Zdejší bazar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

snehulka
2 příspěvky 22.07.17 14:54
Zdejší bazar

Ahoj holky (kluci),
tento web sleduji již poměrně dlouho. Nikdy jsem nediskutovala, ale podívala jsem se na zdejší BAZAR a nestačím se divit - tohle opravdu myslí prodávající vážně? Opravdu si myslí, že tyto věci prodají? Vždyť takových hrůz jsou plné sekáče a nikdo to nekupuje.. Stačilo mi projet bazar např. prodávající Janulka03 a mám dost. Vždyť tento web se jmenuje Módní peklo - a zdejší bazar je opravdu módní peklo. Anebo jsem nepochopila humor a bazar je zde jen pro legraci?

Reklama

Reklama

Reakce:

vlm
3294 příspěvků 22.07.17 18:40

@snehulka milá Sněhulko jestli to tu čteš už dlouho, nechápu proc volíš oslovení,,Ahoj…,, a proč na takovou blbost zakládáš téma, ale peklo se už dočista zbláznilo, tak je to celkem jedno

snehulka
2 příspěvky 22.07.17 18:48

Myslím, že jsou zde větší hlouposti, než jsem napsala já. A fórum diskuze je od toho, aby se sem psaly příspěvky a diskutovalo se.

Gorilka
766 příspěvků 22.07.17 19:16
@snehulka píše:
Myslím, že jsou zde větší hlouposti, než jsem napsala já. A fórum diskuze je od toho, aby se sem psaly příspěvky a diskutovalo se.

Asi takhle, Mafře je naprosto u prdele co v tom bazaru je. Je to jen další funkcionalita, která se minula s původním záměrem.

vlm
3294 příspěvků 22.07.17 20:29

@snehulka ano od toho diskuze je, tahle už tuhle funkci taky neplní, všechno jednou končí

kolúch
526 příspěvků 23.07.17 13:07

Holka, cele peklo je tu uz „jen pro legraci“ :D Ale kym si tu pisu holky hore dole navzajaom, tak to este ako-tak prekryju ;)

Doudou
1334 příspěvků 3 inzeráty 24.07.17 16:54

Tak já zrovna včera přidala do bazaru čtyři věci (doufám že ne sekačové), tak doufám, že tu pro legraci není :-).
Ale vážně, jen tak jsem to zkusila. Před cca třemi lety jsem tu jednu věc prodala, to bylo fajn. Ale myslím, že tu ten prodej moc nefrčí.

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama