Vy a obočí

Fotoalbum tématu (43) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
kacenka.smile
428 příspěvků 20.12.13 10:48

@Jiná Realita Hezké studené odstíny jsou v paletce na obočí Catrice. I když jsem spíše světlejší typ, tak obočí mám hodně tmavé a studené a téměř cokoli na obočí je moc teplé a vypadá to na mě divně. Ale tahle paletka je super, vážně studené odstíny, světlejší a tmavší. Kombinuji je ještě s voskem na obočí. Tužky střídám dvě, jedna je od Catrice ve světlém odstínu, ale dá se přitlačit a pak je tmavá tak akorát. A skvělá je tužka od maybelline Master, tmavě studená hnědá. Ta je hodně vosková, takže obočí i fixuje. Bohužel tím i rychleji ubývá. Když spěchám, tak používám právě jen tužku, ale když si s tím chci vyhrát, tak volím vosk a stín z catrice paletky.

Zebra33
2038 příspěvků 20.12.13 11:05

Moje oblibene duo na oboci je sedohnedy stin ve studenem odstinu (nanasim zkosenym steteckem) a na zafixovani pruhledna rasenka od Essence. Ani nevim, jestli neni ta rasenka puvodne myslena na rasy, ale stoji par supu a na oboci funguje znamenite.

CandyKendall
1177 příspěvků 20.12.13 11:08

@Gunnar Bjerre Podle mě je výraznost toho obočí daná i tím, že má ve filmu tak světlé vlasy, ne? Obočí s nimi mnohem víc vynikne. Ve skutečnosti ho má taky dost výrazné, ale s těmi tmavými vlasy to vypadá přirozeně… 

Gunnar Bjerre
29 příspěvků 20.12.13 13:55

@CandyKendall S přirozenými vlasy to vypadá samozřejmě výborně, o tom žádná :) I s těmi světlými to má něco do sebe, ale prostě to bylo jak pěst na oko. Možná i díky tomu šílenému netvaru. Na té Vaší fotce je vidět, že přeci jen trochu to obočí obkresluje linii oka - klesá mírně dolů. Ve filmu to měl vyčesané do roviny, to fakt bylo mírně divné. Já chápu, že mu to nebudou trhat, ale určitě mu to mohli upravit nějak přirozeněji.

CandyKendall
1177 příspěvků 20.12.13 14:47

@Gunnar Bjerre No jo, ve filmu je fakt strašidelnej, vypadá to děsně :) Přitom jako koláčník je takový ňuňu ♥
http://i37.tinypic.com/i57slc.png

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.12.13 18:59

@CandyKendall
omg, to je ten samý herec? :D jsem ho ale vážně nepoznala…

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.13 15:43

Heh. A mně se víc líbí jako elf :D.

pecka79
2011 příspěvků 6.3.14 17:10

Ako si moze niekto takto „vysklbat“ obocie?

pecka79
2011 příspěvků 6.3.14 17:23

Paci sa mi prirodzene vyzerajuce obocie, vhodne dotvarovane, zvyraznujuce crty zenskej tvare.

Napipi
82 příspěvků 10.3.14 14:14

Chichi :)
http://www.reflex.cz/…t-oboci.html
ale devítka mi přijde aspoň trochu estetická ;)

monicka
566 příspěvků 10.3.14 16:21

@Napipi Ta devítka je zpěvačka Amanda Palmer a to obočí se k ní a její hudbě dost hodí - i když uznávám, že na normálním smrtelníkovi by vypadalo dost divně :)

http://www.youtube.com/watch?…

http://www.youtube.com/watch?…

porjk
2953 příspěvků 10.3.14 19:35

@pecka79 mě taky, ale pánbůh měl se mnou jiný záměr.

pecka79
2011 příspěvků 10.3.14 20:36

@porjk Ja som nastastie nikdy nepodlahla trendu tenkej ciarocky, takze k tym na foto nemam az tak daleko (hovorim len o oboci ;) ).Momentalne je trochu divokejsie, kedze caka na skrotenie kozmetickou. edit:chybajuce o

porjk
2953 příspěvků 24.3.14 20:32

@ad. Adéla právě jsem se odlíčila a mé nevýrazné obočí zmizelo. Ale říkám si, zaplaťpánbůh za něj. Některé, když to rýsovaly, musely být na šrot.

MPSkrolew
1850 příspěvků 24.3.14 20:50

@Gunnar Bjerre Máte-li výrazný nos, jak píšete, je lepší, když si obočí příliš nezúžíte (aby to si to navzájem proporčně odpovídalo). O ideálním tvaru obočí se dozvíte leccos na tutorialech na YouTube, začátek obočí podle šířky nosu (přiložte k němu kolmo tužku), nejvyšší bod obočí na spojnici od chřípí přes zorničku, když se díváte přímo před sebe, konec obočí na spojnici toho samého místa nosu s vnějším koutkem oka. Rovnější a hustší obočí, které je teď v módě, na mě působí tak nějak graficky a líbí se mi k minimalistickému oblečení. Osobně ho mám sama na sobě raději; pokud ho mám upravené moc vyklenutě, vypadám taková „zlá“.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.14 15:56

@Zebra33 Idem s desiatimi krížmi po troch funusoch, ale tiež mám tento problém :)
Obočie si strihám tak, že si buď opláchnem tvár vodou a všetky chĺpky „padnú“ smerom dolu a zostanú prilepené na viečkach, potom zahnutými manikúrkami ostrihám všetko čo je pod hlavnou líniou, alebo silno nakrémujem, sčešem dole a ďalej rovnako. Že by niečo nejak čudne trčalo nepozorujem, ale raz som urobila strih moc radikálny a obočie posobilo riedko, tak som pár dní používala trošku hnedého tieňa.

Misuna10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.14 13:52

Obočí si jen tužkou zvýrazňuji :)

TerezaFin
794 příspěvků 1.8.14 16:03

Zvyraznujem si s ceruzkou a vytrhavam minimalne, mam stastie ze mam celkom fajn tvar.

hhhudec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.14 19:29

Já si trhám obočí jen tak občas, když se mi chce a to tak, že vytrhám jen ty neposedný chloupky kolem.
Pokaždý, když mi některá řekne, že bych si je měla nechat vytrhat, má slečna obočí jen do pidi linky a zbytek dotetovaný.

darinka98
23 příspěvků 1.8.14 20:34

Ja mam oboci bohuzel opravdu tenoucke a chloupky pomerne dlouhe, nic moc pekneho teda, dokresluji lehce tuzkou na oboci od Essence. Takze mam dotaz, jestli jste nezkousely nejaka sera napr. na rasy a jak to fungovalo? @TerezaFin mate opravdu nadherne oboci, krasny tvar:)

Lacrimosa
162 příspěvků 3.8.14 11:45

@darinka98 Zkuste ricinový olej.

KlaudieS
1765 příspěvků 22.4.18 10:05

Potřebuju dodělat obočí jen na jeho začátku, tzn. u kořene nosu, ale pokaždé, když se zeptám v salonu, kde dělají microblading, řeknou mi, že dělají jen celé obočí, ale to je pro mě úplně zbytečné a zbytečně drahé. Nevíte, jestli je vůbec někde taková možnost jen částečného microbladingu? Nejlíp v Brně, ale jsem zoufalá a klidně přijedu i do Prahy.
(PS: ani po intenzivních masážích ricinovým olejem obočí v inkriminované oblasti nedosáhlo požadované délky a houšťky)

viktorias
217 příspěvků 25.4.18 08:39

@KlaudieS choďte na ten microblading, neľutujte peniaze, fakt to stojí za to, ak je dobre spravený. ja som dlho váhala, bála som sa výsledku, ale teraz som veľmi, veľmi spokojná. dobrá tatérka Vám vytetuje čiarky len tam, kde skutočne treba. a možno Vám bude vyhovovať kombinácia čiarky + podfarbenie. V každom prípade odporúčam tetérku s kurzom phi brows, tam si viac-menej môžete byť istá výsledkom. (nehovorím, že tetérky bez tohto kurzu nie sú dobré, len by som odporúčala pozrieť si ich prácu na webe, facebooku alebo instagrame)

AliasMaj
8 příspěvků 8.8.18 11:48

Já si obočí trhám a barvím doma a jsem s tím spokojená víc než kdybych někam chodila, udělám si to tak jak si představuji

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek