Vy a obočí

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Zebra33
2038 příspěvků 11.11.13 14:03

Mam dotaz - existije nejaky trik na strihani oboci? Nebo proste na zkracovani tech jednotlivych chloupku. Mam je opravdu dlouhe a hodne zahnute (kez bych mela takove rasy), takze je jedno, jak to oboci vytrham a kartackem uhladim, stejne mi ty konce tech chloupku smeruji kam se jim zachce. Sem tam ty konecky ostriham nuztickama, jenze to mi prijde, ze je strasne videt a vypada to tak nejak neprirozene, jak ty chlupy rovne konci. Ma nekdo podobny problem?

kkleopatra
1 příspěvek 18.12.13 13:34
@kikulienka19 píše:
@Ziné
Mne ho urobili takto.

dobrý den, máte krásně udělané obočí, to je tužka nebo permanentní? Děkuji Katka

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 18.12.13 14:41

Mám dotaz, jaké obočí považujete za „přirozené“? Zachovaný tvar a jen vytrhané přerůstající chloupky odspodu a na kořeni nosu? Lehce protrhat a zůžit? Pozměnit tvar? Hodně vytrhat?
Kdo mi správně poradí, když ani kosmetičky nerespektují to, aby se obočí hodilo k nositelce?

Příklad: Já = světlý jemný typ, přesto celkem výrazné rysy - plné rty, výrazný nos, větší oči a právě i docela husté a širší výrazné obočí, mírně klenuté a se správnou délkou (přesně podle těch tří bodů, podle kterých si obočí máte upravovat). Žádný „Brežněv“, ale prostě výrazné. Řekla bych, že mi do obličeje sedí nejlépe tak, jak mi samo narostlo, nicméně nějaké ty úpravy to chce. Tak jsem si chtěla dát poradit. A co udělá kosmetička? Ani si mě pořádně neprohlédne a vyškube mi přes třetinu šírky/hustoty, z vnější strany ubere délku a celé obočí mi v podstatě narovná. Výsledkem byl udivený výraz jak po botoxu a nad očima nebohé trosky něčeho, co před tím vypadalo i s domácími úpravami vlastně docela dobře (což mi ovšem došlo až příliš pozdě).

Druhý: Přítelkyně = tmavší typ, tmavé vlasy, širší hranatý obličej, výrazná čelist i tváře, tmavé oči, dlouhé řasy, obočí od přírody též výrazné a hlavně klenuté. Přijde od kosmetičky a nad očima dvě prořídlé téměřpřímky. Podotýkám, že nebyla u té, od které jsem se otrhaná vrátila já.

Takže jak a podle čeho obočí upravovat, když i kosmetička z vás udělá ufouna?

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.12.13 16:13

@Gunnar Bjerre
kašlat na kosmetičky, mně nikdy nikdo neupravil obočí podle mé představy. taky moc zužovaly.

já si ho trhám sama. chce to správné světlo a když zakloním hlavu, tak jde ideální spodní linie obočí a chloupky mimo dost dobře vidět (samozřejmě, asi ne každý to tak má). roste mi dost nahoře do špičky, takže poslední dobou činím pokusy tu špičku eliminovat, protože s ní vypadám ani ne tak jak číňan (to by bylo ještě dobré), ale spíš jak čert. a trhám i shora, i když se to prý nemá, protože mi obočí roste všude, i na čele, na skráních…

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 18.12.13 20:52

@Jiná Realita Já si právě nikdy před tím s obočím radit nenechávala, tak jsem poprvé v životě chtěla radu od profesionála :) Holt se zase vrátím ke své stoleté pinzetě a menévrování před oknem, abych chytla nejlepší světlo.

Zaklánět hlavu jsem nikdy nezkoušela, děkuji za tip :) Jinak mě se špičky na obočí vždycky líbily, vážně máte pocit, že Vám tak nesluší? Být čertice přeci není tak zlé (jeden náš přednášející tvrdil, že čertice jsou vždycky o něco víc sexy - bohužel už si ale nepamatuju nad kým to vítězí) :)

Mimochodem, že se přítelkyně vrátila „upravená“ tak, jak se vrátila, jsem pochopila v okamžiku, kdy jsem její kosmetičku uviděla. Ač byla paní kosmetička jinak upravená jako panenka, místo obočí měla dva uzoučké protáhlé černé obdélníčky (k platinově blond vlasům).

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.12.13 21:46

@Gunnar Bjerre
nevím, jestli bude něco vidět, je to jen zvětšenina, tudíž neostrá.

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 18.12.13 23:06

@Jiná Realita Já bych si to být Vámi nechala tak, jak Vám to roste (samozřejmě korekci spodních chloupků provádějte tak, jako doposud) - není to žádný extrém a spíš bych si tipla, že Vám to bude dělat roztomilý šibalský kukuč :) A pokud někdy nosíte „retro linky“, tak musíte mít iluzi kočičího oka naprosto dokonalou! Vážně to není tak hrozné, jak to vnímáte, naopak ;) Já bych si takovou špičku nechala líbit, ale jako na potvoru mám jen mírný oblouček.

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.12.13 23:53

@Gunnar Bjerre
ono to přece jen vypadá jinak s celým obličejem :-) retro linky se mi moc líbí, ale mám oči moc zapadlé, aby to vypadalo pěkně. (a hlavně se kvůli tomu obtiskávají na horní víčko).
jinak jsem se svým obočím docela spokojená :-) akorát nedokážu pořád najít odstín stínu, který by byl co možná nejpodobnější, na dokreslování, hlavně vnitřní strany, kde ho mám řidší. pořád to není ono.

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 19.12.13 10:35

@Jiná Realita Já dokresluji neutrální šedobéžovou tužkou od Essence. Sice píšete o stínu, ale když tak koukám na Vaši barvu, tak jsem si řekla, že Vám jí zkusím ukázat. Dá se s ní malovat jak světlounce, tak když trochu přitlačíte, je i celkem tmavá. Já jí vždycky ještě rozmažu starým kartáčkem na zuby do „ztracena“. Je tedy původně na oči, ale odstín má perfektní. Bohužel jak byla zamýšlena jako linka, tak to zřejmě nikdo nechtěl a (alespoň v DM) byla dána do výprodeje. Koupila jsem jí asi za 30 Kč. Takže vlastně nevím, jestli je ještě k sehnání, pokud by se Vám líbila - možná Rossman? Tuším, že je na ní napsáno All I Want. Fotka je na blbém podkladu, ale nenašla jsem žádnou jinou, kde by byl vidět hrot.

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.13 16:47

Ja jsem posledni dobou byla nadsena obocim snehurky v tom filmu s julii roberts, ktery nedavno bezel v televizi. taky bych chtela tak obrovsky a husty:)

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.12.13 18:19

@razorblade_reloaded
to její bylo fakt hustý :D ale můžu říct, že mám podobné. akorát k mému obličeji nejde tak jako té sněhurce :(

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 19.12.13 19:46

Se staženými vlasy byla ta Sněhurka až nápadně podobná Audrey Hepburn :)
Jinak to už mi třeba přišlo docela hodně (i když herečka sama má obočí taky dost výrazné, ale ne až tolik), slušelo jí to, ale bylo to prostě dost. Připomínalo mi to obočí Legolasova otce :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.12.13 20:08

@Gunnar Bjerre
omg :D toho jsem ještě neviděla a ten je teda fakt krutěoboční :D proč mu dali takové smetáky? ke světlým vlasům to vypadá divně…

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 19.12.13 20:16

@Jiná Realita Ano, on byl vážně krutý - kdykoliv byl na plátně, nedokázala jsem koukat na nic jiného než na to mega obočí :D V některých záběrech se dokonce i lesklo. Taky jsem nepobrala, proč tam má zrovna tohle. Jelikož jsem Hobita nečetla, tak nevím, jestli tak nebyl popsán třeba v knize..? Ale že by až takhle moc? :D Byl fakt brutální, jak kdyby měl nad očima kníry:

Jiná Realita
13791 příspěvků 19.12.13 20:19

@Gunnar Bjerre
já jsem hobita četla, ale dávno, a na obočí si vůbec nevzpomínám :-) ale taky koukám jen na to obočí

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 19.12.13 20:32

@Jiná Realita Pokud už se člověk v kině odpoutal od toho porostu, tak měl Mr. Thranduil celkem vyndaný tupo výraz a vypadalo to, že je mladší, než svůj vlastní syn, takže to obočí měl možná schválně, aby si toho diváci nevšimli (a jak se jinak považuji za fanouška, tak tenhle blonďák se tvůrcům fakt moc nepovedl). A už končím s tím OT :)

Rowanberry
314 příspěvků 20.12.13 00:05

@Jiná Realita @Gunnar Bjerre Pro mě byl naopak Thranduil zlatý hřeb filmu :D (Dobře, hned po Šmakovi.) Ale mně výrazné obočí vůbec nevadí, naopak jsem na něj těžce zatížená, Lilly Collins je pro mě v současnosti jedna z nejkrásnějších hereček ;) Obočí… och :D

lorens
2508 příspěvků 20.12.13 02:21

@Jiná Realita Pouzivam znacku anastasia k mani v Sephore. Maji na oboci uplne vsechno. Tuzky, pudry, gelove tuzky, fixacni gely, no proste vsechno a tusim ve ctyrech odstinech. Osvedcil se mi pudr, vypada na mne prirozeneji nez tuzka a pak bezbarvy fixacni gel. Bez toho nedam ani ranu.

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 20.12.13 10:08

@Rowanberry Dobře, nebyl tak strašný, byl to jinak vcelku pěkný elf :) Mě k němu totiž nějak neseděl ten český hlas (u nás byla pouze dabovaná 3D verze), přišlo mi, že se totálně rozjíždí s výrazem obličeje, proto mi asi připadalo, že něco povídá a kouká u toho tak nějak úplně jinak. Ale to je možná jen můj problém, už v prvním díle jsem měla chuť dát tak půlku postav nadabovat někým jiným. Holt úděl malého kina, dává vždy tu „atraktivnější“ verzi.

Jinak výrazné obočí ano, sama na to své už nedám sáhnout, ale přeci jen jsem pro nějaký tvar. To, co tam vytvořili Thranduilovi mi fakt připomíná knír našeho souseda ve dvojím vydání :D

bombshell
89 příspěvků 20.12.13 10:16

@Gunnar Bjerre taky ji mám tuhle tužku od Essence, stejný odstín, ale nevím přijde mi dost světlá, podle mě Jiná realita je tmavší typ, to bych doporučuila, opravdu světlým blondýnkám s chladným podtonem..já používám sadu na obočí, kde jsou tři odstíny a vosk, kombinuji i s tužkou, mám různé, já na sobě nejlepších výsledků dosahuju kombincí tužky a stínu a na závěr pročísnu kartáčkem na obočí.

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.12.13 10:20

@bombshell @lorens
moje obočí je dost tmavé, skoro až černé, řekla bych, ale paradoxně na něm tmavé odstíny vypadají divně a já jak černokněžník.
většinou se dělají stíny/tužky ve dvou odstínech hnědé, světlé a tmavé. tmavá má divný načervenalý/teplý podtón a světlá je naprosto světlá. tužky jsem proto už zcela zavrhla, teď používám jakýsi stín na oči z paletky essence :-)

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 20.12.13 10:25

@bombshell Já to brala čistě podle té fotky obočí, vypadá jako by patřilo světlovlásce. Nevím, jestli to tak vidím jen já nebo jestli je to tím, že je to zvětšenina. Pro tmavší holky už je ta tužka k ničemu, to je pravda :)

edit: Tak když vidím, že Jiná Realita píše, že má obočí do černa, tak si té mé tužky nevšímejte. Asi mám divné barvy na monitoru, ale já tu fakt vidím obočí hodně světlé, takové do zlata :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.12.13 10:28

@Gunnar Bjerre
to není vaším monitorem, ale tou zvětšeninou :-) pardon.

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.12.13 10:28

Mám tmavší obočí než thranduil :D

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 20.12.13 10:30

@Jiná Realita Tmavší nevadí, hlavně ho nezkoušejte předčít i v hustotě :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek