Vy a obočí

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pani.zababova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 18:51
Vy a obočí

Nepodařilo se mi dohledat diskuzi na toto téma, tak snad se nebudu opakovat. Tak tedy: jak pečujete o své obočí? Trháte, dokreslujete? Co říkáte na vytetované obočí, může být podle Vás hezké? A jaké obočí se Vám osobně líbí?
Sama si obočí na ostatních všímám dost, líbí se mi na ženách výraznější obočí (viz fota). Na druhou stranu jsem ale slyšela názor, že současný trend (poměrně výrazná, dokreslovaná obočí) dělá z řady dívek „Brežněva“…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Nixe Lulu
344 příspěvků 31.3.13 19:04

Přirozeně mám obočí docela dost silné, hodně let jsem si ho vytrhávala, protože jsem nějak podlehla všeobecnému přesvědčení, že široké obočí je ošklivé. Až teprve v posledních měsících jsem to nechala po dlouhé době zase růst a vidím, že to nijak špatně nevypadá. Takže myslím, že nadále už budu vytrhávat jen ten prostor mezi obočím (tam mi chloupky docela dost rostou taky) a zbytek nechám být.

Líbí se mi na ženách obočí ne moc tence vytrhané, tvar buď do ostrého oblouku (něco jako druhá fotka v prvním příspěvku) anebo celkově rovnější linky. Moc se mi nelíbí, když to je vytrhané do kulatých oblouků a už vůbec ne celé linky vytrhané a domalované.

Audrey.Piper
412 příspěvků 31.3.13 19:12

Já si taky dost všímám. Skoro každý den svoje obočí usměrňuju drobnými úpravami, ale nechávám mu jeho původní tvar. Taky se mi líbí výraznější, ale nedokresluju si ho. Teda vlastně jedno období jsem si ho dokreslovala, ale jenom levé, protože sem si ho na konci poranila, takže bylo kratší než pravé. Okolí si ničeho naštěstí nevšimlo (všichni ví, že sem na obočí vysazená, a tak by si ze mě dělali srandu :D )

Audrey.Piper
412 příspěvků 31.3.13 19:14

Jinak vytetovaných obočí jsem naživo moc neviděla, ale všechny, co jsem měla možnost zahlídnout, byly odporný. Fakt. Ani jedno se mi nelíbilo, já bych do toho šla jenom kdybych o svoje přišla. A to bych hodně zvážila, kde bych si to nechala dělat. Nejhnusnější jsou ty černé úzké rovné linky. Když už, tak hnědé (nebo v barvě vlasů) a „chlupaté“.

kudka
78 příspěvků 31.3.13 19:19

Líbilo by se mi (a víc by mi slušelo) obočí jako na fotce č. 2 u prvního příspěvku. Tvar mám sice skoro stejný, ale ta hustota.. Nevím, jak docílit, abych měla širší, kosmetiččino „měsíc dva netrhejte a samo to doroste“ jaksi nefunguje. Takže podle nálady použiju hnědou tužku nebo matné stíny. Nejhůř podle mne vypadá vytrhané chloupky a následně nakreslená / vytetovaná čárka.

Eset
127 příspěvků 31.3.13 19:44

Obočí mám přirozeně docela široké a nikdy jsem si ho až na nezbytné úpravy nevytrhávala. Vzhledem k současnému trendu širokých obočí a mezer mezi zuby u modelek si říkám, že konečně jdu v něčem s dobou:)

Příliš vytrhané obočí se mi nelíbí a tvarově se mi nelíbí obočí vytrhané do velkých oblouků (viz Věra Ferbasová).

blacken
2464 příspěvků 31.3.13 19:44

Mám ráda výraznější obočí do špičky - asi jako na fotce č. 3, ale svoje mám od ohybu oka až do půl čela :-D Takže trhám do tvaru, občas lehce zvýrazním tmavým stínem (mám skoro černé vlasy, ale obočí světlejší). Nelíbí se mi obočí vytrhané kolem kořene nosu (teď nemyslím srostlé, ale začínající nepřirozeně daleko) a příliš tenké. Vytetované jsem naživo neviděla žádné, které by vypadalo dobře, ale věřím, že existuje nějaké dobře vypadající.
Z tenčích obočí u mě vedou Angelina Jolie nebo Megan Fox.
Každopádně nic se nemá přehánět a obočí by mělo ladit i k barvě vlasů, takže tohle už za mě nebrat:
http://missjeyonline.files.wordpress.com/…ko1_1280.jpg

Carrion
80 příspěvků 31.3.13 19:51

Mám ráda výraznější obočí, proto si svoje obočí nijak výrazně netrhám a pouze odstraňuji chloupky, které rostou mimo přirozenou linii.
Jinak každodenně si obočí nedokresluji, ale když se výrazněji líčím, tak zvýrazním obočí pomocí stínů na obočí.
Tak obecně nemám ráda ženy, které to s trháním přehánějí.
Taky nechápu systém „všechno vytrhat a pak zase dokreslit/dotetovat“, přijde mi to vrcholně nepřirozené a mnohdy i ošklivé.

Guinea Pig
1190 příspěvků 31.3.13 19:56

Ou jéé :-D :-D :-D

bestia
2300 příspěvků 31.3.13 20:03

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:30

blacken
2464 příspěvků 31.3.13 20:08

@bestia Cara Delevingne - je v poslední době na každé zastávce na plakátech (asi pro Mango?)

PythonRegius
286 příspěvků 31.3.13 20:13

Líbí se mi obočí přírodního tvaru, vytrhávám si jen pár chloupků, které jsou mimo tvar. Obočí považuji za velmi důležitou část tváře, výrazné zasahování do tvaru se mi nelíbí a vyholené nakreslené obočí je spolehlivý způsob, jak si zmršit celý obličej. Nevýrazné obočí se mi také moc nelíbí, v tom případě úplně chápu snahy to nějak příčetně vylepšit.

analfabet
50 příspěvků 31.3.13 20:38

Taky se mi líbí přirozené, ne moc tenké, ale „hlídané“ obočí. Mně ho roste od dětství dost, takže jsem zvyklá denně si ho lehce upravit. Nechávám původní tvar, vytrhávám, co vyroste bokem nebo nad nosem. Na některém světle nebo na fotkách se mi stává, že mi obočí mizí, a mám z obličeje knedlík. Takže když mám náladu nebo se chci nechat fotit, tak používám takové ty hnědé stíny na obočí.

sixx
83 příspěvků 31.3.13 20:44

Když jsem si chtěla poprvé vytrhat obočí, „chytře“ jsem šla za kosmetičkou, která by to měla umět, no a ta mi obočí vytrhala sice do docela pěkného tvaru, ale otrhala mi ho i nad nosem o asi centimetr. Sice mi to tam od té doby trochu dorostlo, ale už to není tak husté jako zbytek obočí, takže to vypadá jako kdybych měla obočí půl metru od sebe. Nedomalovávám, protože to neumím a navíc v jednom obočí mám jizvu a bylo by to moc vidět.
Jinak se mi obočí líbí tmavé, ani příliš tenké ani tlusté a lesklé a učesané.

Barbuchaa
219 příspěvků 31.3.13 20:57

Obočí mám velmi výrazné, husté a celkově a la Brežněv, takže trhám cca od 13 let, dokreslovat opravdu nemusím. S prvotní úpravou mi pomohla kosmetička, teď za ní jednou za půl roku skočím a trochu mi to poupraví, jinak si obočí usměrňuji sama. Škubu tak nějak „středně“, tenkou linku nemám, na druhou stranu, když jsem si zpočátku brala jen chloupky rostoucí mimo, vypadalo to pořád dost zarostle, takže zužuji celé obočí.

Chci se zeptat, máte nějaký fígl na kroutící se chloupky? Někdy mi přijde, že mé obočí trčí snad všemi možnými směry…

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.3.13 21:01

@Barbuchaa
vosk? některé značky prodávají sady se stínem a voskem.

janiiiv
781 příspěvků 31.3.13 21:01

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 17:09

Barbuchaa
219 příspěvků 31.3.13 21:06

@Jiná Realita Díky, bohužel mi většinou přijde, že chloupky udrží ve správném směru tak prvních 10 minut a pak se obočí zase vrací do normálu. A hlavně se mi díky kroucení špatně posuzuje, které chloupky vyškubnout a které už ne, když trčí každý úplně jinam.

megisek 1
161 příspěvků 31.3.13 21:07

@Audrey.Piper
Neodbornými zásahy v mládí jsem docílila jakéhosi přerušení růstu chloupků v polovině jednoho obočí. Bohužel už to nikdy nedorostlo a tak jsem na doporučení šla na konzultaci ohledně tetování, kde mě ujistili, že se skutečně výsledku nemusím obávat.
I přes to jsem samozřejmě byla strachy bez sebe, jak to dopadne, protože jsem měla možnost vidět naprosté šílenosti z rukou různých „odbornic“.
Týden po zákroku jsem opravdu chodila jako Brežněv, pak se to celé vylouplo a musím říci, že k mé naprosté spokojenosti. Mám barvu přirozenou, žádné oblouky jedním tahem, ale takové krátké čárečky, naprosto neviditelné a kdo to neví, nepozná nic.

blacken
2464 příspěvků 31.3.13 21:08

@Barbuchaa A zkoušela jste obyčejný gel na vlasy? Já to fixuju bezbarvou řasenkou, ale určitě by to šlo i kartáčkem od řasenky namočeném v gelu.

VenusInFurs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 21:09

Nejvíc se mi líbí asi to z první fotky od @pani.zababova - takové přirozené, ale přitom upravené do hezkého tvaru.
Bojuji s mým obočím už docela dlouho, vlasy mám takovou tmavší špinavou blond, ale obočí husté a tmavé. Navíc roste i tam kde nemá :D Jednou někdy v 15 jsem si ho vytrhala do příšerně tenkého oblouku, no zpětně jsem se nad fotkama hodně bavila… Tehdy jsem si uvědomila, kolik z celkového dojmu v obličeji dělá obočí. Když se mi podaří docílit hezký tvar a vzhled upravenosti, tak si hned připadám hezčí :)

Barbuchaa
219 příspěvků 31.3.13 21:16

@blacken Zkoušela, ale problém viz výše s voskem, dlouho to nevydrží. Akorát po gelu působí celé obočí o něco lesklejší :)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 21:17

Jsem také fanynka přirozeného, hustšího obočí. Já osobně chodím asi jednou za dva měsíce ke kosmetičce na úpravu, a mezitím mi nevadí, že něco dorůstá, bojím se trhat si chloupky sama. Vždycky jen učešu hřebínkem a jdu, protože od přírody ho mám husté a černé a neměnila bych. Špatně tvarované, příliš vytrhané, přehnaně klenuté oblouky mě vždycky na dané osobě vyděsí a radši se na ní nedívám.

Audrey.Piper
412 příspěvků 31.3.13 21:28

@megisek 1 Tak přesně takhle bych si to taky nechala udělat, kdybych o obočí přišla. Doufám, že takové obočí má spoustu žen, které ho mají vytetované, a proto jsem zatím vždy viděla jen ty žalostné případy černých jednolitých linek.

kofila
102 příspěvků 31.3.13 21:55

Tak mně příroda nadělila právě poměrně tenké, ne moc husté obočí. Navíc mám tvar do oblouku. Takže se ho snažím vytvarovat malinko do toho správného tvaru. Nic nedokresluju, jen trošku občas zvýrazním, ale stejně jsem zjistila, že mi to moc nesluší, Možná je to tím, že mám větší výrazný nos a příjde mi, že to pak dohromady vypadá divně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek