Barevná typologie

Fotoalbum tématu (200) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
defilenaiguille
2824 příspěvků 22.7.15 13:36

@Denisa101
Podle mého názoru jste Light summer (světlé léto). Jaro má ve vlasech zlatavý nádech, proto bych vás dala do léta, které mívá popelavý nádech. Chladné barvy vám sluší, teplé nikoli. V rámci chladných by to chtělo méně výrazné odstíny, spíš pastelové, světlé.

MPSkrolew
1850 příspěvků 22.7.15 13:44

@Denisa101 Nepřipadá mi, že by vám teplejší barva na fot. č. 1 zase tolik škodila. Také si myslím, že teal barva na fotce č. 6 vám sluší (tmavé barvy vám asi moc slušet nebudou, ale pokud si nějakou budete muset vzít, pak tato mezi ně určitě patřit bude). Jinak myslím, že vás ty barvy docela přebíjejí. Zkuste se vyfotit s nějakými tlumenými a neutrálními tóny (různé odstíny šedé a béžové, různé tlumené modré, šedomodré, zelenošedé apod.) Možná budete někde na přechodu mezi jarem a létem (výrazné teplé a výrazné chladné vám podle mě nesluší), možná světlé jaro, tlumené jaro, nebo světlé či tlumené léto.

Čírina
487 příspěvků 22.7.15 13:48

Nejvíc se mi líbíte na fotce č. 6 - tlumená tmavomodrá, i když je to možná pořád dost tmavé. Dál by ušla fotka č.2, přestože barva je moc tmavá, ale světlejší odstín téhož by šel. Tlumenější fuchsiová by asi taky šla.
Příliš světlé barvy vás přezáří a barvy sytých jasných odstínů jsou úplně nejhorší (ostrá modrá, žlutá a ta tyrkysová nakonec - to je děs), horší než ty oranžově červené, které jsou přece jen tlumenější.
Tipuji si tlumené léto, možná i tlumený podzim, ale žádná taková barva ve výběru k posouzení není.

kisvakond
110 příspěvků 22.7.15 13:52

@Denisa101
a ještě nám prosím prozraďte, co to máte na vlasech za barvu :-)

Denisa101
11 příspěvků 22.7.15 14:33
Vlasy

Mockrát všem děkuji za komentáře :) Jsem ráda za další názory :) Přikládám fotku, kde jsou lépe vidět vlasy. U hlavy to mám tmavé a pak světlé, jakoby něco na styl větších odrostů. U hlavy je má barva. Blondýna jsem byla opravdu leta, ale omrzela mě, experimentovala jsem s tmavší plavou, světle hnědou, ale pravda je, že se ve světlých vlasech cítím lépe. Nelíbí se mi být ale opět úplná blondýna, tudíž jsem to vyřešila „ombrém“, ale to mám již odrostlé.

Denisa101
11 příspěvků 22.7.15 14:34

Defilenaiguille :) - S herečkou Kirsten Dunst si mě pletl brácha když byl malý - takže na to asi něco bude. Určitě tedy studený typ - léto :)

Denisa101
11 příspěvků 22.7.15 14:34

@defilenaiguille S herečkou Kirsten Dunst si mě pletl brácha když byl malý – takže na to asi něco bude. Určitě tedy studený typ – léto :)

Denisa101
11 příspěvků 22.7.15 14:36

@Sépia - Děkuji :) Souhlasím.

defilenaiguille
2824 příspěvků 22.7.15 15:56

@Denisa101
V rámci léta je víc poddruhů :-) Já jsem třeba Soft summer, což je myslím tlumené léto. Tam byste patřila s tmavšími vlasy, které máte teď. I doporučené barvy jsou hodně podobné. Jak už tu někdo psal, tak z fotky se opravdu určuje špatně. Ale k létu bych se určitě přikláněla, ať už světlé nebo tlumené.

Sépia
426 příspěvků 22.7.15 16:55

@defilenaiguille práve - na leto to vyzerá, ale aké? To sa naozaj nedá zistiť len tak z fotky. @Denisa101 podľa tej druhej fotky môžete byť aj to tlmené, čo píše @defilenaiguille, povedala by som že ten svetlejší tlmený typ. Aj svetlé, alebo chladné.

Siv11
212 příspěvků 22.7.15 17:02

Já bych řekla cool summer. Nějaké příklady zde

Denisa101
11 příspěvků 23.7.15 09:52

@defilenaiguille @Sépia @Siv11 @kisvakond @Čírina @MPSkrolew Děvčata, všem moc děkuji :) Když už na to přišla řeč, myslíte si, že blond vlasy by byly vhodnější? :) Upřímně jsem si v nich přišla až moc „vyblitě“ - určitě záleží také na odstínu.

catherinne
13518 příspěvků 23.7.15 10:26

Ne celé blond, já bych ten vršek protkala jemným melírem. Žádné pruhy, žádná platina.

kisvakond
110 příspěvků 23.7.15 11:56

Souhlasím s jemným, přirozeně vypadajícím, melírem nebo sombré, ombré se mi osobně nikdy nelíbilo - vypadá uměle. Jen na obojí je nutný dobrý kadeřník.

defilenaiguille
2824 příspěvků 23.7.15 12:11

@Denisa101 Řekla bych, že vás ta blonďatá víc rozzáří. Já mám podobnou barvu vlasů jako vy, jen trochu tmavší, vypadá celkem nevýrazně, tak si vlasy barvím na ten samý odstín jen pro zvýraznění barvy a ztrátu té „myší“ barvy.
V barvení vlasů se nevyznám, ale chladné typy by měly mít chladný odstín blond, ne teplý.

Sépia
426 příspěvků 23.7.15 13:39

@Denisa101 to čo máte u hlavy nie je " tmavé". Je to prirodzene tmavšie než to odfarbené, ale evidentne to nie je hnedé ale blond. Z fotky to je fakt ťazko posúdiť, ale tak 8 až 6 maximálne. Blond má rôznu intenzitu, veď na to je to odbornice @catherinne . Ja by som sa priklonila k tomu čo navrhuje, len tón v óne melír. Tak vám to aj najmenej rýchlo bude odrastať, resp. to nebudete musieť tak často dofarbovať.
Rozhodne nie to platinové naspodu, to je už moc svetlé. Tá časť od uší dole nad tým platinovým tiež nevypadá špatně.

kisvakond
110 příspěvků 23.7.15 14:20

@Sépia
Tak Denisa podle Vás vypadá jednoznačně chladně a pak jí doporučíte podle mě jednoznačně teplý odstín blond? ;-)
@Denisa101
Soudě podle poslední fotky mi připadáte nejvíc jako světlé léto - zvlášť s těmi zesvětlenými konci, které vám, myslím si, docela sluší :-)

Sépia
426 příspěvků 23.7.15 14:54

@kisvakond kde som jej doporučila jednoznačne teplý odtieň blond?

Siv11
212 příspěvků 23.7.15 15:20

Chladné léto má ve tváři i určitý kontrast. Melírem si ten kontrast s velkou pravděpodobností snížíte, nejspíš to bude vypadat mdle. Takže za sebe bych nedoporučovala.

Denisa101
11 příspěvků 23.7.15 15:42

Přikládám starou fotku v hnědých vlasech a starou fotku v paruce :) Omlouvám se za kvalitu, lepší jsem bohužel nenašla. Je pravda, že jsem se v hnědých cítila mnohem víc výraznější a né tak „mdle“, ale na druhou stranu mi příjde, že tím akorát zdůrazním tu tzv. „myší nevýraznost“.

Denisa101
11 příspěvků 23.7.15 15:48

A zde fotky, když jsem byla úplná blondýna :)

Siv11
212 příspěvků 23.7.15 15:51

Chce to správné barvy. Studovat můžete tu http://www.supervizaz.net/…-chladne.php

Sépia
426 příspěvků 23.7.15 15:53

@Denisa101 no tak a čo niečo medzi tým? Tá svetlá blond sa mi tiež už zdá pre vás trochu fádna a hnedá je zas tmavá. Ale čo človek, to názor. Skúste sa prikloniť k tomu v čom sa vy cítite lepšie. ;-)

defilenaiguille
2824 příspěvků 23.7.15 16:19

@Denisa101
V blonďatých se mi líbíte víc než v těch hnědých vlasech. Ta blond mi přijde výraznější, v hnědé jste taková obyčejná. Pokud byste se přiklonila k hnědé, tak by to chtělo větší kontrast oblečení. Hezky je to vysvětleno u Imogen Lamport http://www.insideoutstyleblog.com/…your-colours , pokud máte velký kontrast mezi pokožka/oči/vlasy (například typická sněhurka, vy byste to měla se světlýma očima a tmavě hnědými vlasy), můžete si dovolit větší kontrast barev.

kisvakond
110 příspěvků 23.7.15 17:49

@Sépia
Ten, co už na hlavě má ;-)
@Denisa101
Nemůžu si pomoct, podle mě jste výraznější a „živější“ v té blond :-)
Navíc podle mě nevypadá dobře, když je obočí světlejší než vlasy, byť jen o jeden odstín, opačně to tolik nevadí, pokud to nepřeženete jako třeba Táňa Kuchařová, ta by v kontrastu mohla ubrat..

Stránka:  « Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 39 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek