na mladých a štíhlých, ale na starší kypřejší je to hotové neštěstí…

amoc
30 příspěvků 7.2.13 16:53

A na mladých kypřejších x starých štíhlých je to jak?

Aurora5
33 příspěvků 8.2.13 19:04

Tak tá vyholená časť hlavy je ozaj „slušivá“ pre staršiu dámu…ehm.

Karin
3948 příspěvků 6.2.13 12:07

Jestli ty šaty vážně mají cenu 7 milionů, tak doufám, že si je jenom vypůjčila. Bezplatně. A nebo že Kapka naděje dostala od paní návrhářky štědrý příspěvek za reklamu. Ty šaty jsou hned v několika ohledech trestuhodně odbyté.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 18:07

Konečně jsem si udělala představu o materiálu, z něhož je na šatech paní Svobodové vyrobena ta přední zástěrka plnící funkci nosiče drahokamů. Stále jsem se totiž nemohla zbavit poněkud znepokojující představy, že je to hrbolatá protiskluzná guma, používaná na podlahy v potravinářských závodech typu jatek a mlékáren.

Taky jsem si teprve teď všimla, že má každou náušnici jiné barvy, a ještě jsem nevyhodnotila, co si o tom mám myslet.

Věřím tomu, že látka musela být nádherná, ale na šatech střízlivějšího střihu by vyzněla lépe - k dámě ve věku a postavení paní Svobodové by mi jednoznačně seděl spíše neokázalý luxus. Osázení drahými kameny za 7 milionů je samoúčelný výstřelek - bez něj by na tomto modelu nebylo moc o čem mluvit.

Nyxx
512 příspěvků 8.2.13 18:51

Co se šatů týče, tak kromě toho všeho již řečeného si paní Svobodová úspěšně zkrátila nohy. V odkazu níže druhá fotka. Snad by bylo lepší, kdyby měly šaty sukni nasazenou v pase, ne na bocích.

http://zena.centrum.cz/…nemaji-vkus/#…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 02:21
Uaaaaaaaaaaaa!

Co to je? :D :D Tak tohle pro me vyhrava cely ples v opere!

Kateřina
246 příspěvků 6.2.13 02:32

Fotka Ady je v diskuzi o Plesu v opeře, jen musíte projet pár stran.

Na těch šatech Venduly Svobodové byly opravdu drahé asi jen ty kameny, jinak opravdu vypadají nic moc. Šaty se stříbrnou podprsenkou by mohly být krásné, kdyby to nebyla podprsenka, ale třpytivá podšívka a normální rozparek :-).
U slečny Milerové jsem teda hodně rozpačitá. Šaty mi přijdou dost obyčejné (i když řemeslně krásně zpracované), jaké nosí každá druhá, ale tak to by nebyl takový problém, spíš mi připadá, že k ní nesedí - viděla jsem fotku zepředu. A ten její „účes“ mě pobavil nejvíc - zašmodrchaný drdůlek, překrásné opravdu. A to jsem někde četla, že strávila přípravami 3 hodiny.
K hambářkám se nevyjadřuji :-).


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 02:37

Aaano, diky, uz jsem Adu nasla - take pridala kvalitni fotku do puvodniho clanku o tom, jak se sily saty :).

Sleepy
209 příspěvků 6.2.13 02:32

@abambitka Taky nechápu, že tahle úchvatná róba zůstala bez komentáře… Mimochodem na té fotce vidím další peklo v podobě fotografky. Šílenost.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 02:37

Zřejmě zbyla silvestrovská dekorace. Je strašné že velká část účastněných se na takto prestižní akci oblékla naprosto nevhodně- jako na maškarní :(

MaeGandal
767 příspěvků 6.2.13 06:10

Ta dáma je návrhářka šatů paní Svobodové http://revue.idnes.cz/…lidicky.aspx?…

paffg
376 příspěvků 7.2.13 17:05

Citace z článku…„Na modelu je osm kilo bílého zlata“…to měla Vendula místo posilovny… :-))
a dál…:
„Zajímavostí je, že je na těchto šatech 28 metrů látky, což není na první pohled znát“…myslím, že je to znát, zezadu je vidět hotový uzel prádla.

Já chápu snahu posunout styl šatů do doby Biedermeier, ale říznout ho koňským postrojem, to opravdu ne…
Zato účes se mi líbí moc.

Příspěvek upraven 07.02.13 v 17:49

Espresso
5 příspěvků 10.2.13 00:36

Taky jsem si všimla. Připomíná mi to zmačkaný krepový papír. Zřejmě nějaká výtvarnice :))

honza
403 příspěvků 6.2.13 06:17

Rekl bych, ze Ada by si uz tak nejak nemela kalet do vlastniho hnizda.

llolla
2102 příspěvků 6.2.13 07:31

Není paní v zeleném alobalu náhodou tato?

Příspěvek upraven 06.02.13 v 07:31

Lanevra
371 příspěvků 6.2.13 10:48

Předpokládám že taková ta věc trčící zpod šněrování asi nebude moderní módní doplněk…

Atrofie
741 příspěvků 6.2.13 11:41

Tak tahle paní mě také „zaujala“, ihned jsem si pomyslela, že je to ideální materiál na připíchnutí sem ;-)

Chany
928 příspěvků 6.2.13 22:16

Má to nějak lajdácky zašněrovaný - soudě podle trčícího podkladového dílu nebo co to je. A jestli dobře koukám, tak má na sobě tři odstíny zelené, které mi k sobě neštymují ( rukavice).Nebo že by to bylo osvětlením?

Atrofie
741 příspěvků 6.2.13 23:35

Jak mile a kulantně zaobaleno, co já bych řekla natvdo :-)…lajdácky zašněrováno ;-)..krásné…to já jsem hnusná a říkám rovnou: nevejde se do korzetu ;-)

Tamara A.
25 příspěvků 8.2.13 15:39

Přesně tak, korzet jí je malý :-( Hnus jeden zelenej :-D

paffg
376 příspěvků 7.2.13 13:56

Možná je to model od Klíra…

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 07:35

Ado, opravdu mě mrzí, že jste ve svém výčtu zapomněla na známou fashion bloggerku! Někdo měl slečně říct, že na ples se nechodí ve spodním prádle. http://4.bp.blogspot.com/…IMG_5115.jpg

myyna
47 příspěvků 6.2.13 15:22

Znamá fashion bloggerka? V životě jsem tu holku nevidela…

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 16:10

To měla být ironie :). Dle této fotky stejně o moc nepřicházíte :D. (A to je ten blog jmenuje A cup of STYLE)

Pentlička
9 příspěvků 7.2.13 17:20

Nemůžu si pomoct, ale mám velmi intenzivní pocit, že jsem tuhle slečnu viděla před pár lety ve Státní opeře na Rusalce, kdy na sobě měla pouze dva průhledné (myslím opravdu průhledné) šátky, které byly v oblasti rozkroku svázané uzlem. Spodní prádlo neměla (jen ten uzel zepředu, zezadu svítily dvě půlky pod „závojíčkem“ a nahoře to taky diváci měli komplet). Foto bohužel(no možná bohudík) nemám, abych zjistila jestli se skutečně pachatel vrátil na místo činu, nebo jsou si jen slečny velmi podobné. Pokud je to ona, tak můžeme jásat…zlepšuje se to :-)

White_Queen
106 příspěvků 7.2.13 18:01

No tak to je dost síla… já její blog navštívila jednou, nelíbí se mi ani ona, ani styl co si obléká, ale tak beru to tak, že každej má jinej názor (to jak má svůj blog sebevědomě pojmenovanej je druhá věc)… No ale tohle je už vážně moc :D. Třeba jí tak za 10 let potkáme oblečenou v šatech…

Yulii
1 příspěvek 9.2.13 22:18

Tak to je neuvěřitelná náhoda, dělala jsem tou dobou v Opeře hostesku, je to opravdu už pár let, a té slečně ve dvou průhledných šátcích (přesně takové, co se normálně nosí k vodě přes plavky) jsem trhala lístek… nezapomenutelný, úplně jsem se zděsila, předpokládali jsme tenkrát, že to musela být nějaká sázka snad… Ale jestli je to ta samá slečna to si bohužel nevybavím :(

albez
12 příspěvků 13.2.13 20:06

Kriste pane - no toto!!! :( Br, br, br

la duchon
2 příspěvky 23.9.13 17:49
Palec nahoru

Mne se teda saty moc libi a slecne slusi, jeji blog jsem dneska projela jen tak rychle (vecer se mu povenuji vice :)) a byla jsem z nej docela nadsena.

Campanelle
1991 příspěvků 6.2.13 08:04

Kreace této paní fotografky by byla šílená na jakémkoli místě. Jsou to turecké kalhoty nebo jen kalhoty o tři čísla větší? Bílá košile, ta je přece slavnostní a když už jdu do té opery, tak celý outfit pozvednéme krajkovou halenou. Baleríny s mašličkou to jistí.

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 19:50

To aby se na první pohled poznalo, kdo je tady umělec.

Park
444 příspěvků 6.2.13 08:22

@Campanelle To je paní Michaela Feueraislová(nebo jak se to píše), bývalá to fotografka pana hejtmana Ratha :)

Sibyla
2646 příspěvků 7.2.13 09:18

Jo, o takových se říká: Jakej šel, takovou potkal.

Vasa
170 příspěvků 6.2.13 08:57
ada
Michal109
12 příspěvků 7.2.13 18:58
Ado!

Paní Ado,

jsem zklamán Vaším modelem. Čekal jsem módní pecku a místo toho vidím jen usedlý a nehezký model. Je mi líto, že jste trávila svůj čas šitím právě těchto šatů. Jako muž dávám palec dolů.

Ještě jednou pak dávám k zamyšlení, zda-li máte nějaké morální právo formou blogu říkat, co je vkusné a co nikoliv, když sama svým zevnějškem nejdete příkladem. Pořad u pana Krause mi stačil.

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 19:50

Usedlý neznamená nevkusný.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 11:31

Ty šaty nejsou sice žádný model za 6 a půl milionu, z kterého se sypou drahokamy a který by oslepil každého kdo se na ně podívá. Ale o tom to přece není. Šaty jsou přiměřené události, jsou decentní, usedlé bych zrovna neřekla a na rozdíl od drtivé většiny šatů jsou aspoň kvalitně ušité a Adě sedí. To se tam nepovedlo většině celebtit.

Elodie
1 příspěvek 10.2.13 16:43

Kvalitně ušité? To je legrace? Podívejte se na odstávající rukávy, výstřih, který vypadá, jako by látky nebylo nazbyt… Mega přešlap.

Příspěvek upraven 10.02.13 v 16:44


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.13 17:34

Dobře s tím souhlasím :) Ale jsem tak překvapená a vykolejená z toho, co měla valná část dam (…smile box…) že mi přijde všechno jiné dokonalé :D

Hupetra
66 příspěvků 6.2.13 09:07

Slečna ve fialových šatech s klapkou je mi povědomá, tuším, že před časem se mihla v bulváru, a tu klapku má skutečně proto, že nemá oko. Bohužel na jméno si nevzpomenu…


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 09:18

Jmenuje se Loreta a „proslavila se“ vztahem s Červínem (tím milionářem z realityshow). Přišla o oko při úrazu. (To jsem si vygůglila:o)
Nechápu snahu některých celebritek předvést co nejvíc masa i na takové akci, jako je ples v Opeře. Měly by dostat pár lekcí vkusu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 09:24

http://www.blesk.cz/…bez-oka.html

myslim, ze ta slecna s paskou je tato zena…skutecne o oko prisla.

gabous
196 příspěvků 6.2.13 09:49

Slečna skutečně na jedno oko nevidí. Je to přítelkyně milionáře Červína - Loreta. Navštěvuje stejnou školu jako já. Pásku přes oko nosí pokaždé a vždy ji má perfektně sladěnou (růžové šaty - růžová páska, zlaté doplňky - zlatá páska, leopardí šaty - leopardí páska) :).

Ziriath
46 příspěvků 6.2.13 14:57

Přesto mám pocit, že něco takového je věc poněkud..zneklidňující..vlastně nevím jak to správně nazvat. Na jejím místě (nevím teda charakter stavu oka- jestli ho nemá vůbec, nebo na něj jen nevidí) bych asi zvolila spíše nějaké vhodné tmavé nebo zrcadlové brýle.

Atlacoya
2790 příspěvků 6.2.13 16:08

Tmavé brýle by podle mě vypadaly hůř. Nedávno běžel v televizi nějaký historický seriál odehrávající se ve Španělsku a jedna dáma taky měla pásku přes oko. Samozřejmě adekvátně sladěnou, nejlépe s podlouhlou perlou.
Páska je prostě součástí člověka stejně jako hůl nebo brýle, buď můžu mít obyčejné, nebo se zamyslet, investovat a povýšit je na doplněk.

Sibyla
2646 příspěvků 7.2.13 09:22

Bylo to v době Filipa II.? Tak to byla doňa Ana, vévodkyně z Pastrany, značně výstřední a sebestředná dáma. Lichotníci o jejím zranění říkali, že má jen jedno slunce.
Ale dnes je možné pořídit si oko umělé, až na strnulost k nerozeznání, případně doladit jakoby-dioptrickými brýlemi, a nikdo to nepozná („Podívejte, maminko, Bártovo oko. Hezké. Takové upřímné.“) Nikdo si vás nevšimne. Což zjevně není slečnina touha.

Gal
13 příspěvků 8.2.13 19:49

Sto bodů za Bártovo oko!

fel
136 příspěvků 9.2.13 21:01

Sibylo, absolutně netušíte, o čem mluvíte, vy protézu nosíte? Proč se ptám, vím, že ne, jinak by jste něco takového nikdy nenapsala.
A vaše doměnky o něčích motivacích by v tomto případě bylo vhodnější nechat si pro sebe.

Lennroe
14 příspěvků 28.3.13 13:33

Takže vás asi nenapadlo, že po úrazu může být oční důlek poškozený natolik, že by to skleněné oko nemuselo vypadat dobře (pokud si slečna třeba poškodila řasnaté tělísko) nebo by mohlo být na nošení bolestivé (v případě, že má v jamce nějaké jizvy). Navíc mi přijde, že mladá dívka vypadá o dost líp se stylovou páskou než kdyby ve svém mladém věku měla strnulé skleněné oko s naprosto prázdným výrazem, navíc třeba při smíchu nebo různých grimasách, vypadá obličej deformovaně. Takhle se může tvářit jek chce.

ooola
129 příspěvků 7.2.13 11:51

To mě se naopak ten nápad s páskou fakt hodně líbí. Slečna se nesnaží zakrýt svůj handicap, naopak z něj udělala módní doplněk, což je přístup, kterému fandím. A že jí má vždy sladěnou s oblečením je ještě bonus navíc:-)

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 19:53

A přijde mi to super i na ples! Nevím, jestli by mi to přišlo stejně super, i kdyby to oko měla, ale…

Beldaran
82 příspěvků 7.2.13 14:32

Já myslím, že si to spíš zaslouží obdiv. Ne každý by byl ochoten něco takového přiznat, spíš by se to snažil zamaskovat. Slečna si z toho nic nedělá, chodí s hlavou hrdě vztyčenou a evidentně se má ráda taková, jaká je. Kdo z nás by měl tolik síly, aby něco takového dokázal? Já nejspíše ne.
Nebo ji třeba z umělého oka bolela hlava.

Příspěvek upraven 07.02.13 v 14:35


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.13 15:47

Za sluneční brýle by ji Ada sejmula stejně jako za pásku, to máte jedno…

Příspěvek upraven 08.02.13 v 15:48

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 9.2.13 21:54

Nevšiml jsem si, ze by ji Ada sejmula. Jestli se nepletu, tak se ptala, ne?

Koleta.D
1 příspěvek 18.11.15 14:35
Děkuji

Děkuji moc, ale jmenuji se Koleta :-)

Luara
138 příspěvků 6.2.13 09:59

Ad straší paní na druhé fotce: Nepřijdou vám bílé šaty tohoto typu na starších ženách nevhodné? Už jsem to zmínila na nějaké jiné diskuzi, ale bílé plesové šaty dřív byly vyhrazeny mladým dívkám. Paní je sice hezká, šaty vkusné, ale nějak to mám příliš zažité (třeba v literatuře: Victor Hugo zmiňuje v Bídnících nevhodné oblečení Cossety, která přišla o matku, nikdo jí nemůže poradit a tak nosí jako mladá dívka chybně černou, přičemž správně by byly právě světlé barvy). Škoda, že nejsou alespoň nějaké krémové apod.
Asi dostanu spoustu červených, ale za mě tedy NE bílé pro starší, vdané a dětné na plesových šatech.

Robena
1257 příspěvků 6.2.13 10:36

Myslim, ze bila mi na starsich zenach nevadi. Ja sama ji nenosim, protoze mi neslusi, ale vase reakce je trosicku precitlivela, nic ve zlem. Jako slova rozervane romanticke mladicke basnirky… :-)

SweetPeggySue
25 příspěvků 6.2.13 11:00

http://style.popcrunch.com/…n_mirren.jpg

Za mě ano.

Edit: na svatbách by to vypadalo krapet směšně, ale pokud se bavíme o plesu, myslím, že si každý může nosit jakou barvu chce. Koneckonců, přeci jenom máme 21. století. Myslím, že společenské mantinely obecně jsou dobrá věc, ale tohle už na mne působí jako zkostnatělost.

Luara
138 příspěvků 6.2.13 13:13

Třeba tyhle se mi zrovna líbí. Nepůsobí tak „panensky“. Ale některé jiné modely mi fakt občas přijdou takové divné. Neříkám, že ošklivé nebo vulgární, ale něco mi na tom nesedí. Je to můj názor. Zajímalo mě, co ostatní na to, tak jsem to sem napsala.

SweetPeggySue
25 příspěvků 6.2.13 13:58

No vždyť vám ho píšu. Nebudeme se informovat o tom, že spolu diskutujeme, že vy píšete svůj názor a já vám na něj odpovídám atp., že ne?

jackdaw007
368 příspěvků 6.2.13 17:43

No jo, jenže tohle není bílá. Tohle je nějaký odstín smetanové. Mám pocit, že dlouhé bílé (a teď myslím skutečně sněhově bílé) šaty budou vždycky vypadat trochu nevěstovsky a u starších žen budou vypadat minimálně zvláštně.

Jinak souhlas s tím, že tyto smetanové Helen neskutečně sluší.

SweetPeggySue
25 příspěvků 6.2.13 18:40

http://www2.pictures.gi.zimbio.com/…ahRU6N7l.jpg

Tak si prosím představte, že jsem vložila tuto fotku, ano? Já jsem prostě zadala tři slova do google a dala jsem sem první obrázek, co vyjel, protože vím, že Helen Mirren nosí bílou často a vypadá v ní skvěle a velice PATŘIČNĚ. Netušila sem, že někdo bude potřebovat specifický odstín na to, aby mu došla pointa (o které jsem si myslela, že je jasnější než bílá bílá od Lanzy).

Edit: Nebyla to Lanza, ale Ariel ;)

Příspěvek upraven 06.02.13 v 18:46

simchi
184 příspěvků 6.2.13 19:51

Když ona je bílá a bílá, resp. sněhobílá a ta se fakt na starší dámy nehodí. Tady snad sami vidíte, že to fakt není přebělené a tudíž slušivé :-)

bc2
323 příspěvků 6.2.13 23:06

Posudzovat bielu na fotkach je dost zradne, biela sa meni s osvetlenim.
Inak mi take pravidlo pripada ako ta osoba na FB, co tvrdi, ze viditelne tehotne zeny by nemali chodit na plesy.

dalsia skvostna dama v bielom
http://redcfa.wpengine.netdna-cdn.com/…l-Streep.jpg

Sibyla
2646 příspěvků 7.2.13 09:41

Všechny tyto dámy vypadají skvěle, ale všimněte si dlouhých rukávů a uzavřeného střihu, což bílou posunuje do jiné kategorie. Luara má úplnou pravdu: bílá se stylem naivity, rozevlátosti, stylem víl, krajky a náběrky, nedejbože ještě s květinami, vypadají na zkušených ženách nepatřičně. Ovšem střízlivý střih večerních šatů je s bílou přípustný. No třeba na kostýmy je bílá úžasná, a rozhodně vypadá ke starší tváři líp než tvrdá černá.

SweetPeggySue
25 příspěvků 7.2.13 11:35

Luara, Sibyla:
Vypadá to, že jsme se z protichůdných názorů sešly u stejného závěru.

Mám dotaz do pranice: volánky, květiny, kraječky atp. by na starších ženách nevypadaly nepřiměřeně, kdyby nebyly v bílé? Když se zeptám jinak: Vílí jemné dívčí šaty na špagetových ramínkách na ženě 60+ jsou v bílé nepřijatelné, ale třeba v petrolejové nebo zlaté už ano?

Rozumějte, nesnažím se vám vnucovat svůj názor, snažím se jen přijít na jádro pudla. Osobně si myslím, že neexistuje společensky nepřiměřená barva, ale spíš střih a styl. Rozdíl mezi vámi a mnou je tedy asi v tom, že já vidím bílou jenom jako další barvu, nedodává navíc panenský a dívčí dojem. A jsem zase zpátky u svého prvního příspěvku. Uf :D

Luara
138 příspěvků 7.2.13 11:12

Zrovna tyhle bílé na Helen už za mě NE. Ty dole na Meryl možná.

Příspěvek upraven 07.02.13 v 11:14

moi-bebe
223 příspěvků 7.2.13 12:51

Ježiš to jsou překrásný šaty! helen miren je prostě chic, ať si vezme cokoliv.:)

paffg
376 příspěvků 7.2.13 14:20

Když ji miluješ, není co řešit…
http://images4.wikia.nocookie.net/…traHimbu.PNG

Příspěvek upraven 07.02.13 v 14:36

Atrofie
741 příspěvků 8.2.13 16:29
:-D :-D :-D
simchi
184 příspěvků 6.2.13 19:51

Ona opravdu není bílá jako bílá a tato má nádech do béžové, krémové, máslové… opravdu bílá by byla průšvih

Nanynka_02
450 příspěvků 6.2.13 11:09

Na bílých šatech pro zralejší dámu nevidím špatného vůbec nic. Spíš naopak. S přibývajícím věkem jsou světlé barvy vhodné, zatímco černá, která postaršuje, může uškodit.

Nevím, jestli kdysi nosily bílou jenom svobodné dívky. A i kdyby ano, proč bychom se tím dnes měly řídit? Ve stejné době vdaná žena nevycházela z domu bez klobouku/jiné pokrývky hlavy, kalhoty byly nepředstavitelné a vdova strávila zbytek života v černé… Vždyť to už je dávno pryč (naštěstí).

amoc
30 příspěvků 6.2.13 17:20

Přesně tak, čím starší žena, tím více jí sluší jemné pudrové barvy a krémová. Tvrdou černou, modrou a fialovou si už může dovolit s vysokou obzřetností. Za mě krásná žena v krásných šatech

Příspěvek upraven 07.02.13 v 13:25

ibra
19 příspěvků 6.2.13 20:55

Jsem asi ve věku té paní a pravda je, že mi na modelu něco nepříjemně vadí. Řekla bych, že je to spíš účes a líčení děvčátka sbírajícího luční květy. Myslím, že by to chtělo výraznější líčení a elegantní účes. Nechci paní ublížit, ale tohle mi trošku připadá-zezadu lyceum, zepředu muzeum

linda147
61 příspěvků 6.2.13 21:19
bílá

Ano, jiný účes, pečlivě nabarvené vlasy a jemně upozornit partnera, že je na Plese v Opeře, nikoliv v Buranově.

Luara
138 příspěvků 7.2.13 11:06

-

Příspěvek upraven 07.02.13 v 12:35

slunceadéšť
51 příspěvků 7.2.13 13:17

Proč by měla mít nabarvené vlasy? Co je špatného na její přirozené barvě?

notrends
514 příspěvků 7.2.13 12:56

Myslím že než bílá je nepatřičný střih šatů: velmi odhalená ramena a výstřih, a plisé tomu dává nejen nádech romatiky ale plný kýbl romantiky, něžné nevěstinky. Kožešinový přehoz to zachránil ale i tak je to.., co vlastně : divné, nevhodné, prostě něco z obojího trochu

januuu13
16 příspěvků 7.2.13 07:41

Vdane? a ked sa kocka vyda v 23jke tak biela pre nu skoncila?

Luara
138 příspěvků 7.2.13 12:34

To záleží, jak moc vypadá maminovatě (a to může i v 23, neb některé ženy po svatbě prostě začnou vypadat jak domácí knedle, změní se), nebo si naopak uchová svěžest. Tady jde spíš o doporučení nebo zamyšlení: jak žena vypadá, jakou mají šaty opravdu barvu (odstín bíle), jaký mají střih. A pak konečná fáze: kriticky se podívat do zrcadla, zda v tom nevypadá dotyčná jako diblík, panna po rekonstrukci apod.
Věk je zjevně citlivé téma. Ale problém je, že málokterá žena si ho chce připustit i sama před sebou. Chápu to, ale strkat hlavu jak pštros do písku není řešení. Už jsem na plese zažila partu rozjívených mladíků, kteří po hojném občerstvení alkoholem nebyli zrovna zdvořilí a častovali přítomné ženy. Např.: vzadu lyceum, vpředu muzeum.
Snad je lepší napsat tohle jako postřeh na pekle (byť tu ledaskomu nevoní), než si to vyslechnout v reálu.

amoc
30 příspěvků 7.2.13 13:29

Na věku záleží až v druhé řadě. Stejně jako na proporcích postavy. V první řadě záleží na smyslu pro umírněnost, odpovídající příležitost…jako u všeho. Bez vulgárnosti, nabubřelosti a směšnosti…trapnosti

tereza.ondr
34 příspěvků 6.2.13 10:00

Ty zlaté šaty jsou krásné, jen ty naušnice mohly být opravdu střídmější.

chenin blanc
8 příspěvků 6.2.13 10:16

Kombinace zvířecích vzorů a společenských šatů mi přijde prostě nevkusná. a jsem jediná, komu připadá, že šaty Toniy Sotiropoulou z ní dělají neforemnou krabici?

simchi
184 příspěvků 6.2.13 19:53

Šaty se mi líbí, ale souhlasím s tím, že něco je divně, ale já mám tento pocit u většiny takto pojatých šatů. Možná mi spíše přijdou do Opery - nemyslím na ples

amoc
30 příspěvků 7.2.13 13:32

Za mě jedny z nejvyvedenějších. Perfektně se hodí k jejímu typu, barevně odpovídají jejímu typu, zvýrazňují její postavu, nečpí laciností a nejsou trapně vyzývavé

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.2.13 10:36

Karolína milerová má ty předrahé šaty od diora šaty především solidně podupané :(

vídávala jsem něco podobného na plese často, riflařky se narvou do plesových rób, ve kterých ale neumí sedět, stát ani sejít ze schodů.

slunceadéšť
51 příspěvků 7.2.13 13:23

Hlavně jsou ty šaty moc dlouhý, to je pak má podupaný i neriflařka.

Matmys
2595 příspěvků 6.2.13 10:51

@Jiná Realita
Ale nečekala jste, že nakluše v riflích, že ne? :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.2.13 10:54

Ne, proč? :-)
jen je smutné, že málokterá žena se umí k róbě, kterou má na sobě, nějak chovat, přidržet si ji, oprášit a podobně. nějak se do toho narve a pak se dál chová, jako by na sobě měla to, co nosí pořád.

Lanevra
371 příspěvků 6.2.13 11:00

Noo, to jsem si říkala když jsem viděla ty fotky jak si vytahují šaty až někam nad kolena. Netuším proč. U Opery nejsou prudké schody a mě i na ty prudké stačí vykásnout sukni nad kotník - a to už je na hraně slušnosti.
Taky se jich malinko zastanu; ostatní lidé se zase neumí pohybovat kolem žen s róbou a tak dusou na vlečky.

Linie
2020 příspěvků 6.2.13 11:14

Pokud byste šly na podobný ples a uvažovaly nad šaty - napadlo by vás pořídit je u některé české návrhářky? Každá z nich by byla jistě nadšena a ráda by vymyslela úžasný model. Co Liběna Rochová, Hana Havelková, Klára Nademlýnská…Např. pamatuji jednu přehlídku Išky Fišárkové, kde měla nádherné hedvábné historizující modely.
Jak je znám, ceny by rozhodně nedosahovaly závratných výšek, do 20000 byste se vešly. Případně by se dal domluvit levnější model.

SweetPeggySue
25 příspěvků 6.2.13 11:24

Já bych šla ke Gábině Páralové, její šaty mě vždycky dostanou (chodím kolem jejího butiku v Brně).

Semak
10 příspěvků 6.2.13 11:36

Šaty Ady se mí líbí - krajka je krásná, ale trochu mě zklamala sukně. Představovala
jsem si bohatý rozevlátý šifon…nebo by to bylo blbý???Co myslíte?

Příspěvek upraven 06.02.13 v 11:36

Semak
10 příspěvků 6.2.13 11:44

Aha…teď jsem koukla, jak Ada šaty tvořila a na sukni šifon použitý byl…
Takže v tom případě zpět…líbil by se mi rozevlátý bohatý šifon na kontrastní
látce..:)

Papla
516 příspěvků 6.2.13 11:50

@Luara čistě bílou, navíc v střizích evokujících čistotu, nevinnost a svatbu, bych skutečně ponechala mladším ročníkům. U starších dam ji ale považuji za možnou také, jde jen o konkrétní pojetí, např. spíše smetanová či slonová kost, nebo kombinace s kovovým leskem či jinou barvou atd..proč ne, obecně zvlášť hodně starším dámám jemné světlé barvy perfektně zjemnují tvář a lichotí starší pokožce.

Luara
138 příspěvků 6.2.13 13:19

Ano, záleží na celkovém pojetí, třeba ty, co dala pod můj komentář SweetPeggySue na Helen Mirren (doufám, že je to ona a moc jí nekomolím jméno) se mi vážně líbí na ní, ale pak jsou určité šaty, které ve mně na určitých ženách působí nesourodě. Prostě mimoděk zvednu obočí a řeknu si, že tady něco nehraje.
Nechci ale tvrdit, že by starší ženy měly chodit v černé. Ne, ne a ne. Spíš aby to nepůsobilo jakože ctěná matka šla na maškarní za pannu nepolíbenou.

Nanynka_02
450 příspěvků 6.2.13 16:40

Bílá nemusí nutně evokovat panenskost, ani mládí, ani svatbu. Bílé svatební šaty jsou tradicí až od roku 1840, když se v bílém vdávala královna Viktorie. Předtím se nevěsty vdávaly klidně i v tmavých šatech, zvlášť oblíbená prý byla červená.

Tady jsou nějaké další zralé krasavice v bílém:

http://www.globalmarket.com/…83663786.jpg

http://photogallery.indiatimes.com/…ci-gown-.jpg

vrtule_vrtule
13 příspěvků 6.2.13 15:01

Souhlas. u bílých šatech na fotce od Ady mi na paní nevadí ani tolik světlá barva, ale spíš střih - tenká špagetová ramínka a odkrytý dekolt kontrastující s kožešinou pod ním. paní na obrázku bych tipla na 40+ a výrazně více by se mi líbila buď silnější ramínka nebo ta kožka posunutá víc nahoru a víc zakrývající kůži. podobně mě ruší i polorozpuštěné vlasy - na dvacítce by to bylo super, ale od určitého věku už mám raději konzervativnější střihy i účesy - tohle vypadá tak nějak neupraveně (přičemž je mi jasné, že to JE účes, co zabral čas.) podobné pocity ve mně bohužel vzbuzuje i model Helen Mirren - ty šaty jsou krásné, ale přesto by dle mého názoru mohly mít střídmější výstřih u ženy 60+.

kolejkom1
3 příspěvky 6.2.13 12:24

Šaty paní Svobodové jsou otřesné. Už jen ta barva - černá je pro blondýny tvrdá, zvlášť, když už jim není dvacet. Střih - není toho trochu moc? Přeplácané.
Slečna se stříbrnou podprsenkou vypadá, že je na cestě do postele, takhle snad vypadá negližé, ne? Další slečna se zvířecím vzorem a filosofií kozy ven, rozparek alespoň po rozkrok - no comment.
Hnědé bambulky nebrat. Hnědou obecně nepovažuju za společenskou barvu, zvířecí vzor na ples opeře - nebrat a k tomu ještě bambulky…
Zelený alobal je ovšem nejlepší :-)

trinita
323 příspěvků 6.2.13 15:12

Šaty pani Svobodovej boli krásne tmavomodré, tá farba sa mi neskutočne páči, len to dopracovanie je dosť desivé

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 6.2.13 16:30

Tak tie hnedé šaty s brmbolcami sú bez debaty hrozné. Hnedá je na večer skutočne diskutabilná, už len z toho dovodu, že ju večerné osvetlenie zvlášť nemiluje.
Toťke fotka dole, kde sa to s hnedou podarilo

kolejkom1
3 příspěvky 6.2.13 21:48

No jo, jenže je taky rozdíl, kdo je nosí. Angelina má obrovské charisma.

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 7.2.13 08:51

Nebavíme sa primárne o charizma, kráse a vyžarovaní. Myslím si, že po svete pobehuje x žien a dievčat, ktoré sú rovnako krásne ak nie aj krajšie ako táto herečka. Pointa je, že keď hnedú látku vezme do ruky kopyto a nacápe na to brmbolce ako mu pod ruku príde a keď vezme do ruky hnedú látku človek remesla znalý a premýšľa nad tým, tak je výsledok nebo a peklo.

trinita
323 příspěvků 7.2.13 13:57

Ja mám rada hnedú farbu a viem si predstaviť v hnedej aj večerné šaty, ale na tých bambulkových je toho už strašne veľa - riasenie, leopardí vzor, farebné kvety, lesklé bodky… ubrať, ubrať, ubrať a budú fajn

kolejkom1
3 příspěvky 7.2.13 19:54

No asi tak. Nepředpokládám, že hvězda formátu Angeliny by si vzala takový domamont :-) co předvedla dáma na plese v Opeře.

Atrofie
741 příspěvků 8.2.13 16:31

DOMAMONT!!!:-D..ta čeština je tak nááádherná!!!

Mishelfka
6 příspěvků 6.2.13 14:41

Ta blondýnka v té šedivé vypadá nádherně. Ty šaty mají úžasný střih, kdybyste někdo přišel na to, kde je vzala, dejte vědět.

Tortilla
1 příspěvek 6.2.13 15:16

Su to saty od spanielskej znacky Pronovias, ale je to nejaka starsia kolekcia, v Prahe ich ma salon Nuance

Příspěvek upraven 06.02.13 v 15:50


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 14:46

Mně se nejvíc líbí ty šedivé a fialové šaty. A ta paní v otřesných zelených, to se na sebe nepodívala zezadu před odchodem z domu, jak to má blbě zavázané? Kdo jí to proboha šneroval?!

makoušek
2 příspěvky 6.2.13 14:55

Btw na smileboxu jsou zatím fotky z plesu volně přístupné a některé vážně stojí za to ;)

makoušek
2 příspěvky 6.2.13 14:57

Třeba tahle slečna má, na můj vkus, šaty „proklatě nízko“.

Zorča
142 příspěvků 6.2.13 15:38

Navíc jí pod tím prosvítají kalhotky :D

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 6.2.13 16:22

Kincaide, máš dekolty proklatě nízko… :-D


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 16:57

Presne, vypada jako kdyby mela povadla prsa, ackoliv je ji tak 20 let…

tryska
25 příspěvků 7.2.13 10:22

To se občas vzájemně nevylučuje. Názor, že povislá ňadra mají jedině starší ženy a ty, co už odkojily nejméně jedno dítě, je předsudkem. Záleží na celkové pevnosti figury… a v neposlední řadě třeba i na stavu sleziny. Podle TČM nebo celostní medicíny prostě zjednodušeně, když slezina nefunguje, jak má, části těla mají tendenci ochabovat, prsa obzvláště. Takže dámy, které tento problém máte, zkuste se na tento aspekt zaměřit, je to mnohem lepší cesta než případné myšlenky na plastiku apod… :))

amoc
30 příspěvků 7.2.13 12:30

Ach jo, taková krásná žena i šaty. Al výsledek je průšvih

consuela
11 příspěvků 6.2.13 14:58

Tak jsem nakoukla do smileboxu a nějak jsem nepobrala smysl hnědého modelu:
http://smilebox.cz/…13-1-galerie?…

Příspěvek upraven 06.02.13 v 15:14

consuela
11 příspěvků 6.2.13 15:09

Ovšem…http://smilebox.cz/galerie/detail/ples-v-opere-2013-1-galerie?vp-page=5 :))

albez
12 příspěvků 13.2.13 21:12

Jééééé, po shlédnutí konečně vím, k čemu je smile box, prostě pro pobavení (nebo spíš k pláči) nás, kteří jsme tam nebyli!!! To jsou kreace, mě to připadá, jako, že „když už jsme dali tolik peněz za lístky, tak ušetříme na šatech“. To jsou asi dámy v poslední horní-dolní na hasičském plese oblečeny lépe. Mladé-staré, staré-radoyb-mladé, lesklé kredence, nedostatek látky, záclony… A všimli jste si, že je téměř pravidlem, že čím více hrůzy - tím více fotek (asi abychom se dobře vynadívali - tedy my všichni - nejen ženy!)

albez
12 příspěvků 13.2.13 21:14

A ještě jsem zapomněla!!! Největší bomba slečna, nebo mladá dáma s velkými (evidentně upravenými prsy) v tělové barvě šatů!!! No bomba!!! :)

trinita
323 příspěvků 6.2.13 15:11

Páčia sa mi fialové šaty (so zlou kabelkou), zlaté šaty tej novinárky, dokonca sa mi páči strih tých hnedých šiat, len by som vynechala leoparda a bambulkové kvetinky, tie lesklé bodky na živôtiku ako ozdoba úplne postačia…

Matmys
2595 příspěvků 6.2.13 15:11

@consuela
Myslíte „smysl outfitu“? :)

consuela
11 příspěvků 6.2.13 15:15

Který odkaz teď myslíte? :)

Matmys
2595 příspěvků 6.2.13 15:58
myyna
47 příspěvků 6.2.13 15:29

Bože, Jančíkovi jsou ultra nechutní. Nehledě na to, že Jančík už měl dávno sedět v base. Fuj.
A nechápu dámy, které si nedokážou přizat, že jejich dekolt už má největší slávu za sebou. To ty věšáky jako nevidí nebo co?

LuciK194
11 příspěvků 6.2.13 15:31

http://smilebox.cz/…img-0858.jpg tak tohle by bylo děsné i jako recese..

LuciK194
11 příspěvků 6.2.13 15:32

A tohle už můj mozek opravdu nebere.. http://smilebox.cz/…img-0872.jpg

YI
5 příspěvků 6.2.13 15:35

Ten smilebox je úžasný

LuciK194
11 příspěvků 6.2.13 15:36

Samá sranda :D

zuzeta
2 příspěvky 6.2.13 17:06

Paní novinarka ma trvalý handicap nohy a nosi vzdy kalhoty nebot je to pro ni jedina moznost. Halenka uz je ovsem k diskuzi.

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 17:28

A to že se ani nenamáhala učesat je taky handicap?

Tamara A.
25 příspěvků 8.2.13 15:46

Kalhoty jsou asi jediné, co mi na ni nevadí (navíc ani nejsou vidět)… tato paní potřebuje kompletní „restart“ :-(

Staniela
75 příspěvků 6.2.13 22:14

Umělkyně né..?ty to neřeší, přeci.

amoc
30 příspěvků 7.2.13 12:27

Tda to je sebevědomí

Verhro
637 příspěvků 7.2.13 12:56
au

Au.

eliza93
84 příspěvků 6.2.13 16:29

Nebyly takhle náhodou učesané hostesky u vchodu? Myslím, že jsem to viděla na obrázku a ta jedna dokonce snad i má šaty hostesek (černorůžové).

Ada Pekelná
973 příspěvků 6.2.13 16:48

To jsou hostesky.

zuzeta
2 příspěvky 6.2.13 17:05

To jsou hostesky ve stejnokrojích a umyslně prehnaném designu, aby je každý host hned poznal… To snad nechcete hodnotit kdyz je to kostym.

LuciK194
11 příspěvků 6.2.13 18:07

Tak to pak jo :)

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 20:07

Tohle je luxusní!

Tamara A.
25 příspěvků 8.2.13 15:47

Ornella se ségrou :-D

LuciK194
11 příspěvků 6.2.13 15:39

Jinak jsem odhalila dvoje stejné šaty, každé na úplně jiném typu. Která se vám líbí víc? http://smilebox.cz/…img-1015.jpg a http://smilebox.cz/…img-0778.jpg :)

consuela
11 příspěvků 6.2.13 15:51

Na druhém obrázku ty šaty vypadají daleko lépe

linda147
61 příspěvků 6.2.13 21:42

Jde o to, že dáma na druhém snímku se prostě chová/alespoň na snímku/jako dáma.

Jelizaveta Bam
14 příspěvků 24.3.13 21:56

To je síce pravda, ale tie „primontované dekle“ na prsiach nesedia ani jednej dáme/ „dáme!“

Alatriz
57 příspěvků 6.2.13 16:07

Ty dole. Je to celé takové elegantnější a dámě to mnohem více sedí než té nahoře…

Martina xyz
125 příspěvků 6.2.13 16:19

A mně se zase líbí víc tmavovlasá slečna :) Krémově psaníčko je barevně mnohem vhodnější než klišé černo-červené kombinace. Navíc ty „safírové“ náušnice paní z 2. fotky moc neladí. Kdyby slečna z 1. fotky zvolila lepší účes a normální postoj byla by jasně víc šik, takhle se nad tím musí člověk zamyslet :)

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 20:10

To ano, má šmrnc, jenže na ples nevhodnej účes, a ty šaty to docela sráží.

mesneyi
702 příspěvků 6.2.13 16:12

Páčia sa mi viac na Simone (druhá fotka). Posobí viac nežne, premyslene a kultivovane.

YI
5 příspěvků 7.2.13 10:55

Moje noční můra, že bude mít někdo na plese stejné šaty :-) a na Plese v opeře! to musel být nářez.

Elena.e
16 příspěvků 8.2.13 00:00

Sladění doplňků u mě vyhrává bruneta, účes a postoj blondýna.

myyna
47 příspěvků 9.2.13 20:19

Ta tmavovlasá vypadá, že s ní bude rozhodně větší prdel :). Líbí se mi víc a ten postoj je tak frivolní, protože už asi měla trochu vína nebo se jí vyplavily endorfiny do mozku tancem. hi hi. ale jinak je super. má bezva prsten a zajímavý psaníčko.

unkulinka
9 příspěvků 6.2.13 15:43
HNUS
pan.dul
10 příspěvků 6.2.13 15:56

Tak jsem narazila na článek na Check Czech Fashion a musím říct, že mě teda dost znechutil přístup „dress code to sice zakazuje, ale dělají to všichni, tak co, hoplá výstřih!“
http://checkczechfashion.cz/…ples-v-opere

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 16:15

No to je tragédie.. hlavně si myslim, že někdo by si měl pořádně rozmyslet, než vyjde bez podprsenky (zvlášť v šatech, které opravdu skoro nic nezakrývají)
http://checkczechfashion.cz/…etaples1.jpg

Josefka
602 příspěvků 7.2.13 11:53

Je to škoda, protože slečna jinak vypadá jako anděl.

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 7.2.13 13:31

To je fakt, má krásny účes, čo je veľké plus, pretože s vlasmi sa tam viacero žien nepáralo, proste to prehrabli hrebeňom a šlo sa. Páči sa mi aj líčenie a má veľmi pekný úsmev.

White_Queen
106 příspěvků 7.2.13 18:03

Účes je super, ono i ty šaty by byly fajn, kdyby to na hrudníku tak divně neviselo…

notrends
514 příspěvků 7.2.13 13:00

Mě spíše „pobuřuje“ ten nedokonalý lem

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 7.2.13 13:19

Tiež som si vravela, či dobre vidím, alebo sú tie švy sprasené. Ďakujem, že sa to nezdá iba mne. :-)

Danajas
2 příspěvky 11.2.13 12:27

Na plese se přece obvykle tančí. Jak se dá tančit latina nebo jive, chacha a podobné rychlejší tance bez podprsenky? Pokud tedy nemáte nulky.

trinita
323 příspěvků 6.2.13 16:03

Na smileboxe som narazila ešte na jedny úžasné šaty, myslím konkrétne tie fialové :-)

Příspěvek upraven 06.02.13 v 16:07

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 16:11

Mě by zajímalo, jak drží šaty slečně úplně vpravo :D

trinita
323 příspěvků 6.2.13 16:13

Pomocou obojstrannej lepiacej pásky? :-)

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 16:26

Ale asi přestává lepit :D

tereza.ondr
34 příspěvků 7.2.13 01:09
KOZY

Když jsem uzřela tuhle fotku, dostala jsem klaustrofobii z toho, jak se na mě tlačila… ehm… ŇADRA té slečny vlevo…

paffg
376 příspěvků 7.2.13 02:46

Tenhle nárazník je také dokonalý
http://smilebox.cz/…img-0644.jpg

StephanieRich
10 příspěvků 7.2.13 13:22

Ta fialová slečna vypadá malinko jako transvestita

Mylady2
12413 příspěvků 6.2.13 16:19

@unkulinka mě se to zas tak hrozné nezdá… Jsem přesvědčená že kdyby se konal ples MP tak by to vypadalo podobně;-D akorát by se tomu neměl kdo smát;-D

paffg
376 příspěvků 7.2.13 20:40

Výborný nápad… ale kdo se zhostí organizace?

helcza
9 příspěvků 6.2.13 16:43

Aaa, ty fialové šaty nevidomé slečny jsou moje maturitní, mám je pořád doma a lámu si hlavu, kam s nimi :)) To je dobrý :))

Malina jahodová
175 příspěvků 6.2.13 16:50

Líbí se mi ta fotka ředitelky s herečkou. Vzhledem, k tomu, že jsem typově podobná té Řekyni, tak je mi konečně jasné, proč ty různé béžové, pastelové a vyblité tóny, ke mě nejdou.

Malina jahodová
175 příspěvků 6.2.13 17:27

Teď koukám, že jsem tam napsala čárky jak tatar. Pardon…

amoc
30 příspěvků 6.2.13 17:13

Vždycky jsem si myslela, že když velký výstřih, tak žádný rozparek a naopak. Nojo, nová doba

Domcat
2 příspěvky 6.2.13 17:39

Ples v opere 2013 Slovakia - jednoznacne top bola Misa Kocianova
http://m.hnonline.sk/…ie-saty-foto

zuzitaa
56 příspěvků 6.2.13 18:53

Slovenky by to Češkám natřely!!! Slečna Kociánová je na 1*


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.13 19:46

Jen nechápu tu Sharleen v černých džínách. Co je to za story?

Reine
13 příspěvků 6.2.13 19:56

http://ipravda.sk/…-galeria.jpg Súhlasím, Mišine šaty sú dôkazom, že v jednoduchosti je krása, rovnako ako na plese v opere v Brne sa mi páčila Zuzka Šulajová v tiež jednoduchých zelených šatách. Osobne mi ešte viac ako prekombinované šaty vadí, keď si staršie dámy /často s nadváhou/ zvolia plesové šaty bez ramienok, prípadne so špagetovými ramienkami, často s bonusom,,kozy von ´, mám pocit, že už by to chcelo ramená rafinovane prekryť a ak ich dáma nemá aj v tomto veku vyšportované… http://ipravda.sk/…tandard1.jpg

Reine
13 příspěvků 6.2.13 20:32
Atrofie
741 příspěvků 6.2.13 23:44

Ty první jsou prostě skvostné!!!

moi-bebe
223 příspěvků 7.2.13 13:15

Ano! právě jsem se rozhodla, že v těch prvních se budu vdávat! :)

Jelizaveta Bam
14 příspěvků 24.3.13 22:21

Dajte im najesť!!!

christinka
91 příspěvků 6.2.13 21:13

Teda, ty slovenské modely jsou proti těm českým tak krásně úpravné! Asi jsem neprohlédla všechny, ale mám pocit, že (povětšinou) ženám krásně padnou a jsou zajímavé a vkusné.

Lettie
426 příspěvků 6.2.13 17:55

@Aurora5 Tak vzhledem k tomu, ze osobne pani Jancikovou znam uz cca 15 let, tak verte, ze toto, je jeste jedna z jejich umirnenejsich kreaci, at uz v oblasti satu ci ucesu. Je to totiz kosmeticka a vizazistka /!/ Vlasta Libotovska, nyni tedy Jancikova. Bezne nosi „vozivino“ v nekolika barvach najednou, samozrejme nechybi signalni ruda a podobne vydobytky. Myslim, ze jeji bezne outfity by zvladly zaplnit stranky pekla na dost clanku.

Sibyla
2646 příspěvků 7.2.13 09:47

No, k pí Jančíkové musím jen zopakovat: jakej šel, takovou potkal.
Ale hlavně, že se mají rádi.

jackdaw007
368 příspěvků 6.2.13 17:55

Tady mám tedy obavu, že paní krutě nevychytala šaty adekvátní svým proporcím. O vhodnosti na ples ani nemluvím. Nechápu, že jí manžel nebo děti nenaznačí, že je to prostě už moc.

Chany
928 příspěvků 6.2.13 18:36

To je až smutný… takhle to zpackat.

White_Queen
106 příspěvků 6.2.13 18:54

Opakuju svá slova - někdo by neměl vycházet bez podprsenky… Jinak pánovi palec nahoru!

Lady_MM
227 příspěvků 8.2.13 11:18

To jsou šaty z Infinite, mám je taky. Jen je mi asi o 25 let méně a jsem tak o 30 kilo lehčí :-)

couturier
20 příspěvků 6.2.13 18:10

Četl jsem pár „recenzí“ plesu (s fotografiemi) na různých stránkách (včetně skandálního outfitu módní redaktorky onadnes.cz Cindy Kerberové) a pořád mi to přijde s těmi šaty na úrovni krajského kola ve srovnání se světem. Šaty za sedm milionů a s takovým koncepčním nedodělkem? Kdyby si dotyčná koupila 20 šatů z RTW kolekce, udělá snad lépe.

Dámské večerní i pánské si představuji například takhle (s výjimkou Angeliny):
http://www.dailymail.co.uk/…sparkle.html#…

MP Helena
85 příspěvků 7.2.13 11:46

To je ale v pořádku. To skutečně je srovnávání krajského kola se světem. Fotky z Oscars 2012 si prohlédlo mnoho (desítek až stovek?) miliónů lidí, fotky z plesu v opeře asi tak deset tisíc. Možná. Někteří účastníci plesu v opeře by samozřejmě neurazili ani na oscarech, ale je jich málo.

Chany
928 příspěvků 6.2.13 18:34
Ó přírodo...

Zdá se to jen mně, a nebo výše dekoltované dámy byly ohledně výstřihu jen břídilky? ;)

barcaaa
3 příspěvky 6.2.13 18:54

Zděsila jsem se přesně nad tou samou fotkou :-D

Luara
138 příspěvků 6.2.13 20:25

Šmarjá to jsou cecny. A tipuju, že silikonové!

LinkaK
25 příspěvků 6.2.13 21:35

Divné, ale někomu takové opravdu narostou… Moc možností, jak takové tělo obléknout není, a tady ty prsa aspoň drží. Nevypadají jako psí uši.

Luara
138 příspěvků 6.2.13 21:53

No promiňte, ale ten rýsující se medicinbal mi jako dílo přírody nepřipadá. Kor k postavě. Mám kamarádku s velmi velkými ňadry, ale vtěsnaná do dekoltu tedy vypadají tvarově jinak.

linda21
102 příspěvků 7.2.13 06:59

…při pohledu na hrdého partnera mě napadlo, že přesně tuhle fotku si nejspíš vystaví v práci s popisem „pánové, kdo z vás to má?“!!! :) (ale jinak ty šaty i slečna se mi docela líbí)

Luara
138 příspěvků 7.2.13 16:20

Pán je asi gurmán.

Malina jahodová
175 příspěvků 7.2.13 13:42

Jistěže některým takové narostou, ale i tam je možnost pořídit šaty, kde půlka nekouká ven. Vím, o čem mluvím :)

Sibyla
2646 příspěvků 7.2.13 09:48

SIlikon rulez!

Trandala
5 příspěvků 7.2.13 19:33

Dekolt nositelka trochu nevychytala, nicmene saty su prekrasne a keby boli na menej obdarenej zene, bolo by to priam dokonale!

Chany
928 příspěvků 7.2.13 20:49

No já bych řekla, že dekolt nevychytala značně.A úvahy o šatech na jiné postavě jsou sice pěkné, leč v tomto případě marné. O to tady prostě nešlo. ;)

OliviaD
44 příspěvků 6.2.13 19:29

Boha, to si ta vodnice nevšimla, jak má vzadu schumstanou tu látku pod šněrovačku?

Lambretta
11 příspěvků 6.2.13 19:53

Mě ovšem zaujalo toto :

erinayet
48 příspěvků 7.2.13 14:42

Já si nemohu pomoci, ale vypadají spíš jako bráchové (všimli jste si té podoby?)
paní bych poradila zapracovat trochu na ženskosti, minimálně tento účes jí skutečně nelichotí

myyna
47 příspěvků 9.2.13 20:14

Já myslím, že paní už je to dávno jedno…

llolla
2102 příspěvků 6.2.13 20:39

Já mám teorii, pokud jde o slečnu/piráta- ve stresu z příprav si namalovala jen jedno oko a tak si po cestě do opery koupila tuhle luxusní pásku přes oko=)

efee
5 příspěvků 6.2.13 21:11

Viz někde výše, slečna není pirát, je po úraze a dokázala z toho nedělat handicap

Chany
928 příspěvků 6.2.13 22:04

Já zas mám při pohledu na ni dojem, že je to silná osobnost. Nejen, že se s handicapem vyrovnala, ale ona ho v podstatě prezentuje jako přednost ( viz výše k ladění pásek s oblečením apod.)Já bych to třeba nedala, mě by to zlomilo…

llolla
2102 příspěvků 6.2.13 22:18

@Chany @efee
Aha, edit jsem nedočetla, tak to se slečně omlouvám.

Staniela
75 příspěvků 6.2.13 22:27

Ten SMILE BOX, to je teda NĚCO. Stále nevycházím z údivu nad nesoudností a odvahou některých účastníků.

adelline
3 příspěvky 6.2.13 23:12

Divím se, že se nikde nemluví o Zuzaně Vinzens, její šaty jsou podle mě možná ze všech nejlepší-zajímavé, mají šmrnc a padnou. Moc jí to slušelo.

Atrofie
741 příspěvků 7.2.13 00:00

Souhlasím! její šaty a to jak jí padnou jsou jeden velký skvost!..moc a moc vydařené!!!

Martina747
30 příspěvků 6.2.13 23:14
pruhované

Ty prsa vypadají, že každou chvíli vyskočí na čerstvý vzduch…

barcaaa
3 příspěvky 6.2.13 23:21

http://smilebox.cz/…img-0660.jpg
On Ples v Opeře má ještě jednu galerii na smileboxu, které jsem si nejdřív nevšimla! :-D Mohl by mi, prosím, někdo vysvětlit smysl toho udělátka, co má pán vlevo na saku? Děkuju :-)

Atrofie
741 příspěvků 7.2.13 00:01

Asi si za něj při tanci zastrčí tu hůlčičku ;-)

moi-bebe
223 příspěvků 8.2.13 09:43

Vím, že takový oděv je na ples v opeře diskutabilní. ovšem mně to přijde jako velice vtipný detail, jak oživit pánský oděv.

paffg
376 příspěvků 7.2.13 01:04

Ty šaty venduly Svobodové se mi nelíbily od samého začátku. Látka je jistě překrásná, ale ty kožovité flastry drahokam-nedrahokam vypadají jako kovářská zástěra. A teď zezadu je to docela šok…
Paní v zeleném alobalu, to je řacha…ta mě aspoň rozesmála, stejně jako punkovo-diblíkovský účes a sexy-šat paní Jančíkové

linda21
102 příspěvků 7.2.13 06:55

Z paní Svobodové bych servala kožešinu, koženou zástěru a šňěrování. Safíry zapracovat do výšivky ve tvaru Y podél výstřihu, přidat dlouhé bílé rukavice a vhodné náušnice a mohla vypadat jako královna, škoda.
Moje oblíbené šaty z loňského slovenského plesu v opeře jsou tyto: http://img.ihned.cz/…A/ples_7.JPG
Ze smileboxu se mi líbily tyhle: http://smilebox.cz/…img-0249.jpg
http://smilebox.cz/…img-0353.jpg
http://smilebox.cz/…img-0347.jpg -tenhle odkaz se v náhledu neotevřel
Ovšem absolutním vítězem se stává… http://smilebox.cz/…img-0486.jpg

paffg
376 příspěvků 7.2.13 13:33

Ano, té poslední fotky jsem si všimla už včera. Model jde mimo mé chápaní, vietnamské tržnice nenavštěvuji a na Havaji jsem už taky dlouho nebyla. Nepopírám ovšem, že to pani… móč šuší!

StephanieRich
10 příspěvků 7.2.13 13:46

Přesně tyhle modrozelené(?) mě zaujaly.

linda21
102 příspěvků 7.2.13 10:44

…zelená je nádherná barva pro velké róby, ale když se to nepovede, je to stejně velký průšvih… http://smilebox.cz/…img-0960.jpg

YI
5 příspěvků 7.2.13 11:04

Strašlivě mě dostalo to šněrování vzadu, jí tam snad lezl ten „mezikus“??
a takto chodí na ples Katka Neumannová…poslední v řadě…říkala jsem si, kdyby ji tak viděla Ada a celé Peklo…

Verhro
637 příspěvků 7.2.13 11:27
reakce

Paní Kateřina Neumannová je jeden velký průšvih sama o sobě.

Josefka
602 příspěvků 7.2.13 12:19

Se snad ještě převlíkla ne? Jinak nechápu. Prosím, napište mi někdo, že ji pak zahlédli v šatech. Prosííím!!!

YI
5 příspěvků 7.2.13 13:16

Ne, toto skutečně bylo plesové odění KN, ale nejedená se o Ples v opeře, ale o ples na Hradě

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 7.2.13 13:10

Pani, ktorá príde na červený koberec festivalu v Karlových Varoch oháknutá takto, sa predsa nezľakne ani plesu v Opere! (fotka je asi z after party a viem, že pani Neumannová sa určite neprezliekala, páč schytala svoj diel kritiky od F. Čížkovej z Blesku, ktorá jej skrz tento éééé.. outfit venovala samostatný článok)

Příspěvek upraven 07.02.13 v 13:17

paffg
376 příspěvků 7.2.13 13:20

…a ten pán hned vedle, v teniskách a riflích je jistě Katčin trenér!

Verhro
637 příspěvků 7.2.13 11:28
vodnice

Néééé, to jsem se lekla. Kdo to je?

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 20:22

Mě ty šaty něčím hrozně fascinujou:)

LizzieIsStylish
4 příspěvky 22.2.13 10:59

Pane bože, tolik odstínů zelené a hnusně vypadající látky jsem na jednom modelu snad ještě neviděla…:D :O

linda21
102 příspěvků 7.2.13 10:56

Ado, nemyslela jste náhodou těmi nejkrásnějšími šaty „černá na tělové“ tyto? Jsou nádherné… http://smilebox.cz/…img-1114.jpg

Sekhmet
1918 příspěvků 7.2.13 11:44

@LuciK194 Ovšem je to Vivaldiovski stylové

Pardon, mělo to patřit pod fotku hostesek s velkými účesy.

Příspěvek upraven 07.02.13 v 11:45

LuciK194
11 příspěvků 7.2.13 12:03

Stylové nestylové, pořád si nějak nedokážu představit, že bych to měla na hlavě.. třebaže jako hosteska..

BuBubák
33 příspěvků 7.2.13 13:09

Jako hosteska si nemůžeš vymýšlet. Jednou bylo takové zadání a kadeřník jim to učesal. Nicméně jsem se ptala, jak to drželo. Jestli v tom nebyla nějaká konstrukce. Prý jen tupírování, tužidlo a lak. Hřebenem se do toho ani nepokoušely dostat. Muselo se to umýt. Ale skvěle se na tom spalo. Jak na polštářku.
Na té fotce je hlavní hosteska (ta v bílém) s jednou z hostesek (svou sestrou). A myslím, že to přesně odpovídalo Verdiho době, navíc hostesky musí být okamžitě k poznání - tedy tvar účesu odpovídá, provedení mírně nadsazené. Holky samy těm účesům říkaly česnek nebo dýně. A myslím, že jim to všem vcelku slušelo, ač je ten účes pro běžné použití naprosto šílenej.

sely1
184 příspěvků 7.2.13 12:00
noblesa

Karolina milerova, krasne saty super kabelka ale ten uces? to si robi srandu? to ja si urobim lepsi ked mam mastne vlasy a rano nestiham do prace a hodim si vlasy len tak do uzla do gumicky za behu v polospanku!;-PPPP teda ku toalete od diora by som si zasla ku kadernicke na nejaky pekny spolocensky vyces…a tie vytasene prsia a stehna u ostatnych zien to ani nekomentujem…ak sa chcu hrat na luxusne spolocnicky nech idu do bordelu a nie pre boha na ples do opery! neviem ale nejak v poslednej do dobe ples ako taky degraduju hlavne navstevnicky nezneho pohlavia, mala som ist minuly tyzden tiez na jeden k nam do mesta ale podla fotiek som rada ze som na koniec ani nesla, zeny iba tak s rozpustenymi vlasmy bez namahy v kratkych satach ktore sa hodia skor na diskoteku alebo na leto ku vode…no otras degradacia celej spolocenskej akcie, to potom aj tie zeny ktore si daju zalezat idu ku kadernicke na manikuru zhanaju saty kade tade potom nemaju z toho taky zazitok aky by mali mat…lebo maju potom pocit ze si dali zalezat len ony same a pripadaju si tam uplne mimo ;o)

KlaudieS
1765 příspěvků 7.2.13 12:01

Slovenky to teda umí mnohem líp!! Nádhera…Češky jsou buď jak banda laciných děv, támhle prso, támhle stehno, nebo jak banda laciných. Sakra, když už se rozhodnu jít na něco takového jako je Ples v opeře, tak už do toho investuju. I když Svobodové nepomohlo ani to, pravda.

WannabeYourMonster
75 příspěvků 7.2.13 19:50

Banda laciných děv nebo banda laciných?

KlaudieS
1765 příspěvků 10.2.13 13:59

No že buď vypadají v těch šatech lacině nebo ty šaty samy o sobě vypadají lacině…špatná formulace, omlouvám se :D

Jelizaveta Bam
14 příspěvků 24.3.13 22:14

Pani Svobodová mala investovat hlavne do plesových rukavíc. Nech sa nehnevá, ale ukazovat také negustiózne rašple na lakťoch, keď sa o zvyšok tela vie postarať, je podla mňa väčšie faux pas ako divný strih šiat. Ešte keď sa k tomu dozdobí drahokamami.

lukeon
1 příspěvek 7.2.13 12:35

Myslím, že je velká škoda, že tam paní fotografka nedala také svoji fotku. Vypadala totiž ve svých šatech jako seriálový přízrak typu Esmeralda.

moi-bebe
223 příspěvků 7.2.13 13:04

Ty šedé „obláčkové“ šaty jsou úchvatné! a slečna s páskou přes oko boduje! takhle elegantně, i soudě podle diskuze pod článkem, vyřešit svůj handicap, to klobouk dolů. ovšem tedy měla rozhodně zvolit jiné šaty. a paní se zeleným cancourem bodnutým do zad je jednoduše geniální! úplně vidím ty přípravy doma - „jardooo, poď mi zašnerovat ty šaty“ - „já nevim, jak se to dělá“ - „to zvládneš!“ po půl hodině snažení se jarda vzdává a „nechá to tak“, protože žena si dozadu stejně nevidí. :D

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 7.2.13 13:15

A ja že prečo tá vsadka ide durchom a nie rovno, on to má na svedomí manžel :-D

Beldaran
82 příspěvků 7.2.13 14:27

Vidíte, já mám takové letní šaty vzadu na zašněrování a jediný, kdo mě do toho zvláde správně obléknout, je můj bratr. Když jsem šla za mamkou, byla to bída :D

moi-bebe
223 příspěvků 7.2.13 13:17

Ad smile box - mne velice zaujala také zde paní drákulová.:D
http://smilebox.cz/…img-0612.jpg

Mladá chemička
223 příspěvků 8.2.13 02:09

Nad tou paní jsem se taky pozastavila a upřímně, moc mi to hlava teda nebrala :D

myyna
47 příspěvků 9.2.13 20:10

Ty brďo, a jak má pěkně „voživený“ melír!

Katjinka
177 příspěvků 7.2.13 14:12

@Nanynka02 Tyto ženy jsou už zralé? Takže v 50 už budou jednou nohou v hrobě či co? Připomíná mi to reklamy, kde mladým dívkám vnucují, že již v 15 jejich plet' stárne.

amoc
30 příspěvků 8.2.13 00:20

Amoc

Příspěvek upraven 09.02.13 v 17:43

Trandala
5 příspěvků 7.2.13 20:04

Nádherné šaty mala Andrea Verešová. Jednoduché, vkusné, žiadne „kozynohyven“, čarovné, elegantné… Zaslúžia si obdiv, no napriek tomu si od Ady vyslúžili len kritiku - a to za trúsenie peria, lebo im nemala čo iné vytknúť… A taký perový lem majú i šaty tanečníčok vrcholových súťaží spoločenského tanca

Oveeec
2809 příspěvků 7.2.13 20:25

Jakože má Ada spadeno na Verešovou, tak jí aspoň vyčetla to peří? Ale no tak.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.13 21:38

No, zas takovej zázrak to nebyl. Peří vypadá vždycky trochu cirkusově… a nejednalo se o soutěž ve společenským tanci, že ne?
Jediný, co lze skutečně kvitovat s povděkem, je skutečnost, že nás tentokrát Verešová neoblažila kozama, případně rozkrokem. Není nemocná?!

Trandala
5 příspěvků 7.2.13 22:27

Poznamka k tanecnej sutazi bola mierena i na Adine saty, ktore obhajuje prave tym ze su prakticke na tanec :)
Ci ma spadeno? To nech kazdy posudi sam

Příspěvek upraven 07.02.13 v 22:28


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 13:51

Nejen že to nebyl zázrak, ale moc jí neseděly. Všiml si ještě někdo že byly špatně ušité? Když se podíváte na její bok není to opravdu žádný zázrak.

katkarinka
1255 příspěvků 9.2.13 12:34
Ivi kiwi
23 příspěvků 9.2.13 17:12

No co, slečna si spíchla šaty ze stříbrné izolepy :-(


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 20:42

To je alobal, prosím.

katkarinka
1255 příspěvků 9.2.13 12:36

Ale tie vľavo sa mi veľmi páčia, škoda že ich nevidím celé.

http://smilebox.cz/…img-0146.jpg

KKá
1 příspěvek 9.2.13 19:14

Když je mám (zvětšené) tak proč je neukázat :-/
http://smilebox.cz/…img-0341.jpg


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 20:44

Já už na TOHLE několikrát popatřila a obočí mi leze samo nahoru. Nemůžu to zastavit. A nemůžu si zvyknout, děje se mi stále znovu a znovu.


Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.13 20:47

U fotografie hnědé kreace s kytičkami, které připomínají bambulky bych jen poznamenala, že máte-li víc brad než jednu, není zrovna šťastné nechat se fotografovat z podhledu.

agena
1 příspěvek 12.2.13 18:58

Když jsme u těch barevných typů, skoro bych řekla, že opačně by jim to slušelo možná i víc, co si o tom myslíte?

Caralina
916 příspěvků 15.2.13 10:02

Tedy včera jsem viděla film Skyfall a v kontextu zpráv z plesu v opeře jsem nestačila zírat. Pod pojmem bond girl jsem si tedy představovala něco naprosto jiného než někoho kdo se objeví ve filmu na 10 vteřin jako naprosté křoví. A pak se tady z ní dělá hvězda!! To je fakt směšné.

Januscha
2 příspěvky 25.2.13 22:01
Terka

Hezké šaty měla Fajksová, ty se fakt povedly!

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek

Nekombinujte bílou a přibližně bílou

Autor: Ada

Bílou barvu se nehodí kombinovat s krémovou, slonovou kostí a... Celý článek

Milady mode

Autor: Ada

"V současné kosmopolitní době, době rychlosti a informací, se... Celý článek