Styl bydlení

Fotoalbum tématu (39) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 12:54

@gulietta To je nádhera! Ach :D

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.12 12:57
@lioncity píše:
Razorblade, fandím ti a už ten slepičinec nech, ony se zase uklidní:)

Svoj názor na ľudí tu ste dala jasne najavo. Konštatovaním, že o svoje sny sa s nimi deliť nechcete, ale svoj šatník im ukážete, veď sú to slepice, tak nech sa učia ako majú chodiť oblečené, ste svoj názor na ľudí čo sú na MP vyjadrila dostatočne.

queenmargot
1106 příspěvků 6.8.13 15:38

Osobně bych brala něco takového:
PS: nedělám tu reklamu na její prodej, jen se mi něco v tomhle stylu libí

Mylady2
12413 příspěvků 6.8.13 15:39

@queenmargot kde to je?

queenmargot
1106 příspěvků 6.8.13 15:41

Brno - Masarykova čtvrť

Mylady2
12413 příspěvků 6.8.13 15:43

@queenmargot :-) No jo no. Brno…máte odkaz?

queenmargot
1106 příspěvků 6.8.13 15:44

@Mylady2 : poslala jsem vám pm

Mylady2
12413 příspěvků 6.8.13 15:46

@queenmargot moc hezké…nějaké úpravy interiéru a zahrady :-) a je to super!

queenmargot
1106 příspěvků 6.8.13 15:48

Právě, úplně si to tam dovedu představit. I příteli se líbí, ale momentálně je nad naše možnosti.

Robena
1257 příspěvků 6.8.13 15:48

Ja jsem chtela koupit Capkovu vilu, ale nemam u sebe drobne. Ach jo.

queenmargot
1106 příspěvků 6.8.13 15:50

@Robena : ta mi přijde pro dva lidi velká

Robena
1257 příspěvků 6.8.13 16:03

@queenmargot Ja bych tam vedla literarni salon.

queenmargot
1106 příspěvků 6.8.13 16:05

@Robena : tak to jo, to bych u vás byla doufám pečená vařená a nejspíš přispěla na knihovnu

Robena
1257 příspěvků 6.8.13 16:08

@queenmargot Tak zatim nic nemam, ale zase je dobre, ze jsme pripraveny! :-)

nanjua
1153 příspěvků 2.11.13 22:19

Má vysněná je tato budova. Stále čekám, že někoho to trkne, koupí to a vytvoří tam lofty. Je to za řekou, kousek od centra a z vrchních oken by možná šlo vidět náměstí.

http://www.pega.cz/…/factory.jpg
Místo toho se o kousek dál postavily dvě hnusné krabice.

http://img.ceskereality.cz/…87f04c6a.jpg

007bohunka
658 příspěvků 7.4.14 00:22

No my máme dům z roku 1927,tak i vnitřek máme skoro celý ve stylu secese máme ten styl rádi. Ještě to trochu ladím do Provans.

Konnichiwa
171 příspěvků 18.4.14 19:23

Škandinávsky štýl je akosi môjmu srdcu najbližší. Rada si prezerám tento blog a katalóg IKEA a kochám sa. I keď niekedy je v interiéroch až príliš veľa bielej a osobne viac preferujem farby.

kinderova
34 příspěvků 12.5.14 13:57

My teď bydlíme v pytlovém obýváku :D :D :D http://www.tuli-tuli.cz/…ct/kanoe.jpg

luka333ek
11 příspěvků 23.5.14 18:23

@kinderova Koukám, že ty sedací vaky začínají být pěkně v módě, to cos tu poslala ty, tak je ještě v pohodě, ale ty sedací pohovky mě fakt dostávají :D

kinderova
34 příspěvků 9.6.14 10:26

@luka333ek to si piš, je to hudba budoucnosti :D lehké, přenosné, praktické co se týká udržování v čistotě tak i jednoduché doplnění náplně a hned je uducaný vak jako nový :P mimochodem, ty sedací pohovky mě také dostávají, nevím, jestli bych do těch šla, to už mi příjde moc :D

budox
619 příspěvků 9.6.14 10:34

@Mon Chéri
takové miluju, stály za sedm korun za hodinu modelem na UMPRUM a teď se budou vytahovat na MP

budox
619 příspěvků 9.6.14 10:36

@Robena
za týden je výplata, tak to snad ještě chvilku vydržíte

luka333ek
11 příspěvků 22.9.14 08:36

@kinderova žena si teď domů vydupala takové prase, je to velký pytel, na kterém se dá i polehávat a ikdyž jsem byl proti, začíná se mi to líbit :) z jakého materiálu ho máš ty? Kolženka, polyester, nyleon nebo ještě z něčeho jiného?

Draki
114 příspěvků 22.9.14 17:01

S přítelem bydlíme v bytě po prarodičích, který je, jaký je a jelikož se brzy budeme stěhovat, tak to neřeším. Ale jsem opravdu hrdá na dům svého otce. Naši to koupili jako památku v ruinách a dokázali ji zachránit. :) Vysoké stropy, dřevěné dveře, obložení okem, parkety, několikaramenné lustry, obrazy, obrovská okna a hřejivý krb, přitom spousta rostlin a zeleně. Všechno hřejivé, útulné přitom prostorné a nepřeplácané. Nejvíc jsem hrdá na svůj klavír a na ohromné kulaté okno, ze kterého je vidět celé město. Přidávám fotku zvenčí, nejsem teď doma - pak nafotím vnitřek. :)
Ale mám s tím domem problém - vzhledem k tomu, že jsem v takovém domě vyrostla, mám velký problém s moderními interiéry, kde se využívá sklo, kovy, plast. Nikomu neberu, že je to hezké, když jsou v tom lidé spokojení jen jim to přeju. :) Ale já si v takových domech připadám jako ve sterilní laboratoři. Až mě to někdy mrzí, protože se mi to třeba esteticky líbí, ale žít v tom nemůžu.

Myšice lesní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.14 11:04
@Draki píše:
S přítelem bydlíme v bytě po prarodičích, který je, jaký je a jelikož se brzy budeme stěhovat, tak to neřeším. Ale jsem opravdu hrdá na dům svého otce. Naši to koupili jako památku v ruinách a dokázali ji zachránit. :) Vysoké stropy, dřevěné dveře, obložení okem, parkety, několikaramenné lustry, obrazy, obrovská okna a hřejivý krb, přitom spousta rostlin a zeleně. Všechno hřejivé, útulné přitom prostorné a nepřeplácané. Nejvíc jsem hrdá na svůj klavír a na ohromné kulaté okno, ze kterého je vidět celé město. Přidávám fotku zvenčí, nejsem teď doma - pak nafotím vnitřek. :)
Ale mám s tím domem problém - vzhledem k tomu, že jsem v takovém domě vyrostla, mám velký problém s moderními interiéry, kde se využívá sklo, kovy, plast. Nikomu neberu, že je to hezké, když jsou v tom lidé spokojení jen jim to přeju. :) Ale já si v takových domech připadám jako ve sterilní laboratoři. Až mě to někdy mrzí, protože se mi to třeba esteticky líbí, ale žít v tom nemůžu.

Bydlení vám závidím. Taky se mi líbí staré domy a staré věci s duší.
Tzv. moderní interiéry mě vysloveně deprimují. Nevím, proč se slovo „moderní“ používá v dnešní době vždycky v souvislosti s něčím šedivým, smutným, strohým, sterilním, neosobním… Třeba katalogy IKEA a ty jejich černo-šedo-bílé pokoje a kovové postele jak z věznice, to je na těžkou depresi. Nebo naopak zas mají úplně přeplácané barevné kombinace, že by z toho i laxní dítě začalo být hyperaktivní.
Nechápu, že si to někdo koupí a cítí se v tom dobře.

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek