Co vás pobavilo

Fotoalbum tématu (143) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Judy24
1092 příspěvků 22.7.19 09:16

@Oveeec Já chápu, že když dělá kariéru v zahraničí, tak nechce mít -ová, protože si pak všichni myslí, že je Ruska, což přináší negativní stereotypy. Ale stejně se taky tomu jménu nemůžu přestat smát.

Oveeec
2369 příspěvků 23.7.19 19:58

@Judy24 Čili, přeloženo do běžné mluvy, chce bejt světová, a ať mi nikdo neříká, že to tak není :D

Oveeec
2369 příspěvků 23.7.19 20:23

A dneska mě pobavilo, co se mi zdálo: byly jsme s několika pekelnicemi na cyklovýletě. A pak se jedna z nich otočila a sundala si helmu a já poznala, že je to jedna z místních známých diskutérek, ale už nevím, jestli opravdová, nebo jenom ve snu opravdová. Možná @Paris1789, ačkoli tu si představuju úplně jinak, než ta paní ve snu vypadala :)

Vinca_minor
1515 příspěvků 24.7.19 07:24

V knihovně jsem si všimla jména na visačce knihovnice - Šimona Šimonová. Říkám jí - máte zajímavé jméno, to jste vyvdala nebo je vaše rodné? - Vyvdala. Rodiče mi říkali, abych to všude zdůrazňovala, aby si o nich někdo nemyslel, že jsou blázniví.

Temperance
2408 příspěvků 29.7.19 17:03

Jídelní lístek „česká kuchyně“:

• frankfurtská polévka
  • segedínský guláš
  • holandský řízek
  • španělský ptáček
  • maďarský guláš
  • bavorská sekaná
  • vídeňský řízek
  • francouzské brambory
  • srbské rizoto
  • balkánské čufty
  • šopský salát
  • pařížský dort
  • linecké koláčky
  • ruská zmrzlina

Příspěvek upraven 30.07.19 v 14:26

Gorilka
1233 příspěvků 29.7.19 17:18

@Temperance No co, střed Evropy… ;-)

Paris1789
4023 příspěvků 29.7.19 17:33

Co je čistě české jídlo?

Paris1789
4023 příspěvků 29.7.19 17:37
@Oveeec píše:
A dneska mě pobavilo, co se mi zdálo: byly jsme s několika pekelnicemi na cyklovýletě. A pak se jedna z nich otočila a sundala si helmu a já poznala, že je to jedna z místních známých diskutérek, ale už nevím, jestli opravdová, nebo jenom ve snu opravdová. Možná @Paris1789, ačkoli tu si představuju úplně jinak, než ta paní ve snu vypadala :)

Já to nebyla, jsem neviditelná a tak si mě nikdo ani nepamatuje

Temperance
2408 příspěvků 29.7.19 17:40

@Paris1789 Třeba krkonošské kyselo, pražská šunka, olomoucké tvarůžky, plzeňské pivo, cmunda (po kaplicku)… a bez přívlastků by se jich našlo hodně - svíčková, bramboračka, škubánky, zelníky, hubník, kuba, utopenci…

Edit: Jak jsem mohla zapomenout na obložené chlebíčky?

Příspěvek upraven 01.08.19 v 09:40

bao-baba
788 příspěvků 29.7.19 19:02

@Temperance
Kuřecí prsa s broskví a katův šleh :-)

Oveeec
2369 příspěvků 29.7.19 19:48

@bao-baba A potom takový ty specialitky typu guláš štamgasta Jindřicha, medailonky pana Viléma a tak :)

Lizbeth
1229 příspěvků 29.7.19 19:55

Rohlík..

Bookworm
229 příspěvků 29.7.19 21:21

To si tak po pár letech otevřu módní peklo, skočím do CJMDNS, tam fotka Catherinne, pod ní komentář „Ty tmavé vlasy vám nesluší“ a připadám si jako kdysi, když jsem tu prokrastinovala v práci :D

Porkpiehat
2053 příspěvků 30.7.19 13:25

Byla jsem ráno nakupovat a dostala jsem chuť na nějaký ovocný čaj. První měl v sobě bohužel lékořici (sice jen 3%, ale já jí nemám ráda a nechci to riskovat), tak jsem sáhla po tomto a opět jsem si přečetla složení. Na obalu stojí Peche miraculeuse (což je slovní hříčka - může to být zázračná broskev, a nebo zázračný rybolov (událost z Bible), což není tak podstatné jako níže uvedené: broskev, meruňka, guave. Hned jsem tušila, že se pobavím a nebyla jsem zklamaná - šípek, pomerančová kůra, listy pomerančovníku, přírodní aroma (14%), ibišek, maltodextrine, guave (2%), broskev (2%), meruňka (2%). Vím, že je to běžné, ale mě tyhle obchodní triky vždy rozesmějí. Čaj je dobrý a to čtrnáctiprocentní aroma voní málem až před barák.

Už jsem tlačila vozík ke kase, když mě zastaví paní a ptá se mě, kde najde … a snaží se mi popsat to, co hledá. Začnu se zubit a říkám jí, že tam nepracuji. Měla jsem sice na sobě tričko vpředu s malým nápisem a vzadu s velkým, ale barvově se vůbec nepodobá uniformám z obchodu, tak jsem se se smíchem otočila a říkám - já mám tričko Francouzského námořnictva (Marine nationale). Paní se hrozně omlouvala, já jí ještě nabídla, že bych jí možná mohla i tak pomoci, ale byla asi tak vykolejená, že odešla. Volala jsem to pak manželovi, abych mu oznámila, že jsem překonala jeho červenobílé tričko, ve kterém musel podávat rady v obchodě pro kutily (to bylo ale opravdu podobné oblečení zaměstnanců, minimálně barvami).
Tričko nosím jen doma (je to přece jen součást uniformy), ale řekla jsem si, že se kvůli nákupu na otočku v místním supermarketu nebudu převlékat… https://www.aucolbleu.com/…73-1064.html

benyka
8165 příspěvků 7.8.19 09:52

Jdu takhle po novém chodníku, vedle je ošetřovaný zelený pruh s trávou a keříky, a mezi nimi se válí nezmačkaná papírová nákupní taška s nápisem ŠETŘÍM ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Temperance
2408 příspěvků 11.8.19 23:07

V reklamě, která na mě vytrvale vyskakuje, mě zaujala halenka z různě sesazovaných dílů pruhované látky, jejíž obrázek se mi nepodařilo stáhnout. Ale ještě mnohem víc mě po rozkliknutí zaujalo, že je uváděna jako jednobarevná.
Edit: teď mě konečně napadlo udělat printscreen. Já ji chci!!! Ale skoro 600 a ještě skoro 300 za dopravu je fakt moc! :-(

Příspěvek upraven 12.08.19 v 17:06

Matmys
2591 příspěvků 12.8.19 11:26

@Temperance Já chci taky halenku! Já mám jen pořád upoutávky na umělý kozatky. Jé, teď tam jsou zbraně?! Tak velký bratr už sleduje i moje myšlenky :-o

benyka
8165 příspěvků 13.8.19 10:04

Včera v jednom magazínu mě pobavily fotky salátů. Na základě toho jsem zjistila, že prakticky nic jiného než saláty nejím.

benyka
8165 příspěvků 13.8.19 16:42

@Temperance Ta se mi taky líbí. A vůbec, na tom e-shopu je hodně dost zajímavých šatů a bot třeba. Až je to silně podezřelé. A k tomu platba je možná jenom kartou, a reference nic moc. Takže mě nedostanou. :-) Ale kochat se můžu i zadarmo.

Temperance
2408 příspěvků 13.8.19 19:23
Oveeec
2369 příspěvků 24.8.19 00:29

Tak jsem chtěla nějakou četbu na pokračování nebo rozhlasovou hru, ideálně s Danou Medřickou, a narazila jsem na tohle:

https://www.youtube.com/watch?…

„Než se objeví měsíčky.“ Jenom upozorňuju, že je to docela explicitní, kdyby to někdo nechtěl poslouchat. Ale hrozně mě překvapilo, že něco takového vyšlo na desce. Přijde mi to jako bezva nápad, je to hezky udělané, ale jak jsem na Medřickou zvyklá z Romea a Julie na konci listopadu, pohádek a podobně, nějak mě to zaskočilo a docela pobavilo :D

P. S.: Když zadáte na YT „četba na dobrou noc“, vyjede vám seznam hororů. Někdo tam má zřejmě smysl pro humor, ale mě to teda moc nepobavilo.

Vinca_minor
1515 příspěvků 24.8.19 00:55

@Oveeec Díky, jdu prozkoumat youtube. Měsíčky i četbu na dobrou noc :)

Matmys
2591 příspěvků 26.8.19 14:22

@Oveeec Ad vaše P. S. ono teda záleží, která strana zúčastněných to čte… víte, co je mezi námi upírů? :)

Oveeec
2369 příspěvků 26.8.19 16:41

@Matmys Jakože taky potřebujou svoje čtení? Pravda, zapomněla jsem na ně :D

MP blanka
2370 příspěvků 27.8.19 13:51

Tak mňa dnes pobavila kontrola zo Živnostenského úradu.
Prišli dve ženy, a po oznámení, prečo tu sú, vo mne najskôr, ako v každom normálnom človeku trochu hrklo, predsalen - úrad a kontrola… Z tohto úradu to bola moja prvá kontrola, a ako každá, aj táto musela niečo nájsť, a aj našla. Predstavte si, nemám vyvesený piktogram o zákaze fajčenia a vyznačenú prevádzkovú dobu.Ja tomu rozumiem, nešlo o nejaký osobný kapric, proste to tak zrejme má byť, a neznalosť zákona, ako je známe, neospravedlňuje.
Neviem si ale predstaviť, že by si u mňa zákazníčka v priebehu skúšania zapálila a my, ani naše návštevy nefajčíme, napriek tomu, že to teda nemáme oficiálne zakázané. Prevádzkovú dobu v zmysle PO - Pia, od - do určenú nemám, keď zavolá zákazník, že príde hoci v nedeľu predvečerom, môže dôjsť, vždy je to o
obojstrannej dohode.
Ale ženy to boli slušné, pokutu som nedostala a zákonu bolo učinené zadosť.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek