Vy a obočí

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Coraline
1980 příspěvků 9.11.13 19:29

@Ach_můj_bože1 Tak Arome je jasné, jen jsem poněkud líná objednávat vzorky, i když na to třeba někdy dojde :). To spíš až se dostanu do Prahy, o tom institutu jsem snad ani nevěděla. Ačkoliv z praktického hlediska by nebylo dobré, abych teď začala toužit po nějakém novém parfému, natož nikovce :D. Ale díky za tip.

ajujuška
422 příspěvků 9.11.13 19:49
obočie ak sa patrí

A čo poviete na toto?

Milli115
83 příspěvků 9.11.13 20:23

Včera paní ve Výměně manželek měla krásné obočí.
http://oidnes.cz/…DSCN0678.JPG
Docela pěkná ženská a takovou hrůzu na obličeji.

kikulienka19
182 příspěvků 9.11.13 22:52

@Coraline
Ja som 85-ka, v tom čase som tvar obočia ešte príliš neriešila, ale zaznamenávala som čierne oblúčiky na tvárach starších dievčat :D

kikulienka19
182 příspěvků 9.11.13 22:56

@ajujuška
Keď som riešila permanentný make-up obočia, našla som medzi fotkami nepodarených tetovaní ten prvý obrázok :D Okamžite som ho poslala známej, aby videla ako dopadneme :D

ajujuška
422 příspěvků 10.11.13 10:01

@kikulienka19 a ako ste skončili?

Coraline
1980 příspěvků 10.11.13 11:01

@kikulienka19 Tak já jsem ročník 89, ale tyhle namalovaný čárky místo obočí mě fascinovaly od mala. K tomu samozřejmě extra tmavá konturka a hodně kontrastní melíry. Dále holej pupík s bokovejma zvonáčema, umělohmotný neonový kruhy v uších, kroužek v nose… Mě už nemůže překvapit nic, snad jen až se tahle móda na plný pecky vrátí jako retro :D.

kikulienka19
182 příspěvků 10.11.13 11:07

@ajujuška
Dobre, bola som u jednej profesionálky, mám metódu čiarkovania. Obočie som mala nerovnomerné, po nešetrných zásahoch viacerých kozmetičiek mi niektoré chĺpky už nedorástli a tak som nemala inú možnosť. To, že mám permanentný make up vedia len tie, ktoré ho majú tiež, inak vyzerá prirodzene.

kikulienka19
182 příspěvků 10.11.13 11:12

@Coraline
Matne si spomínam, ako som okolo roku 95-96 po vzore mojej o 10 rokov staršej sestry nosila odstrihnuté džínsy ako kraťase a košeľu s odstrihnutými rukávmi :D Pamätám si aj krížiky na čiernej gumenej nitke, srdiečka na obojku, v 97 legíny všetkých druhov a farieb. V tejto dobe mi móda príde uvoľnená, nosí sa viac štýlov, človek má viac na výber. Ako najhoršia mi prišla doba okolo roku 2000 a tie hrozné syntetické materiály. Ale to už zasahujeme do úplne inej témy. :D

ajujuška
422 příspěvků 10.11.13 12:15

@Coraline normálne sa mi vynorila KILIE MINOQUE, v tých časoch. Trvalá na hlave, neonové kruhy a všetko ostatné k tomu.

Ziné
82 příspěvků 10.11.13 12:26

Výrazné obočí (jako na úplně prvním obrázku) se mi líbí. Dokáže krásně zvýraznit a oživit tvář. Obočí samozřejmě musí ladit s celkovým typem, takže na jemné blondýnce nebo zrzce vypadá rozhodně lépe světlejší, méně mohutné obočí.
Tetované obočí by bylo fajn, kdyby to to, kdo ho ti, kdo tetují uměli udělat. Většinou je to strašně poznat - bývá moc tmavé a mívá až moc „dokonalý“ tvar.

kikulienka19
182 příspěvků 10.11.13 14:19

@Ziné
Mne ho urobili takto.

Ziné
82 příspěvků 10.11.13 15:18

@kikulienka19 Máte štěstí, Vaše obočí vypadá pěkně. Také bych ráda šla na permanentní make-up obočí (barvím si vlasy na tmavo a mám k němu vlastní obočí trochu moc světlé), ale bojím se výsledku, tak si radši pomáhám sama make-upem.

misial
1396 příspěvků 10.11.13 17:53

Dámy, a máte nějaký zaručený tip, jak si obočí svépomocí dostat do opravdu hezkého tvaru? Připadá mi, že i když trhám a upravuju každé stejně, výsledek je úplně jiný. Používáte třeba šablonky?

Lizbeth
1424 příspěvků 10.11.13 17:57

@misial
Já myslím, že určitá míra asymetrie je žádoucí - myslím malá..I oči nebývají stejné ( velikost, tvar).Pak se může právě stát, že člověk díky velké pečlivost a dokonalosti nevypadá přirozeně, ale uměle.
Obočí si trhám a mírně stínuji a dokresluji, ale netrápí mě, že není jedno jako druhé - prostě to nelze.

kikulienka19
182 příspěvků 10.11.13 18:18

@Ziné
Ja som sa rozhodovala veľmi dlho, zisťovala som si na internete recenzie, typy. Mala som šťastie na skutočnú profesionálku, čo som rada. Nemám obidve obočia úplne rovnaké, pretože mám trocha nesúmernú tvár, ale slečna si s tým hravo poradila. V bežnom živote mi to šetrí veľa času, hlavne keď mám malé dieťa a ponáhľam sa.

real.blond
6688 příspěvků 10.11.13 19:15

@kikulienka19 moc pekne! Muzu se zeptat kde Vam ho delali?

Coraline
1980 příspěvků 10.11.13 19:45

@misial Já se právě snažím to až tak moc nehrotit, protože se mi pak čas od času stane, že pořád trhám a trhám a tady je to trochu jiný, tak to dotrhnu, ale teď je zase potřeba tohle trhnout na druhým obočí a pořád střídavě dorovnávám, až vytrhám víc, než bylo nutný :D. Mně se osvědčilo jednou za čas jít ke kosmetičce a nechat si ho udělat od ní (našla jsem takovou, která vytrhá jen to nejnutnější, ale udělá pěknej tvar a jsou obě stejný) a pak už jen trhám co vyroste mimo tenhle tvar.

misial
1396 příspěvků 10.11.13 19:48

@Coraline No jo, ale tady podle toho by se člověk spíš bál víc té kosmetičky než sebe :D

Coraline
1980 příspěvků 10.11.13 20:28

@misial A to jo, já se jí taky bojím, vždycky se může blbě vyspat, že :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 10.11.13 20:51

Mně začalo obočí růst poslední dobou do špičky nahoře v oblouku. vypadá to děsně, já s tím vypadám jak ďábel, moc přísně a tvrdě, ale nedokážu to asi zkorigovat. dneska jsem to zuřivě stříhala a trhala, ale moc to nejde, protože kdybych přebytečně chlupy vytrhla, zůstane mi tam mezera a když je jen zastříhnu, začnou trčet :/ grrrr.

Juliect
301 příspěvků 11.11.13 09:08

@Jiná Realita mně tak roste obočí odjakživa, když jsem se kdysi rozhodla poslechnout své okolí a tu špičku nahoře si vytrhat a vytvořit tak žádoucí oblouk vypadala jsem hrozně blbě. Teď trhám nahoře jen to co tam opravdu vyloženě zavazí a trčí, jinak trhám jen tu vnitřní část obočí. Mám zas problém, že mám jedno obočí o hodně kratší, proto obojí upravuju tužkou (mám hodně tmavé, takže tužka nepáchá snad žádné zlo). Mám bohužel špatnou zkušenost s kosmetičkama, když u jsem si několikrát nechávala obočí barvit, abych to nemusela každý den dokreslovat, tak na moje upozornění, že mám jedno kratší mi ty husy zkrátily i to druhé. Zažila jsem jen u kamarádky co mám daleko, že barvila opravdu ty chloupky obočí, téměř jeden po druhém a na tom chybějícím mi obarvila ty světlé chloupky, tkaže mi to obočí dotvořila. Jinak teda nic moc, nehledě na to že za týden ani nepoznám, že jsem měla obočí nabarvené.

Juliect
301 příspěvků 11.11.13 09:16

Jinak ta maminka z výměny byla na obočí fakt výživná, normálně jsem se divila proč jí vadí, že je u romů, když jsem si myslela, že ona je romka…
jo a momentálně z těch nějakým způsobem viditelných se mi fakt hodně nelíbí obočí Evy z vyvolených, je fakt hnusný. Pořád jsem přemýšlela co mi na ní přijde tak divného a co mi připomíná a zjistila jsem to - ona díky tomu vypadá jak ježibaba…její příznivci prominou

CatMína
265 příspěvků 11.11.13 13:24

@kikulienka19 máte to moc pěkně udělané!!!

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.13 13:39

@misial Pokud tím myslíte, že každé je jiné, tak mě pomáhá trhat u klasického velkého zrcadla, ne u kosmetického zrcadla, a neustále na střídačku obě kontrolovat. Ale udržuji tvar, který mi jednou za čas udělá kosmetička, takže je to jednodušší.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek